Paramecia - Ton Ton no Mi

Kategorie » Svět OP » Ďáblova ovoce » Paramecia

Autor: Retghar

Ton Ton no Mi
Typ: Paramecia
Význam: Tuna
Uživatel: Machvise
Poprvé viděno: Kapitola 735/Episoda 667

Ton Ton no Mi je ďáblovo ovoce typu Paramecia, kterého z uživatele dělá super těžkého člověka. Ovoce snědl Machvise.

Machvise

Síla a slabost

Ovoce umožňuje uživateli extrémně zvyšovat vlastní váhu. Díky tomu může při dopadu lehce ničit zem a dokonce rozdrtit i obří kosti. Toto ovoce je nadřazené ovoci Miss Valentine Kilo Kilo no Mi.

Nicméně tato síla se může ukázat i jako neefektivní, když dokáže oponent ustát náraz a následně využít sílu porit uživateli, jak ukázal Hajrudin, když porazil machvise. Uživatel také sám pociťuje efekty obrovské váhy, což bylo ukázáno kdyžMachvise netrefil Frankyhi a pak trpěl z dopadu. Jinak má klasické slabosti ďáblových ovocí.

Použití

Machvise používá ovoce pro boj a jeho hlavní styl je takový, že se dostane nad svého protivníka a ve vzduchu rychle zvýší svou váhu a svým břichem dopadne s cílem rozdrtit nepřítele o zem.

Techniky

  • 10 Ton Vise – Machvise skočí nad svého oponenta a pak spadne na něj. Díky svému velkému tělu je schopen pokrýt rozlehlejší oblast. Poprvé ji chtěl použít na Frankyho, po tom co ho Senor Pink kryl před Frankyho útokem a pojmenovaná, když ji použil na Luffyho, kterému Senor Pink držel nohy. Luffy se ale vyhnul, díky tomu že se natáhnul a úder nic neudělal jeho gumovým nohám. Poprvé kdy někoho tou technikou porazil, bylo, když bojoval s Booem.

Machvise Machvise
Machvise ve výskoku / 10 Ton Vise

  • Hakai no Senton Vise (1000 tunový ničivý Vise) – 100 těžší a mnohem ničivější verze 10 ton Vise. Když provádí tento útok tak používá svůj štít, aby tak zvýšil sílu. Poprvé ji chtěl použít na Zora, ale ve vzduchu si to rozmyslel a použil na Hajrudina silnější útok.
  • Jigoku no Manton Vise (10 000 tunový pekelný Vise) – 1000 těžší a mnohem ničivější verze 10 Ton Vise. Když provádí tento útok tak používá svůj štít, aby tak zvýšil sílu. Poprvé jej použil na Hajrudina a rozdrtil mu kosti v předloktí a na noze. Nicméně jej Hajrudin odpálil za pomocí své techniky Gungnir.

Zajímavosti

  • Ovoce je podobné jako Kilo Kilo no Mi, které má Miss Valentine. Narozdíl od ní si však nemůže snížit váhu pod svou vlastní. Kilo Kilo no Mi umožnuje měnit váhu v rozsahu 1kg – 10 000kg zatímco Ton Ton no Mi v rozsahu vlastní váha – 10 000 tun. Ve váze je jasně Ton nadřazené nad Kilem.
  • Ton Ton no Mi nebylo pojmenováno ani v manze ani v anime. Název byl zveřejněn v SBS 79.

Komentáře

#2241 Perona-Chan, 9. 11. 2015, 22:14:03 Odpovědět

Fakt sa mi podobá na Kilo Kilo no mi sexy článok

#2242 WhiteCrow, 9. 11. 2015, 22:57:36 Odpovědět

#2246 Perona-Chan, 10. 11. 2015, 17:29:37 Odpovědět

Aj to je sexy

#2243 Retghar, 10. 11. 2015, 4:23:31 Odpovědět

Ovoce není sexy? :D

Hakuhódžó no senši