Amazon Lily

Kategorie » Svět OP » Lokace

Autor: Tommy

amazon lily
Poprvé viděno: Kapitola 514 / Epizoda 408
Oblast: Klidný pás
Typ: Jarní ostrov
Populace: Neznámo

Amazon Lily, také známý jako Ostrov Žen se nachází v Calm Belt (Klidném Pásu) u ráje. Obyvatelé ostrova tvoří pouze ženy z kmene Kuja. Ostrov je pojmenovaný po skutečném květu Amazon Lily. Kuma na tento ostrov poslal Luffyho.

amazon lily amazon lily
Poloha ostrova / Palác

Prostředí (vesnice, palác aréna)

Jelikož se nachází v Klidném pásu, neexistuje zde bouře ani vítr. Ostrov tvoří velká hora, na jejímž vrcholu se nacházejí gigantické hadí sochy. V centru hory se nachází malé údolí, ve kterém stojí vesnice kmene Kuja. Kolem hory se rozprostírá džungle. Je zde palác, kde žije vládkyně Boa Hancock, se svými sestrami. Do arény jsou zřejmě posílány muži, který vstoupili na ostrov. Sem byl přiveden i Luffy, který musel bojovat za svůj život. Architektura a výzdoba vesnice připomíná starověkou Čínu.

amazon lily amazon lily
Aréna / Tvrz

Obyvatelstvo ostrova tvoří pouze ženy, takže muži jsou na ostrově považováni za nebezpečí. Ženy opouštějí ostrov jen proto, aby našli muže a porodily potomka, což je vždy žena. Potom se vrátí na ostrov, aby na něm vychovali svou dceru. Jediný muž, který má povolení žít na ostrově je Monkey D. Luffy, do kterého se Boa Hancock, vládkyně kmene, zamilovala. Luffy však toto povolení dal i Srdcovým pirátům a Rayleighovi, kteří se však k obyvatelkám ostrova nedostali. Vládkyní ostrova je jedna ze Shichibukai, Boa Hancock, která svou pozicí chrání ostrov a také získala technologie, pomocí kterých se dokáže dostat z ostrova (kámen Kairouseki).

Kultura

Obyvatelé věří v hady a mnoho žen nosí velmi velké hady kolem krku. Některé válečnice dokonce používají své hady na luky. Na ostrově mají i svou měnu – Gor. Není známo jakou hodnotu má vůči belly, ale protože se jedná o izolovaný ostrov bude mít nejspíše menší, kvůli nedostaku obchodu.

amazon lily
Vesnice

Vzhledem k tomu, že se ostrov nachází v Klidném Pásu, je chráněn před cizinci přítomností mořských králů. Nicméně, s příchodem mořského kamene, má tato ochrana mezery. Boa Hancock je tedy na pozici Shichibukai, aby posílila ochranu ostrova. Pokud však Boa nebude plnit své povinnosti, smlouva mezi ní a Světovou Vládou zanikne.

Zdá se, že se v říši vládne meritokraticky, protože Hancock zřejmě trůn nezdědila. To znamená, že posty jsou udělovány podle schopností.

Známí obyvatelé

boa hancock boa boa ran daisy cosmos rindo blue fan marguirite sweet pea aphelandra salome bacura gloriosa kikyo belladonna enishida nerine poppy pansy kiku shion

Příroda

  • Houby na těle
  • Obří kanec
  • Usměvavé houby
  • Rozlobené houby
  • Brečící houby

Více informací naleznete zde:

amazon lily

Komentáře

#5769 Antitalent, 29. 6. 2019, 23:45:20 Odpovědět

Třetí odstavec "Vládkyní ostrova je jedna ze Shichibukai, Boa Hancock, která svou pozicí chrání ostrov a také získala technologie, pomocí kterých se dokáže dostat z ostrova (kámen Kairouseki)." asi nebude úplně přesné Boa Hancock se dokáže dostat z ostrova díky svým hadům, kteří vezou loď

#5770 AngeeCz, 24. 7. 2019, 8:13:53 Odpovědět

Yup, pravda. Autor článku si to zřejmě spletl s marinou, která má spodek lodi z Kairoseki

#1476 Perona-Chan, 8. 10. 2015, 19:02:23 Odpovědět

Chcela by som tam žiť

Hakuhódžó no senši