Ohara

Kategorie » Svět OP » Lokace

Autor: Tommy

ohara
Poprvé viděno: Kapitola 391 / Epizoda 251
Oblast: West Blue
Typ: Jarní ostrov
Populace: Neznámo

Ohara byl ostrov ve West Blue. Na tomto ostrově žilo množství archeologů, včetně Nico Robin, která se zde narodila. Ostrov byl před dvaceti dvěma lety zničen masivním útokem, který se nazývá Buster Call.

Historie

Ohara již existovala 5,000 let, když byl zasazen Strom Vědění, ve kterém byla později vybudována knihovna. Mnoho světových archeologů studovalo v této knihovně a poznávalo historii. Několik z nich se rozhodlo studovat „Prázdné Století“, což bylo období před 800 lety, těsně před založením Světové vlády. Archeologové se naučili číst Poneglyphy, aby odhalili historii. Na to však přišla vláda, která poslala skupinu CP9, aby ostrov zničila. Tato skupina svolala masivní útok Buster Call, který zničil celý ostrov a zabil všechny obyvatele, kromě Nico Robin.

Strom vědění

Strom vědění byl obrovský strom, který se nacházel uprostřed ostrova. V tomto stromu byla vybudována největší knihovna na světě. Tento strom v podstatě pokrýval celý ostrov, protože kolem něj byli už jen domy, ve kterých bydleli obyvatelé ostrova.

Obyvatelé

nico robin busshiri clover gram hack hocha mizuira nico olvia oran rint roche roji zadie

Komentáře

Hakuhódžó no senši