Punk Hazard Arc

Kategorie » Svět OP » Arcy

Autor: Tommy

Volume: 66 – 70 (5 volumek)
Manga kapitoly: 654 – 699 (46 kapitol)
Anime epizody: 579 – 589 a 591 – 625 (46 epizod)
Rok vydání: 2012 – 2013 (Manga), 2013 – 2014 (Anime)
Chronologie: Předchozí – Rybácký ostrov Arc / Následující – Dressrosa Arc

Punk Hazard je první arc Pirate Alliance ságy a zároveň šestadvacátý arc v celé One Piece sérii.

Punk

Zatímco Sunny plula po bouřlivých vlnách Nového Světa, Luffy na obzoru zahlédl ostrov, na kterém právě vybuchla sopka. Rozhodl se tento ostrov navštívit, no Nami řekla, že ani jedna ze střelek Log Posu na ostrov neukazuje. Kromě toho, mezi Sunny a ostrovem leželo ohnivé moře. Najednou však začalo zvonit Den Den Mushi a tak ho Luffy zvedl. Z Den Den Mushi se ozval zoufalý mužský hlas volající o pomoc. Muž říkal, že na jeho posádku zaútočil samuraj a že se nachází na ostrově Punk Hazard. Brook řekl Zorovi, že samurajové jsou šermíři ze země Wano a Luffy se rozhodl neznámého muže zachránit. Jelikož jediný ostrov, ze kterého mohl dosáhnout signál z Den Den Mushi byl ostrov za ohnivým mořem, Nami vytvořila cestu z oblaků a Luffy, Zoro, Usopp a Robin nasedli na Mini Merry II a vybrali se k ostrovu Punk Hazard. K tomuto ostrovu však mířila i mariňácká loď ze základny G-5, které velel viceadmirál Smoker.

Punk Na ostrově našli rozsáhlou kovovou bránu z nápisem Punk Hazard a loga mariňáků a Světové Vlády. Čtveřice prošla přes bránu a našla oblast, v níž bylo množství roztavených budov. Robin usoudila, že budovy byly zřejmě bývalé vládní základny a Usopp nechápal proč mluvil muž z Den Den Mushi o zimě, když je na ostrově takové horko. Netušili však, že na Thousand Sunny si Nami všimla mraky, které se podobaly těm v kruté zimě. Zpět na ostrově si čtveřice všimla obrovskou lebku a když se otočila, viděla před sebou pohádkové stvoření – draka. Ještě více je však překvapilo, když se drak zeptal kdo jsou. Najednou drak vychrlil oheň, no Slamáci se mu vyhnuli a Luffy něj zaútočil. Drakovo tělo však bylo příliš tvrdé, o čem se vzápětí přesvědčil i Zoro. Luffy se dostal na drakova záda a způsobil, že se drak kousl do křídla. Pomocí Usoppové rostliny se Zoro dostal do vzduchu a porazil draka pomocí Shishi Sonson, čímž drakovi usekl hlavu.

Punk Na Thousand Sunny Sanji připravil pro Nami specialitu, ale když vyšel na palubu zjistil, že všichni spí. Ukázalo se, že někdo na loď hodil uspávací plyn, proto se Sanji pokusil zavolat Luffymu, no také se nadýchal plynu a usnul. Zanedlouho se muži v plynových maskách a ochranných oblecích vkradly na loď a vzali všech členů posádky kromě Brooka, o kterém si mysleli, že je mrtvý. Na ostrově zatím Luffy chtěl vytáhnout člověka zaseknutého v drakovi, kterého si všiml už dříve, ale vytáhl ven pouze nohy. K překvapení všech nohy začali mluvit a Luffy je okamžitě chtěl do své posádky, proto si je připevnil na zadní část svého těla a hrál si na kentaura. Pak si posádka všimla druhou stranu ostrova, která byla chladná a zasněžená. Usopp usoudil, že tajemný muž volající o pomoc musí být tam. Pak si Usopp všiml na obloze létající ženu, no než si ji lépe prohlédl, zmizela.

Na ostrově se zatím Nami, Sanji, Franky a Chopper probrali v uzavřené místnosti, kde našli rozkouskovanou mluvící hlavu. Společně po několika pokusech dali hlavu dohromady a dozvěděli se, že tomuto člověku usekl hlavu neznámý muž. Po zjištění, že Slamáci jsou piráti se hlava od nich chtěla distancovat, protože nesnáší piráty. Slamáci zjistili, že hlava přišla z části ostrova, kde byly samé ledové kry, proto se rozhodli odejít. Franky zničil stěnu pomocí Radical Beam a Sanji popadl hlavu, která o sobě řekla, že patří samurajovi. Společně se všichni dostali do místnosti plné velkých dětí. Děti byly nejprve nadšené, když viděli robota Frankyho a tanukiho Choppera, ale pak se lekli, když promluvila hlava, která se zeptala na svého syna Momonosukeho. Najednou do místnosti vtrhli muži, kteří Slamáky unesli a proto musela posádka odejít. Děti však chtěli jít s nimi a řekli, že už nejsou nemocné a chtějí se vrátit domů. Nami je tedy vzala ze sebou a spolu s Chopperem utekla, zatímco Franky a Sanji zdrželi stráže.

Strážci se zatím v jiné místnosti povídali ze svým šéfem, jakousi formou plynu. Řekli mu, že při ostrově se nachází loď z G-5 a také mu řekli o Frankyho zbraních. Šéf usoudil, že zbraně navrhl Vegapunk a proto je chtěl pro sebe. Brook se mezitím na Sunny vzbudil a zavolal Usoppa, aby ho informoval o situaci. Sunny se nyní nacházela v chladné části ostrova a na Luffyho skupinu právě zaútočil kentaur z tělem leoparda. Luffy jej snadno porazil a Robin porazila dalšího, který měl tělo žirafy. Usopp je prohledal a našel Den Den Mushi z iniciálami CC. Po tomto se čtveřice rozhodla zachránit své přátele.

Loď G-5 se mezitím dostala k ostrovu a Smoker byl překvapen, že i po čtyřech letech se na ostrově nachází jedovatý plyn. Řekl, že před dvěma lety byl ostrov jen pustina a proto si admirálové Aokiji a Akainu vybrali tento ostrov pro svůj souboj. Byl to takový tvrdý souboj, že změnil počasí tohoto ostrova. Luffyho skupina se zatím dostala k jezeru, které oddělovalo horkou část ostrova od chladné části. Usopp použil jednu ze svých rostlin a vytvořil loď z banánu. Uprostřed jezera však hodil na loď kámen jeden kentaur a na druhém břehu se zjevili další kentauři ze svým šéfem. Šéf uviděl Zora a myslel si, že to on je samuraj, který zničil jeho posádku a Usopp usoudil, že to kentauři volali o pomoc.

V místnosti s dětmi zatím Franky a Sanji odolávaly strážcům a hlava cítila, že její trup bojuje z někým opravdu silným. Ukázalo se, že to Brook bojoval se samurajovým trupem a spletl si ho z duchem. Šéf strážců zatím zjistil, že Smoker dorazil na ostrov a proto přikázal svým mužům, aby skryli všechny lodě a personál. Smoker skutečně přišel na ostrov a zjistil, že na něm žádný jedovatý plyn není. Mariňáci přišli k jedné základně a našli v ní jednoho z Shichibukai, Trafalgara Lawa, z bývalou odměnou 440,000,000 beli. Ukázalo se, že Law poslal vládě sto pirátských srdcí, aby získal post Shichibukai. Law se zeptal Smokera, co na ostrově dělá a Smoker se ho zeptal totéž.

Nami, Chopper a děti zatím utíkali a děti řekli, že jednoho dne je personál Punk Hazardu odvedl z jejich domovů, protože byly velmi nemocní. Museli odejít na Punk Hazard, aby nenakazili své rodiče. Nami řekla Chopperovi, aby je později ošetřil a zjistil, co jim skutečně je. Skupina se dostala do slepé uličky, no Chopper stiskl knoflík a otevřely se dveře. Nami a Chopper vstoupili do místnosti, ale děti tam nechtěli jít. Ukázalo se, že v celé místnosti jsou zmražená těla. Nami a Chopper odtud okamžitě vylezli a skupinka pokračovala v cestě.

Punk Tashigi zatím přehrála Lawovi volání o pomoc, které přišlo z Punk Hazardu. Mariňáci věděli, že Luffy na toto volání odpověděl a proto se na ostrov vydali. Smoker se zeptal Lawa, jestli něco o volání ví, no Law řekl, že s tím nemá nic společného. Smoker chtěl vidět vnitřek základny, ale Law mu to nedovolil. Řekl Smokerovi, že pokud Luffyho na ostrově uvidí, hned ho chytí, takže není se čeho bát. Najednou však ze základny vyběhli Franky, Sanji, Nami, Chopper, hlava a děti, což překvapilo jak mariňáky, tak i Lawa. Chopper znal Lawa ze Sabaody a Sanji si všiml Smoker a Tashigi, kteří se snažili zjistit, co se to děje. Sanji rychle přikázal dětem, aby se vrátili do základny a našli jiný východ. Mariňáci se po nich rozběhly, ale najednou Law použil svou techniku ​​Room a zvedl mariňáckou loď ze slovy, že nemůže nechat mariňáky odejít.

V jezeře zatím Luffyho skupina padla do jezera a Zoro s Usoppem museli pomáhat Luffymu a Robin. V jezeře však na skupinku zaútočili žraloci a ukázalo se, že jezero je ve skutečnosti moře, které tam nateklo přes prasklinu v ostrově, kterou vytvořili Akainu a Aokiji. Kentauři se připravili dorazit Slamáky, ale zjevil se Brook, který zmrazil jejich zbraně a ty vybuchly. Čtveřice v jezeře zatím porazila žraloky a vylezla celá promrzlá z jezera. Když viděli kentaury v teplém oblečení, hned na ně zaútočili, aby se zahřály.

Punk Zpět před vládní základnou Law rozlomil loď a použil techniku ​​Shambles, kterou vytáhl srdce Slamáků a vyměnil jim je, čímž jim vyměnil osobnosti. Pak Law přitáhl k sobě Den Den Mushi mariňáků a Smoker něj zaútočil. Ukázalo se, že Law snědl Ďáblovo ovoce Ope Ope no Mi, které mu umožňuje dělat si z věcmi co chce, ale pouze v určitém okruhu, který vytvořil technikou Room. Law předvedl své schopnosti a rozsekal několik mariňáků, kteří to však přežili. Mariňáci se rychle chtěli dostat z Lawova kruhu, no Law zatím přesekl Tashigi napůl. Mariňáci na Lawa vystřelili, no Law proměnil kulky na sníh a sníh proměnil na kulky, kterými zaútočil na mariňáky. Smoker na Lawa zaútočil a dostal ho na zem, no Law mu unikl a oba na sebe zaútočili, čímž přesekli letající mariňáckou loď.

Luffy, Robin, Usopp, Zoro a Brook zatím porazili kentaury a donutili jejich šéfa Brownbearda z krokodýlím tělem, aby je vzal na druhou stranu ostrova. Na základně se zatím Šéf setkal s harpyjí (ptačí ženou) Monet, která mu řekla, že Slamáci jsou na ostrově. Před základnou zatím Law porazil Smokera tak, že mu vytáhl srdce z těla. Najednou se však zjevila Luffyho skupina a Luffy byl překvapen, že Lawa vidí. Najednou si však všiml i mariňáky a Tashigi, která zaútočila na Lawa. Law však vyměnil osobnosti Smokera a Tashigi, čímž Tashigi porazil. Mariňáci zaútočili a Slamáci se dali na útěk, zatímco Law se vrátil do vládní základny.

Za vládní základnou se zatím seznamujeme ze Slamákama, kterým Law vyměnil těla: Nami se ocitla v těle Frankyho, Chopper v těle Sanjiho, Sanji v těle Nami a Franky v těle Choppera. Slamákům i dětem bylo zima a proto jim samuraj přikázal, aby si dali na hlavu kámen. Když to udělali, zjevilo se na nich oblečení. Ukázalo se, že samuraj snědl Ďáblovo ovoce, které mu umožňuje vytvářet převleky. Najednou se objevila Luffyho skupina a všichni byli opět pohromadě. Samuraj řekl, že volání o pomoc vyslali kentauři, jejichž rozsekal, aby zachránil svého syna, který by se měl nacházet na ostrově. Také řekl, že se setkal s Lawem, který ho rozsekl na tři části a stále mu chybí trup, neboť nyní se spojil se svými nohami, které našel Luffy. Brook řekl, že se s trupem setkal, ale utekl od něj.

Mariňáci z G-5 zatím zjistili, že Smoker a Tashigi mají přehozené těla. Smoker v těle Tashigi řekl, že na jedné lodi viděl iniciály CC, které znamenají, že velitelem tohoto zařízení je bývalý vládní vědec, kolega Vegapunka Caesar Clown. Tashigi v Smokerovém těle řekla, že kolem ostrova mizely děti, no mariňáci to přepsali na ztroskotání lodi. Smoker usoudil, že někdo na G-5 falšuje informace. Na základně zatím Caesar Clown zavolal někomu, kdo se jmenoval Joker. Joker dal Caesarovi povolení zabít Slamáky, mariňáky a někoho se jménem Kinemon. Najednou přišli kentauři, kteří řekli, že Slamáci unesli Brownbearda.

Punk Mezitím Usopp vyrobil čelenky, aby rozpoznal Slamáky z vyměněnými těly. Luffy se zatím popovídal s Brownbeardem, který řekl, že nesnáší „nejhorší generaci“, kterou tvoří Jedenáct Supernov a Blackbeard. Řekl, že Basil Hawkins usekl němu a jeho posádce nohy a všichni skončili na Punk Hazardu, kde se jich ujal Caesar. Také řekl, že před čtyřmi lety pracoval na ostrově Vegapunk, no jeden z jeho pokusů vybuchl a zničil dvě laboratoře. Celý ostrov byl zamořen plynem a věznům, jejichž Vegapunk používal jako pokusné králíky ochrnuly nohy. Před rokem se však zjevil Caesar, který odstranil plyn, spřátelil se s Lawem a ten jim dal nohy živých zvířat. Takto vznikly kentauři. A drak, jehož Slamáci viděli, byla umělá bytost vytvořena Vegapunkem.

Punk Zpět ve Vegapunkové laboratoři Monet řekla, že Caesarův pokus před čtyřmi lety nevyšel, no Caesar řekl, že vše bylo součástí jeho plánu. Caesar se konečně objevil ve své skutečné podobě a my zjišťujeme, že je na jeho hlavu vypsána odměna 300,000,000 beli. Smoker v těle Tashigi zatím řekl, že Caesar byl druhý nejlepší vědec světa, ale pokud ho nezastaví, udělá velký pokus, který může způsobit velké škody. Franky-Chopper se zatím seznamoval s Chopperovými transformacemi, zatímco Brook řekl Sanji-Nami, že samuraj odešel najít svůj trup. Sanji-Nami chtěl samuraje přivézt zpět, proto se spolu s Brookem a Zorem vybral ho najít. Chopper-Sanji zatím ošetřil děti a zdálo se, že jsou v pořádku. Tři děti však najednou zkolabovaly a Chopper-Sanji se dozvěděl, že Caesar jim dává bonbón. Ukázalo se, že v těchto bonbonech se nachází droga, na níž se děti staly závislé. Caesar jim je dával proto, aby děti neutekli, protože na nich experimentoval, kvůli čemuž tak velmi vyrostli. Děti začaly zuřit a chtěli bonbón, no Usopp na nich vystřelil uspávací rostlinu, kterou je uspal. Aby opět nezačali zuřit, pro jistotu je Slamáci svázali.

Punk V laboratoři zatím Law dal Caesarovi Smokerovo srdce a Caesar řekl, že poslal na Slamáky Yeti Cool bratry. Tito bratři porazili Zora, Brooka a Sanji-Nami. Caesar řekl, že do bonbónů opravdu dával dětem drogu, takže se určitě vrátí, aby ji získali. Úkryt S1lamáků zatím začali bombardovat a Nami-Franky s Chopper-Sanji zjistili, že Luffy, Robin, Usopp a Franky-Chopper odešli do laboratoře. Brownbeard řekl, že na ně útočí Yeti Cool bratři a měl pravdu. Jeden z nich jménem Scotch se najednou objevil a vystřelil na Brownbearda na Caesarův rozkaz. Najednou se však zjevila Luffyho skupina, která zjistila, že bratři unesli Nami-Frankyho. Ukázalo se, že chtěli Frankyho lasery. Law mezitím rozsekal několik zaměstnanců Caesara se slovy, že může jít kam chce.

Punk Chopper-Sanji dal Franky-Chopperovi Rumble Ball a Franky-Chopper okamžitě aktivoval Monster Point, ale nedokázal ho ovládat. Po tomto se Luffy vydal za Franky-Chopperem a dostal se až k Yeti Cool bratrům, kteří narafičili past v podobě ledových ostnů. Luffy však použil Busoshoku Haki a pomocí Gomu Gomu no Gatling zničil ostny. Jeden z bratrů jménem Rock, vystřelil na Luffyho, ale on se nafoukl a odrazil kulky zpět na Rocka. Bratři sestřelili vrch nedalekého ledovce, který začal padat na Slamáky, no Franky-Chopper chytil ledovec a hodil ho po Rockovi. Vzápětí však zaútočil na Luffyho a tak ho Luffy odrovnal technikou Gomu Gomu no Elephant Gun. Najednou se však zjevil Law, který odrovnal Scotche a řekl Luffymu, že má plán, jak sesadit jednoho z Yonko a chce s Luffym založit alianci. Luffy chtěl vědět, kterého z Yonko chce Law porazit a když mu to Law řekl, Luffy přijal jeho nabídku. Pak Law vrátil všechny Slamáky do jejich původních těl, z výjimkou Nami, která se dostala do těla Sanjiho, protože její tělo nebylo nablízku. Luffy poprosil Lawa, aby mu pomohl pomoci dětem a samurajovi. Law souhlasil s pomocí dětem no řekl, že o samuraje se budou muset postarat sami. Potom Law řekl, že první krok jeho plánu je unesení Caesara. Ukázalo se, že Caesar snědl ovoce Gasu Gasu no Mi, které mu umožňuje ovládat plyny. Toto ovoce je typu Logia, takže se ho mohou dotknout pouze uživatelé Haki.

Punk Před laboratoří bojovali mariňáci s kentaury, zatímco v laboratoři Caesar pustil na ostrov svou příšeru ze slizu. Zoro, Brook a Sanji-Nami se zatím probrali a ukázalo se, že je porazili Yeti Cool bratři, pomocí uspávacího plynu. Opět se vydali hledat samuraje a nakonec ho našli vyčerpaného ve vánici. Ukázalo se, že jeho trup je někde ve vodě, což ho coby uživatele Ďáblova ovoce oslabovalo. Tři Slamáci se tedy vybrali k jezeru, aby získali samurajův trup. Najednou se však zjevili kentauři, kteří utíkali před obrovským slizem, o kterém si Slamáci mysleli, že je to hora. V laboratoři zatím Caesar vysvětlil Monet, že sliz je směs škodlivých plynů, které se na ostrov dostali po pokusu před čtyřmi lety. Caesar použil své schopnosti a zformoval tento sliz. Law a Chopper se zatím tajně dostali do laboratoře a řekl, že zabaví Monet a Caesara, aby mohl Chopper prozkoumat drogu. Mariňáci před laboratoří zatím stále bojovali s Caesarovými strážci, ale zjevili se Luffy, Robin a Franky a Tashigi v Smokerovém těle zaútočila na Luffyho. Protože však nevěděla Smokerove schopnosti ovládat, Luffy ji snadno porazil. Franky mezitím vystřelil hlavní dveře laboratoře, ale najednou kousky slizu spadly na loď mariňáků. Kousky se zformovaly do jednoho slizu a jeden z mariňáků se ho pokusil shodit do vody, ale plyn ho otrávil. Jiný mariňák chtěl sliz zapálit, no sliz vybuchl a opět se zformoval. Najednou se zjevil Caesar a řekl, že všechny kousky slizu pomalu přicházejí před laboratoř, aby se mohl zopakovat pokus před čtyřmi lety. Luffy Caesara vůbec neposlouchal a použil Haki, aby ho chytil.

Punk Zorova skupina zatím uvedla sliz, který se pomalu dostával přes jezero. Sanji-Nami se rozhodl skočit do jezera a rychle najít samurajův trup dříve, než sliz zcela pohltí jezero. Law mezitím odlákal Monet a řekl jí, že potřebuje její schopnost. Před laboratoří Caesar vypustil na Luffyho jedovatý plyn, no Luffy ho všechen vdechl a nic se mu nestalo, protože byl vůči jedu díky Magellanovi imunní. Luffy dal Caesarovi okamžitě ránu, no Caesar přikázal slizu, aby zaútočil na Luffyho. Sliz začal vybuchovat, no Luffy se výbuchům vyhnul a opět chytil Caesara. No vtom se něco stalo a Luffy spadl poražen na zem. Law mezitím v laboratoři také padl na zem a začal vykašlávať krev. Objevila se neznámá osoba, jíž se Law zeptal, co dělá na ostrově. Muž jménem Vergo řekl, že „oni“ Caesarovi nevěří, proto poslali Monet na ostrov. Law se pokusil na Verga zaútočit, no Vergo jej snadno porazil bambusovou tyčkou. Před laboratoří zatím Caesar porazil Frankyho, Robin, Smokera a Tashigi, což mariňáky šokovalo. Caesar přikázal svým mužům, aby pětici svázali a řekl, že se o sliz postará.

Punk Před jezerem mezitím Zoro a Brook neuspěli v souboji ze slizem a Sanji-Nami pomocí Kenbushoku Haki našel trup samuraje, těsně před tlamou žraloka. Rychle vzal trup a použil Blue Walk, aby se dostal z jezera. Pak poskládal samurajovo tělo opět dohromady a samuraj se představil jako Kinemon. Kinemon ukázal své schopnosti sekat mečem a vytvářet tak plameny, kterými zasáhl sliz, no ten vybuchl. Kinemon však přesekl i výbuch a tak se nikomu nic nestalo. Zora Kinemonova schopnost zaujala a proto čtveřice odešla najít Kinemonova syna. Nami-Sanji a Usopp se zatím snažili zadržet děti, které se vzbudili, no zjevil se Caesar, který slíbil dětem bonbon. Zoro, Brook, Sanji-Nami a Kinemon zatím utíkali před slizem, o kterém se dozvídáme, že snědl Ďáblovo Ovoce Sara Sara no Mi: Model Axolotl a jmenuje se Smiley. Luffy, Robin, Franky, Smoker, Tashigi a Law byly zatím zavření v kleci a dozvídáme se, že Vergo je viceadmirál mariňáků a také velitel G-5. Jenže pracuje pro vládce podsvětí Jokera, o kterém Law prozradil, že se ve skutečnosti jmenuje Donquixote Doflamingo, jeden z Shichibukai. Nami-Sanji a Usopp se zatím pokusili zastavit Caesara, ale Caesar využil svou schopnost ovládat plyny a odstranil z ovzduší kyslík, čímž téměř udusil dva Slamáky. Takto porazil i Luffyho, Robin, Frankyho, Smokera a Tashigi v předešlém souboji. Najednou se však zjevil Brownbeard, který přežil útok Yeti Cool bratrů a zaútočil na Caesara, no Caesar ho snadno porazil a odvedl děti. Přitom však spustil vysílání všem pirátům podsvětí, aby jim ukázal svůj experiment. Mezi těmito piráty byla i posádka Eustassa Kida a piráti Big Mom. Caesar přivedl děti zpět do jejich místnosti a chtěl jim dát bonbón, ale jedno z dětí jménem Mocha zjistilo, že bonbón jim škodí. Mezitím se ukázalo, že když Law začal spolupracovat s Caesarem, Caesar mu dal srdce Monet, výměnou za jeho vlastní. Takto dokázal Vergo snadno porazit Lawa, protože měl jeho srdce.

Punk Caesar zatím začal svůj pokus tím, že umístil obrovský bonbón doprostřed ledové části ostrova. Zoro, Brook, Sanji-Nami a Kinemon se k bonbonu dostali a Smiley jim byl v patách. Caesar vysvětlil svým klientům, že Smiley je obrovská hmotná plynová bomba. Před čtyřmi lety se mu však podařilo jeho účinnost zvýšit pomocí bonbónu. Tuto zbraň nazval Země smrti. Smiley zatím snědl bonbón a chvíli na to se proměnil na plyn. Kentauři, kteří tento plyn vdechli, okamžitě zkameněli. Slamáci a Kinemon se naštěstí dostali na zmenšeninu Vegapunkova draka a dostali se z dosahu plynu. Caesar pak přikázal, aby byla klec s Luffym a ostatními vyvezena z laboratoře, aby je zabil pomocí Země smrti. Chopper všechno viděl a zpanikařil, ale najednou našel odkaz „Nedělej nic!“. Law však zůstal klidný a řekl Luffymu, že je čas na protiútok. V Novém Světě se zatím čtyři Supernovy: Kid (470,000,000 beli), Killer (200,000,000 beli), Apoo (350,000,000 beli) a Hawkins (320,000,000 beli) setkali, aby společně založili alianci.

Na Punk Hazardu zatím Franky podpálil jednu loď, aby vytvořil kouř. Pod kouřovou clonou si Law sundal své řetězy, které ve skutečnosti nebyly vyrobeny z Kairouseki, protože je Law dávno vyměnil. Law osvobodil všechny spoluvězně a vrátil Smokera a Tashigi do jejich těl. Pak se jich zeptal, zda uzavřou dočasné spojenectví a Smoker neměl na výběr, musel přijmout. Tato skupinka pak pustila mariňáky do laboratoře, aby je zachránila před Zemí smrti. Mezitím Zoro, Brook, Nami-Sanji, Sanji-Nami, Kinemon, Usopp a Brownbeard utíkali před plynem a dostaly se do laboratoře, no Zoro musel přeseknout dveře a tak začal plyn vnikat dovnitř. Mariňáci naštěstí díru ucpali a Luffy byl šťastný, že jsou opět všichni pohromadě. Law vrátil Nami a Sanjiho zpět do jejich těl a řekl, že musí najít únikový východ R-66. Luffy se pak vybral najít Caesara, Kinemon zase svého syna a Smoker přikázal mariňákům, aby zachránili děti.

Caesar, Monet a Vergo zatím zjistili, že Slamáci, Law a G-5 mariňáci zaútočili a Chopper všechno slyšel. Byl rád, že jeho přátelé jsou v pořádku a rychle se vydal k R-66. Caesar se rozhodl uzavřít útočníky v sektoru A a udělal do zdi díru, aby vpustil dovnitř plyn a Vergo se vydal za nimi, aby je zastavil. Útočníci si všimli, že brána se zavírá a proto se rychle vybrali do sektoru B. Jen několik se však do tohoto sektoru dostalo a množství mariňáků zůstalo v sektoru A, kde je pohltila Země smrti. Slamáci a Kinemon nasedli na Brownbearda, zatímco mariňáci bojovali z drakem, který se objevil. Najednou se zjevil Vergo, o kterém mariňáci nevěděli, že je to zrádce. Tashigi však na něj zaútočila, ale Vergo ji snadno porazil, což přimělo Sanjiho k tomu, aby se vrátil a pomohl dámě. Drak zatím zaútočil na Brownbearda a Caesar se chystal vpustit plyn do sektoru B, ale zjevily se Luffy a Smoker a Luffy trefil Caesara pomocí Gear Second.

Punk Smoker pokračoval v cestě, aby našel Verga, zatímco Luffy začal bojovat s Caesarem. Caesar opět odstranil ze vzduchu kyslík, no Luffy se dostal mimo bezkyslíkové oblasti a trefil Caesara na dálku. Když se ho chystal porazit finálním úderem, Monet použila své schopnosti a vytvořila sněhovou stěnu, která Caesara ochránila. Caesar utekl a Luffy ho chtěl pronásledovat, ale Monet ho nepustila. Sanji mezitím začal bojovat s Vergem, no mariňáci utekli, protože do sektoru B začal pronikat plyn ze sektoru A. Law se zatím dostal do sektoru D, kde se dostal do výrobně SAD. Caesar, Monet a Vergo to hned zjistili a konstatovali, že Law se stal Shichibukaiem jen proto, aby mohl zničit SAD. Sanji se rychle dostal pryč ze sektoru B a vzal sebou i několik mariňáků, ale i Vergovi se podařilo uprchnout a okamžitě zavolal Doflamingovi. Ten se nacházel na ostrově Dressrosa a když se dozvěděl o událostech na Punk Hazardu, poslal členy své posádky: Baby 5 a Buffala na Punk Hazard. Také přikázal Vergovi, aby zničil místnost SAD a odstranil Lawa.

V sektoru B se zatím Brownbeard snažil zbavit draka, který ho pronásledoval. Drak vychrlil oheň a Kinemon ho přesekl, zatímco Brook draka porazil. Najednou se objevil Chopper, který aktivoval Monster Point, aby zadržel děti. V ošetřovně zatím dva pracovníci vyšetřili jedno dítě, které jim řeklo o chlapci, který se proměnil na draka. Ten chlapec se jmenoval Momonosuke. Monet zatím uvěznila Luffyho do iglú z deseti vrstvami a snažila se ho zmrazit, no Luffy kopl do země, čímž ji rozbil a propadl pod zem. Choppera zatím porazili děti, které si chtěli vzít bonbón. Najednou se objevily Nami, Robin, Brook, Usopp a Kinemon, který přišli Chopperovi na pomoc. Jedno z dětí jménem Mocha přišlo na to, že bonbón jim škodí, proto ho vzala a utíkala před dětmi. Najednou ji však zastavila sněhová stěna Monet a děti se k Moche blížili.

Ve výrobně SAD se objevil Vergo a Law se snažil získat zpět své srdce, no neúspěšně. Vergo stiskl Lawovo srdce, což Lawa velmi bolelo a tak ho Vergo mohl snadno zabít, ale objevil se Smoker. Vergo a Smoker spolu okamžitě začali bojovat, zatímco stěny sektoru B vybuchly a plyn začal pronikat dovnitř. Caesar se zatím dostal do tajné místnosti v sektoru R a přikázal, aby se dveře do sektorů C, D a R otevřely. Chtěli všechny nahnat do prvního patra sektoru R, kam by vpustil plyn a všechny by usmrtil. Potom řekl svým stoupencům, že nechápe jak může být Vegapunk tak uznáván, když jeho experiment na Punk Hazardu před čtyřmi lety zničil veškerou přírodu a zabil tolik lidí. Ve skutečnosti však tento experiment udělal Caesar, který chtěl vytvořit novou zbraň a nezajímala ho příroda ani civilisté.

Zatímco se Sanji a mariňáci pokoušeli utéci před plynem, zbytek Slamáků kromě Luffyho bojoval s Monet. Luffy zatím dopadl na dno skládky sektoru C, kde se setkal se malým dráčkem, který se jmenoval Momonosuke. Ukázalo se, že Momonosuke byl původně malý chlapec, který se propašoval na loď, která mířila na Punk Hazard. Na ostrově se setkal s dětmi a přesto, že děti byly k němu milé, Momonosuke od nich nechtěl pomoc, protože byl hrdý samuraj. Jednoho dne se však dostal do místnosti, kde našel Ďáblovo ovoce. Jelikož byl velmi hladový, snědl toto ovoce a přeměnil se na draka. Ukázalo se, že to bylo uměle vytvořené ovoce, které se však nepodařilo. Momonosuke se od Luffyho dozvěděl, že se může proměnit zpět do lidské podoby, ale nevěděl jak. Momonosuke řekl, že jednou slyšel Caesara mluvit o tom, že experimenty na dětech způsobí jejich smrt, která nastane za pět let. Momonosuke chtěl děti varovat, ale omylem se dostal na skládku a zůstal tam dosud. Luffyho tato skutečnost rozzlobila a Momonosuke od vyčerpání zkolaboval. Luffy se ho pokusil vzbudit a Momonosukemu připomínala Luffyho tvář Doflaminga což způsobilo, že Momonosuke se lekl a začal létat.

Punk Usopp, Kinemon a Brook se zatím vybrali najít Kairouseki pouta, protože to po nich chtěla Robin. Zoro zjistil, že Monet snědla Ďáblovo ovoce typu Logia (Yuki Yuki no Mi) a proto se rozhodl ji zastavit. Nami, Chopper a Mocha využili příležitost a dali se na útěk před dětmi. Robin se je pokusila zastavit, ale Monet ji trefil svým útokem. Mocha se dala na útěk a Monet opět zaútočila, ale Zoro útok zblokoval a Nami trefila Monet pomocí Heat Ball. Monet vytvořila při východu z místnosti sněhovou stěnu a přeměnila se na sněžné monstrum, čímž uvěznila Nami a Choppera. Robin však použila své schopnosti a osvobodila Nami a Choppera. Zoro pak přesekl sněhovou stěnu a Robin, Nami a Chopper se dali na útěk, ale najednou se zjevili mariňáci na čele se Sanjim. Monet na ně zaútočila, no Tashigi útok zastavila pomocí Haki. Potom přikázala mariňákům, aby našli děti a mariňáci se Sanjim odešli. Zoro nechtěl, aby se mu Tashigi pletla do cesty, no Tashigi věděla, že Zoro nesekne ženu, protože si myslí, že jsou slabé. Monet na Tashigi zaútočila několika útoky a nakonec ji kousla do ramene. Zoro použil Busoshoku Haki a sekl Monet do líce a Monet pochopila, že Zoro to myslí vážně. Věděla, že na Zora nemá a ze strachu se nemohla pohnout, proto ji Zoro snadno přesekl vejpůl. Nepoužil však Haki, takže Monet se nic nestalo a zaútočila na Zora, no Tashigi ji sekla pomocí Haki, čímž ji porazila. Ukázalo se, že Zoro nezabil Monet, aby mohla zásluhy za její poražení získat Tashigi. Najednou do místnosti začal pronikat plyn, proto Zoro vzal Tashigi a dal se na útěk.

Nami, Usopp, Robin a Chopper se zatím snažili zastavit děti, které obklíčili Mochu. Mocha neměla na výběr a proto snědla všechny bonbóny, aby zachránila své přátele. Způsobilo to, že Mocha vyčerpaná padla na zem a začala vykašlávať krev. Najednou se objevil Sanji a G-5 mariňáci, který začali dávat dětem sedativa, aby je zastavili. Několik mariňáků spolu s Chopperem zatím odneslo Mochu do ordinace, aby ji mohl Chopper ošetřit. Luffy a Momonosuke v té době vylétěli ze skládky do sektoru C a Luffy ihned zamířil za Caesarem. Při něm už však byl Brownbeard, který chtěl zachránit své muže a říct jim co je Caesar zač. Caesar mu však dal injekci, po níž Brownbeardovi znecitlivěla pusa. Caesar pak řekl Brownbeardovi o všem pravdu, což způsobilo, že Brownbeard na Caesara zaútočil. Brownbeardovi muži si mysleli, že jejich kapitán zešílel, proto na něj zaútočili, ale objevil se Luffy, který trefil Caesara pomocí Gomu Gomu no Elephant Gun. Caesar poslal muže pryč a Luffy se ho zeptal, co je Punk Hazard za ostrov. Caesar řekl, že je to ostrov, na kterém může experimentovat na lidech, zabíjet kohokoliv a nikdo se o tom nedozví. Je to nejlepší místo pro podsvětí, protože o ostrově skoro nikdo neví. Také řekl, že Law se snaží získat SAD, který Caesar jako jediný dokáže vyrobit. Doflamingo totiž vlastní továrnu, která dokáže proměnit SAD na uměle vytvořené ovoce typu Zoan, které se nazývají SMILE. Řekl, že jeden z Yonko kupuje od Doflaminga SMILE a získal tak armádu s pětiset muži, kteří snědli SMILE. Caesar řekl, že Luffy nemůže postavit takové podpoře, kterou Caesar má, no Luffy na to nedbal a trefil Caesara do obličeje.

Punk Ve výrobně SAD, zatím Vergo porazil Smokera, no ukázalo se, že Smoker pouze získával Lawovi čas k získání Lawova srdce. Nyní mohl Law v plné síle bojovat a řekl Doflamingovi, že nebude na vrcholu věčně. Pak Vergo použil na celé své tělo Busoshoku Haki, no Law ho i tak přesekl vejpůl a spolu s ním i celý ostrov. Po přeseknutí ostrova však všude začal pronikat plyn a Zoro s Tashigi se dostali k mariňákům a Slamákům, kteří se dali na útěk. Law rozsekal Verga na několik kousků a spolu se Smokerem odešel, aby nechal Verga ve výrobně SAD. Caesar se o tomto všem dozvěděl a proto přikázal vpustit plyn do sektoru R, aby zabil Luffyho. Caesarovi muži si mysleli, že je to jen trik, ale plyn opravdu začal vnikat do místnosti, což Luffyho naštvalo. Caesar začal ovládat Zemi smrti a přeměnil se na obrovskou plynovou osobu, no Luffy se ho nebál a zaútočil. Caesar si uvědomil, že nedokáže Luffyho porazit a Luffy ho trefil svou Gomu Gomu no Grizzly Magnum, čímž poslal Caesara skrz dveře R-66. Zbytek Slamáků a mariňáci se zatím dostali k Luffymu a Brook řekl, že Kinemon zkameněl účinkem Země smrti poté, co mu jedna dívka řekla, že Momonosuke, jeho syn se proměnil na draka. Kinemon si myslel, že zabil svého syna (Vegapunkova draka), ale chtěl ho i tak zachránit a proto šel do místnosti s plynem. Zanedlouho se objevily i Smoker a Law a všichni společně s dětmi nasedli do vozu a utekli z laboratoře dveřmi R-66. Law byl rozzlobený, že Luffy nechytil Caesara, no Luffy řekl, že už ho nebavilo ho chytat.

Punk Dva Doflamingovi podřízení, Baby 5 a Buffalo se zatím dostali na ostrov pomocí Buffalových rotačních schopností, které získal díky Ďáblovu ovoci Guru Guru no Mi. Najednou je však trefil Caesar, který „přiletěl“ z laboratoře. Rychle zavolali Doflamingovi, který jim přikázal přinést Caesara, ale zjevil se Franky Shogun, který zaútočil. Ukázalo se, že Baby 5 snědla Buki Buki no Mi, které jí umožňuje vytvořit si jakoukoliv zbraň a tak vrátila Frankymu útok. Franky vytvořil štít, no Baby 5 se změnila na meč a prosekla štít a pak se proměnila na raketu, čímž způsobila velký výbuch. Caesar si mezitím uvědomil, že má stále Smokerovo srdce a tak se ho může zbavit. V laboratoři zatím Monet přišla k detonačnímu tlačítku a zavolala Doflamingovi. Řekla, že se obětuje a zničí celý ostrov. Dřív než to udělala však padla na zem mrtvá. Ukázalo se, že Caesar měl ve skutečnosti Monetino srdce, protože Law mu ho dal namísto Smokerova. Monet proto zemřela, když chtěl Caesar zabít Smokera. Slamáci, mariňáci, Law a děti se zatím dostali ven z rozpadlé laboratoře a Doflamingo se o všem dozvěděl, proto se rozhodl odejít na Punk Hazard. Franky zatím pokračoval v souboji s Baby 5 a Buffalem, no Nami a Usopp ho zastoupili. Nami vytvořila bouřkový mrak a blesk zasáhl Baby 5, čímž ji porazil, zatímco Usopp několikrát vystřelil na Buffala. Caesar se pokusil utéct, no Usopp na něj vystřelil Kairouseki pouta. Mezitím v moři nedaleko ostrova na velkém rackovi se probudila neznámá postava, která mířila na Punk Hazard.

Punk O něco později mariňáci vytvořili hranici mezi nimi a piráty. Brook zatím omylem rozbil Kinemona myslíc si, že ho zabil, ale ve skutečnosti jen rozbil obal, který vytvořila Země smrti a tak Kinemona zachránil. Momonosuke se zatím proměnil zpět do své lidské podoby a radostně se zvítal ze svým otcem Kinemonem. Law zatím vyšetřil všechny děti a odstranil drogu z jejich těla. Nqmi se dohodla s mariňáky o tom, že mariňáci odvedou děti do jejich domovů, zatímco Sanji uvařil polévku, kterou se naučil v království Kamabakka. Všichni se s chutí pustili do Sanjiho jídla a začali slavit své vítězství na Punk Hazardu. Mariňáci zatím našli protijed na Zemi smrti a odešli na Punk Hazard zachránit své přátele. Také se dozvídáme, že Yonko, kterého chce Law svrhnout se jmenuje Kaido. Luffy přijal Lawovu nabídku, proto chtěl porazit všechny čtyři Yonko. Law mu řekl, že šance na poražení Kaida je 30%, ale Luffyho to netrápilo. Zpět v současnosti řekl Law Smokerovi, že chce jít se Slamákama na Green Bit. Po oslavě děti nastoupili na loď mariňáků a chtěli se rozloučit se Slamákama, no mariňáci jim to nedovolili, protože Slamáci jsou piráti. Děti prosili a plakali a dojatá Tashigi řekla, že by neměly Slamáky urážet, na co mariňáci odpověděli, že pokud je nebudou urážet, tak je nakonec začnou mít rádi. Děti se tedy rozloučili ze Slamákama a slíbili jim, že se stanou piráty, co mariňáky rozzlobilo. Poté Slamáci spolu s Lawem odešli na Sunny a nechali mariňáky na Punk Hazardu.

Punk Doflamingo se zatím dostal na loďku, na níž byly hlavy Buffala a Baby 5, které usekl Law pomocí své schopnosti. Law zavolal Doflamingovi a řekl, že má Caesara a chce vyjednávat. Doflamingo řekl, že Law nemá právo vyjednávat, no Law řekl, že bez Caesara Doflamingo nemůže produkovat SAD a tím pádem ani SMILE, což by Kaida asi naštvalo. Doflamingo se zeptal, co Law chce a Law řekl, že chce, aby Doflamingo odstoupil z pozice Shichibukai. Dal mu čas do zítřejšího ranního vydání novin a pokud uvidí zprávu a Doflamingové rezignaci, spojí se s ním. Po této konverzaci Law složil a Doflamingovi poprvé zmizel z tváře úsměv. Rozzlobený Doflamingo totiž pochopil, že Law a Slamáci jsou silnější protivníci, než se zdají.

Komentáře

#5709 DadaRac, 10. 11. 2017, 17:06:55 Odpovědět

No prostě skvělý arc Law je moje oblíbená postava, takže bylo jasné, že se mi bude arc líbit, ale ještě k tomu Smoker a Aokiji, no prostě bomba... Rozhodně jsem se u tohoto arcu nenudila

#1319 Mirronia, 2. 10. 2015, 19:47:47 Odpovědět

Tento Arc je prostě luxusní.. :D Už jen proto, že obdivuju Lawa, Smokera, Luffyho a Aokijiho a všichni na jednom místě. :D prostě super.
Kdybych si měla vybavit nějakou scénu z tohoto arcu tak to bude chvíle, kdy Law řek Smokerovi, že tam nikoho nemá a v tom ven vypadli Slamáci. :D Lawův výraz byl k nezaplacení. :D

#1314 Perona-Chan, 2. 10. 2015, 18:59:25 Odpovědět

Milujem Punk Hazard
Aj keď tam není Ace je to super a aj ten súboj kde prišiel Aojiki keď chcel Doffy zabiť Smokera
a aj že Smoker bol spojenec Luffyho
a aj Monet ktorá je teraz mrtvá a to je škoda ! mala som ju rada a bolo tam aj dosť komédie
A keď tam prišla Baby5 jedna z mojej super 3 obľúbených báb a bojovala bola strašne silná aj keď ju Usopp a Nami zasiahli lebo nemohla bojovať keď mali toho Caesara
A tiež že sa Law stretol s Baby5 a Buffalom po ich minulosti trochu shipujem Baby5 a Lawa

#1099 Alu, 22. 9. 2015, 17:26:55 Odpovědět

Super arc!! všetky moje najlepšie postavy na jednom mieste (no okrem Aceho ) strašne dobrá grafika aj komédia tam dola super

Hakuhódžó no senši