Albion

Kategorie » Svět OP » Postavy

Autor: Deidara

Poprvé se objevil: Kapitola 600 (manga) / Epizoda 519 (anime)
Skupina: Pirát, Falešní Slamáci (bývalý)
Post: Kapitán
Narozeniny: 9. listopad
Odměna: 92 000 000Belly
Stav: Naživu

“Rozseknutý“ Albion je jedním z pirátů nováčků, kteří se přidali k Posádce falešných Slamáků v domnění, že se jedná o ty pravé.

Vzhled

Je to bledý muž s velkou ovulární hlavou, kterou má obalenou obvazy, stejně jako většinu jeho těla. Z těch mu vzadu na hlavě trčí velký černý cop. Nosí kapitánský kabát, okolo krku má něco, co připomíná límec od košile se dvěma knoflíky a pak černo-červeně pruhovanou kravatu.

albion albion

Osobnost

Když Caribou zaútočil na mariňáky, vypadal Albion docela klidně, i když trochu otrávený jeho postojem. Jako spousta dalších se nechal oklamat šarádou falešných Slamáků, ke kterým se přidal hlavně z touhy proslavit své jméno ve světě. Velice se naštval, kdy zjistil, že je všechno jen jedna velká bouda a jeho “boss“ je nanicovatý slaboch, který využil toho, že si všichni mysleli, že je skutečný slamák mrtvý.

Schopnosti

Moc toho nevíme, ale dá se odhadovat, že je docela silný, když se dokázal dostat až na Souostroví Sabaody a potom utéct oddílům v čele se Sentomarem.

Zbraň

Používá minimálně 4 zbraně s čepelí, takže by to mohl být šermíř. Na pravé ruce má tři tenké dýky, které používá najednou jako velké drápy. Obdobně používal třeba Buggy své nože. Levou rukou pak používá zakřivený meč.

Komentáře

#5081 Trilliax, 9. srpna, 16:09:27 Odpovědět

Pěkně napsáno, ale myslím si že v hlavním příběhu už žádnou roli hrát nebude.
A jinak díky moc!

Hakuhódžó no senši