Fórum – O nejnovější kapitolce

#10841 Noren, 2. června, 11:51:14
0 0

Fajná teorie. Jsem ráda, že nejsem jediná, která má pocit, že to nějak souvisí se ztraceným stoletím

#10843 Kizaru, 8. června, 10:54:56
2 0

Tady ta kapitola, oh bože ...
To je snad jedna z nejlepších kapitol

#10844 PHILLman, 8. června, 12:03:17
0 0

souhlas- Tohle byla hodně našlápnutá kapitolka. Nejdřív jsem si myslel, že to byl Sabo, kdo sejmul toho vola s nudlí jsem si říkal, taková už rodinná záležitost
jinak, ten trůn tam evidentně čeká na Luffyho, kterej ale neposedí 5 min na jednom místě

#10845 Luffy94, 8. června, 12:22:40
1 0

Som rád, že nie všetci Tenryuubiti sú kopy sračiek. Pridáva to na reálnosti celého konfliktu. Dúfam, že sa postupne pridajú aj ďalší, nie len Donquixoti.

#10846 Noren, 8. června, 15:04:34
1 0

Toho bylo tak moc úžasnýho, že to snad ani není možný
Nejdřív se BM a Kaido hádají o to, kdo je víc naštvaný na Luffyho (btw je vidět, že BM jde pro svou kopii poneglyphu), pak celá ten trůn a chudák Shirahoshi a její zachránce (už teď ho mám ráda ) a nakonec ten Shanks!
Ty poslední kapitoly jsou jedna našlapanější informacemi než druhá.
Jinak... Jak mluvil Garp o té posádce bez kapitána... Koho přesně tím myslel?
Prostě úžasná kapitola!

#10847 Franky, 8. června, 16:22:13
0 0

mmm... posadka bez kapitana "clen posadky soucast lodi " :DD to ma len tak napadlo
mozno je to len metafora pre "D" ... ?
ked doflamingo tlachal sTsuru v podpalubi lodi " kde a kedy sa D ukazu a na koho stranu sa pridaju " .
vezmem priklad v mocktown ked sa luffy a tech vadili o tom ako chuti kolac tams a nezhodli ... ale idu za tym istym snom ...
Prazdny tron by sme mali asi vyrieseny lebo aj ten Doflamingo spominal . Takze sa mi naskytla otazka .
je Raftel Mariejoa ?
Videli sme tam aj kapitolu dozadu co je tam ukryte .Dokonca aj Revolucionari tam maju namierene , preco asi zrovna mariejoa ? mohli kludne rozflakat zakladnu marinakov v novom svete a az potom sa vybrat hore . Fufufuuuuu Caka nas asi uz len sama Hype kapitola mangy a ziadne lazo plazo .
Shanks , ten chce asi kecat o Teachovi ze sa z neho stalo odtrhnute hovado z retaze nic ine ma nenapada .
revolucionari vs marina
wano bude asi klucove pirati vs pirati ... pana boha

#10848 PHILLman, 9. června, 10:25:51
1 0

já si zase naopak myslím, že chce mluvit o Luffym ,i když nevím proč Prostě se teď kolem něj vše točí

#10849 Kizaru, 9. června, 13:54:24
1 0

A vypadá to, že BM není zas tak slabá, jak si všichni myslí, když říká Kaidovi, co má dělat a Kaido se zmohl jen klasickým "nebo tě zabiju".

A teď mě docela zajímá jestli se Shanks přidá k revolucionářům nebo ke WG

#10850 Kizaru, 9. června, 13:57:03
0 0

A myslím si, že Shanks chce mluvit o zcela nové postavě (jako v OP světě staré). Někdo z členů Rock (když už je Oda zmínil).

#10851 Franky, 9. června, 16:38:37
3 0

mmm a nikto si nemysli ze shanks je vlastne zaporak celeho OP ?
ked teraz vidim ze si len tak nakraca k 5ke a nikto nespusta alarm ... ved je to Yonko v hlavnom sidle omfg .
Dokonca aj v marineforde ho nechali vsetci napokoji .. nieco mi tu smrdi

mmm zeba zahadna cierna postava drziaca luffyho plagat bola ten pirat ? ... cim dalej tym viacej otazok :D

#10852 Balthazar6, 9. června, 17:47:01
0 0

Ten telefonat mezi Big Mom a Kaidem je zajimavej, ze by se nam tu rysovalo mozne spojectvi proti Luffymu.
Co se tyce Shankse, tak o nem krom prakticky nic nevime, jestli se ukaze, ze se celou dobu jen pretvarel a pritom to byl celou dobu jen obycejny zmetek, tak bude zajimave sledovat jaky to bude mit do budoucna dopad.

#10853 godlike, 9. června, 19:02:56
3 0

Moc se mi to nezdá to spojenectví Big mom a Kaida spíš jde o fintu protože ona ví že na Wanu by měl být další road poneglyf.Garp mluvil o posádce bez kapitána hmm že by Bělovousova posádka?Jak vidno usoplenec zase dostal po držce asi už je prostě takový.Lucci mě trošku překvapil že tam je.A pak voala Grand Finále..Shanks a five elders...no on je jeden z mála,kteří vědí tak asi nechtěj si ho zrovna znepřátelit nějak extra,ale kdoví co Oda kutí.

#10854 Deidara, 9. června, 19:55:14
4 0

jak říká goodlike, Shanks zná pravdu a ke všemu je dost mocný na to, aby ho vláda jen tak mávnutím ruky umlčela, to je dost slušná páka, ze které může profitovat, spíš než spolupráce se navzájem drží v šachu

#10855 Franky, 9. června, 20:44:04
3 0

mmm pravda ... patril k Rogerovi , takze vie kde sa nachadza Raftel a vie Vsetko .
Ale aj tak by to bol BOOOM jak svina . mmm ale ked sa zamyslim spatne na utrzky ako sa tvaril ked videl luffyho odmeny ... Je to zahadny manik dalsi necham sa prekvapit dalsi tyzden snad :d

#10857 Noren, 10. června, 12:43:30
3 0

Já si třeba nedokážu představit, že by byl Shanks záporák. I když o něm nic nevíme, celkem pochybuju, že by jinak obětoval ruku, aby zachránil Luffyho, i když i pro to by se dalo najít spousta vysvětlení. Spíš není divu, že, když takhle může nakráčet k five elders, dokázal tak "snadno" zastavit válku v Marineford (i když tam jsou zase ještě další faktory). Ale jinak k té pravdě o všem... Nejsem si jistá, ale mám pocit, že třeba Buggy tam nebyl, ne? A Shanks tehdy asi nebyl o tolik větší zelenáč... Ale tohle si dost dobře můžu pamatovat špatně. Každopádně je i tak Shanks nepochybně jedním z nejinformovanějších lidí v celém příběhu.
Ten pirát, o kterém chce Shanks mluvit může být prakticky kdokoli. Od BB přes Luffyho až k Buggymu, popř. to samozřejmě může být někdo, o kom jsme ještě v životě neslyšeli. Jak už to tak bývá... Prostě uvidíme časem

Jinak mě souvislosti s tou posádkou bez kapitána jako první napadla zbylá WB posádka, ale přemýšlela jsem, jestli to nemůže nějak odkazovat na Wano...

A nemyslím si, že by se BM a Kaido dokázali doopravdy spojit, spíš může jít o vzájemně prospěšnou kolaboraci, kdy se stejně budou navzájem snažit podkopat...

Jak napsal Franky... Nechejme se překvapit Stejně to neuhádnem

#10859 Franky, 11. června, 20:46:35
0 0

nu coz ostavaju nam uz len tie teorie ...

ja naprikald sledujem OP od sameho zaciatku ci mi zase neico neuslo a mozem len premyslat a premyslat a prem ..... a pre .... a ....

#10862 Luffy94, 13. června, 12:26:44
0 0

Ako môžu ľudia vôbec uvažovať nad tým, žeby bol Shanks záporákom? Zo všetkého, čo sme doteraz mali možnosť sa o ňom dozvedieť, jasne vyplýva, že mu ide o to, aby bolo preliatej čo najmenej krvi. To nie je zrovna prístup, ktorý by som očakával u záporáka.

#10863 Franky, 13. června, 21:49:47
0 0

Tomu sa vravi Takticke myslenie ... vsetkych nabudim ze som strasne dobry cervenovlasy manik ktory chce na svete mier a lasku az pokym ..... tramtadadaaaa MY EVIL SIDE ..slaba fantazia luffy :( .
necham vsetkych nech sa pomorduju navzajom a potom ja, shanks cervenovlasy budem vlastnikom One Piecu muheheheheheeeee !!!!

luffy luffy luffy

#10864 Luffy94, 15. června, 11:03:19
2 0

Oda nemá žiadne limity pre zobrazenie, ako Tenryuubiti zneužívajú svoju moc. Najprv si svojvoľne zobrať Shirahoshi, teraz zotročenie Shichibukaia. Ani nechcem vedieť, čo ukáže nabudúce. Sabove slová dávajú nádej, že ďalší Tenryuubito dostane na držku, ale v tomto som trocha skeptický.
Prázdny trón nie je až taký prázdny, zisťujeme, že si na ňom môže sedkať postavička menom Im, ktorá si išla pripomenúť jeden povedomý slamák. Alebo sú dvaja? Alebo ich je viac? Na reddite sa už o ňom píše ako o hlavnom záporákovi, ja si ale radšej ešte počkám na ďalšie informácie. Isté je však to, že je to skutočný líder celej organizácie, vzhľadom na to, že sa mu klaňajú aj Gorosei.
Potešil ma návrat Bonney, aj keď radšej by som ju videl vo Wano s ostatnými supernovami. Rovnako tak aj interakcie princezien. Nepotešila ma správa o pauze.

Pripájam jeden zaujímavý komentár z redditu, síce nesúhlasím so všetkým, ale dáva to zmysel:
After reading Chapter 907 and Chapter 908, I came to the conclusion that the D. Clan are former World Nobles. I think in the span of 800 years some Families of the World Noble or say “Gods” started to have a change in personality and, thus, started to become more “human”; notably the Donquixote family, as we could see with Homing, Mjosgard and Rosinante. Those “fallen gods” became “god’s natural enemy”, because their ideological change threatened to topple the existing world order. And as we learned from the Chapter 908, this trait seems to be inherent to the Donquixote Family whose members, as Rosewald remarks, are nuts (not normal) in his opinion. They either become a threat to the World Goverment due to their overwhelmingly good nature (Luffy, Homing etc.), or due to their extremly violent and mad behavior (Blackbeard, Donflamingo). Consequently, I would argue that the characters who share the middle initial D. are all descendant of members of the Donquixote family, and thus former World Nobles. I even think that the mysterious character “Im” is also a Donquixote, who hates everything that threatens to change the world order (like the D. Clan, or potential ancient weapons user). To further support my theory, I would like to point out that Homing as well as Rosinante smiled right before they died. I also want to include that the Name Donquixote is based on a spanish novel in which the main protagonist loses his sanity and decides to set out to revive chivalry, undo wrongs, and bring justice to the world. You see the similiarity?
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/8r85df/one_piece_chapter_908/e0pbode/

#10865 Noren, 15. června, 15:16:37
3 0

Je neuvěřitelné, jak to posledních pár kapitol pořád graduje
Celá ta věc s Kumou a Bonnie Wow.
Jinak samozřejmě další velká záhada je ta postava na "prázdném" trůně a taky to vypadá na další záhady kolem rodiny Nefertari. Myslíte, že když o tom takhle mluvili, mohla být ta osoba, o které mluvil Shanks Cobra?
A celé to "odstranění z historie"... Kapku se bojím, aby to nebylo až moc doslovné...
Nechci čekat na další kapitolu! No snad se nám něco odhalí... Uvidíme...

Hakuhódžó no senši