Margaret

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: Jansy

Poprvé se objevila: Kapitola 514 / Epizoda 408
Skupina: Pirát
Post: Člen Kuja pirátek
Věk: Neznámo
Narozeniny: 9. duben
Odměna: 0 Belly
Ďáblovo ovoce (typ): Žádné
Stav: Naživu

Stručně

Margaret je členem kmene Kuja, žijícího na ostrově Amazon Lily. Společně s Aphelandrou a Sweet Pea, zachránila Luffyho, který snědl houby, po nichž na celém těle vyraší houby.

Vzhled

Margaret je mladá žena z kmene Kuja, která má krátké blond vlasy, dlouhé štíhlé nohy a štíhlou ladnou postavu. Stejně jako jejívrstevnice i ona nosí odhalující bikiny top a minisukni vyrobenou z kůže zvířat. Také nosí bílý plášť, který vypadá podobně jako ten mariňácký. Často se objevuje s hadem, který je kolem ní omotaný. Na pravé noze má jakousi pruhovanou punčochu.

Osobnost

Ačkoli mají muži zakázaný vstup na Amazon Lily, u Margaret se zdá, že o ně začala mít zájem poté, co potkala Luffyho. Nejspíše také začala mít zájem o Luffyho „Kintamu“ (japonský slang pro tzv. „zlaté koule“), protože chtěla, aby si je sundal, aby se na ně mohla podívat. Toto je kvůli jejímu nepochopení a naivitě vůči mužům – vzala Luffyho výraz „zlaté koule“ doslovně. Margaret považuje muže za zbytečné, kvůli dojmům získaných při setkání se s Luffym. Také se zdá, že obdivuje vůdce klanu Kuja, Bou Hancock. Nazývá ji nejkrásnější ženou světa a nevypadá na to, že by k ní cítila nějakou zášť za to, že ji nechala zkamenět. Margaret je velmi upřímná, například když se na sebe snažila vzít plnou vinu za přítomnost Luffyho na Amazon Lily.

Schopnosti

Margaret se zdá být velmi zdatnou švadlenou. Dokázala ušít přesnou repliku Luffyho potrhaného oblečení a kalhot, s tím, že k Luffyho smůle přidala i nějaké ozdůbky. Také umí plavat, zachránila Luffyho před utonutím, i když se nacházeli v klidném pásu, kde žije spousta mořských králů. Po timeskipu byla viděna na lodi Boy Hancock, což znamená, že se stala natolik silnou, aby se dostala do Kuja pirátů, kam se dostanou jen nejstatnější bojovnice ostrova. Jako většina žen z Kuja kmene, i ona vlastní hada, který se může proměnit v luk. Z něj poté střílí šípy, naplněné Busoshoku haki. To jim přidá ničivou sílu a tyto šípy lehce prorazí dřevo. Jako většina lidí z kmene Kuja má i Margaret haki. Dokáže tedy vštípit haki do šípu, ale nezná jeho účinky vůči ďáblovu ovoci. To že ho používá, ji staví nad většinu postav z minulých arců, jelikož je to vcelku vzácná schopnost. Po timeskipu se z Margaret nejspíš stal člen Kuja pirátů, takže musela zesílit. A společně s ní i její haki.

Minulost

Poprvé byla viděna, jak nalezla Luffyho poté, co padl na oběť houby po které, na těle jedlíka vyrostou další houby. Margaret věřila, že je Luffy žena a tak společně s Aphelandrou a Sweet Pea Luffyho zbavila všech hub, až na jednu „houbu“. Jakmile si babča Nyon uvědomila, že tato „houba“ nelze sundat, došlo jí, že Luffy je muž.

Poté se Margaret objevila, když se Luffy probudil. Přinesla mu nové oblečení, podobné tomu starému až na květinový vzor našitý na jeho košili. Když se Kuja kmen rozhodne Luffyho zabít, tak se Luffy pokusí uniknout, ale poté zjistí, že k tomu potřebuje Vivre kartu od Rayleigha, která zůstala v jeho starém oblečení. Poté pokládá Margaret jako tu, která mu dala nové šaty. Unese jí do džungle a poprosí ji, aby mu vrátila ty staré. Margaret mu vrací Vivre kartu, i přes nedůvěru v něj. Jakmile zjišťuje, že Luffy je pirát omylem se zmíní o pirátské vládkyni jménem Boa Hancock, která vládne právě kmeni Kuja. Poté se Margaret vrátí ke svému poslání a začne na Luffyho střilet svým šípem naplněným haki.

Poté co Luffy náhodou narazí na Hancock, je poslán do arény k boji na život a na smrt. Margaret se ho snaží zastat a později se přidá i Aphelandra a Sweet Pea. Nezaujatá Hancock využívá svých pravomocí a všechny tři mění na kámen. To ale naštve Luffyho. Před zapojením sester vládkyně, Luffy postaví zkamenělá těla stranou, v naději, že se mu podaří zjistit, jak je dát do normálu. Uprostřed bitvy Boa Sanderisonia chytne Margaretino tělo a snaží se ho rozbít, aby potrestala Luffyho. Ten se jí pokusí zastavit pomocí jeho haki. Poté co Luffy nad sestrami vyhraje, požádá Hancock, aby proměnila Margaret a ostatní zpět v lidi. Boa mu nabídne dvě možnosti – zachránit je, nebo odjet z ostrova. Luffy neváhá a vybere první možnost.

Poté co si všimla, že se k Luffymu chovají ženy z kmene poněkud „podivně“ utekla s ním do domu babči Nyon. Cestou mu poděkovala, za to, že jí oživil a že se o její zkamenělé tělo staral. Když přišli k ní do domu, babča Nyon přečetla zprávu o popravě Ace a jakmile to Luffy zjistil, byl přesvědčen o tom, že ho musí zachránit. Luffy přemluvil Hancock, aby ho vzala k Aceovi a veřejně poděkoval Margaret a jejím přítelkyním. Slíbil jim, že se ještě někdy zastaví.

Margaret je znovu viděna s dalšími přítelkyněmi z kmene Kuja, když slyší zprávu, že se Luffy vrátil. S radostí přitom oznamuje, že mu ušije spoustu dalšího oblečení bez ozdůbek.

Margaret je teď součástí Kuja pirátské posádky, pozdraví Luffyho na ostrově Rusukaina  po dvou letech jeho tréninku. Informuje ho, že je loď připravená na to, vzít ho zpět na Sabaody a přeje mu hodně štěstí. Vzhledem k tomu, že Kuja loď brání Slamáky, aby mohli bezpečně vyplout, Margaret vidí Luffyho posádku a poznamenává, že vypadají legračně.

Zajímavosti

  • Margaret je pojmenovaná podle květiny marguerite – kopretiny bílé

Komentáře

#1328 Perona-Chan, 3. 10. 2015, 13:16:32 Odpovědět

Mám ju rada aj keď mi niekedy pripadá že je do Luffyho

#1329 Multinaruto, 3. 10. 2015, 13:20:29 Odpovědět

Fakt, tak to má celkem problém když je členkou ...

#1335 Lombi-Gardea, 3. 10. 2015, 13:31:07 Odpovědět

Tak to si myslím taky, ale to nesmí nikdy říct nahlas, jinak z ní bude podestýlka pro kočky

#1339 Perona-Chan, 3. 10. 2015, 13:42:06 Odpovědět

Máte pravdu keby to Boa zistila je po nej

Hakuhódžó no senši