Fórum – OP Horoskop a jiné kreslené hlouposti

#8419 NeoAngeliqueAbyss, 12. května, 13:54:11
5 0

Ahoj lidi,

trochu jsem se zasekla a nevěděla jsem, co bych měla dál kreslit. Pak mě napadlo, že udělám kalendář nebo obrázky znamení s postavami OP. Pak mě napadlo, že bych to mohla spojit a mohl by to být kalendář s obrázky znamení. Bohužel zase jsem se zasekla na tom, jestli to bude čínský nebo klasický Došla jsem k tomu, že asi nakonec udělám oba. S tím že na klasickém budou slečny a na čínském budou genderbender páni . Snažila jsem se vybrat postavy, které jsem zatím nenakreslila. Ale potřebovala bych poradit u otazníků s tím hle smajlíkem...

KLASICKÝ
Monet - Kozoroh
Vivi - Vodnář
Conis - Ryby
Hina - Beran
Bellmere - Býk

nevím který z těchto dvou si vybrat nebo jestli udělat oba obrázky:
Olvie + Robin - Blíženci
Nami + Nojiko - Blíženci
Miss Doublefinger - Rak
Jewellery Bonnie - Lev
Manshery - Panna
Tashigi - Váhy
Cindry - Štír
Baby 5 - Střelec

ČÍNSKÝ
tedy gender bender týpci
Bělovous - Bůvol
Fisher Tiger - Tygr
Smoker - Králík
Ace - Drak
Zoro - Had
Cavendish - kůň
Ceasar Clown - Koza
Luffy - opice
Bartolomeo - kohout
Rosinante - pes
Kid - prase

Jsem ochotná diskutovat o výměně postav pokud by někdo přišel s něčím lepším :D Plus asi je nubudu kreslit přímo jako zvířata - buď jim přidám zvířecí atributy nebo tam to zvíře jenom přidám k nim do pozadí.
Těším se na Vaše napády Jinak kdybyste měli nějaká jiná přání nebo nápady, co nakreslit tak pište sem...Děkuji pěkně

#8420 AngeeCz, 12. května, 14:50:08
5 0

Na blížence bych dala Nami/Nojiko a případně Robin dát jako váhy, docela by mi na to seděla kdyby měla nějakou polohu rukou co připomíná váhy

#8422 NeoAngeliqueAbyss, 12. května, 15:31:37
1 0

Pokud Robin nebude blíženec asi ji vynechám, protože jsem postavu již kreslila. To samé bude, pokud Nami nebude blíženec, taky už pak postavu nezařadím. Jak jsem psala - chci hlavně kreslit postavy, které jsem ještě nenakreslila. Přemýšlela jsem i o spojení Nojiko s Olviou a že tam dám nejaký odkaz (oblečení nebo tak něco na N. a R.)nebo tak. Každopádně píšu si hlas pro Nami s Nojiko .

Robin je sice hloubává, vzdělaná, chytrá a vzdělaná postava, ale na váhy spravedlnosti mi prostě nesedí. Nehledě na to, že váhy spravedlnosti možná k tomuto znamení patří, ale pro mě představují (hlavně kvůli tarotům a vzdušným živlem vah) měče. A tak nějak jsem vždycky viděla sparvedlnost jako slepou dívku s mečem, která i přes to všechno hají zájmy spravedlnosti a to prostě pro mě není Robin, ale Tashigi. Nápad s rukama ve tvaru vah je skutečně velmi zajímavý, a proto je mi skutečně líto, že ho asi nepoužiju.

Jinak by mě zajímal tvůj náyor s píš tam, kde si nevím rady jako u Smokera, Rosinanteho nebo Kida. MOžná uvažuji o prohození znamení Rosinanta a Smokera (asi se na něj více hodí pes než králík)

#8423 Luffy94, 12. května, 19:15:01
2 0

Čo tým myslíš, že nebudeš kresliť Robiňku???? Musíš nakresliť aj Robiňku! Predovšetkým Robiňku! Robiňka je priorita, až potom všetci ostatní!
Nj, to by bola smutná irónia znázorniť ju ako symbol spravodlivosti, keď jej sa nikdy žiadnej spravodlivosti nedostalo.

#8424 katerina99, 12. května, 19:17:35
1 0

No jak psala Angeez. blížence bych dala Nojiko a Nami, Tashigi bych nechala na váhách ( souhlasím s tebou :D) , jenom bych Smokerovy dala psa a Rosinantovy králíka.

#8425 AngeeCz, 12. května, 19:37:25
1 0

Jasně, chápu. Je docela těžké poradit, když nemám tvoji představu o tom, jak to bude vypadat já si to představuju v souvislosti s tím, jak třeba ty zvířata vypadají, takže na prase bych dala například Teache (který se stejně moc v genderbender verzi nevidí), ale pokud fakt chceš vyloženě kreslit Kidda, asi by to neměl být problém, akorát tam není moc souvislost no. Smoker jako králík by mohl být vtipný, hlavně kdybys mu třeba nakreslila toho králíka že ho drží v ruce nebo tak takže proč ne, ale prohodit ty dva by taky nebylo špatný, psi jsou běžně využívaní policií v reál světě, takže by to docela sedělo k nějakému mariňákovi, a s Rosinantem a králíkem můžeš udělat to samé co jsem psala výš se Smokerem.
Navíc je pravda, že fanoušci ho vidí jako takovou milou, citlivou postavu, což se popravdě hodí na králíka víc než na psa. Takže já jsem pro prohození na 100%
Fisher Tiger jako tygr není špatný nápad, samozřejmě taky by furt šel Lucci (ikdyž to vlastně není tygr, ale je to nejblíž) ale pokud to zvládneš nějak zajímavě zpracovat, mohlo by to být fajn i s Fisherem A aspoň by konečně byl v nějaké kolekci fanartu, na to jak je důležitá postava se moc často nevidí.

A ještě k Monet, na kozoroha se mi osobně moc nehodí, asi bych tam dala spíš Domino nebo možná Whitey Bay (nevím proč, asi jen proto, že ji moc často nevidím na fanartech ).

btw. osobně bych moc ráda viděla v tvém podání Marca, Rouge, Otohime nebo Koalu. To nijak nesouvisí s kalendářem, jen poznámka

#8426 NeoAngeliqueAbyss, 12. května, 21:20:30
2 0

Angee: Neber to nějak zle, jen si myslím, že se to k charakteru Robin prostě nehodí...No s tím králíkem jsem to tak nějak myslela, že bude v bílém jako ten jeho kouř a že bude vyfukovat ty králíky a jednoho na ruce a otravený obličej (ovšem nevím jak to udělám s rosinantem jako gender bender a si bych z něj králíka udělala rovnou přidala uši a tak). Teache už jsem kreslila - myslím si že bych urazila prasata (to jsou dost chytrý zvířata) a Kidda už chci nakreslit dlouhou dobu. Nakreslit Lucciho jako Tygra není moc výzva i když by byl gender bender. Na Marca jsem zapomněla (pardon), ale není tam třeba Sanji a toho jsem jako genderbender taky ještě nenakreslila, největší problém je, že znamení je jen 12 a je dost těžký si z těch postav vybrat jen 12. Otohime je taky dobrý nápad, Rouge byla v top 20, ale nakonec jsem ji vyšrtla z kalendáře. Koalu už jsem kreslila pro Willa, někde v galerii určitě je obrázek. Ta WhiteBay není špatný nápad mohla bych vyšoupnout Vivi (tu už jsem taky kreslila) a místo ní dát WhiteBay a místo Monet (je pravda že už mám jednu rozkreslenou) ještě někoho jiného. Domino není špatná, ale úplně si tím nějsem jistá (to spíš tu Robin, ale ten kozoroh se taky k ní asi moc nehodí).

katerina99: Píšu si

Pirate King:Věděla jsem, že když napíšu, že ji jinak vynechám tak se ozveš. Není, kam ji dát a chci kreslit taky jiné postavy. Znamení je jenom 12...

#8427 NeoAngeliqueAbyss, 12. května, 21:25:22
2 0

Asi nakreslím obě verze Blíženců stejně mám v hlavě dvě verze...ale bude to strašně moc práce...

#8428 mira1239, 13. května, 0:15:20
0 0

Rosinante je pojmenováný podle koně na kterém jezdil rytíř Don Quixote de La Mancha v románu od Miugela de Cervantese z roku 1605 . Proto mi připáda kreslit někoho pojmenovaného jako kůň, psem blbost.

#8429 Luffy94, 13. května, 9:11:00
0 0

Tak ja ti vymyslím 13. znamenie. Anjel! To je ako stvorené pre Robiňku. Alebo Bohyňa! Yes, presne bohyňa, to pasuje najviac Robiňke. Znamenie, ktoré je nadradené všetkým ostatným! Vidíš, vyriešené a už ju môžeš ísť kresliť.

#8430 NeoAngeliqueAbyss, 13. května, 10:24:52
0 0

mira1239: Děkuji za literární a historickou vsuvku Má, ale atributy koně? Třeba u Luffyho to bylo snadné nejen proto, že má monkey ve jméně. Je hravý, originální a dost rád improvizuje, je bavič, je optimistický, nezávislý.

Pirate King: To ti někdy můžu nakreslit. Třebu jako elfku - ale ne do horoskopu...a jinak 13. znamení je a to je oroboros nebo hadonoš po česku...

#8431 Luffy94, 13. května, 12:39:02
0 0

Elfku?

Robiňka je dokonalá taká ako je. Prečo ju znižovať a kresliť ako nižšie postavenú rasu?

#8432 NeoAngeliqueAbyss, 13. května, 14:38:53
0 0

Ale ona sama o sobě vypadaá jako elfka - to ve mě evokuje, když se na ní dívám a pro mě je to pozitivum a tak by si se na to měl koukat (mýma očima). A pokud ti připadá, že je to podřazená rasa, tak je to bohužel jenom tvůj problém. Mimojiné já budu autor obrázku, takže si Robinku nakreslím, jak já budu chtít.

#8433 Luffy94, 13. května, 15:26:50
0 0

Všetko je podradné Robiňke. A nič nie je nadradené Robiňke.

#8466 NeoAngeliqueAbyss, 23. května, 15:23:57
0 0

EDIT:
KLASICKÝ
ALVIDA - Kozoroh
WHITEBAY - Vodnář
Conis - Ryby
Hina - Beran
Bellmere - Býk
Olvie + Robin - Blíženci
Nami + Nojiko - Blíženci
Miss Doublefinger - Rak
Jewellery Bonnie - Lev
Manshery - Panna
Tashigi - Váhy
Cindry - Štír
Baby 5 - Střelec

ČÍNSKÝ
tedy gender bender týpci
Bělovous - Bůvol
Fisher Tiger - Tygr
ROSINANTE - Králík
Ace - Drak
Zoro - Had
Cavendish - kůň
Ceasar Clown - Koza
Luffy - opice
Bartolomeo - kohout
SMOKER - pes
Kid - prase

------------------------------------------------
Ahoj lidi,

trochu jsem se zasekla a nevěděla jsem, co bych měla dál kreslit. Pak mě napadlo, že udělám kalendář nebo obrázky znamení s postavami OP. Pak mě napadlo, že bych to mohla spojit a mohl by to být kalendář s obrázky znamení. Bohužel zase jsem se zasekla na tom, jestli to bude čínský nebo klasický Došla jsem k tomu, že asi nakonec udělám oba. S tím že na klasickém budou slečny a na čínském budou genderbender páni . Snažila jsem se vybrat postavy, které jsem zatím nenakreslila. Ale potřebovala bych poradit u otazníků s tím hle smajlíkem...

KLASICKÝ
Monet - Kozoroh
Vivi - Vodnář
Conis - Ryby
Hina - Beran
Bellmere - Býk

nevím který z těchto dvou si vybrat nebo jestli udělat oba obrázky:
Olvie + Robin - Blíženci
Nami + Nojiko - Blíženci
Miss Doublefinger - Rak
Jewellery Bonnie - Lev
Manshery - Panna
Tashigi - Váhy
Cindry - Štír
Baby 5 - Střelec

ČÍNSKÝ
tedy gender bender týpci
Bělovous - Bůvol
Fisher Tiger - Tygr
Smoker - Králík
Ace - Drak
Zoro - Had
Cavendish - kůň
Ceasar Clown - Koza
Luffy - opice
Bartolomeo - kohout
Rosinante - pes
Kid - prase

Jsem ochotná diskutovat o výměně postav pokud by někdo přišel s něčím lepším :D Plus asi je nubudu kreslit přímo jako zvířata - buď jim přidám zvířecí atributy nebo tam to zvíře jenom přidám k nim do pozadí.
Těším se na Vaše napády Jinak kdybyste měli nějaká jiná přání nebo nápady, co nakreslit tak pište sem...Děkuji pěkně

#8467 NeoAngeliqueAbyss, 23. května, 15:43:46
5 0

Jen aby bylo jasno, že zcela nazahálím...
První genderbender - Edward Newgate alias znamení bůvola
http://sta.sh/01dyerqddjbc

#8468 Luffy94, 23. května, 20:45:49
0 0

Famózna kresba v extravagantnom prevedení! A kedy bude Robiňka?

#8469 NeoAngeliqueAbyss, 23. května, 21:50:11
0 0

Děkuji. Až budu kreslit ten normální horoskop?

#8470 Luffy94, 24. května, 8:51:22
0 0

A to bude kedy?

#8534 NeoAngeliqueAbyss, 28. června, 16:33:42
1 0

opět menší pokrok... Jinak omlouvámse, že to jde tak pomalu. Teď mám v práci fofr.
A ještě tu je ta fanartová soutěž...

Brzo se pustím do dalšího znamení čínského horoskopu. A jak jsem naznačila nejdříve budu kreslit ten čínský. Takže Robinka bude až bude a to bude pravděpodobně za dlouho

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Hakuhódžó no senši