South Blue

Kategorie » Svět OP » Lokace

Autor: Tommy

Poprvé viděno: Později
Typ: Oceán
Populace: Neznámo

South Blue je oceán ve světě One Piece. Stejně jako jeho sesterské oceány, i South Blue se skládá výhradně z oceánu, na kterém se nachází několik ostrovů. Na jihu, západě a východě jeho hranici tvoří Red Line, zatímco na severu jeho hranici tvoří Grand Line. O tomto oceánu stále nejsou žádné bližší informace, ale je známo, že se v tomto oceánu narodili známí piráti jako například Franky, Jewerly Bonney, Eustass Kid, Killer nebo Portgas D. Ace.

Revolver Mr. 5, který používá útok mrazící bomby, je nový model ze South Blue. V tomto oceánu leží také ostrov Karate, který je proslulý bojovým uměním.

Historické události

I. St. Briss

Před 210 lety vyplula loď St. Briss z království Briss směrem na Grand Line. Dostala se na ostrov Skypiea, kde se však staly události, které zapříčinili její odsouzení a následné uvěznění mezi oblaky. Je to typ trestu, který se použit pro nejtěžší zločiny.

Po 208 letech loď spadla zpět do Grand Line, těsně před tím, než gigantická želva stihla chytit. Byl z ní už jen vrak, mnozí se domnívali, že loď utrpěla škody při boji, ale tyto škody vznikli v „vězení mraků“. kde se plavila.

II. Gol D. Ace

Před 24 lety byl na ostrově Baterilla „Pirátský král“ Gol D. Roger viděn, jak jedná spíše jako otec, než jako pirát. To vedlo Marinu k tomu, aby zde začali hledat dítě tak, že hledali každé novorozeně. Těhotné ženy byly převezeny jednotkou Cipher Pol. Podezřelé ženy byly zabity, aby se zabránilo narození dítěte.

Roger požádal o pomoc Monkey D. Garpa, kterému věřil jako příteli. Garp protestoval, ale nakonec vyhověl jeho přání. Portgas D. Rouge, aceova matka, se vyhnula Marině tím, že držela své nenarozené dítě v tajnosti po dobu 20 měsíců. Při porodu vedl tento čin k její smrti a dítě pojmenovala Gol D. Ace. Ace se narodil rok a tři měsíce poté, co byl Roger popraven v Loguetown.

Lokace

Některé postavy ze South Blue

eustass kid franky gyro inazuma jerry jewelry bones killer portgas d ace portgas d rouge

Komentáře

#2593 Kirratu, 15. 1. 2016, 15:19:52 Odpovědět

Na jihu, západě a východě jeho hranici tvoří Red Line, zatímco na severu jeho hranici tvoří Grand Line je to hned druha veta priatelu :D

#2592 Pein44, 15. 1. 2016, 14:40:39 Odpovědět

a susedí s Grand Line alebo New Worldom ?

#2594 scorpio11550, 15. 1. 2016, 15:20:29 Odpovědět

New World je len časť Grand Line, ale podľa obrázkov čo som našiel susedí s Paradise (A teda z Grand Line )

#2595 Pein44, 15. 1. 2016, 17:57:34 Odpovědět

diki tak som to myslel len som nemal čas si hľadať obrázok tak som sa spýtal

#2604 scorpio11550, 17. 1. 2016, 17:12:05 Odpovědět

Ja viem ako si to myslel preto ti odpoviem a ak sa pomýliš poukážem na chybu, zasmejem sa na tom a nechám to tak

Hakuhódžó no senši