Ukkari

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: Deidara

Ukkari
Poprvé se objevil: Kapitola 4 / Epizoda 2
Skupina: Mariňáci
Post: Námořník – rekrut (Seaman Recruit)
Stav: Naživu

Ukkari je mariňák, který slouží na základně na ostrově Shells Town.

Vzhled

Je menší postavy, nosí standartní mariňáckou uniformu – bílou bezrukávovou košili a čepici.

Osobnost

Stejně jako všichni ostatní na základně se bál a nenáviděl kapitána Morgana. Když ho Luffy se Zorem porazili, byl velmi šťastný.

Historie

Poprvé byl viděn, jak málem poškodil sochu kapitána Morgana. Ten se ho za to rozhodl zabít, ale než to stihl udělat, ukázal se na základně Luffy a tím Morgana vyrušil. Když byl následně poražen, Ukkarimu se velmi ulevilo.

Zajímavosti

  • Jeho jméno znamená “nemotorný“

Komentáře

#2751 Deidara, 2. 3. 2016, 16:56:24 Odpovědět

Ano, je to přesně tak, jak říkáte. Takovýto článek zabere asi 10 minut. Sou za to XP (né tolik jako u těch delších článků) a když jich člověk napíše několik po sobě, tak je to učiněná XP farma. Proč teda píšu takovéto rychlokvašky?

Upřímně... psaní článků nikdy nebyla a nikdy asi ani nebude moje parketa, nemůžu říct, že by mě to moc bavilo, mnohem radši si hraju s jinýma věcma.

Ale taky se snažím, aby na stránce vyšel každý den aspoň jeden článek a bylo vidět, že web žije. Napsat plnohodnotný a zajímavý článek vyžaduje určitý čas a úsilí, naši hlavní redaktoři Retghar a Dvori66 v tomto odvádějí opravdu skvělou práci, ale nemají čas u toho sedět pořád, proto na scénu přichází tyto mini články, které mají za cíl udržet plynulost vydávání.

Tento web neslouží jen jako překladatelský, ale zároveň se z toho snažíme udělat i plnohodnotnou informační síť o všem možném ve One Piece a k tomu bude potřeba takovéto články stejně dřív nebo později napsat

Navíc... každý, kdo umí anglicky a chce XP, se může kdykolil ozvat a psát třeba i takovéto články, v tom mu nic nebrání (my budem jenom rádi)

#2752 Snow2, 3. 3. 2016, 2:47:12 Odpovědět

Jasně že takovýhle články jsou lepší než nic,...ale i když je za ně těch XP málo, tak to s tím králem pirátů nesmíš vzdát, já ti věřím

#2748 samchissk, 2. 3. 2016, 10:23:07 Odpovědět

Svet OP je plný epických pirátov , obrov , robotov , šermiarov , a vy spravíte článok o marínakovi ktorý sa ukázal v celej sérií 2 sekundy ?? FUCK MY LIFE

#2749 Snow2, 2. 3. 2016, 15:15:33 Odpovědět

Che, che, napsat takový článek nemůže zabrat moc času a protože jsou za články expy, tak bych tipoval, že se tu někdo pokouší stát králem pirátů

#2750 Retghar, 2. 3. 2016, 16:20:39 Odpovědět

No řekl bych, že xpů za takovýhle články bude ve srovnání třeba se Zorem opravdu minimum A můžeš se dívat na autora o kolik víc xpů má. (Tady to bude zkreslený tím že dělá grafiku webu a editaci mangy ale xD )

#2745 PHILLman, 2. 3. 2016, 8:01:09 Odpovědět

Proč radsi neudelate clanek o nejake zname postave? Ještě jich vetsina chybí

Hakuhódžó no senši