Fórum – OP Horoskop a jiné kreslené hlouposti

#9219 NeoAngeliqueAbyss, 2. září, 9:52:56
2 0

Mohji vypadá spíš jako nezdařená ovce - a taky myš je chytrá, vynalézavá...
Sabo není špatný nápad...zařadím ho k nápadu s Cobym...
Inazumu...no na myš se mi nehodí...nehledě na to, že jsem přemýšlela i o Ivanovi a nechci asi ždné postavy, které už anime byly ukázány jako ženské postavy...
Já jsem chtěla někoho, kdo svými vastnostmi připomíná prase - ne ty postavy co vypadají jako prasata...Myslím, že si tam přeci jen nechám Kida...

Každopádně jste mi tu nabídli spoustu postav - tak mě napadlo, že další věcí, kterou bych mohla po horoskopech nakreslit je právě gender bender nebo normálních postav, co jsou buď zapomenutí nebo neoblíbení...Je to pro mě výzva

EDIT: JO ještě ohledně toho Zora - nesouhlasím, hadi jsou klidní a přitom aktivní, bývají cílevědomí a chytří (no pravda tady to občas u Zora trochu vázne), myslím, že to dost na Zora sedí...

#9220 Luffy94, 2. září, 10:17:26
2 0

Kuro:
- pokojný a trpezlivý, strávil 10 rokov ako komorník ľudí, ktorých nenávidel a celú dobu plánoval ako sa ich zbaviť a získať ich bohatstvo,
- cieľavedomý, chcel bohatstvo a išiel si za tým, až kým sa mu do cesty nepostavil Usopp s Luffym,
- chytrý, to asi nemusím vysvetľovať, jedna z najinteligentnejších postáv v OP
A určite bol aj aktívny ešte ako pirát, keď sóloval celú Mariňácku loď. Aby nadobudol takú silu, určite nesedel na zadku.

Keď tak nad ním spätne uvažujem, bol to asi jeden z top záporákov, akých som kedy videl. Škoda, že dostal rolu v jednom z najslabších arcov, v takom Grand Line by mal určite vyššiu popularitu. A plus to, že má na oblečení nakreslené hovná, to mu tiež nepridáva ku charizme.

#9224 NeoAngeliqueAbyss, 2. září, 11:59:29
1 0

Já se přece nehádám, že Kuro nemá tyto vlastnosti nebo že to není dobrý záporák (pokud vím, nic takového jsem nanapsala ), jen tvrdím, že se Had na Zora hodí také

Hlavně když jsi ho sem napsal uvažovala jsem o výměně, ale Zora chci nakreslit více jako Gender bender - hlavně už mám v hlavě představu...

Popravdě Sanjiho bych taky chtěla nakreslit jako ženu bohužel nenašla jsem nic, co by se na něj hodilo za znamení...Nechci ho zase zbytečně někam cpát, jen abych ho mohla nakreslit...

A čím víc nápadů mi sem píšete tím více mě mrzí, že těch čínských znamení není více...
Přemýšlela jsem nad tím, že jsem přidám ještě nějaký jiný horoskop třeba indiánský - tam je také mnoho zvířátek - havran, medvěd, vlk, sokol, jelen sova, bobr (je tam teda dost ptactva) teda nevím moc co budu dělat například s lososem , ale snad to nějak půjde...Mimochodem je tam znovu had a je například i v aztéckém horoskopu...tam jsou také zajímavá znamení (Krokodýl, Vítr, Dům, Ještěrka, Had, Smrt, Jelen, Králík, Voda, Pes, Opice, Osel, Rákos, Jaguár, Orel, Sup, Zemětřesení, Chalcedon, Déšť a Květina), i když opět nevím, co bych dělala se znamením jako je třeba dům nebo zemětřesení

#9225 Luffy94, 2. září, 12:20:49
0 0

Ja viem
Dom - Capone Bege
Zemetrasenie - Edward Newgate

#9226 NeoAngeliqueAbyss, 2. září, 13:14:17
1 0

Na Zemětřesení mě taky napadl Ed, ale když už ho mám v čínském...? Nevím, nevím...místo něj - vím, že je to trochu (hodně) kontroverzní nápad - Teache...přeci jen ukradl jeho schopnost a když to vezmu kolem a kolem tak trochu zemětřsení vyvolal...Nebo jsem ještě myslela na Kaida...Popřípadě Garp nebo Sengoku (spíš asi Budha...)

Bege je dobrý nápad - vidíš to - ten by mě opravdu nenapadl...

#9328 NeoAngeliqueAbyss, 4. září, 20:48:39
5 0

Ace a Rosinante je hotov...

#9432 NeoAngeliqueAbyss, 8. září, 18:22:10
4 0

Ace je konečně oskenován...myslím, že to vypadá lépe než původní fotografie...

#9453 NeoAngeliqueAbyss, 9. září, 20:30:25
0 0

No, byl to pokus nakresli Zora ze spodu - ne úplně se to povedlo...ale nevypadá to až tak zle...
Tady je skica:

#9520 NeoAngeliqueAbyss, 12. září, 16:41:14
0 0

NA NĚCO SE POTŘEBUJU ZEPTAT: Příjde vám gender - bender jako neuctivé zobrazení postavy? Zrovna jsem o tom vedla diskuzi s jednou adminkou...
Nejvtipnější je, že se asi moc nelíbilo, co jsem jí napsala, tak mě pro jistotu vyhodila ze skupiny, KAM MI SAMA POSLALA POZVÁNKU a i mě odstřihla k jakémukoliv dalšímu komentování a možnosti se bránit (ani zprávu na profil jí poslat nemůžu )...Něco neskutečnýho...
Jako kdybych byla nějaký barbar - mám takový vztek...
Tady je ta konverzace, tak bych ráda slyšela Váš názor...
https://img00.deviantart.net/6c2c/i/2017/255/3/e/bez_nzvu_by_neoangeliqueabyss-dbn6zk5.png

#9521 Deidara, 12. září, 17:58:15
1 0

Většina lidí na tom nejspíš nevidí nic špatného, pokud to není opravdu záměrný výsměch. Ale chápu, že se najdou i takoví, kterým je to proti srsti. Všechny ty rovnoprávnostní organizace, a fanatici, kteří sou tím posedlí... vidíme to všude kolem, zvlášť v zahraničí.

Pokud sou mezi adminy zaryté feministky a obrázek byl mužská postava (origa žena), divil bych se, kdyby to nebrali jako urážku A obráceně (ženská postava - origo muž), pokud je tam chlap, který nesnáší feministky, případně názory tohoto typu, může to brat jako snahu tyto názory cpát na papír

Ale vubec to nemusí byt tento důvod a prostě to někomu nemusí připadat vhodné bez nějakého hlubšího důvodu. 100 lidí 100 chutí

#9523 Luffy94, 12. září, 18:57:48
0 0

Nech budeš robiť v živote čokoľvek, vždy sa nájde niekto, komu sa to nebude páčiť. Nerob veci, aby si tým zapôsobila na druhých, rob veci, ktoré robia TEBA šťastnou a spokojnou. Hejterov ignoruj, oni ti nedajú nič, ani len konštruktívnu kritiku, len hate.

#9524 NeoAngeliqueAbyss, 12. září, 19:01:28
0 0

Je to holka/žena, Já jsem feministka (nevím, jestli zarytá...) a zrovna tohle by mě teda neurazilo - a chápu, že priority a hranice má každý jinde - i tady když diskutuju tak co člověk to názor. Ale pokud není nikdo vyloženě neuctivý tzn. není sprostý k ostatním a vyjadřuje svoje názory normálně tak ho přece neodstřihnete...

Nejde mi ani tak o to, že ten obrázek nepřijala - ale že mě odstřihla úplně bez jakékoliv možnosti bránit se (nehedě na to, že jsem chtěla odejít sama a ona mi tu možnost sebrala), aniž bych jí řekla něco vyloženě hnusného...a napadaly mě různé věci...

I já vedu skupinu na deviantartu a někdy se opravdu musím potýkat s idioty (je mi líto, že to tak musím napsat), ale nikdy by mě nenapadlo je naprosto odstřihnout. Diskutuju s nima o tom co je přípustné a co kam patří a podobně, ale ve vší slušnosti a nechám je svůj názor volně vyjádřit...Prostě mi to od ní přišlo fakt sprostý...

#9525 Franky, 12. září, 19:40:16
1 0

Neo - budem ta milovat do skonania sveta .
konecne sa tu riesi aj nieco ine ako "Zran a uzdrav " ako sorry ale berem tu hru ako obycajny spam .
Zapojil som sa do nej ale necakal som ze to tu bude az takto vypadat ...aspon pauza by sa mohla dat na tyzden mozno 2 ...

idem ti ale poradit - ja sa s idiotmi potykam kazdy den vpraci , musim ich pocuvat , a aj ich tupe nazory absolutnych sedlakov co premyslaju len tym ze videli , citali , pocuvali v mediach ...
Proste nie kazdemu zasmakujes a nie kazdy zasmakuje tebe . Ani ja nesmakujem jednemu z mojich veducich a ide si na mne honit penis len pre vyssiu hodnost a zotrem ho vzdy jednym argumentom lebo je to tupec :D .
spory budes mat vzdy z niekym , nenechaj sa vytacat pre niekoho kto si mysli ze je vacej ...
pokial sa jedna inak o obrazky alebo ine veci ohladom umenia nikdy som nespravil taku kktinu ze by som neuverejnil obrazok len preto ze sa mi nepaci ... aj ked som vedel ze je to 10x lepsie odomna ... som proste dieta lasky a mieru
https://www.youtube.com/watch?v=xOSZ3tER_eU

#9529 NeoAngeliqueAbyss, 12. září, 20:32:45
1 0

Franky: Jsem ráda - někdo kdo to konečně myslí upřímě...

Myslím, že jste ne zcela pochopili, ale děkuji za názor...máte samozřejmě všichni pravdu a já to vím...Samozřejmě, že nepřestanu kreslit kvůli tomu, že mě nějaká americká blbka vyhodila ze skupiny, kde jsem vlastně ani být nechtěla (nebo resp. bylo mi to jedno)...nepřestala jsem kreslit ani když mě hanili na humanartu (což je český web lidí, kteří se malováním živí nebo jsou to studenti umění...), nemohla jsem jim vysvětlit, že kreslím, protože kreslím ráda a že musím dělat i jiné věci než kreslit, takže můj pokrok v kreslení za ty léta není kdovíjak veliký...ale udolala jsem je mým zen módem takže se mi i ti největší odpůrci - teda v soukromé zprávě omluvili - ale nechali mě diskutovat o tom...

Já mám v práci taky pár kolegů, kteří mi zrovna nesedli - vím, že ne vždy potkám lidi, kterým sednu...
Chtěla jsem to jenom někomu říct a hlavně někomu, kdo ví, o čem mluvím, protože většina lidí okolo mě neví, co je gender bender a o anime mají mlhavé zkreslené představy...A proto jsem chtěla slyšet váš názor jestli je pro vás gender bender neuctivý k anime postavám (protože já dost přemýšlím i názorech se kterými nesouhlasím...a to i když je to od volů či od krav...)

#9533 Franky, 12. září, 22:24:41
1 0

mne osobne to nevadi ... Dokonca som uz viedol niekde debatu co ak by boli hlavny hrdinovia opacneho pohlavia ci by to sledovali ... kupodivu to bolo kladne ..

#10194 NeoAngeliqueAbyss, 29. října, 14:35:22
0 0

Hm...nové zprávy - nemůžu najít lineart Zora jak pořád někam jezdím a někam ty kresby tahám, tak nevím, kam jsem ji šoupla...Ach jo...

No každopádně jsem začala, kreslit Cavendishe jako Čínského koně...prosím podívejte se na to, a řekněte mi prosím, zda mám něco změnit nebo jestli máte nějaký návrh, co přidat.

Komentujte přímo u fanartu nebo tady. Děkuji.
http://mugiwara.cz/fanart/zobrazit/414

#10253 NeoAngeliqueAbyss, 2. listopadu, 9:40:46
0 0

Konečně jsem našla obrázek Zora...
A jak jsem zuřivě hrabala, abych ho našla objevila jsem i něco jiného...
Hodně starý obrázek Kida, když jsem si črtala v práci...
http://mugiwara.cz/fanart/zobrazit/413

Stále ještě prosím o komentář ke Cavendishovi alias Hakubovi...

Děkuji

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Hakuhódžó no senši