Fórum – O nejnovější kapitolce

#10580 AngeeCz, 22. 12. 2017, 15:30:43
1 0

Hodný Luffy

#10581 Noren, 22. 12. 2017, 22:20:41
2 0

Takže minkodlačí podoba se obtížně ovládá... Jak překvapující.
A ten Jinbe... Achich ouvej, ještě, že tam není Ussop...
Sanji ukazuje se kuchařské umění a odhodlání, takže nic nového pod sluncem...
Hrozně to stojí na místě.
Chci Luffyho! Hlavně ať se to někam pohne! Prosím! Já mám OP opravdu ráda a s chutí čtu každou kapitolu, ale tenhle arc je hrozně zdlouhavý. Není to tak, že by nebyl zajímavý, ale prostě zdlouhavý, hrozně pomalý...

#10582 Luffy94, 22. 12. 2017, 23:18:54
1 0

Tiež si myslím. Mal som za to, že prekazenie svadby bude vyvrcholením tohto arcu a potom so Sanjim rýchlo utečú a sme vo Wano. Lenže ten útek už trvá na môj vkus dlho. Jasné, toto je teritórium Yonka a Oda chce ukázať, že Yonkov treba brať seriózne, ale to už sme sa presvedčili niekoľko krát počas tohto arcu a vždy z toho nejako vyviazli a určite z toho nejako vyviaznu aj teraz.
Ja už proste chcem Wano arc s Robiňkou. Veď ja už si ani nepamätám, ako vyzeral Zoro!

#10583 Rantanen1, 23. 12. 2017, 14:12:16
0 0

Neviem mne to už prišlo zdĺhavé už od Dressrosy , také strašne natiahnuté a strašne veľa úplne ale úplne nepodstatných kapitol. Ako v tomto arcu sa strašne teším že čo ukážu všetci z big mom posádky ako ty best členovia ale tak od každého trošku ukázali ale od nikoho dokopy nič :/ Nech je to Wano dufam že to bude už konečne super arc pri ktorom budem chcieť aby žiadna epizoda nemala koniec ale aby to stále pokračovalo :D

#10604 Noren, 12. ledna, 15:02:31
1 0

Tak poslední kapitola podle mě naprosto božská
Luffy byl úžasný, je vidět, jak se během boje postupně vyvíjí, navíc i Katakuri už postřehl pokrok v Luffyho KH. Luffy ho zjevně nějak přemůže skrze Haki... Navíc je k tomu boji vidět spousta takového "pozadí" − rozbíjející se zrcadla a tak a navíc Stussy (jaképak úmysly má asi CP )...
Propojení Sanjiho a Luffyho slov sice není nic nového, ale je to milé. Chopper konečně ukázal svoji monster podobu, doufám, že už si toho konečně někdy někdo všimne a zvýší mu odměnu. A samozřejmě BM... Obrovská duše a citlivý nosík Konečně se začínají scházet dohromady

Prostě super kapitola a ať už je tu další!

#10605 PHILLman, 13. ledna, 13:27:40
1 0

ale bylo to nějaký moc rychlý
šup šup a je zase po kapitolce
a jsem zvědavej, jestli ten dort dokáže mámu sundat. Přeci jen je to největší jedlík z OP

#10606 Noren, 13. ledna, 13:49:37
0 0

Ony jsou všechny ty kapitoly, alespoň poslední dobou, dost krátký...
A já doufám, že ji ten dort sundá, ať už se to dál nekomplikuje

#10611 Noren, 27. ledna, 8:45:26
3 1

Konečně! Nová kapitola!
Ale to čekání stálo za to. Kapitola byla opět úžasná. Stalo se hodně důležitých a děj-posouvajících událostí. A téměř ode všeho toho byla trocha.
Posádka už čeká jen na svého kapitána. BM by měla každou chvíli sníst dort. A Luffy by ošklivě zraněn, tedy, alespoň to tak vypadalo.
Největší část kapitoly se týkala připojení Sanjiho zpátky k posádce a Begeho s dortem na lodi. Navíc zjevně posádka BM opravdu nepochytila, že se Sanji spolu s Puding připojil zpět k posádce.
No a Luffy. I ty dvě stránky byly skvělé. A opravdu potřebuju vědět, co se bude dít dál!
Ještě uvidíme, jak s tím třeba zamíchá CP a Germa, o nich jsme se nic nedozvěděli a pořád ještě můžou ovlivnit dění na Cacao Islandu.
No a opravdu to vypadá na velké znovu-shledání na Cacao Islandu. Tam se asi budou dít věci...

No prostě skvělé, úžasné a tak všechno

#10612 Drain, 27. ledna, 16:59:03
0 0

Sa mi hlavne páčilo ako Sanji myslel len na Puding a Nami totálne odignoroval. By som povedal že to tak trochu odzrkadľuje budúcnosť ich vzťahu.

#10613 Noren, 28. ledna, 10:01:56
1 0

Mně se teda nezdálo, že by Sanji nějak ignoroval Nami. Spíš naopak. Jakmile ji uviděl, začal tam poletovat se slovy, že ji miluje

#10614 Luffy94, 28. ledna, 16:23:26
0 0

Myslím, že to Drain len napísal naopak, ale myslel to isté.
Z diskusie na reddite som vyčítal, že ten koniec môže znamenať hneď niekoľko vecí:
1. Luffy nebol zranený, len videl útržok z budúcnosti - táto možnosť mi príde pravdepodobnejšia, vzhľadom na to, že sa o to Luffy už pokúša niekoľko kapitol, no niektorí tvrdia, že Luffyho vyrušil útok od Flambe, ktorá mu zasiahla nohu a práve v tom okamihu ho dorazil Katakuri.
2. Luffy bol naozaj zasiahnutý a nejakým spôsobom prebudí svoje ovocie a doplní si chýbajúcu časť mäsa gumou. Mne osobne sa táto alternatíva veľmi nepozdáva a neviem si veľmi predstaviť ako by sa v takejto situácií a s takým zranením dokázal prinútiť ešte niečo spraviť. Lenže Oda už neraz všetkých prekvapil nečakaným zvratom a toto je presne jeden z tých okamihov, kedy zase raz môže prísť s nejakým WTF momentom.
Mne osobne sa viac pozdáva situácia č. 1, ale nemôžem len tak ignorovať možnosť č. 2, nakoľko toto by bolo presne to typické onepiecovské prekvapko. Čo si myslíte vy?

#10615 rado_mt, 28. ledna, 17:17:35
0 0

http://coub.com/view/tsg5e tu už podla mňa videl kúsok budúcnosti

#10616 Noren, 28. ledna, 17:44:55
0 0

Dávalo by smysl, aby viděl do budoucnosti. Osobně bych se k tomu přikláněla víc než k nějakému probuzení DF. Uvidíme, jak se to vyvine. Ale tenhle boj by měl být spíš o Haki.

#10617 Linkinmaster, 28. ledna, 23:25:39
0 0

jak se tu da divat online ? dlouho jsem tu nebyl a odkaz pod dily nevidim uz

#10618 Noren, 28. ledna, 23:32:25
0 0

Možná, kdyby ses podíval do novinek nebo níž do nejnovějších komentářů? Kapku ses minul fórem...

#10620 Balthazar6, 2. února, 10:36:33
0 0

Tak kapitola 893 byla skutecne zajimava a cela je venovana Luffymu a Katakurimu. Ukazuje se, ze Luffy byl na konci predchozi kapitoly skutecne zranen. Nasledne ho Katakuri zmlati tak, ze to vypada, ze uz se Luffy nezvedne. Po chvilce se Luffy dobity zvedne, v tu chvili na nej zautoci Flampe(36. dcera Big Mom), jejimu utoku se ale Luffy bez problemu vyhne. Od Katakuriho se dozvidame, ze zbran Flampe nevydava zadny zvuk, tak je jasne, ze Luffy tomu utoku vyhnul jen diky tomu, ze videl do budoucnosti. Nasledne se Katakuri zrani sam sebe stejnym zpusobem, jak zranil Luffyho. Katakuri serve Flampe, aby se do jejich duelu znovu nepletla, behem toho se ukazuje, ze Katakuri s nejvetsi pravdepodobnosti nebude cistokrevny clovek. Ke konci kapitoly se ukazalo, ze Katakuri krom KH a BH ovlada i HH. Kapitola konci tim, ze Luffy a Katakuri jsou konecne pripraveni na ten pravy souboj.

#10621 Noren, 2. února, 11:21:14
0 0

Nová kapitola byla neuvěřitelně zajímavá a dobrá. Co víc si přát, než aby se celá věnovala nynější Luffyho lince?
Začínám mít Katakuriho fakt ráda. Prostě člověku imponuje postava, která v rámci toho, aby byla dodržena čestnost souboje zraní sama sebe a všem odhalí své tajemství. Navíc, když řekne, že už začal Luffyho uznávat jako sobě rovného...
Jak psal Baltazar6, tak se okázalo, že varianta Luffy byl opravdu zraněn se vyplnila. Já sama jsem to asi považovala za nejpravděpodobnějšího, i když kdybych si měla vybrat z těch dvou teorií vybrala bych tu první (jak už jsem dřív psala...).
Líbí se mi, kam ten boj směřuje, je to prostě souboj Haki, a to asi všech. Potvrdilo se HH u Katakuriho, věřím, že zrovna u něj to nikoho nepřekvapilo, s BH se bojuje normálně, tam jde spíš o jeho zapojení. Ovšem pravý souboj se týká KH.
Prostě úžasná kapitola

#10622 Drain, 2. února, 16:11:10
0 0

K tomu Luffymu zraneniu, trochu som sa viac zamyslel nad spôsobom liečby jeho zranenia a napadol ma zaujímavý variant ktorá si myslím že nemusí byť úplne nemožný a to že by ho vyliečil (operoval) Vinsmoke Judge. Vieme že Judge robil rôzne experimenty či už na svojich deťoch ako aj pri klonovaní takže si myslím že by mohol mať ako aj prostriedky tak aj znalosti z medicíny na Luffyho liečbu + Oda už dávnejšie teasoval že sa s rodinkou Vinsmoke ešte v WC arcu stretneme a bude skôr zaležať na Judgovi či momentálne považuje Slamákov za spojencov proti zradcovi Mig Mom alebo neprelov.

#10623 Luffy94, 2. února, 20:16:09
0 0

Takže žiadny wtf moment ani vízia budúcnosti, Luffy naozaj chytil critical hit, škoda. Aj napriek takému zraneniu, ale stále ešte dokáže bojovať, čo mi príde zvláštne, pretože v minulosti, keď dostal podobné zranenie, znamenalo to koniec súboja (napr. keď ho prebodol Crocodile v púšti alebo Lucci ešte v Galley-La vile).
Katakuri ukázal, že má Haoshoku, čo asi nikoho neprekvapuje.
Flambe ďalší cringe character, ktorý si koleduje o päsť do tváre.

Aj napriek tomu som spokojný, pretože toto som chcel celú dobu miesto panelov s pečením torty a retardovaným Ovenom.

#10626 PHILLman, 3. února, 18:09:02
0 0

já věděl, že je Katakuri frajer srdcem i duší.
Tohle by jen tak někdo neudělal-zranit sám sebe, aby byl boj fér a on si užil vítězství, které však nepřijde.
Pokud dá oponent Luffymu dost času, aby se stihl adaptovat na jeho schopnosti, Luffy vždy během boje zesílí a protivníka překoná.
Ale jsem trochu zklamaný, že to nebude žádný OP probuzení nebo new gear. Ale to bylo asi jasné.

Hakuhódžó no senši