Fórum – O nejnovější kapitolce

#10955 PHILLman, 13. září, 17:55:56
0 0

tak si řikám, že to dnes byla po několika týdnech zase celkem zajímavá epizoda, co myslíte?
Law vs Hawkins? hmmm

#10956 Luffy94, 13. září, 18:21:34
0 0

Ja si nemôžem pomôcť, ale toto Wano ma vôbec nebaví. Možno je to vysokou kvalitou Reverie, po ktorej mi prídu tieto kapitoly suché, možno je to tým, že skoro každá druhá manga/anime sa odohráva vo feudálnom Japonsku a toto pre mňa nie je nič nové a možno je to tým, že zase Oda odfajčil väčšinu posádky bokom a sústreďuje sa len na niektorých. A nepríde mi, žeby robil vôbec aj to, veď Zoro tam celú dobu len sedí/stojí, takmer žiadne dialógy. Mohol už dávno Luffymu opísať situáciu vo Wano alebo podať nejaké informácie. Nechcem veľmi kritizovať, keďže arc ešte len začína, ale dúfam, že už čoskoro ukáže aj zvyšok posádky. Z Law vs. Hawkins uvidíme možno ešte menej, než z Hawkinsovho súboja s Luffym, ale snáď sa mýlim.

#10958 PHILLman, 17. září, 8:01:37
0 0

První epizody byly vážně až nudné,ale to bylo dle mého tim, ze epizody před tím byly pecičky no.
Poslední epizoda me ale bavila. Hlavně jsme viděli Luffyho a Zora v akci.
A Zoro nikdy nic nedělá, dokud nedojde na boj. Vzdycky akorát chápe, nebo stojí bokem a sleduje situaci, abs vcas zasáhl.
Law vs Hawkins snad uvidíme víc. Law ho musí zdržet, takže něco podle mě Oda ukáže

#10976 Noren, 21. září, 7:02:07
1 0

Poslední kapitola je super. Je pravda, že ty boje nebyly nijak epické, ale aspoň nám tam Lawa nenechali
A ty scény, kdy si v Luffym O-Tama vidí Ace
Ale nejvíc mě dostal ten odkaz na Sedm samurajů na konci... Nedávno jsem poslouchala teorii, ve které se mluvilo o tom, že by celé Wano mohlo být inspirováno Sedmi samuraji. A ty náhrobky mě prostě Sedm samurajů připomínají a ta teorie mi přijde pravděpodobnější. No, uvidíme... V OP už se nedá nic moc předpovědět...

#10977 Drain, 21. září, 16:41:28
2 0

Law proti Hawkinsovi za mňa fajn lepšie ako niekoľko kapitol riešiť súboj ktorý aj tak skončí remízou. Ale highlightom kapitoli rozhodne zobrazenie ženy ktorá sa chystá zabiť dieťa aby už netrpelo hladom. Pekné to ukazuje Odove schopnosti ukázať temné udalosti aj malom detajli.( Pre tých čo nevedia na mangastreame na 13 stránke vpavo dole)

#10978 PHILLman, 21. září, 17:48:09
0 0

a to jsme ani nepořešili, že je Jack vlastně skutečně naživu. Slyšeli jsme o tom až pár epizod zpět. Jasně, všem nám bylo jasné, že žije, ale až teď to mámě černé na bílém.
Pak když se Tama ptala, co byl ten oheň , co Luffy vytvořil při útoku, doufal jsem (jen lehce),že by mohl trochu poodhalit, co je podstata toho ohně při Red hawk útoku.
A jsem trochu zklamán. Myslel jsem, že Oden bude někdo z těch větších ryb, ale on je to jen takový cucák.

#10980 Noren, 23. září, 9:10:15
0 0

Jacka se taky jen tak nezbavíme. Aspoň, že teď už víme jistě, jak to s ním je. A hlavně víme, že už je ve Wano.

Mě by třeba zajímalo, jestli ve chvíli, kdy zabíjely ty děti (které pro jedou zůstaly ušetřeny), je pak prostě zakopali, nebo jestli je pravda ještě o něco krutější a oni je museli i sníst... Je pravda, že v téhle kapitole se nám zase odkrylo něco hlubšího a ošklivějšího...

#10981 Noren, 28. září, 9:49:16
0 0

K nejnovější kapitole...
To mi chcete říct, že se v OP objevilo cestování časem?! Tak to hodně mění to, co je a není možné...
Jinak... Nejsem si jistá, ale není ta tanečnice u Orochiho (shoguna) Robin? Fakt si nejsem jistá...
Celé se nám to krásně zamotává... Btw kam zmizel ten Zoro? Z toho ještě můžou být nějaké nepříjemnosti. A taky by mě zajímaly důsledky toho, že O-Tama zavede Speed ke svému mistrovi...
No každopádně rozhodně dechberoucí kapitola. Oda nepřestává překvapovat. Tohle jsem vážně nečekala...

#10982 Luffy94, 28. září, 10:47:28
0 0

Áno, to bola Robiňka.

To cestovanie časom už bolo načrtnuté v niekoľkých prípadoch:
- keď Momosmrad povedal, že si pamätá Rogera,
- keď Nekomamushi povedal, že odvtedy ubehlo len pár mesiacov,
- keď bolo povedané, že Oden pred 20 rokmi zničil Wano,
- reakcia Kinemona na to, že má Zoro pri sebe Shuusui, akoby to bolo len nedávno, čo meč zmizol, hoci to bolo 20 rokov.

Mne osobne sa to moc nepáči, že to Oda vyriešil takto, keďže cestovanie časom je dosť komplikované. Mal som teóriu o tom, že vo Wano je silnejšie gravitačné pole, ktoré ovplyvňuje aj samotný čas, čo by mohlo vysvetliť prečo vstup do Wano je vodopád do hora, tá strieška nad sumo arénou, ktorá sa vznáša a nie je ničím priviazaná, apod. Ale beriem to, keď to bolo aspoň takto pripravované vopred a nebol to asspull.

#10983 Noren, 28. září, 12:02:31
1 0

Hmm, když to takhle napíšeš, tak to v tom vidím. akorát mám někdy problém dát si (teď už starší) informace dohromady. Ale je pravda, že zvlášť ten Momo proklamující, že se potkal s Rogerem je velký hint.
Well, ani já nemůžu říct, že by se mi nějak hrozně zamlouvala představa, že se v OP cestuje časem. To se pak všechno hrozně snadno zamotá... V tomhle případě dost záleží na tom, jak to bude vysvětleno.
Silnější gravitační pole je jednak teorie zajímavá, ale hlavně funkční. Ovšem taky by to mohlo být nějakým způsobem naopak... Nějaká časová trhlina, která naopak způsobuje silnější gravitaci a která se otvírá jednou za čas. Ale je pravda, že vzhledem k anomáliím ve Wano, se to cestování časem musí vztahovat k tomuhle místu. Dost to naznačuje, že to úplně nemůže být jenom nějaká schopnost DF. Samozřejmě je třeba možné, že ve Wano lze (nějak omezeně) cestovat časem, ale ovládá to právě jenom klan Kozuki...
Já v důsledku sice Odovi žeru prakticky všechno, ale zároveň dokážu někdy být kritická jako prase a hlavně přemýšlet nad úplně čímkoli (a pak si občas sama odporuju...).
Myslím, že teď jsou dvě hlavní věci, co chceme zjistit. Jak cetovali časem a jestli to bylo jenom jich pět... Přeci jenom tam musí být nějaká návaznost na těch 9 duchů, kteří přijdou za 20 let. Každopádně je jasné, že Odenova žena věděla o cestě časem.

A pak je tady další věc. Teorie o původu Zora. Ve chvíli, kdy by opravdu pocházel z Wano, není možné, že jako malý nějakým způsobem cestoval časem a tak se dostal do East Blue? Já mám pocit, že z toho jeho posledního ztracení se můžou vyklubat jenom dvě věci. Buď způsobí nějaké hrozné problémy, nebo náhodou odhalí nějakou důležitou informaci (ať už o jeho vlastní minulosti nebo o něčem s tím nesouvisejícím). Nebo se stane obojí naráz...

Taky to vypadá, že se úplného sjednocení celé posádky taky jen tak nedočkáme... (zvlášť, když by k tomu byl potřeba Jinbe)

Ale jak já ráda říkám... Uvidíme. Počkáme a něčeho se dočkáme

#10984 Luffy94, 28. září, 17:15:06
1 0

Zoro blúdil tak dlho až nakoniec zablúdil v čase! Tak toto by bol najlepší vtip v celom One Piece.

#10985 Noren, 4. října, 16:43:07
1 0

Takže je to jednoduché vysvětlení... Prostě schopnost jednoho člověka posílat lidi do budoucnosti. Není to moc zajímavé, ale tak co, aspoň se to moc nezašmodrchá. Prostě Toki Toki...
To ale pořád znamená, že někdo jiný mohl už v minulosti tuhle schopnost vlastnit, takže to ještě může být někde použité...

Ale jinak... Kam jde ten Zoro? Můj typ je, že nasedne na tu loď a ta pojede na místo, kde sídlí Kaido. Uvidíme

#10986 Balthazar6, 7. října, 9:37:51
0 0

Timhle me Oda vcelku zklamal, doufal jsem, ze to cestovani v case nebylo pomomoci ovoce, proze jak uz psala Noren ta schopnost muze zkomplikovat hodne veci.

#10987 PHILLman, 7. října, 14:43:24
0 0

nemůže. Kdyby se dalo cestovat zpět tak ano. Ale vhledem k tomu, že jde cestovat jen do budoucnosti,tak to je úplně bez problémů.

#10988 Noren, 7. října, 17:11:18
0 0

Ono i cestování v čase dopředu může zamíchat s dost věcmi. Zvlášť, když můžeš posílat i ostatní lidi a ne jen sebe, popř. můžeš poslat jiné, ale nemůžeš s nimi. Takhle mohl v minulosti kdokoliv s ovocem poslat kohokoliv dopředu v čase. Což v podstatě znamená, že (a uvádím schválně extrémní případ) mohl klidně nějaký dnes známý pirát, jako například Blackbeard, přicestovat třeba z éry vytváření Poneglyphů...
Jinak si myslím, že bylo naznačeno, že Odenova žena taky připutovala z minulosti, pak potkala Odena a usadila se. Ale klidně před tím mohla cestovat pořád dopředu a dopředu v čase a vědět obrovské kvantum historie světa... Představte si, že by třeba ve skutečnosti byla ještě pořád naživu. To by pak mohlo se vším dost zamíchat...

#10989 Drain, 8. října, 14:52:38
0 0

Ono je jedno či je Odenova žena ešte nažive aj keby zomrela ovocie by sa znovu zrodilo niekde na Wano kde by ho pravdepodobne znova niekto zjedol. Takže máš jedno kto ho používa to ovocie je niekde vo svete One piece a záleží na jeho využití.
A pri posielaní iných osôb do budúcna bude záležať či sa daná osoba môže nejako brániť. Ak sa dá poslať niekoho do budúcna aj bez jeho súhlasu je to dosť overpowered.
A ďalšie podrobnosti ohľadom daného ovocia Oda určite zodpovie v ďalšom SBS, kedže ohľadom toho dostáva kopu otázok.

#10990 Landsknecht, 19. října, 12:16:05
0 0

Kaido se konečně objeviltipuju to na mythic zoan dragon.jsem zvědav,jakou bude mít jeho nesmrtelnost vztah k ovoci.Oda udělal s Nami pěknej fanservice.a taky to vypadá,že plán nevyjde a bude se improvizovat

#10991 Franky, 19. října, 23:18:04
0 0

NJ . stara teoria z redditu sa hold potvrdila .
Ale tak . Dalo sa to aj predpokladat ze bude z Kaida dracik :D

#10992 Kizaru, 21. října, 14:20:03
0 0

Celkem mě mrzí, že to nebyl tenhle druh draku, ale takovej hubeňoučkej

#10995 Noren, 26. října, 13:24:51
0 0

Tak to byla rána Uvidíme, co se bude dít dál - jestli se Kaido hned probere nebo jestli ho Jack odtáhne nebo jestli se dočkáme masivního počtu masivních soubojů a pak se Kaido probere
Celkem by mě zajímalo, co se v tuhle chvíli stane se Zorem a Robin, kteří nejsou s ostatními. Tak nějak předpokládám, že se to ještě zkomplikuje... No, v tuhle chvíli nezbývá než čekat

Hakuhódžó no senši