Wire

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: Deidara

Poprvé se objevil: Kapitola 500 / Epizoda 394
Skupina: Pirát, Kidovi Piráti
Post: Člen
Stav: Naživu

Wire Wire
Anime / Manga

Vzhled

Je to nejvyšší muž Kidových Pirátů, minimálně o metr vyšší než Kid (205cm) a Killer (195cm). Přes hlavu nosí velký tmavě hnědý plášť, drátěnou košili, černé kalhoty a černé síťované punčochy. Na hrudi má zjednodušený znak Kidových Pirátů a na krku řetízek s malýma sekyrkama.

Osobnost

Není zrovna výřečný a obvykle neukazuje žádné emoce. Většinou je ukázaný, jak stojí v pozadí se skleslým výrazem ve tváři. Jenom jednou vypadal šokovaně, když Kida napadl Pacifista.

Schopnosti

Má tmavě červený trojzubec a je dost silný na to, aby ustál Rayleigho Haoshoku Haki v Aukčním Domě na Sabaody. (tato odolnost je ale diskutabilní, protože se neví, jestli bylo Haki použito cíleně jen na určité osoby)

Historie

Wire Stejně jako zbytek Kidovy posádky, byl přítomen na Sabaody v době, kdy tam byly všechny Supernovy, kterým se podařilo uniknout po útoku Admirála Kizaru. Společně se svou posádkou také z povzdálí sledoval konec války v Marinefordu. Po válce byl viděn se svou posádkou v Novém Světě, jak mučí slabší piráty, kteří se zoufale chtěli navrátit zpět do “Ráje“. (první poloviny Grand Line)

Komentáře

Hakuhódžó no senši