Fórum – O nejnovější kapitolce

#891 Briseovna, 12. 2. 2013, 23:34:12
2 0

No, to já bych radši, kdyby mu ji natrhl Luffy...prý Slamáci jsou obyčejní piráti.. *3*

#892 Limetka, 12. 2. 2013, 23:32:18
1 0

DD si usere do gatí. Posbírá puzzle Verga, Monet a s Baby 5 a Buffalem pošupajděj pryč. Ale kdyby mu Aokiji natrhl prdel jako odplatu za Smokera, to by bylo dobrý.
Protože nic nezkazí den, jako když vám hrozí, že po vás půjde Yonkou, že vás dostanou z podochrany vlády a pošlou na vás Admirály a to, že si vás podá bejvalej Admirál, proto, že jste mu zdupali kámoše. *3*

#893 Kaelthas, 12. 2. 2013, 23:34:30
2 0

A myslite, ze bude aspon nekdy flashback na boj akainu vs aokiji?

#894 Briseovna, 12. 2. 2013, 23:37:04
2 0

Nevím, já osobně po nich moc netoužím...a jak už jsem říkala Nový Svět a tolik věcí nevíme, proči zabíjet čas tím, co už víme. A když tak bych brala spíš flashbacky na Slamáky...konkrétně Robin nebo Zoro by nebyl špatný *1*

#895 Kaelthas, 12. 2. 2013, 23:38:36
2 0

Je pravda, ze o Robin se toho moc nevi, jen ze byla s dragonem.

#896 Limetka, 12. 2. 2013, 23:41:33
1 0

Flashbacky Slamáků zaberou dlouho.. ty se promítnou až budou souboje. Zavzpomínaj na tréning.. a pak se opřou do boje, tak to asi bude.

#898 Slejhy, 12. 2. 2013, 23:55:44
2 0

No všichni se těšíme na Kuzana, ale jak všichni známe Odův styl, tak se ho dočkáme až tak za 14 dní *5*

#903 Limetka, 13. 2. 2013, 7:45:19
1 0

To ani neříkej..

Pravdou je, že se ukázal "Mysterious Man" a pak se ukázal až po dvou kapitolách, ale snad to neudělá i teď. Rozhodně chci vědět, co Aokiji dělá na PH. Je v kontaktu se Smokerem? Nebo viděl věci na monitoru jako ostatní Brokeři? Nebo prostě zachytil signál z PH? Nebo o něčem věděl? Nebo sleduje Slamáky a má něco na srdci? Třeba rady, teď, když není Admirál, tak jim může leccos říct. Nemyslím tím, že by jim vykecal něco, co by ublížilo vládě, ale jak a co dělat v NW, dám jim pár dobrejch rad, to by snad mohl, ne?

#904 Slejhy, 13. 2. 2013, 13:26:01
2 0

uncle Kuzan? *1*

tak snad jo *3* Potkaj se ještě na Dressrose, nebo na green Bitu, podle toho co to bude, jestli opravdu je tam kvůli Slamákum, tak mu Smoker řekne kam maj namířeno.

#1088 Hassassin, 9. 7. 2013, 11:36:26
2 0

preco nova kapitola vysla uz dnes? *4* inak oda nas drzi v napeti tym ze presiel na ostatne sceny ... luffy si dava nacas a obrana sunny podla ocakavani sklamala *3*

#1390 Brook, 20. 2. 2013, 13:07:17
2 0

Óóóóó, výborná kapitola! Barevný stránky skvělý! DoFlamingo x Aokiji... DoFlaminga jsem podcenil... myslel jsem, že by ho Aokiji smáznul, ale teď už tak nějak nevím, kdo by z toho souboje nakonec vyšel vítězně... DoFlamingova otázka Kdo vlastně teď jsi a následnej rozhovor mezi Smokerem a Aokiji výborný! Slamáci... typická pohodička se skvělou funny scénkou s Momonosukem a fanservis od Robin... SLINT! Ty její nožky áááá Zoro x Kinemon, obviňuje ho z toho, že zabil jejich hrdinu, jsem rád, že Oda nezapomíná ani na ty nejmenší detaily... ranní noviny - DoFlamingo se vzdal svýho titulu a celý svět ví o alianci mezi Luffym x Lawem a Kiddem x Appoem x Hawkinsem... 9.5/10 Furt ale pro Luffyho a Lawa nevidím sebemenší šanci proti DoFlamingovi :D

#1391 K_L_E_T, 20. 2. 2013, 14:41:17
2 0

Tak tohle byla úžasná kapitola *9* poslední dobou to nemá chybu *1*
A Doflamingo překvapil, budou to proti němu mít těžké *3* ale aspoň bude fight až na pokraj smrti a všichni ukážou co umí...

#1392 Luoslav, 20. 2. 2013, 15:23:22
2 0

No radsej okomentujem 699 az ked to vyjde na mangastream lebo tento preklad na MR mi pride dost divny

#1393 Luffy94, 20. 2. 2013, 15:45:04
1 0

AAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TEN MALÝ KRPATÝ ZASRAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!! NENÁVIDÍM HO!!!
*6* *6* *6* *6*

KUSOOOOOOOOOOOOO!!!!!! ŤAŽKO NASRAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!

#1394 Kaelthas, 20. 2. 2013, 15:51:44
2 0

Jn, z dnesni kapitolky vyplyva, ze konecne uvidime opravdovou silu slamaku. DD prekvapil.

#1397 Limetka, 20. 2. 2013, 17:06:59
1 0

Tak nějak asi zopáknu to, co tu již napsal Brook..

Z potyčky mezi Aokijim a Doflamingem jsem lehce zmaten. Neviděl jsem Aokijiho těžce nad Doflamingem, ale viděl jsem ho vysoko dost na to, aby ho bez větších škrábanců smáznul! No, a co se stalo? Doflamingo se lehce dostal z ledu.. asi Haki.
A že se mu po tom nesmálo zas tak lehce... Ikdyž, po náhlém zmražení těla je to jen typická reakce. No, dejme tomu, že kdyby to Aokiji bral vážně, tak ho sejme.. protože stačilo do zmrzlýho DDho rychle kopnout a nechat ho rozsypat se.
Jinak se mi ale jeho interakce s mariňáky docela dost líbila. A že by to byl fakt Broker, nebo s nima jen nějak spojenej? Paráda.

Bůhví, co Robin pro Momonosukeho v tý koupeli udělala. :D Každopádně scénka, kde mu Sanji a Brook říkají, jaký to je hrozný děcko a Kinemon povídá, aby si ušmykl ten copánek na hlavě, tak ta je prosím k nezaplacení. No a typickej Namiin smash! :D

Tady Brooka opravím. Kinemon říkal, že Zoro vykradl hrobku, ne že jim zabil hrdinu. To je detail a jedná se jen o mangareader překlad, ale naznačuje to, že Moria byl fakt kdysi v Novým Světě!

No a na závěr to v těch novinách. Doflamingo resignoval z postu Shichibukaie. Ale co mě překvapilo je to, že to byl král na Dressrose! A teď uslyšíme jeho hovor s Lawem, očekávám, že ho Law nasere ve velkým stylu a Doflamingo se někam vydá. Law poznamenal, že DD zahodil výsledky 10-ti leté práce pro CCho, takže tohle by bylo jen logické.

Dávám 9/10, protože tahle kapitola měla v sobě všechny prvky OP!

A mám tu nějaké nesrovnalosti.

Takže Doflamingo ví, že teď po něm půjdou Admirálové, ale přesto si sedí na trůně v Dressrose a poslouchá si hudbu? What the hell.
Slamáci a Law na Thousand Sunny se ještě do Dressrosy nedostali, ale Doflamingo už tam je? What the hell no.2.
Asi ho teď musej odehnad pryč.. no a nebo to je fakt nakonec main villain tohoto arcu a dostane po držce, ale to by musel bejt Luffy asi ještě na vyšší úrovni síly, než si ho momentálně představuju.
No a jako třetí mindfuck mi přijde to, že Smoker se nemohl ani pořádně postavit na nohy, přesto se zřejmě za jeden jediný den dostal na základnu G5, zotavil se trochu, napsal hlášení a poslal ho Sakazukimu!

A moment.. mám tu další 2 mindfucky, na ty jsem si ale vzpomněl až během psaní.

Takže, kdo nahlásil/dal vědět o tý Alianci Hawkins/Apoo/Kid?
A proč to vypadá tak, že má Aokiji obě nohy? Pokud vím, tak One Piece Movie Z sice canon nebyl, ale vzhled Aokijiho v něm už jo, takže nechápu, co má tohle být. Že by to jen neukázali zatím?

A měl jsem tu ještě jednu věc, ale tu jsem během psaní krom vymyšlení i zapomněl..

Edit (17:09) - Už jsem si vzpomněl na tu poslední věc. DD si Puzzle Verga nevyzvedl, ale ani Monet ne. Takže jsou jako mrtví, nebo nejsou? S tou Monet na to mám svůj názor.. a pokud bude mrtvá, tak to, bohužel, pochopím, ale Vergo měl démonský Haki, tam nevěřím tomu, že ho ten výbuch zabil! Takže tolik k mindfuckům.

#1398 Luffy94, 20. 2. 2013, 17:13:38
1 0

Čo sa Ti nezdá na jeho nohe? Veď si sám videl ten obrázok, na ktorom bol nakreslený s ľadovou protézou. Alebo som si niečo nevšimol?

#1400 Limetka, 20. 2. 2013, 17:16:51
1 0

No teď mi přišlo, že je má obě v pohodě tady v manze...

#1402 Luffy94, 20. 2. 2013, 17:22:40
1 0

Tak možno ho v anime nakreslia, ako kríva (česky "kulhá" *5*)... nie, to asi nespravia, aj keby tam bol náznak v mange *3*.

No skrátka má ako Logia výhodu, že si môže vytvoriť perfektnú protézu na stratenú končatinu a nemusí to byť ani poznať.

#1404 Limetka, 20. 2. 2013, 17:27:12
1 0

Tak ale třeba Magma noha by spálila, na co by šlápla. To by nebylo až tak nenápadný. A kouřová noha? Ta by mu nešla zpevnit.. leda, že by do kouřový masy vmísil haki? Nevím, jestli by to takhle šlo.

Hakuhódžó no senši