Fórum – O nejnovější kapitolce

#10734 Miska, 30. března, 11:28:50
1 0

No podľa mňa to bude akoby sen tej BM a v skutočnosti sa nič také nestalo... alebo niečo podobné, pretože si neviem predstaviť, že by sa Sunny potopila.. to je proste nemysliteľné..

#10735 Noren, 30. března, 17:16:17
1 0

Byla to kapku podivná kapitola.
Začátek: BM jí dort. Já: Super, konečně... A pak přijdou další stránky a já si říkám: Cože? Něco mi uniklo? Co se to děje?
Je pravda, že tohle asi moc lidí nepředpovídala. Surprise!
Jak tohle přežijou a jak utečou je mi teda záhadou...

I když tu ještě pořád je jedna divoká karta. Stussy. Uvidíme, jestli (a jak) zamíchá dějem. Jinak už mě napadá jenom něco ve stylu, něco bylo v téhle kapitole, ale jen to tak vypadalo. Buď nějaká halucinace BM, což mi až tak nepřijde, nebo se třeba netrefila a sestřelila jenom vlajku

Prostě zjevně musíme dál čekat. Uvidíme...

#10736 Franky, 4. dubna, 22:23:20
0 0

ten pocit ... ked necakas kazdy tyzden na novu kapitolu ... a precitas si ich 15 naraz . BOOOOOM !
neskutocne sa mi teraz big mom zapacila a uz ju mam rozkreslenu ako holduje napoleona .
Dogtooth ma prekvapil tym ze nechcel vyzerat ako pako ...Germa ma taktiez prekvapila .. som si myslel ze si zbalia bagle a pojdu off .. no a posledna kapitola mi prisla ... ako zo znameho gangsterskeho filmu ... chapes .. vsade gulky , spomalene zabery , operna hudba .
tesim sa snad na dalsich aspon 5 kapitol

#10737 Kizaru, 4. dubna, 22:45:48
0 0

Si počkej než OP skončí, ne?

#10738 Noren, 5. dubna, 19:25:53
1 0

Já bych teda nevydržela tak dlouho čekat, když bych věděla, že ty kapitoly jsou už venku... Ale asi si to pak člověk o to víc užije... Každý svého štěstí strůjcem

#10739 Franky, 5. dubna, 20:58:35
2 0

tak ja to iste robim aj s anime .. napriklad som ho skipol pokym nebude cely arc hotovy ... je to lepsie ... naprikald minuly tyzden som dopozeral dressrosu a zou a to bol proste krasny moment :D aj ked uz som to videl po 1dnom dieli ale .. vsetky naraz je fakt lepsie

#10740 PHILLman, 8. dubna, 13:41:10
1 0

já jsem zase OP závislák. Novou kapitolu si musím přečíst hned, K anime jsem se asi po roce vrátil a mrknu na něj o víkendu. V sobotu OP v neděli Dragon ball
a tyhle pauzy, kdy nevyjde kapitola mi trhají vnitřnosti. Kort po poslední kapitole jsem nervózní

#10742 Noren, 9. dubna, 17:04:19
1 0

No já třeba čtu mangu, jakmile je přeložená, ale na anime si teď čekám do konce arcu... Prostě bych asi zešílela, kdybych každý týden čekala na 10-15 minut čistého děje. Takže mangu neodkládám, ale na anime si čekám pro větší efekt. To pak budu mít konečně jednou ucelený

#10745 Luffy94, 13. dubna, 8:11:13
1 0

Bravo, Oda! Zo všetkých scenárov, ktoré som čakal, trolenie bolo tým posledným a zase som bol vytrolený. R. I. P. rybácka loďka, R. I. P. Smoothina šanca niečo spraviť v tomto arcu, R. I. P. ... Zdá sa, že Slamáci už konečne mieria preč a nič by im už nemalo skrížiť cestu až na jedného nenápadného Yonka, ktorý mieri smerom k nim. Ja už naozaj neviem, čo čakať a kedy to čakať. Prosím, nech už tento arc skončí.

P. S. Jinbe:

#10746 Noren, 13. dubna, 14:55:10
1 0

To, že Sunny nebyla zničena mě opravdu nepřekvapilo. Ani ti rybáci. Ale je to spíš tak, že už člověk fakt neví, co přijde, takže mu to, když už to přijde, nepřijde divný ani překvapivý.
Ale vypadá to, že se můžeme těšit na zajímavý novinový článek... (snad)
A snad už se odtamtud konečně vyhrabou (pokud jim tedy teď BM nějak záhadně nepřistane přímo před nosem... )
Zajímalo by mě, co přesně se teď bude dít. No asi uvidíme, co...

#10747 PHILLman, 13. dubna, 17:04:40
1 0

takže dort na mámu neměl žádný vedlejší efekt. Smůla. Čekal jsem, že bude alespoň chvíli mimo.
Každopádně to vypadá na menší fightík a bůh ví jak se z toho zase vyhrabou, Luffy už je na tom dost bídně,stejně jako ostatní.
v tomhle arcu prostě člověk nemůže nic dopředu předpokládat.

#10748 Franky, 13. dubna, 17:38:15
1 0

ci prilis skoro ? :D

#10749 Miska, 14. dubna, 16:48:22
0 0

Mňa by teraz tak zaujímalo, ako dlho to bude trvať, kým bude bitka na Wano. Niekde boli články, že za 1-2 roky? ://

#10750 Luffy94, 14. dubna, 23:11:35
1 0

Ja by som tomu nedával viac ako pol roka. Špekuluje sa o tom, že po tomto arcu bude nasledovať Reverie arc s Vivi a možným príchodom Dragona, avšak to nie je isté, takže možno v najbližších kapitolách už konečne začne Wano. Ťažko povedať, v hre je množstvo liniek - Weevil, Nekomamushi a Marco, Zou, Smoker, Supernovy, Shichibukai-ovia,... ja osobne som to už vzdal s tipovaním čo bude ďalej.

#10754 Luffy94, Včera, 11:41:59
1 0

Výborné zakončenie zatiaľ najlepšieho arcu Nového sveta začínajúc so Sanjim uvedomujúcim si cenu tohto dobrodružstva a zakončené symbolikou celého tohto arcu - jedlom a rodinou. Ako bonus k tomu Katakuriho flashback podopierajúci celý jeho charakter s trochu klišé frázou "Vedela som to celú dobu." Nemám žiadne výhrady ku kapitole ani tomuto arcu, hoci som predtým spomínal, že mi vadí, že posádka je rozdelená, ale všetci chápeme, prečo to tak Oda spravil. Teraz už konečne smerujeme do Wano a ja len dúfam, že tam Jinbe dorazí v rovnaký čas ako Slamáci a údajne najlepší arc doteraz môže začať.

P. S. Kde je Ceasar?

#10755 Noren, Včera, 19:10:14
1 0

Tahle kapitola byla taková klidná, kapku sentimentální a krásná. Souhlasím s tím, že to bylo výborné zakončení. Taky si myslím, že sice některým se tenhle arc nemusel líbit kvůli jeho celkové roztahanosti, ale ve výsledku, kdy se to celé propojilo, si myslím, že si opravdu není na co ztěžovat. Byl to opravdu dobrý arc. Hodně toho ukázal, staly se v něm důležité věci, byl celkově dramatický a vůbec.
Katakuriho mám radši a radši, celý ten jeho příběh tomu dodal další vrstvu a opravdu doufám, že si ho ještě někdy užijeme. A celkově to rodinné téma bylo v téhle kapitole krásné.
A že by konečně Wano? Uvidíme, čeho se ještě dočkáme před tím...

A k tomu Ceasarovi... Musí být ještě někde v BM teritoriu, ne? Ale předpokládám, že se to ještě dozvíme, časem. Ale opravdu si nejsem jistá. Je možné, že ho někdo znovu unesl

Hakuhódžó no senši