Fórum – Ďáblova ovoce

#8340 Vibuf, 2. května, 18:24:28
1 0

Taky jste si mysleli ze začátku, jak bude to ďáblovo ovoce strašně moc vzácné?
protože já ano :D Celkem mě udivuje, jak ho má každej jouda. Teda když vynechám ty uměle vyrobená.

#8341 Luffy94, 2. května, 18:40:42
1 0

Diablove ovocia sú stále vzácne, len sa točí celý príbeh okolo ich užívateľov, preto sa ti môže zdať, že nie sú. Skús si pre porovnanie zobrať taký Marineford arc, kde bojovala svetová elita Mariňákov a ako málo z nich malo Diablove ovocie. A to by som povedal, že Mariňáci ako súčasť skupiny, ktorá ovláda takmer celý svet by mala k Diablovým ovociam veľmi jednoduchý prístup (aj keď to samozrejme nemusí byť pravda a je to len na náhode, kde sa Diablove ovocie objaví a kto ho získa).

#8344 AngeeCz, 2. května, 19:02:13
5 0

Je pravda, že občas padne ovoce do rukou někoho, kdo si ho fakt nezaslouží (př. Foxy), ale logicky pokud někdo získá DF, je jasné, že ho využije a stane se buďto pirátem, nebo mariňákem, a většinou to dotáhne docela daleko (protože má velkou výhodu oproti lidem bez DF). I tak jsou však DF relativně vzácná, stačí že mnoho pirátů, které Luffy potkává, má třeba několik stovek podřízených, a kapitán je jedinej, kdo tam má DF. A taky jak říká Luffy, je to částečně iluze z toho, že ti s DF jdou hodně do popředí, zvlášť v Novém světě, kde musíš být sakra silnej abys přežil (nebo být podřízený jednoho z Yonko). Stačí se podívat na East blue arc, kde byl každý překvapený, že má Luffy DF.. je to prostě něco, co se koncentruje na Grand Line osobně na DF mám nejradši že žádné neexistuje dvakrát, takže se nemůže stát, aby dva lidi měli ve stejnou dobu to samý, a dělá to děj trochu zajímavějším.

#8346 Vibuf, 2. května, 19:52:51
2 0

Nebo mi strašně vadí, že se ostatní piráti nebojí Luffyho. Třeba když má nějakej random pirát odměnu jen
100 000 milionu beli, tak si troufá atd..

#8347 Franky, 2. května, 20:09:19
1 0

Vezmi si taky Box ... si uplny Casual ktoreho nikto nepozna ..a daju ti zapas povedzme zo 100vky ludi v poradi tak 50ty rank .. mas sa hned posrat ze hned z prvej ruky polovicu ?
osobne by som sa ani ja nebal Luffyho byt vo OP a makal by som na sebe aby som ho porazil ... Cim silnejsieho porazis tym ziskas vatsiu slavu ...
Si predstav ze prides ja neviem z West Blue do noveho sveta .. mas odmenu 20mega a das dole jedneho z Yonkou :D ... tak nejak to bolo u BlackBearda ... proste cucak prisiel odnikial a teraz sa ho boji skoro kazdy ..
co sa tyka DF ako pisala Angee . Ani niekto kto ma DF nema navrh ... taky Buggy a foxy to su proste masterpiece ktory ked natrafia na niekoho silnejsieho tak su KO :D Ale mozno ma buggy prekvapi ... od timeskipu sme ho este v akcii nevideli :D a ak by marina zistila ze je slabko tak ho asi vyhodi z postu Shichibukai ...

#8348 Pein44, 2. května, 20:22:59
2 0

Buggy to bude pred marinou tajiť určite budu ešte v budúcnosti rozne vtipne scénky kde sa bude hrať že je silný aby mu na to neprišli :D

#8349 PetenTS, 2. května, 20:37:16
1 0

Vždyť oni ví, že je buggy slaboch :D nevím už kdo to byl, ale někdo z mariňáků o tom mluvil a říkali, že ho tam nechali jen proto, protože má pod sebou dost silných podřízených.

#8350 Vibuf, 2. května, 20:42:37
1 0

Buggyho vzali, protože si mysleli, že bude stejně silný jako shanks, když byli učni rogera xD aspoň si to myslím

#8351 Pein44, 2. května, 21:53:04
1 0

jeho vlastná posádka si myslí že je silný

#8352 AngeeCz, 2. května, 23:03:04
2 0

Buggy je Shichibukai kvůli svojí armádě z Impel Downu i pro svou minulost, a popravdě díky té armádě je z něj celkem silný pirát (ikdyž sám je slaboch a předpokládám, že tak to i zůstane ), si jen vemte že Impel Down není jediné vězení na světě, ale je to vězení pro nejhorší zločince, takže i ti v prvních třech levelech jsou docela dost silní, a Buggy jich má celou hromadu o takové posádce se většině pirátů může jen zdát. Buggy ale podle mě zůstane furt sám o sobě slabý, protože si nemyslím, že by tohle Oda měnil.. dal ho tam jako komickou postavu a asi to tak i zůstane, ikdyž by mohlo být sakra zajímavé vidět ho silného
Foxy, na druhou stranu, je podle mě strašně zbytečná postava a přitom jeho ovoce má tak velký potenciál! A bohužel ani jako komická vložka moc dobře nefunguje. Dle mého nejhorší/nejzbytečnější postava. I řadu fillerových postav mám radši než jeho

#8353 Pein44, 3. května, 0:09:56
1 0

bolo niekedy povedané aké podmienky musí zločinec splniť aby ho poslali do Impel Downu (min lvl 1) ?

#8354 Balthazar6, 3. května, 3:39:47
1 0

Vibuf: Proc by se meli Luffyho bat, kvuli jeho odmene? Samotnej Luffy se take nikoho s vyssi odmenou neboji. Vyse odmeny se neurcuje jen podle sily pirata.

#8355 PetenTS, 3. května, 11:29:25
1 0

Já myslím, že do impel downu jdou jen ty, co se dostali na grand line

#8358 Drain, 3. května, 17:33:31
2 0

Práveže Luffyho a celkovo Slamákov sa docela báli stači sa pozrieť na Sabaody a falošných slamákov. Väčšina ľudí sa k ním od strachu aj bála hoci to boli úplný slaboši a keby sa im boli postavili tak by nič nezmohli ale oni to neurobili lebo sa Luffyho mena proste báli.

#10033 sibir_D, 16. října, 20:38:20
0 0

one piece mam skuknute a stale cakam na dalsie diely ale stale ma trapi otazka na kombinovanie diablovich ovoci vieme ze teach ma dve ovocia jeho ovocie yami yami no mi mu zabranuje aby kvoly tomu zdechol ale kebyze zjem brokove ovocie yomi yomi no mi co mi zaruci buduci zivot a hned na to ovocie neviem napriklad pika pika no mi tak by som po zjedeni hned zomrel a mal na to schopnosti oboch alebo co?

#10036 Luffy94, 16. října, 21:18:51
0 0

Nepýtal si sa to tu už pred 2 týždňami?

• Strana:
  • 1
Hakuhódžó no senši