Fórum – O nejnovější kapitolce

#11167 Brook, 5. března, 10:29:46
0 1

Jako za sebe musím říct, že zatím slabota... Dřív byl člověk vždycky naštvanej, když byla pauza a teď už mi to ani nevadí... Nejlepší části jsou konec arcu a po skončení arcu... začátek než se dostaneme k tomu podstatnýmu je poslední dobou dost velká bída, převážně kvůli zbytečnému natahování. Od Fishman arcu to prostě není ono! I když zrovna docela poslední kapitola byla slušná - Big Mom piráti si jen tak chilují, náznak Zorova původu,Útěk Kida a blížící se fight Luffy vs Queen!

#11170 Jens10, 9. března, 15:40:48
0 2

zatím je pro mě wano zklámání, beast pirati mi nesedí. ta odměna pro Queen vysoká, čekal jsem, že Katakuri bude mít jednu z nejvyšších odměn a nakonec se ukáže, že bude nejslabší z těch komanderů.

#11171 PHILLman, 10. března, 10:45:19
1 0

odměna se dává za to,jak velký uděláš bordel. Nemusí to být nutně odraz tvé síly. A podle všeho v budoucích kapitolách uvidíme beasts pirates vs mama , takže budeme moct porovnat síly. Podle mě katakuri vážně takový tintítko nebude.

#11175 PHILLman, 22. března, 14:07:33
0 0

je to tu nějaký mrtvý

co poslední epozoda? Zorovo chvilka mě nejdřívě pěkně vyděsila až pěkně nasrala. Ale naštěstí se to hned na další straně vysvětlilo

ale spíš by mě zajímal Luffyho další pohled do minulosti a další skládačka z jeho tréninku. Možná v další epizodě uvidíme další z haki schopností. Každopádně kairoseki trénink byl určitě užitečný. Dříve nebyl Luffy sto se pohnout, teď tahá několikatunové hroudy. Popravdě jsem celou dobu myslel, že wano bude jedna velká bitva a zatím se jen dále pokračuje v tréninku.
-
-
ps: nová obálka jumpu letí hned na tapatu

#11176 Brook, 22. března, 14:51:52
1 0

Je to pořád takový nic moc... ale každopádně po dlouhé době tam byl hodně funny running gag wide open!

Jinak nejnovější volume má nejhorší prodeje od roku 2009...

#11177 Noren, 22. března, 20:11:37
1 0

Tak podle toho, co jsme dostali v poslední kapitole bychom se teoreticky mohli dostat k nějakému flashbacku v příští kapitole, ale nevím, jestli nám to Oda dopřeje...
Jinak hlavně doufám, že Zoro získá brzo zpátky tu katanu, páč to už by bylo prostě trapný, kdyby celý arc běhal po Wano a snažil se ji získat zpátky.
Jinak to byla podle mě jedna z těch lepších kapitol, rozhodně mě Luffyho a Zorův příběh baví víc než Sanjiho věčné pokukování po Nami a Robin. A co si budem, Zora už jsme dlouho neviděli takhle dlouho bojovat, doufám, že Oda ten jeho příběh něčím nezabije...

#11178 PHILLman, 22. března, 20:48:13
0 0

Falshback uz podle me nebude, ale bylo by to příjemné překvapení.
Wide open bylo ale nejvíc no. Buh vi co se z nej vyklube za postavu.

#11179 Franky, 22. března, 22:52:00
1 0

vsimli ste si na obalke Komurasaki a jej zelene vlasy + jej reakciu na Zora ked pouzil Santoryu ?
nahoda ?

#11180 Luffy94, 22. března, 23:36:39
1 1

Tu je mŕtvo už posledných pár rokov.

Komurasaki nemá zelené vlasy, ale tyrkysové/azúrové. A diviť sa na tom, že niekto bojuje s tromi katanami nie je nič zvláštne, len pre nás je to už samozrejmosť, keď to o Zorovi vieme už roky.

Mňa kapitola celkom potešila a som rád, že je konečne späť starý dobrý Zoro s jeho démonickým badass výrazom a vtipnými reakciami a nie je už tým arogantným kreténom, ktorým bol po TS, keď sa na každého pozeral zhora a dovolil si ešte zapochybovať aj o Luffyho role ako kapitána (jeho poznámka na Rybáckom ostrove o tom, že keby nevedel používať Haoshoku, nemal by byť kapitánom).
Ako nadšenca mečov a všetkého okolo nich ma taktiež potešila zmienka o vylepšení meča tým, že sa stane čiernym nastálo, čo síce nie je novinka, ale doteraz sme nevedeli, že čierny meč ako Kokutou Yoru alebo Shuusui, nie je čiernym hneď po výrobe.
A tiež som rád, že sa Oda vracia k pôvodnému Busoshoku, ktoré ukázal Sentoumaru na Sabaody, nikdy mi nešlo do hlavy, prečo to prestal využívať v príbehu.

#11181 Franky, 23. března, 10:00:43
0 0

nepochopil - Zoro a Komurasaki podla mna budu mat k sebe mooooc blizko .
imho tyrkys a azur je odvar zelenej :/

#11182 Luffy94, 23. března, 12:03:27
0 0

Pochopil, ale nemyslím si, že to bude tak, ako si to predstavuješ.

#11208 Kizaru, 12. května, 16:00:13
0 0

Vůbec tady ten arc mě nebaví, už se ani nechytám v příběhu.

#11209 kifix, 12. května, 21:36:34
0 0

On sa to snaží tak nejako vystupňovať tým, že nám vysvetlí nejakú vec tak, že pri tom niekto zomrie :D Tak som sa na tento arc tešil... Zatiaľ skutočne bieda. Už som sa aj tešil pri Zorovom súboji, že čo z toho vznikne keď ho ten týpek prebodol a ach...

#11211 Brook, 13. května, 8:37:57
0 1

Prostě zas a znova stejná chyba... představení tři prdele nových postav a většina z nich je nezajímavá a zpomaluje a natahuje děj! Člověku už ani nevadí ty pauzy, protože dřív jsem se na čtvrtek těšil na OP... teď už se spíš těším na unOrdinary či Solo levelling.

#11212 kifix, 13. května, 10:18:19
0 0

Solo Levelling vcelku zaujímavé :D

#11227 Franky, 29. května, 20:22:45
1 0

noo ...
mame tu smrt dolezitej postavy . nove fakty o SMILE df .
Na konci kapitoly zachranu .Slamakov da sa povedat pokope . Uz sa rozbehni WANO !!!!!

#11233 PHILLman, 28. června, 14:11:50
0 0

Poslední dvě kapitolky docela dobrý ne?

Minimálně ja se bavil. Luffy je s dědou dobrý duo.

#11234 Brook, 28. června, 14:27:23
0 0

Kapitoly rozhodně lepší jsou... Ale big Mom je prostě strašně fail postava.

#11235 Franky, 2. července, 16:29:52
0 0

Ja som cakal ze Luffy odrazi Bigmom a to by bol Total Hype doposial celeho Wano . Ukazalo by sa ze Luffy je scasti pripraveny celit aj samotnym Yonko ale zial ... dopadlo to jak dopadlo . tak som sa len pousmial a cital dalej .
momentalne som zvedavy na Piatok . Asi sa vratime za Zorom a Sanjim .. uvidime

#11236 Drain, 2. července, 17:11:06
0 0

Ja som docela rád za to ako to Oda vyriešil, na súboj s Big Mom bol zameraný celý arc není dôvod ju pcháť aj do Wanu, hlavne pri danom počte postáv, takže dúfam že Velká Mama a jej posádka pôjdu čoskoro preč.

Hakuhódžó no senši