Fórum – O nejnovější kapitolce

#11109 Noren, 1. února, 9:12:03
1 0

Musím říct, že ze všech věcí, co jsem čekala, nebyla ztráta paměti Big mom jednou z nich. Teď by mě akorát zajímalo, jestli to bude dlouhodobé... Nebo jestli si třeba vzpomene na něco, ale zapomene, co jí provedl Luffy.
Jinak mi ale přijde až podezřelé, jak snadno se Sanji rozhodl, že použije Germa-technologii. A taky teda doufám, že bude Robin v pořádku...

#11110 Rantanen1, 1. února, 16:23:14
0 0

Ja som tiež očakával že tú germa-technológiu použije pri nejakom väčšom fighte keď už bude na kraji svojich schopnosti alebo pod.

#11112 PHILLman, 1. února, 20:20:05
0 0

Ja prave doufal, že to tak nebude. Aby znal sílu, co ma použít.

U Big Mom jsem furt koukal, jestli správně ctu. Menší amnezie? Tak schválně jak dlouho ji to vydrží.
Jakpa zbytek posádky?

A Luffy by uz mohl provést ten slibovaný útěk.

#11115 Kizaru, 2. února, 16:18:42
0 0

Ja jsem radši, že použil ten oblek, protože nepoužít ho jen protože nemá rád svojí rodinu by bylo sobecké. Díky tomuhle získal právěže potřebnej powerup.
Stejně tak to s Big Mom, jsem rád, protože teďka budou mít Slamáci posilu. Nejspíš si Big Mom vzpomene ke konci wano arcu, ale teďka mají konečně dostatečnou sílu přemoct Kaida.

#11116 CarrotRabbitMink, 3. února, 13:31:41
1 0

Trocha pochybuju, že Big Mom dostanou k sobě tak lehce. Pořád tam má svojí posádku a ti asi nezapomněli, takže pochybuju, že by Slamákům dali tak lehce Big Mom a taky pochybuju, že by se přidali k nim. Ale uvidíme no, je to Oda, u něj nikdo nikdy neví co vymyslí.

#11117 Luffy94, 3. února, 18:43:33
1 0

@PHILLman
Toto robí Oda stále. Aby mohol dať ostatným postavám väčší priestor, tak Luffyho odstaví nejakým spôsobom bokom (v Skypii ho zožral had, v Dressrose bojoval v Koloseu, atď.). Ten útek určite príde, ale ešte na to nie je čas a Oda sa teraz bude venovať iným postavám.

#11118 Watashi, 4. února, 13:21:51
0 2

Bože... ztráta paměti... nečekal jsem, že se Oda sníží k něčemu takovému!

Jinak kdyby chtěl někdo pokecat... https://discordapp.com/invite/WX8gVZn Taková menší otaku komunita!

#11134 Noren, 7. února, 10:55:47
1 0

No, myslím, že můžeme s klidem prohlásit, že tahle kapitola byla věnována Robin. Celkem zajímavá kapitola. A navíc jsme se dozvěděli, že se Orochi obává klanu Kozuki. Takový "do roka a do dne" to je...

#11135 Brook, 7. února, 11:37:37
0 0

A já zas myslím, že naprosto zbytečná kapitola... klasická natahovačka

#11136 Miska, 7. února, 14:58:53
0 0

Mne sa zdá stále divné, žeby Komurasaki mala byť Momovou sestrou .. ako chápem, že tomu veľa vecí nasvedčuje, ale prezradil by Oda tak jasne takú dôležitú informáciu?

#11137 Luffy94, 7. února, 18:20:50
0 0

Celý tento arc s výnimkou niektorých kapitol je jedna veľká naťahovačka. Oda potrebuje lepšieho editora, tento Naito mu necháva až príliš veľa priestoru. Aspoň mňa osobne teda vôbec tento arc nebaví. One Piece mám rád aj pre jeho originálnosť prostredia a toto je čistá kópia feudálneho Japonska, z ktorého som už videl toľko anime a máng, že to pre mňa nie je nič nové, aj keď tam Oda zamieša mýtické bytosti a rôzne DF.

#11140 dvojta, 8. února, 21:41:03
3 0

Podle mě chce Oda dát každé postavě hloubku a tohle je boj proti yonko tohle není přijdu, zjistím, vymlátím v jednom dnu jako ostatní arcy. Tady se musí všecho vymyslet a připtavit do nejmenších detailu a to prostě zabere kapitoly. Jinak mi to takhle víc vyhovuje a je vidět že se bojuje proti yonko

#11157 PHILLman, 22. února, 16:43:14
1 0

Dneska jsem se pobavil u nové epizody. Nejvice me asi pobavil Sanji s tím, jak furt myslel na to, jak se holky koupou a furt koukal na ten svuj oblek
A nasral me Kid, ze zdrhul sam a Luffyho nechal dřít. Mam pocit, že tam Luffy zase pěkně zesílí. Plus ted bude konečně další fight. Yeah
Podle me super epizoda

#11159 Noren, 22. února, 20:22:50
1 0

No, nejsem si úplně jistá, jak to půjde dál ve vězení, Luffy má pořád ještě Kairoseki, které ho oslabuje, a navíc je moc neznámých na to, aby se dalo něco hned předpovědět. Rozhodně bych nevyčítala Kidovi, že utekl bez Luffyho...
Nejvíc mě asi zaujala ta narážka na Zora a to, že BM crew (alespoň zatím) není přímo ve Wano.
Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale myslím, že k hlavním událostem se jen tak nedostanem
Jinak fajn kapitola, ale mám pocit, že mě ve skutečnosti nejvíc pobavily komentáře k ní...

#11160 PHILLman, 23. února, 1:57:06
1 0

mohou mít nějaký plán. Ale nikdo neví kam se poděl. To , že utekl sám ,další útěky komplikuje.
komenty nečtu, ještě na ně asi mrknu

#11161 Franky, 25. února, 20:32:11
1 0

z Wano Arcu mam zatial same zmiesane pocity .
konecne ma ale potesilo ze bola zmienka o Zorovi a ze je nejak spojeny s Wano . inak nic asi viac v tejto kapitolke . sa ani neda fakt nic predpovedat ked sa nijak v podstate neposuvame :D

#11162 locika, 27. února, 15:56:23
0 0

V tomto arku mi chyba akcia ... dufam ze uz zacne nejaky boj. Tiez ma zaujima aky vztah ma kaido s mamkou. Bola by sranda ak by tou kralovnou bola mamka

#11163 PHILLman, 27. února, 20:18:37
0 0

Vztah mezi nimi me vážně také zajímá.
Ale s jistotou víme, že mamka není ona královna. Mamka přece jede nekam na hřnete krokozelvy

#11164 locika, 3. března, 7:14:00
0 0

to je pravda, ale je mozne ze uz tam aj dorazila.

#11166 Cmuqueiq, 3. března, 22:28:58
1 0

@Luffy94 Chlapče, ja som ako rád, že ťa tu vidím, ale všetci trepete sračky. Sme v buildupe, ktorý má oproti posledným arcom zatiaľ celkom rýchly spád. Luffymu treba poriadny power-up, kairoseki tréning v base môže byť. O týždeň dva sa začne hasiť s Queenom, v priebehu fightu stratí putá a uvidíme pekný shit. Už sa teším na flashback kapitoly, v ktorých sú Big Mom a Kaido v jednej posádke, fakt ma zaujíma, kto bol kapitán. + To, že Zoro naučil Moma slovo, ktoré je vo Wano urážka/nadávka alebo niečo podobné, krásny foreshadowing, milión teórií z toho.

Hakuhódžó no senši