Fórum – Jsem zde nový

#10448 houska123, 14. listopadu, 22:06:09
0 0

Zdravím, jelikož jsem se dostal k OP po delší pauze (obecně dostal k anime znova). Stahoval jsem dříve OP na hns.moe, avšak mě to navede na tento portál. Jelikož jsem nový, tak v tom mám zmatek. Hledám díl od 347 a potom dál. Jenomže nic zde nemohu najít, je to pro mě jaksi chaotické. Kdybych chtěl raw tak klidně, ale na akahibare nejsou titulky k temto dilu. Děkuju za kazdou odpoved

#10449 houska123, 14. listopadu, 22:07:10
2 0

Edit// titulky jsem našel, ale díly furt u vás zde na webu ne

#10450 Drain, 14. listopadu, 22:24:21
12 0

Diely najdeš v sekcii anime to jest tento link http://mugiwara.cz/anime/seznam
Tam najdeš časti zoradené podla arcov. Diel 347 je v arcu thriller bark číslo 28 takže rozklikneš ten. Tam u každeho dielo najdeš nasledujúci formát :
381 – Nový Kamarád! Muzikant „Bzučák“ Brook
RAW HD : Webshare Online : HnS Hardsub HD : Mega Ulož.to Webshare a ty si vyberieš jeden z hardsubov(to sú tie zvíraznené ) a môžeš sťahovať. Ak si to nepochopil tak prepač jednoduchšie to neviem.

#10451 AngeeCz, 15. listopadu, 12:04:05
9 0

... což mi připomíná, že by bylo fajn udělat za názvy Arců i rozsah dílů (od kterého do kterého dílu Arc je), aby člověk konkrétní díl nemusel hledat půl hodiny

#10452 houska123, 15. listopadu, 18:11:12
4 0

Právě že jsem to pochopil nyní velice dobře, děkuji moc

#10453 Law.D.Gamer, 17. listopadu, 10:49:54
0 10

ale dost pomali tu pribudaju dieli :P

#10454 Luffy94, 17. listopadu, 11:32:43
6 0

Určite nie tak pomaly, ako tvoj mozog.

#10455 AngeeCz, 17. listopadu, 15:37:49
6 0

#10457 Law.D.Gamer, 17. listopadu, 19:42:14
0 10

a za pravdu sa sa kazdy bije
lebo hnet ako som napisal to co je pravda tak hnet reagujete
a luffy94 keby ste boli aspon tak ako moj mozog tak sem date cast aspon raz za tyzden ale vy ne

#10458 Balthazar6, 17. listopadu, 20:35:22
4 0

Law.D.Gamer, tak to ty pablbe napis rovnou prekladatelum, urcite z tech tvych kecu budou naprosto nadseni a budou ti sem hazet epizody kazdy den.

#10459 Drain, 17. listopadu, 20:36:21
8 0

Law.D.Gamer
Docela poetický výber časti fóra na ktorý to píšeš pretože hoci na tuto stránku chodíš už dlhšie tak stále niečo nechápeš a to je že oni to robia dobrovoľne vo svojom voľnom čase ktorého nie každý má vždy na rozhadzovanie a že nie vždy majú hodiny na to aby mohli prekladať nové časti a že sa nedá vydávať každý týždeň nový diel ( a dalšie blah blah ktoré ty stále nechápeš ). To je tvoj problém že vo svojom čase nechceš používať na pomoc iným ale urob aspoň jedno a to keď ťa napadne nejaká chuť písať ďalší podobný komentár tak si dal radšej vacku nech ušetríš aspoň čas ostatných pri odpisovaní ti.

Edit: A keď vidím aj predchádzajúcu odpoveď od Balthazara tak by si si mal uvedomiť že tie urážlivé odpovede a palce dole sú z nejakého dôvodu a že to nie je niečo typu ja hovorím len pravdu a oni sú teraz urazený, tí čo ťa kritizujú nie sú ani prekladatelia a správcovia tejto stránky ale iba obyčajný užívatelia ako ty ktorý jednoducho nechápu tvoje správanie.
A čo je na tom najlepšie ty to aj tak nepochopíš a budeš to brať iba ako nejakú kôpku písmeniek .

#10460 Franky, 18. listopadu, 8:06:52
6 0

Ked je tvoj mozog nieco extra, preco si teda nepozries diel v anglictine ?
...
...
ehm... počkat ja som na teba ani reagovat nechcel do riti strata cau, zabudni na to ...

#10461 Law.D.Gamer, 18. listopadu, 10:03:02
0 6

vidim ze som zasiahol cierny bod ked tak vsetci hnet reagujete viete co ,chodte .... ale racej nic lebo svami sa neda

#10462 capWinters, 18. listopadu, 11:17:43
7 0

Ahoj, chápu, že si ti nelíbí, že zde nevycházejí epizody pravidelně každý týden. Tvé prohlášení níže nijak nevyvracím ani nepopírám. Jen bych podotkl, že by ses měl zamyslet nad tím, lidé, kteří zde tvoří překlady anime popř. mangy to dělají během svého volného času, který není nafukovací jako balón. Tím rozuměj, že mají i jiné aktivity, koníčky, přátele nebo rodinu a netráví tak čas jen tím, že překládají anime či mangu (nebo se na procesu tvorby podílejí jiným způsobem).
Pokud máš svého volného času nadbytek nebo jak si psal (keby ste boli aspon tak ako moj mozog tak sem date cast aspon raz za tyzden), tak nevidím nejmenší problém v tom, proč bys neměl napsat či jinak kontaktovat lidi, kteří pracují na vydávání dílů a nabídnout jim pomocnou ruku.
Neber to tak, že se tě snažím urazit. Jen bych se příště více zamyslel nad tím, co, jak a kam píšu.
Zároveň bych nevyčítal lidem, že se zrovna nevezou na tvé názorové vlně (i když to může být oboustranné ). Měj se .

#10463 NeoAngeliqueAbyss, 18. listopadu, 13:54:58
6 0

Chvilku tu člověk není a už je ta zase nějaká diskuze...

Abych ti pravdu řekla LDG, vzhledem k tomu, že tahle diskuze se tu vedla už mockrát (možná i vícekrát než kolik je ti roků - a to i proto jsou tu ti lidé tak popuzení z pouhého jednoho komentáře), BUDEŠ SE S TÍM ASI MUSET SMÍŘIT, že to tady tak chodí. Možná se ti to nelíbí a jsi s tím nespokojený, ale bohužel jako mnoho věcí v životě, jsou některé, které se nám nelíbí a které se nedají změnit.

Popravdě mi přišlo, že si si prostě chtěl rýpnout (a jestli budeš tvrdit, že ne tak kecáš) - pak by si se neměl divit nad vlnou nevole, která se tu zvedla a měl by si příjmout následky svého jednání a ne ve zkratce řečeno říct: 'Aha, takže vy všichni jste blbci, bla bla bla...'

Pokud se ovšem nechceš smířit s tím, že to tu chodí, jak to tu chodí a že lidé tady jsou, takoví jací jsou, tak by si měl asi pádlovat jinam nebo se koukat na anime v AJ. Předpokládám, že vzhledem tvému nicku alepoň trochu anglicky umíš (teda alespoň doufám, že to není jenom pozérský nick..). Každopádně pokud neumíš, tak dobře bylo by asi dobré s tím začít nebo znalosti alespoň oprášit.

• Strana:
  • 1
Hakuhódžó no senši