Thatch

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: AngeeCz

Poprvé se objevil: Kapitola 440 (manga) / Epizoda 325 (anime)
Skupina: Bělovousovi piráti
Post: Velitel 4. divize
Věk: Neznámý
Narozeniny: 24. Březen
Stav: Mrtvý

Thatch byl velitelem čtvrté divize Bělovousových pirátů, dokud ho nezabil jeho společník a kamarád, Marshall D. Teach.

Vzhled:

Thatch Thatch

Thatch byl vysoký muž s hnědým účesem vyčesaným nahoru (tzv. “pompadour“) a černou bradkou. Taky měl sešitou jizvu u levého oka, podobnou jako Garp. Thatch se často převlékal do nóbl uniformy, s kalhotami po lýtka, černým opaskem a hnědými botami. Kolem krku měl volně zavázanou žlutou mašli. Původně v anime mu dali blonďaté vlasy spíše špičatého tvaru, měl kolem krku bílou mašli, modré tričko a hnědé kalhoty s mečem na pravém boku. Později dostal jiné barevné schéma – vlasy byly změněny na oranžovo-hnědou, jeho mašle na žlutou a celá jeho uniforma na velmi světle modrou.

Thatch
Thatchova původní podoba

Osobnost:

Veselý a přívětivý, Thatch vypadal jako jeden z kamarádštějších a více společenských velitelů Bělovousovy posádky; byl prvním, kdo mluvil s Acem poté, co ho i s jeho posádkou chytili. Také měl svoji sebejistou stránku – rozhodl se nesníst Yami Yami no Mi hned poté, co ho získal (podle Bělovousových pirátů má nálezce ovoce právo ho sníst). Avšak, tohle pro něj bylo osudovou chybou, protože toho využil Teach a zabil Thatche jen pro to ovoce.

Thatch a Ace si byli celkem blízcí; Thatchova smrt ho tak poznamenala, že ho chtěl za každou cenu pomstít a zabít Teache, i když mu sám Bělovous řekl, že výjimečně nemusí.

Schopnosti:

Jakožto velitel čtvrté divize Bělovousových pirátů, Thatch měl na povel všechny níže postavené podřízené. Jedním důkazem jeho síly je to, že se sám Teach (který byl schopen porazit Ace v přímém boji) musel snížit k zákeřnému útoku, aby ho zabil a vzal mu Yami Yami no Mi (ikdyž je nutno dodat, že byl Teach mnohem silnější, když bojoval proti Aceovi, díky schopnostem ovoce).

I.Zbraň

Thatch byl viděn s mečem na svém pravém boku. Jeho schopnosti v rámci šermířství zůstávají neznámé, ale jsou pravděpodobně velmi dobré, protože je velitelem v posádce jednoho z Yonko. Ve scéně, která byla jen v anime, měl dokonce dva meče a byl schopen bojovat proti Decalvan Bratrům.

Zajímavosti:

  • Kvůli podobnosti Thatchova jména se jménem reálného piráta “Blackbearda“ – Edwarda Thatche, se fanoušek zeptal v jednom SBS jestli byl Thatch inspirován tím pirátem, společně s Edwardem Newgatem a Marshall D. Teachem (Blackbeardem). Oda tohle potvrdil s tím, že jedinou podobností je jméno, a nic víc.
  • Během války je Bělovous viděn se čtrnácti veliteli (když nepočítáme Ace); to znamená, že Thatch zatím nebyl nahrazen.
  • V Epizodě 476 (anime), socha podobná Thatchovi může být viděna po prvním útoku Hancock.
  • Thatch byl jediný velitel, který byl zabit ještě před začátkem příběhu.
  • Epizoda (v anime) s Aceovým flashbackem obsahuje mnohem více informací, než bylo dáno v manze. Tyhle scény většinou ukazují blízký vztah mezi Acem a Thatchem. Například jejich společná bitva proti Decalvan Bratrům, Thatchova smrt nebo hostina uspořádaná na oslavu toho, že se Ace stal velitelem druhé divize.

Thatch
Thatchova smrt ukázaná v anime. Podle všeho byl bodnutý zezadu, takže útok nečekal

Komentáře

#1330 Perona-Chan, 3. 10. 2015, 13:22:42 Odpovědět

Chudák keby ešte žil

#635 Mine, 20. 7. 2015, 22:23:07 Odpovědět

No toto som vlastne o nom ani nevedel

Hakuhódžó no senši