Fórum – O nejnovější kapitolce

#1406 Luffy94, 20. 2. 2013, 17:34:02
1 0

Pardón, nevyjadril som sa presne. Mal som na mysli "ako ľadová Logia". Sorry about that bro.

#1407 Brook, 20. 2. 2013, 17:50:03
2 0

Je jasný, že letecky se tam DoFlamingo dostane dřív.. navíc nevíš jakej to je časovej údaj, jak si tam v klidu sedí... z Dresrossy je to očividně kousek, takže na tom nic nevidím...

#1408 Limetka, 20. 2. 2013, 17:52:33
1 0

No právě. Pokud je to kousek, tak proč tam ještě nejsou Slamáci?

#1409 Brook, 20. 2. 2013, 17:54:47
2 0

kousek letecky :D Loď není žádnej speedo, pokud není pořádnej fujavec :D Jinak to s tou aliancí... moc to řešíš... na Kida a spol mohli klidně narazit ostatní mariňáci...

#1410 Luffy94, 20. 2. 2013, 17:55:39
1 0

Možno idú predsa len na Green Bit, ktorý bude niekde inde. A aj keď nie, tak letecky je to vždy rýchlejšie, než loďou. Alebo existuje nejaká skratka (nj, skratka na mori... logika. Ale na Grand Line logika neexistuje *2*).

#1413 root, 20. 2. 2013, 18:00:34
2 0

a co když Dressrosa je něco jako Alabasta ve smyslu, že Green Bit je stejně jako sandy island jenom název ostrova a dressrosa je název království??

#1414 Brook, 20. 2. 2013, 18:01:17
2 0

Navíc luďo... pokud vím, tak to nevzali přímo, ale brali to nějakou oklikou, aby se vyhnuli DoFlamingovi pokud možno...

#1418 Limetka, 20. 2. 2013, 18:14:50
1 0

No jo, pravda. Na to jsem nepomyslel, díky a sorry. =)

Higarashi - good point. A myslím to upřímně.

#1426 Briseovna, 20. 2. 2013, 19:35:06
2 0

Tak dnešní kapitolka zatím přečtená na Mangastreamu, Mangarule pořád ještě nikde *8*
Barevný cover hezký *1* BTW Toho oka jsem si nevšimla, dokud to Luďa neřekl, to by mě zajímalo, jestli je to úmyslně, i když nevím proč, jestli to má něco společného s tou špatně nakreslenou jizvou u Zora minule...že by tím Oda něco myslel?? Akorát fakt nevím co...

Aokijí a DD - dost dobrý *1* akorát v první chvíli si říkám, cože to už je po Doflamingovi a najednou BUM a je z toho venku, stačil zareagovat ještě předtím než mu Aokiji zmrazil srdce, takže Haki vychází ze srdce...TAk ale je jasný, že to Aokiji nebral zas smrtelně vážně, protože jak tu někdo psal, mohl ho zmrazit a pak kop a z Doglaminga by bylo ledové puzzle *1*

To by mě vážně zajímalo, co za fámy Doflamingo slyšel, ale nevypadalo to, že by to Kuzana nějak zvlášť iritovalo...tak už je ale snad jasné, že Aokiji se nějak angažuje proti WG, akorát ještě nevíme jak...že by přece jen ti revolucionáři nebo vytvořil nějako vlastní frakci....?
Rozhovor Aokiji a Smoker....I missed your ugly face... *3*
Aokiji se zdá stejný, akorát drsnější, asi kvůli tomu vzhledu a taky už asi rozhodně změnil motto: "Líná spravedlnost" už nikdy více *1*

BTW To jen mě se zdá, že ten tučňák je mnohem menší než se zdál prvně?

Možná Smoker nakonec taky opustí mariňáky, třeba se začne více zajímat a zjistí něco zajímavého a pak..... no nevím uvidíme *3*

TAk teď Slamáci....joky na lodi is awesome *3* To brnění je fakt Badass, jak říká Luffy, akorát trochu nechápu odkud ho nebo kde ho Kinemon schovával, že ho prý mají od něho....
Zoro a Kinemon - Jde vidět, že Oda myslí opravdu na všechno, a proto všichni tak zbožňujeme *5*
Fanservis - holka=já vám to přeji kluci, z mé strany NO comment, ale ten Momonosuke mě fakt dostal *1* a ještě ti tři This kid...is my hero... *3*

No dále Doflamingo nám tedy opravdu rezignoval (ale je opravdu divné, že se tak v klídku vrátil na Dressorosu, nemůže to být od něj doufám jen podvod, že ne?)
Pak by mě taky opravdu zajímalo jak se do novin dostalo to o aliancich, to mají v Novém světě kromě jiného i daleko lepší žurnalisty...nebo Smoker nebo nevím.... *1*

Už se nemůžu dočkat příštího týdne, opravdu by mě zajímalo co má Law v plánu: Myslela jsem že Doflamingo se vzdá titulu a nebude se moci vrátit na Dressrosu a oni se tam dostanou a zničí továrnu na SAD, ale to teď padá. Že by chtěl opravdu Law obchodovat nějak s Doflamingem nebo se opravdu zastaví na Green Bitu, vylákají Doflaminga pod záminkou dohody někam pryč a pak zničí továrna...fakt jsem zvědavá.
Už se to tu psalo, ale já to zopakuji, takhle kapitola měla opravdu všechno co má dobrá kapitola OP mít *5*

#1427 Luffy94, 20. 2. 2013, 19:40:38
1 0

Nikde ich neschovával, skrátka ich vytvoril vďaka svojmu DF *1*.

#1428 Briseovna, 20. 2. 2013, 19:44:31
2 0

Tak to vypadá, že mi uniklo opravdu něco zásadního *3* Kinemon má DF? Asi bych si ho měla začít víc všímat, pak se akorát blbě divím *1* Díky za objasnění *5*
Edit: Já ty jeho techniky přičítala prostě tomu, že je samuraj *1*

#1429 Luffy94, 20. 2. 2013, 19:48:11
1 0

To nič, tiež na to zabúdam *1*.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Kin%27emon#Devil_Fruit

#1430 Briseovna, 20. 2. 2013, 19:53:50
2 0

Zajímavé *1* Kdyby ale nebyl samuraj a nebyl sám o sobě silný, tak ovoce celkem na nic...takhle se jim to ale možná bude hodit, pokud by se chtěli na Dressorsu dostat třeba inkognito *1*

#1431 Terry, 20. 2. 2013, 20:02:52
2 0

Tak jo, nechci tady opakovat úplně všechno, co jste všichni řekli *3* Se vším snad souhlasím, byla to skvělá kapitola, faservice mi nevadí (přecejen umím ocenit hezkou holku *3* *3* ) a Momonosuke to regulérně zabil... *3* ten byl fakt perfektní *3*

Jinak co se toho Zora týče na té barevné stránce, možná si z nás dělá Oda jenom srandu nebo naráží na jizvu z poslední kapitoly či na to, jak těsně po timeskipu měl sám problém určit, na které straně ta jizva má být *3*
http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/279/4/d/roronoa_zuko_by_g0069-d307wsi.jpg

Každopádně fakt perfektní kapitola a to čekání se vyplatilo *3*

#1432 Luffy94, 20. 2. 2013, 20:04:23
1 0

Jeho ovocie... nuž, ak mám byť úprimný:

1, samo o sebe sa mi nepáči, že existuje ovocie, ktoré dokáže transformovať ľubovolné predmety na oblečenie/zbroj/... . Prídem si teraz ako v FMA.

2, nerozumiem, ako prírodné DF môže dávať schopnosť predmetu vytvorenom človekom - Bellamyho pružina, Inazumove nožnice a teraz Kinemonovo oblečenie. DF je predsa výtvor prírody, teda by sa aj jeho vlastnosti mali uberať tým smerom. Ok, tie pružiny ešte pochopím, vo fyzike je niečo ako "pružinová teória", ale nožnice a oblečenie? Nie, toto sa mi fakt nepáči.

#1435 Limetka, 20. 2. 2013, 20:09:45
1 0

Brise, děkuju. Jsem rád, že nejsem jediný, kdo tu píše pololetní slohové práce z češtiny. *3*

Jinak ano, to s tím Doflamingem, kterej si sedí, čte knížku a poslouchá Nigga Rap v Dressrose, je divný! Vždyť bude mít sakra za prdelí Admirály!

No, nicméně.. už mám jasno v tom, co bych chtěl v další kapitole.

OP 700 - musí to bejt awesome.

20 stránek + color page, tak bych si to představoval. No a teď k ději.

Tak 3-4 stránky rozhovor Law x DD, při kterým Luffy DDho pozdraví "Yo, birdman" a Law DDho neskutečně nasere.
A pak bych to rozdělil. Zbytek stránek by padl půl na půl. Na co, ptáte se?
Inu, půlka stránek by se věnovala reakcím ve světě, co už, to není taková pecka...
ALE, ta zbylá půlka zbytku, ta by nám prosím pěkně dala náhled na nové mariňácké vedení, Sakazuki by rozebral situaci a dal příkaz Admirálům, aby se dali do pohybu (šli na DDho). No a tím by se nám na závěr kapitoly představili 2 noví Admirálové.

Objections, anyone? *3*

#1437 Briseovna, 20. 2. 2013, 20:17:04
2 0

No. I don't have *3*
Jinak všichni už sem psali a jak píše Terry nechtěla jsem psát to co ostatní, tak jsem si prošla hezky mangu stránku po stránce a chtěla jsem napsat svůj subjektivní názor a moc neopakovat ostatní a tak to dopadlo, sama jsem se zhrozila, když jsem to viděla *3*
OP 700 bude rozhodně awesome a už aby to bylo *3* Si říkám, ještě že dal Oda pauzu minulý týden, teď bych to jen těžko rozdýchala *3*

#1438 Brook, 20. 2. 2013, 20:23:38
2 0

color stránky určo nebudou :D

#1439 Limetka, 20. 2. 2013, 20:25:08
1 0

Tak alespoň zakončení Cover Caribou Story by bylo pěkný...

#1444 Briseovna, 20. 2. 2013, 20:48:47
2 0

Třeba jak nějaké tajemné postavě říká o Shirahoshi a její schopnosti ovládat Mořské krále *5*
Edit: Když už bude ta 700. kapitola tak i z toho ňoumy by konečně mohlo kápnout něco zajímavého *1*

Hakuhódžó no senši