Fórum – O nejnovější kapitolce

#10798 Luffy94, 11. května, 20:45:42
1 0

Setup kapitola pre nadchádzajúci Reverie arc predstavujúca 4 komandérov Revolucionárskej armády (to sú naozaj len 4?), čakal som trošku viac, ale to asi kvôli minulej kapitole, ktorá mi aj po dvoch týždňoch dáva boner. Dnešná kapitola mi dala boner vďaka Belo Betty. A keď už píšem o nej, pokiaľ je teda pravda, že každý zo 4 komandérov je v inom mori, tak Belo Betty, ktorá má byť údajne na východe, čiže East Blue výborne zapadá na svoje miesto vďaka svojmu ovociu, ktoré jej dovoľuje dať silu slabým. East Blue, ako všetci vieme, je považované za najslabšie more, takže niekto ako Belo Betty je v East Blue oveľa nebezpečnejšia, než niekto s OP schopnosťou. Pekne Oda!

#10800 Franky, 12. května, 19:44:26
2 0

Slak aby trafil vase spoilery a ja si to musim precitat hned ako som sa k tomu dostal :D ...
Belo Betty ... mam novu favoritku v OP ..bohuzial Robin posuvam na druhe miesto ...
Dragon ma podla mna take velke JAJA ze ho absolutne nesere ked sa ma objavit na reverie . kedze bol predstaveny ako Najmocnejsi muz sveta este kedysi na zaciatku . Fandim tomuto chlapovi . ked si vezmem silu Sakazukiho a Dragona , z toho by bol tak krasny duel tvle ... Snad len dufam ze sa ho nechysta Oda odpravit ale snaj ne kedze BB sa to nepodarilo a vsetci su OK .
jojha po takych suchsich obdobiach deja pridu 2 kapitoly plne erekcie .

#10818 Katsumoto, 22. května, 20:15:56
0 0

V novej kapitole Ryokugyu , shichibukaiske stretnutie na Reverie /crocodile je asi znova shichibukai/, doffyho pokec s Tsuru v impel downe kde doffy dal dalsiu predpoved pad tenryubito alebo pad celeho WG. Germu vylucili s reverii a marinaci zbieraju vsetky sili ako pred prichodom whitebearda

#10820 Luffy94, 23. května, 13:49:48
1 0

To bola kapitola od Artura poskladaná z predošlých kapitol, ty pako!

https://thelibraryofohara.com/2018/05/18/one-piece-chapter-905-parody/

#10825 Franky, 28. května, 22:46:25
1 0

wohohoooo ... tak na novu zbran od vegapunka som zvedavy "ked tu Fujitora naznacuje ze shichibukai su uz prakticky k nicomu " ... wuuuu toto bola asi najvac vec v celom dieli .

#10826 Noren, 29. května, 12:55:07
1 0

Tak Fujitora celkově nesnáší systém shichibukai. A když se koukneš, tak Kuma už prakticky není pirát, takže je pro něj ten titul prakticky nesmyslný, Buggy je k ničemu, Boa je nespolehlivá... Vždyť už to v téhle fázi pomalu nemá ani smysl...
Ale jako taky jsem zvědavá, co zas Vegapunk sesmolil, že to Fujitora řekl s takovým přesvědčením
I když mě stejně nejvíc dostala jména těch králů

#10827 Franky, 29. května, 21:06:21
1 0

nezabudajme na to ze Kuma je jedna velka zahada .... do buducna

mna dostal teda len ten jeden kral s jeho princeznami xD .. to som skoro umrel od smiechu .

#10828 Noren, 29. května, 22:49:13
0 0

Jak jsem na to teďka ještě koukala, jsem zjistila, že jak jsem nejdří nečetla překlad od mangasteamu, ale od jaminisboxu, některá jména se ještě lišila v rámci překladů... Třeba takový "King Han Berger" proti "King Ham Burger". Nevím sice, co z toho je přesnější, ale co je vtipnější ještě poznám...

A Kuma opravdu je záhada sama o sobě, ale to Vegapunk taky...

#10829 locika, 1. června, 15:02:22
1 0

slamak je tam slamak

#10830 Noren, 1. června, 15:07:42
0 0

Jak se potkávají lidi, kterým Luffy pomohl...
Ale jinak... CO JE TEN SLAMÁK?! To je jako ten slamák nějaké dědictví rodu D.? Nebo by to třeba mohla být "koruna" toho pradávného království... No ono je možné asi cokoli, ale opravdu se těším na objasnění! Oda mě prostě nepřestává překvapovat

#10831 locika, 1. června, 15:26:23
0 0

Luffy cestoval casom a zabudol klobuk ...

#10832 Noren, 1. června, 16:08:06
0 0

To by se mu přece nestalo

#10833 Drain, 1. června, 16:09:16
0 0

Za mňa ten chlápik na konci bol Luffyho fanúšik a ten klobúk bol súčasťou oltára pri ktorom sa modli k bohom one piecu.

#10834 locika, 1. června, 16:59:02
0 0

Ked tak na to pozeram tak luffy zachranuje same princezny ... dalsi fanda by bol trochu moc ... skor by v tom mohlo byt proroctvo prichodu slameneho klobuku ale neviem preco je tak velky

#10835 Noren, 1. června, 17:10:07
1 0

Třeba patřil nějakému obrovi A nebo je ten týpek opravdu velký fanoušek
Ale stejně si myslím, že to může mít nějakou spojitost s rodinou D. nebo s tím zmizelým královstvím...

#10836 locika, 1. června, 17:48:47
0 0

Ak by sa dedil uz od dob stratenych mohol by to byt kluc k niecomu ... ale aby bol rod D. Zatazeny na slamaky ...neviem si to predstavit ... luffy je jediny z D. ktory ma slamak

#10837 Franky, 1. června, 19:01:38
1 0

a Roger bol od macochy ?

#10838 locika, 1. června, 19:18:51
0 0

Ale nie ... on bol predchadzajuci majitel .. to sa nerata ide o ten isty klobuk

#10839 Aurius, 1. června, 22:46:15
5 0

Podle mě je to klobouk co patřil Joy Boyovi, byl to obr => dokázal postavit tak velkou loď na Rybáckéˇ ostrově a má samozřejmě i hodně co společného se ztraceným stoletím a rodem D., Luffyho klobouk je pak dědictví těch časů, kdy patřil někomu kdo znal Joy Boye... ...možná :-D

#10840 Franky, 2. června, 8:55:19
0 0

toto je za dlhe odbobie konecne dobra teoria , co ma hlavu aj patu ... klobuk dole .

Hakuhódžó no senši