Nico Robin

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: Dvori66

nico robin
Poprvé se objevila: Kapitola 114 / Epizoda 67
Skupina: Slamáci
Post: Archeolog
Věk: 30 po timeskipu
Narozeniny: 6. únor
Odměna: 130 000 000Belly
Ďáblovo ovoce (typ): Hana Hana no Mi (paramecia)
Stav: Naživu

Nico Robin, také známá jako „Démon (z) Ohary“ nebo „Démoní dítě“ je archeoložka Slamákových pirátů. Původně byla představena jako vice-prezidentka Baroque Works a sekundární protivník Alabasta Ságy, známá pod přezdívkou Miss All Sunday. Je sedmým členem posádky a stejně jako Nami na nějakou dobu posádku opustila. Robin byla prvním členem Slamáků, který byl nejdříve jejich protivníkem. Jejím snem je najít všechny Poneglyphy, aby odhalila pravdu z Prázdného století. Již od samého mládí je na ni vypsána odměna, která nyní dosahuje hodnoty 130 milionů belly. Robin snědla ďáblovo ovoce Hana Hana no Mi (paramecia).

Vzhled

Nico Robin je vysoká, štíhlá žena s atletickým tělem a černými vlasy po ramena. Má nebesky modré oči s tmavými, širokými zorničkami (platí pro anime), její obočí je malé a tenké, podobně jako její nos. V anime má Robin pleť o trochu tmavší, než je to tomu v uměleckých dílech v manze. Kromě vlasů a mírně tmavšího odstínu pleti se Robin velice podobá své matce. Robininy nohy jsou celkem dlouhé, což přispívá k její výšce 188 cm.

Vzhled před timeskipem

Když opomeneme kovbojský klobouk, tak Robin nemá svůj specifický styl, oblékala se podobně jako ostatní. Když byla poprvé představena, byla oblečena jako kovbojka ve fialovém. Zdá se, že stejně jako Nami i Robin má ráda více vzdušnější (a odhalující) oblečení, často tmavé – modré nebo fialové barvy. Také má ráda podpatkové boty a nevypadá, že by ji nějak omezovaly v chůzi.

nico robin nico robin nico robin nico robin
Whiskey Peak arc / Alabasta arc / Jaya arc / Enies Lobby arc

Robin nosila náramek na rameni s bílými střapci a písmenem N, což značí jméno rodiny. Měla i jeden s iniciály BW (Baroque Works), který však již nenosí. Často také nosila kovbojský klobouk. Během času často měnila oblečení, což je patrné z obrázků.

nico robin robin
Thriller Bark arc / Souostroví Sabaody arc

Vzhled po Timeskipu

Po návratu na souostroví Sabaody můžeme vidět, že si nechala více narůst vlasy, které si češe dozadu. Začala nosit oblečení s velkým výstřihem, dlouhou sukní a nosí brýle, které odhalují její čelo. Na rozdíl od ostatních členů Robin nevyrostla. I po timeskipu mění svůj outfit.

robin robin
Po timeskipu (Návrat na Sabaody arc) / Dressrosa arc

robin
Robin jako hračka (Dressrosa arc)

Oda zodpověděl i otázky na to, jaké míry má Robin:

 • Výška 188 cm. Je tedy 3. nejvyšší od Slamákových pirátů (vyšší je Brook a Franky).
 • Míry: 99–59–89, poprsí I (před timeskipem) a 100–60–90, poprsí J (po timeskipu) v japonské velikosti.

Osobnost

robin I přes její minulost na ostrově učenců je Robin archeoložka a historička, která hledá pohodlí a volnost, aby mohla studovat historii a tajemství světa. Je tichá a zdrženlivá, málokdy vybouchne a téměř nedává najevo své emoce. Dokonce se zdá klidná, i když její přátelé mluví zlověstně. „Má dospělé kouzlo“, jak se o ni zmínil Sanji. Oda ji vidí jako matku, což se projevuje tím, jak se stará o Choppera nebo Momonosukeho.

I tak má Robin druhou stránku, která ukazuje její hrubost, dokonce morbidnost, což může být způsobeno jejím traumatem z dětství. Často s klidem jako první spekuluje o nejhorším možném scénáři nebo o tom, s jak hrozným osudem se bude muset posádka poprat, přičemž často jde až do strašlivých detailů. Její druhou tvář podporují některá fakta:

 • Když se Robin připojila k posádce, Usopp se jí zeptal, jaká je její specialita. Robin odpověděla: „Zabíjení“.
 • Když Luffy, Zoro a Sanji prozkoumávali loď, která spadla z nebe a také se stala svačinou pro obří želvu, Robin okamžitě poznamená, že by je mohla želva sežrat.
 • Když se Nami zeptá, zda byl Zoro sežrán nebeským žralokem, Robin ihned odpovídá, že by byly rudé mraky.
 • Když se posádka vrací na Skypii k Going Merry, ale nemohou najít Choppera, Robin poznamená, že by mohl být „roztrhán na kusy“.
 • Když je Chopper unesen Foxym, Nami se ho ptá, zda je sběratelem vzácných domácích zvířat. Robin si povzdechne: „Doufám, že ne sběratel vzácných kožešin“.
 • Robinin návrh na jméno Thousand Sunny byl „Stvoření z temnoty“.
 • Když je posádka na Thriller Barku pod útokem Cerbera, Robin poznamená: „Roztomilé“.
 • Při hledání Nami, Usoppa a Choppera na Thriller Barku Robin poznamená, že by nebylo slyšet ani kdyby je někdo škrtil.
 • Když posádka uvidí Duvalovo obličej, jak se podobá Sanjimu, Robin vtipkuje, že by bylo zajímavé, kdyby oba umřeli ve stejný den.
 • Robin spekulovala, zda by byla voda rudá, kdyby Noah narazil do Rybáckého ostrova.

Před timeskipem mluvila pouze v případě, že se jednalo o něco zajímavého. Zdá se, že incident na Ohaře měl hluboký vliv na Robin, když byla ještě dítě. Nicméně, zdá se, že se začíná zotavovat, když je stále v kontaktu s posádkou, která ji zachránila z Enies Lobby. Po timeskipu se ukazuje její uvolněnější a hravější povaha, o čemž svědčí občasné chichotání.

Navzdory svému vyzrálému vzhledu a klidnému vystupování má Robin někdy dětskou představivost. Představuje si bizarní, hloupé nebo roztomilé obrázky, ale jen zřídka tyto myšlenky vysloví a spíše udržuje „Poker Face“. Příkladem může být setkání s Kumou, který se zmínil, že je uživatelem Nikyu Nikyu no Mi ovoce. Usopp podle názvu usoudil, že se jedná o „uklidňující“ schopnosti, přičemž si Robin představila tři roztomilé kočičky a jejich tlapičky, zatímco měla vážný výraz ve tváři.

robin
Další příklad její dětské představivosti

Mezi další důvody jejího mlčení patří smysl pro slušnost a osobní hrdost. Při mnoha příležitostech kategoricky odmítá své zapojení do jakéhokoliv chování, které by mohlo být považováno za trapné. Příkladem může být odmítnutí podílet se na Frankyho taktice během boje s Oarsem. Jako důvod uvedla, že je jí to nepříjemné jako lidské bytosti.

robin Pro Robin je typické, že nemá žádný strach v kritických situacích. Obvykle si udržuje pozitivní náladu a veselé vystupování. Zdá se, že její strach přichází na řadu ve velmi málo případech, které zahrnují extrémně nebezpečnou hrozbu přímo na její osobu, podobně jako tomu bylo v Enies Lobby, s Crocodilem nebo při střetu s Aokijem a Kizarem. Na rozdíl od Nami se Robin málokdy naštve na někoho z posádky, ať už dovádějí nebo vystavují posádku nebezpečí, ona se pouze chichotá. Příkladem mohl být Luffyho hovor s Big Mom, kde posádka šílela, že si Luffy začíná s Yonko, zatímco Robin se pouze usmívala.

 • Robin: Věci, které jste tam zničili, byly neocenitelné artefakty. Poklad, jehož význam je neocenitelný… Historie se vždy může opakovat, ale lidé se do minulosti vrátit nemohou… vy to nechápete, že?
 • Yama: Já… já to chápu… Neudělám… to znovu… Odpusť…
 • Robin: Ne!
  • Robin trestá Yamu za zničení ruin na Skypii

Robin nikdy nepochopí jednání lidí, kteří považují historii za bezpředmětnou. Pro ni není nic horšího, než ničit objekty historického významu. Kráčí světem a řeší věci klidným způsobem, ničení historie je však něco, co ji dokáže nahněvat. Studuje svět pro jeho historii a má zájem o starověké zbraně, po kterých pátrali také Crocodile a Spandam. Robin by mohla být však jediná, kdo je schopen tyto zbraně probudit, protože umí číst Poneglyphy. Během bitev je Robin celkem uvolněná a i potenciální nebezpečí řeší s neotřesitelným klidem. To je však v kontrastu s jejím stylem boje, bez váhání umí lámat krky nebo páteře nepřátel. Zároveň neprojevuje žádné slitování, jak předvedla v souboji proti Yamovi.

Navzdory schopnosti vyrovnávat se s bizarními věcmi, byla Robin šokována povahou trpaslíků, kteří snadno důvěřovali lidem. Robin patřila k lidem, kteří na sobě nedávají znát žádné známky emocí, po timeskipu se však změnila a občas se i začervená.

robin
Robin zajata trpaslíky

Vztahy

Před Enies Lobby arcem se Robin snažila od ostatních lidí distancovat, ať už se jednalo o spojence nebo ne. Věděla, že jednoho dne se jejich cesty rozdělí a nechtěla se k nikomu vázat. Než se dostala k Baroque Works, mnoho lidí zradila a naopak mnoho lidí zradilo jí. Pobytem mezi Slamáky a postupem času zjistila, že si našla opravdové přátele. Robin má ve svém srdci zvláštní místo pro Saula, obra, který ji pomohl uniknout z Ohary. Robin se také setkala s Revolucionáři, kteří ji osvobodili a poskytli zázemí během timeskipu. Není známo, jaký vztah má Robin k Dragonovi nebo Revolucionářům, ale zdá se, že Revolucionáři si jí cení.

robin
Robin a Jaguar D. Saul

Schopnosti

robin Na Robin byla vypsána odměna už od jejího dětství, kdy měla hodnotu 79 milionů belly. Už jako malá snědla ďáblovo ovoce Hana Hana no Mi, díky čemuž se stala pro Marinu ještě větší hrozbou. Údajně zničila šest válečných lodí, které připluly na Buster Call, což byla lež. Tato nepravda byla vydána, protože pouze ona utekla z Ohary a mohla tak číst Poneglyphy a tím pádem i zjistit informace o Prázdném století, což je zakázáno. Lodě byly zničeny Jaguar D. Saulem, který Robin pomohl utéct.

Robin se nebojí použít násilí jako řešení problémů nebo pro obranu, často nepřátelům láme vaz nebo páteř, i když žádají o milost. Má také ve zvyku ostatní špehovat (poslouchat rozhovory, číst řeč těla nebo výrazy obličeje). K tomu ji dopomáhá také schopnost ďáblova ovoce. Když se přidala ke Slamákům, netajila se tím, že bývala nájemným vrahem. Robin má i dovednosti s ovládáním Mini Merry II, protože bylo vidět, že loď dokáže řídit (pomocí DF), i když sedí na zadním sedadle.

robin
Robin řídí Mini Merry II

I. Mistr úniku

robin Většinu času byla Robin na útěku. Už od 8 let se učila způsoby přežití, sebezáchovy a proslula tím, že byla schopna vyhnout se i takřka nevyhnutelným situacím. I Aokij poznamenal, že kdyby chtěla, tak by CP9 z unikla, Robin však nechtěla rozpoutat Buster Call proti svým přátelům a vzdala se.

II. Znalosti a archeologické dovednosti

Robin je zkušená archeoložka s obrovskými znalostmi v oblasti historie a kultury. Zdá se, že je jediná žijící osoba, která dokáže číst Poneglyphy, které obsahují informace o dávné historii. Jak již bylo zmíněno, to byl důvod její vysoké odměny, i když byla ještě tak mladá. Bylo potvrzeno, že většinu znalostí nabrala prostřednictvím výzkumu v knihovně na ostrově Ohara od svých kolegů a akademiků. Další vědomosti čerpá z knih, které ráda čte. Mimo historii má do značné míry i znalosti o důležitých postavách ve světě One Piece (Shanks, Moria, lidé ve Světové Vládě, CP0).

III. Fyzické schopnosti

Kromě schopností ďáblova ovoce nemá Robin žádné další nadlidské schopnosti, ale bylo prokázáno, že je na tom fyzicky podobně jako nadprůměrný sportovec. Její fyzická zdatnost je ve skutečnosti vyšší, než se může zdát. Dokáže používat schopnosti DF velmi dlouho, aniž by to na ni bylo znát. Během souboje je schopná i po obdržení několika ran efektivně manévrovat nebo provádět odvetné údery. Je také velice agilní, i když udržuje schopnosti DF aktivní (ruce v kříž).

robin

Její schopnosti jsou vhodné pro velký počet nepřátel, avšak nejsou tak nebezpečné jako schopnosti z tzv. „Monster Tria“. Může ale nastat situace, kdy jsou ostatní členové posádky bezradní, ale Robin si umí poradit. Taková situace nastala během Thriller Bark arcu v boji proti Moriovi, kdy jediná Robin dokázala Moriovi uškodit, když byl v Oarsovi. Další případem může být manévrování s lodí, když pluli na Rybácký ostrov. I když v těchto případech uplatnila schopnosti ďáblova ovoce, stále musí své končetiny ovládat fyzickou silou.

Další pozoruhodnou vlastností Robin je, že se dokáže rychle vzpamatovat a je schopná boje. Když Moria ukradl její stín, netrvalo dlouho a získala ho zpět (obyčejným lidem to trvalo i dny). Dalším důkazem může být fakt, že se jako první vzbudila, když ji, Zora, Wipera a Gan Falla zasáhl Enel svou schopností. Naposled předvedla svou agilitu a výdrž na Dressrose, kde dokázala vysoko vyběhnout na další level nebo chytit Hakubu, který se pohyboval velmi vysokou rychlostí.

robin
Robin chytila Hakubu

IV. Haki

Robin dosud neukázala, zda umí používat haki. Nicméně o něm má mnoho informací.

V. Ďáblovo ovoce

Robin snědla Hana Hana no Mi již v dětství, protože bylo vidět, jak používá své schopnosti v osmi letech. V tomto věku již byla dost zběhlá, aby dokázala špehovat ostatní. Robin může nechat vykvést své ruce (nebo jinou část těla) na jakémkoliv povrchu, který vidí. Nejčastěji nechává vykvést své ruce na svém soupeři a potom mu zlomí vaz. Ke špehování používá uši nebo oči.

hana hana

VI. Zbraň

Robin nosila dýku za opaskem, ale nevyužívala ji v boji. Použila ji pouze v sebeobraně před Crocodilem. Když se spojila s CP9 při napadení Iceburga, používala křesadlové pistole, které ovládala pomocí své schopnosti ďáblova ovoce.

Minulost

 • Krátce

Jako malá ztratila rukou Světové Vlády všechno. Rodinu, lidi, které měla ráda a dokonce i domovinu, ve které vyrůstala. To všechno zmizelo malé 8-roční holčičce přímo před očima. Od té chvíle byla stále na útěku před Světovou Vládou. Zrazovala, aby sama nebyla také zrazená. Jediné, co ji drželo při životě byly poslední slova její matky a její sen – dozvědět se celou historii Prázdného století. Nějaký čas žila jako partnerka šéfa Baroque Works a také díky tomu potkala svou budoucí posádku.

Díky ní opět získala možnost uskutečnit svůj sen, i když po několika týdnech čelila svému největšímu nepřítelovi a pro dobro svých přátel se vzdala. Byla však zachráněna a se svými přáteli se opět vydala na plavbu za svým cílem. Několik dní na to potkala člověka, který jí mohl prozradit celou pravdu o historii. Robin se však rozhodla, že bude pokračovat v plavbě s svými přáteli a sama odhalí, co se stalo před 900 lety. Po dvou letech strávených mezi Revolucionáři se vrací, odhaluje druhou starověkou zbraň – Poseidon a na Green Bit objevuje jednu z údajných lží Montblanca Nolanda.

 • 1. Před timeskipem

I. Ohara

Robin se narodila a žila na ostrově Ohara. Když jí byly 2 roky tak ji její matka opouští, aby se mohla vydat na moře hledat Poneglyphy. Robin už jako malá holka udělala archeologické zkoušky a stala se učněm u Stromu Vědění. Jednoho dne nachází na pláži mariňáckého obra Jaguara D. Saula. Saul později zjišťuje, že je na ostrově Ohara a varoval Robin, že na ostrov míří mariňáci.

robin Mariňáci našli v Stromě Vědění prastarý Poneglyph. Poneglyphy je zakázáno studovat, a proto museli vědci Poneglyph ukrývat. Po nalezení Poneglyphu zavolal šéf CP9 Buster Call. Buster Call měl za úkol zničit všechny znalosti na ostrově a také i vědce. Během Buster Callu Robin potkává svojí maminku, ta ale na její ochranu předstírá, že ji nezná. Během Buster Callu byla mariňáky zničena i civilní loď, která měla za úkol odvézt z ostrova všechny civilisty pod záminkou, že by se tam mohli schovávat i vědci. Saul je během záchrany Robin zabit viceadmirálem Kuzanem.

robin Poslední Saulova slova byly směřovány na Robin, ať si najde kamarády a ať už nikdy není smutná, Kuzan Robin ušetří a nechá jí utéct z Ohary. Robin je jediná přeživší z Ohary a taky jediná kdo dokáže číst prastaré písmo na Poneglyphu. Po události na Ohaře je na Robin vypsaná odměna 79 milionů belly a dostala označení „Démon Ohary“.

II. Dvacet let na útěku

Robin byla poprvé objevena na lodi severozápadně od West Blue, kde byl pořízen i její snímek. Spandine ji chtěl za každou cenu chytit, a proto nechal všude vyvěsit její plakáty a rozšířil lži, o tom jak je nebezpečná. Světem kolovaly články, kde se psalo, že „Démon Ohary“ zničil šest mariňáckých lodí. Termíny jako „Démoní dítě“ provázely Robin na každém kroku. Její samotná existence byla považována za hřích a její nevinný život byl v troskách.

Robin během svého útěku potkala mnoho lidí, prvně se však setkala se zradou na staré farmě, kde ji přijali laskaví lidé. Jednoho dne však na farmu přijde návštěva v podobě vládních agentů, kteří se pokusí Robin zabít. Poslední slova staré paní z farmy jsou: „Dejte mi ty peníze! Schovávala jsem ji pro vás!“. Robin poté přijal pár, který tvrdě pracoval. Poté, co zaslechla, jak se baví o jejím udání, utekla. Po další léta střídala pirátské posádky, které na její přijmutí tvrdě doplácely. Ve věku 24 let se připojila k organizaci Baroque Works, pod vedením Crocodila. Crocodile potřeboval někoho, kdo umí číst Poneglyphy, na oplátku Robin poskytl bezpečí před Světovou Vládou.

III. Alabasta

Robin se Slamákům představila jako partnerka Crocodila pod aliasem Miss All-Sunday. Robin provedla nezbytná opatření, aby zorganizovala setkání zbývajících agentů s vůdcem zločinecké skupiny – Crocodilem. Měli zde prodiskutovat poslední plány na svržení vlády v Alabastě, ale byli přerušeni Mr. 3, který nesl zprávy o Slamákových pirátech. Slamáci se totiž spolčili s Nefertari Vivi, které se chtěl Crocodile zbavit. Luffy byl nejprve Crocodilem poražen, ale Robin ho zachránila. Při finálním souboji Luffy přece jen vyhrál, stejně jako ostatní Slamáci, kteří bojovali s agenty z Baroque Works. Robin se chtěla přidat ke Slamákům, což Luffy přijal. Robin se podařilo rychle vyhrát u každého přízeň, kromě Zora, který k ní byl nedůvěřivý.

Alabasta

IV. Skypiea – Water 7 – Enies Lobby – Thriller Bark

Po poražení Crocodila se Robin stala oficiálním členem Slamáků, a proto je její další postup v příběhu spjat s její posádkou. Ve městě Water 7 dostihla Robin její minulost a ona musela posádku opustit. Světová Vláda ji nechala odvést do Enies Lobby, kde měl proběhnout rychlý proces. Slamáci se však s jejím odchodem nesmířili a vydali se ji zachránit. Robin nikdy nevěřila, že by mohla svobodně žít, aniž by ji Světová Vláda nesledovala. Svou poslední šanci v podobě Slamáků nakonec využila a opět chtěla žít. Po těžkých bojích Slamáků s agenty Světové Vlády se jim podařilo Robin zachránit a z Enies Lobby, kde probíhal Buster Call, uniknout pryč.

robin
Chci ŽÍT! Vezměte mě sebou na moře!

Další informace můžete najít ZDE.

 • 2. Po timeskipu

Bartholomew Kuma poslal Robin na Tequila Wolf. Zde byla otrokem, ale později toto místo osvobodili Revolucionáři a Robin s nimi strávila zbytek času. Po dvou letech se opět setkala s posádkou na souostroví Sabaody, odkud zamířili k Rybáckému ostrovu.

Saga

Zajímavosti

 • V ukázkách z jejího dětství po ní házeli kluci rajčata, v manze po ni házeli kameny.
 • Postava Robin se ukázala i v jiných dílech – hry, Cross Epoch, různé show.
 • Kromě pirátské vlajky Slamáků má Robin (stejně jako ostatní) i svou Jolly Roger.
  • Před timeskipem to byla lebka s fialovým kovbojským kloboukem a v pozadí 4 ruce ve formaci větrného mlýnu, což odkazovalo na její ďáblovo ovoce.
  • Po timeskipu se její klobouk změnil a má navíc brýle. V pozadí se objevil květ s několika semínky, což odkazovalo také na její outfit po timeskipu.

robin robin
Před TS / Po TS

 • Robin má narozeniny ve stejný den (6.2.) jako její matka, Olvia. A ještě něco ze SBS:
  • Divák: Ahoj! Odacchi!! Myslíš si, že by bylo datum 6. února dobré pro Robininy narozeniny?
  • Oda: Ah, ano, souhlasím. (Poznámka: (NI)co (RO)bin… ni=dva, ro=šest.)
 • Robin je zatím jediným členem z posádky, kterého Luffy sám nepozval, aby se přidal k posádce.
 • V kapitole 355, kde byl flashback s odměnou na Robin, byla špatně napsaná odměna ve výši 78 mil. belly.
 • Ze všech Slamáků měla Robin nejvyšší vypsanou startovací odměnu.
 • Robin byla předposledním Slamákem, kterého Kuma teleportoval a zároveň byla předposlední, kdo dorazil po 2 letech na Sabaody.
 • Robinino číslo otroka na Tequila Wolf bylo 3926.
 • Když se Ody ptali, jakým charakterem z mangy by chtěl být, odpověděl, že Robin. Mohl by mít více rukou a kreslit tak mangu 20× rychleji.
 • V 5. hlasování fanoušků se Robin umístila na 11. místě mezi nejvíce populární postavy v One Piece.
 • V její minulosti se nachází některé podobnosti s pohádkovou postavou Popelky: Obě byly týrány adoptivními rodiči, obě byly nuceny dělat domácí práce a adoptivní rodiče se více starali o vlastní děti.
 • Robin jako muž:
robin

SBS zajímavosti

 • Mezi oblíbené jídla Robin patří: sendviče, ne příliš sladké koláče a jídlo, které se dá jíst ke kávě.
 • Robin nemá ráda žvýkačky.
 • Robin ráda připravuje vařené pokrmy a paellu.
 • Robin se podepisuje fialovou barvou.
 • Kdyby byla Robin zvíře, byla by jeřábem. V mini-sérii, kdy byli všichni Slamáci zvířaty, byla ale jestřábem.
 • Kdyby byl One Piece v reálném světě, Robin by byla z Ruska.
 • Na otázkou ke které květině se Robin hodí nejvíce, odpověděla její dabérka, že ke Casablance.
 • Robin má krevní skupinu S, stejně jako Usopp.
 • Robin se koupe každý den.
 • Robin a Usopp jsou kadeřníci posádky.
 • Robin chodí obvykle spát v 11 a vstává v 6 hodin.
 • Kdyby Robin nebyla pirátem, pracovala by jako palubní průvodčí.
 • Robin si může nechat narůst prsa díky své schopnosti ďáblova ovoce (stejně jako jiné části těla) na jakémkoli místě svého těla.

Komentáře

#5735 Antitalent, 10. 3. 2018, 21:36:01 Odpovědět

Uplně vidím, jak se někdy v budoucnu bude nějaký noob chlubit, že je víc, protože je logia a Robin mu z dálky nafackuje díky ovoci a použití haki A ta fialová, ta je nej!

#5736 Luffy94, 10. 3. 2018, 22:04:01 Odpovědět

#5732 Adam_langer, 10. 3. 2018, 9:14:23 Odpovědět

Nico Robin je jedna z mála postav z kterými není taková sranda ale mám jí rád

#5734 Luffy94, 10. 3. 2018, 10:03:51 Odpovědět

Pretože nemáš zmysel pre humor.

#5737 Kikan98, 11. 3. 2018, 18:35:12 Odpovědět

Pro mě je to naopak jedna z mála postav, které mě spolehlivě rozesmávají , a navíc ne směšným humorem.

#4094 EmaBalintova, 22. 2. 2017, 16:52:41 Odpovědět

Robin nie je moja veľmi obľúbená postava.. je pekná a aj silná ale vôbec s ňou nie je zábava. Ja pozerám anime len kvôli tomu aby som sa na tom zasmiala ale Robin je taká nemastná neslaná je to len môj názor, článok je super

#4095 Luffy94, 22. 2. 2017, 20:02:57 Odpovědět

#4097 AngeeCz, 22. 2. 2017, 23:06:25 Odpovědět

Chápu, že je to tvůj názor, a neber to jako že se ti ho snažím sabotovat nebo změnit (to vůbec ne, sto lidí sto chutí), ale Robin je v rámci One Piece fandomu jedna z nejvíce nepochopených postav. Hodně lidí si myslí, že je Robin suchar a neumí se bavit, a popravdě - taky jsem si to kdysi myslela, ale ve skutečnosti se stačí ohlédnout do její minulosti. Vyrůstala bez matky, byla násilím vyhnána z rodného ostrova a její matka a vesničané zabiti přímo před jejíma očima, načež mnoho let utíkala a zrazovala jednu posádku za druhou. Z toho důvodu je její charakter poznamenán tím, že úplně nerozumí věcem jako je humor, legrace, blbnutí (což je v Luffyho posádce běžné) a "bojí se" projevovat svoje pravé pocity navenek. Tohle má pak za důsledek, že si hromada OP fanoušků Robin znepřátelí kvůli tomu, že není ochotná se připojit k ostatním a dělat kraviny, ale pro mnohé je právě její "pokerface" největším generátorem humoru.
Nemluvě o tom, že několikrát po Timeskipu už projevila skrytý smysl pro humor formou představ;

Tedy, tím chci říct, že Robin není suchar, spíš je zamlklá kvůli své minulosti, a možná se časem otrká a bude blbnout stejně jako ostatní slamáci (ikdyž by to dle mého byla škoda )

#4100 Luffy94, 23. 2. 2017, 15:37:42 Odpovědět

Ja neviem, naozaj chcú ľudia viac vidieť takúto Robiňku?Ja som to vtedy považoval za príliš veľkú zmenu jej osobnosti.

Robiňka má čierny humor a ten jej aj sedí. Toto sú najlepšie joky v celom OP pre mňa (keďže mám tiež rád čierny humor ).


Ok, viem, že som ňou posadnutý, držte huby...

#4102 AngeeCz, 23. 2. 2017, 19:44:24 Odpovědět

Jj taky na ní mám nejradši ten černý humor. :D

#3916 Franky, 1. 9. 2016, 20:25:04 Odpovědět
#3917 Luffy94, 1. 9. 2016, 21:28:43 Odpovědět

#3907 Pein44, 24. 8. 2016, 23:13:34 Odpovědět

ináč mala už Robin nejakí ženskí súboj ako napr Nami v Alabaste alebo proti Kalife lebo proti Monet to bolo nic a este to na Thriller Barku tiež moc nerátam bolo dačo také ?

#3913 Luffy94, 25. 8. 2016, 7:08:21 Odpovědět

Neviem, či sa to dá rátať ako súboj, ale v Alabaste to trošku natrela Tashigi.

#3906 Alu, 24. 8. 2016, 20:39:38 Odpovědět

na to že spí len 7 hodín vyzerá dobre ja by som celý deň vyzerala ako zombii

#3901 Pein44, 23. 8. 2016, 23:08:51 Odpovědět

cavte mám takí problém vidím na boku v tích novích príspevkoch že sa tu dačo deje ale ked na to kliknem tak my to neukáže jak je to možné ?

#3902 Grifin, 23. 8. 2016, 23:27:13 Odpovědět

Jak to po té straně čtu tak si myslím, že pokud tu někdo něco spamoval a byly tu peprné komentáře... no nejspíš to admin radši smazal, právě aby se to nerozjíždělo ještě víc a to co je tam vidět jsou jen pozůstatky. Moc bych to radši neřešil

#3903 Pein44, 24. 8. 2016, 0:19:11 Odpovědět

jaj ok len som na to kukal jak debil že čo sa deje

#3904 AngeeCz, 24. 8. 2016, 1:53:48 Odpovědět

Možná radši smaž i ten tvůj komentář, není relevantní k článku a odpověď už stejně znáš

#3905 Luffy94, 24. 8. 2016, 13:39:48 Odpovědět

Nj, škoda, že sa to zmazalo, tiež som si nestihol prečítať reakciu. Chudák Atoki, konečne sa zmohol na niečo viac než len "Zaujímavé" a nakoniec mu to zmazali.

#3918 Atoki, 2. 9. 2016, 2:10:05 Odpovědět

Díky :D snažím se ponaučit z toho co jsem udělal ! :)

#3784 Luffy94, 28. 7. 2016, 20:46:55 Odpovědět

No nie je Robiňka na tom plagátiku prekrásna?

#2686 Kirratu, 9. 2. 2016, 16:59:02 Odpovědět

nechcem popichovat ale taku zenu s jej ovocim mat doma :D :D

#2662 Magi, 7. 2. 2016, 18:37:31 Odpovědět

Robin si může nechat narůst prsa díky své schopnosti ďáblova ovoce (stejně jako jiné části těla) na jakémkoli místě svého těla.

Tak to mě dostalo
Jinak zajímavý článek dozvěděl jsem se mnoho nového nejenom o Robin

#2660 Franky, 7. 2. 2016, 8:40:00 Odpovědět

Chcel by som byt Leo ...

#2477 Neko_chan, 8. 12. 2015, 15:18:37 Odpovědět

Jedna z najlepších postáv v OP

#2203 Shiroitaka, 7. 11. 2015, 9:54:19 Odpovědět

Kt ovie ci Robin je jedina na svete kto vie citat poneglyphy.
Inak to bol pre Robin sok ked bola na skypii a citala na tom zvone starym jazykom ze Gold Roger tam bol

#1074 Perona-Chan, 21. 9. 2015, 22:26:50 Odpovědět

Nechcela by som mať takú minulosť

#967 Alu, 12. 9. 2015, 10:16:36 Odpovědět

Ani som nevedela že Robin má rada deti to ma prekvapilo

#427 Shanks101, 9. 7. 2015, 19:09:30 Odpovědět

Nico robin asi jeden z nejsmutnejšich pribehu co se ji detsvi stalo od mala byla sama chuděra mala
Jinak to jak se pripojila ke slamakum me docela dostalo

#422 Koala, 9. 7. 2015, 18:42:34 Odpovědět

Děkuji za článek. U Robin se vždy pousměju, když vypustí hlášku typu už je asi mrtvý nebo sežerou nás

#130 Tony-dono, 25. 3. 2015, 9:23:03 Odpovědět

nenacitalo obrazky :/

#426 Shanks101, 9. 7. 2015, 19:06:20 Odpovědět

stejny problem bez obrazku

#434 Koala, 9. 7. 2015, 20:10:39 Odpovědět

též mám stejný problém a eště se mi nanečetly obrázky u Nami, Zora a Rogera

#436 Retghar, 9. 7. 2015, 20:20:33 Odpovědět

Tohle jsou hodně staré články, a po změně stránek to kixnulo.

#437 Multinaruto, 9. 7. 2015, 20:24:00 Odpovědět

Ty obrázky tam chybí to je pravda, ale snad se to opraví až bude čas.

Hakuhódžó no senši