Alvida

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: Jansy

Poprvé se objevila: Kapitola 2 / Epizoda 1
Skupina: Buggyho aliance (dříve Alvidini piráti)
Narozeniny: 14. březen
Odměna: 5,000,000 belly
Ďáblovo ovoce: Sube Sube no Mi
Typ: Paramecia
Stav: Naživu

alvida alvida alvida
Na začátku série / Po snědení DF / Loguetown

Stručně

„Železná palice“ Alvida je bývalá kapitánka Alvidiných pirátů a v anime zároveň první protivník Luffyho (v manze to byl pouštní bandita Higuma). Momentálně je to jedna ze dvou kapitánů Buggyho pirátů.

Vzhled

Alvida bývala obézní žena s dlouhými vlnitými vlasy a pihami na tvářích. Nosila bílý kovbojský klobouk s velkým červeným chocholem, červený nákrčník, růžovou kostkovanou košili, modrý kabát a bílé kalhoty.

Avšak po snědení ovoce Sube Sube se Alvida změnila k nepoznání – zeštíhlela. Stále má na sobě svůj bílý kovbojský klobouk, ale její oblečení je jiné. Nosí perlový náhrdelník, vršek od bikin, růžové kalhoty s hnědým páskem a fialový plášť. V Loguetown nosila růžový plášť s červenými srdíčky.

Osobnost

Už když byla obézní, o sobě tvrdila, že je nejkrásnější žena v oceánu. Nemá ráda hluk a nečistotu, proto si jako svého otroka vzala Cobyho, který jí mohl pomáhat s mytím podlah. Dříve byla hodně krutá ke své vlastní posádce, avšak po snězení ovoce se její povaha trošku zkrotila a už není tolik výbušná. Její sebevědomí je stále stejně vysoké. Nyní mluví dokonce i měkčím hlasem, ale to je nejspíše dáno její ztrátou kil.

Schopnosti

Jelikož je známá svou železnou palicí, musí mít velkou sílu v rukou. Ďáblovo ovoce, typu Sube Sube, jí umožňuje, že mnoho útoků po jejím těle jen sklouzne. Může také bruslit po svých bosých nohou při vysoké rychlosti, ale vyžaduje to nějaké místo na rozježdění.

Více informací lze najít zde:

sube sube

Minulost

Luffy se omylem dostane na Alvidinu loď – v sudu. Potkává tam Cobyho, který ho před Alvidou varuje. Avšak Luffy nedbá jeho rad a Alvidu poráží.

Poté, co Alvida prohraje, opouští Alvidiny piráty a cestou k novým zítřkům okouší ovoce Sube Sube.

Po setkání s klaunem Buggym se Alvida přidává k jeho posádce jako druhý kapitán. V Loguetownu se snaží Alvida s Buggym navždy zbavit Luffyho, ale neúspěšně. Nakonec přicházejí mariňáci a Alvida se snaží s Buggym utéct, ale jsou chyceni Smokerem. Později se jim podaří uniknout, protože je můžeme vidět pozorovat slamáky i na Grand Line.

Po uvržení Buggyho do Impel Down se posádka snaží Alvidu přemluvit o jeho záchraně, ale Alvida má zdravý úsudek a ví, že je marné, aby se zbytečně nechali zavřít. Jakmile byl Buggy osvobozen, tak se Alvida zase objevuje s ním.

Zajímavosti

  • Den kdy se Alvida narodila (14. Března), je zároveň dnem krásy.
  • Alvida je pojmenována podle pirátské princezny Awilda, která utekla na moře, aby se vyhnula sňatku s princem Alfem.

Komentáře

#1866 Monkey D. Luffy, 20. 10. 2015, 1:02:39 Odpovědět

Dosť zaujímavé, pekný článok.
Možno už len spomenúť že sa pridala k Buggyho pirátom po tom čo Buggyho zachránila z mora keď bol ešte chibi.

#1145 Perona-Chan, 23. 9. 2015, 19:10:13 Odpovědět

Mám ju trochu rada len preto že je s kapitánom Buggym!!!

Hakuhódžó no senši