Fórum – One piece spojenie s D. v mene.

#8398 Franky, 9. května, 20:52:06
2 0

no povaz , nieje to umenie vytvorit debatu o tom ake ma Rouge Vlasy len tym ze sem dam absolutnu kravinu ? uz mi tu chyba iba nejaky komentar od law D gamera ... na nich sa vzdy proste nasmejem :D

#8399 Pein44, 9. května, 23:00:03
1 0

lepšie ako žiadna debata

#8400 PetenTS, 9. května, 23:22:48
1 0

No jako původně jsem se vůbec do této debaty nechtěl zapojovat, ale fascinovalo mě to, jak některé z vás fascinuje, že členové jedné rodiny mají černé vlasy. U nás v rodině mají třeba všichni chlapi taky stejné vlasy, prostě mi to nepřijde až tak úžasné. No a co se týče rouge tak na wiki máte tu strawberry-blonde a když si to zadáte do googlu, tak je to prostě blonďatá. Někde je to takový ten špinavý blond někde malinko, ale velice slabě, narůžovělá . Podle nějakého dámského časopisu má cca 30 odstínů, takže já, jakožto chlap, to rozhodně nehodlám dál řešit a rozepisovat

#8401 PetenTS, 9. května, 23:25:25
1 0

Každopádně pro ty, kteří zastávají teorii, že rod D není rodina, tak je to alespoň další z možných nápověd

#10062 Kikan98, 21. října, 17:21:14
0 0

Stejně jako J. v Homer J. Simpson znamenalo nakonec Jay, možná bude D. nakonec znamenat jenom nějaké Dee. Přece jen to vypadá, že je důležitější co lidi s D. ve jméně spojuje, než co D. doopravdy znamená.

Dřív jsem si myslel, že lidi s D. ve jméně patří do jedné velké rodiny, která kdysi vládla a je nepřítelem pro Tenryuubito. A vždycky mi na tom nesedělo to, že by se Teach choval tak hnusně vůči svým příbuzným, i když by o tom nevěděl. Ale jelikož D. není v pozici příjmení, půjde pravděpodobně o potomky různých rodin, které ale kdysi patřily k jednomu království, které je nepřítelem pro Tenryuubito.

Hakuhódžó no senši