Fórum – O nejnovější kapitolce

#10474 Balthazar6, 21. listopadu, 22:20:14
0 0

A jeste nesmi zapomenout na Jacka, ktery je na dne oceanu pobliz Zou, celkem by me prekvapilo, ze by Kaido nemel jeho vivre card a neposlal nekoho na jeho zachranu.

#10475 Noren, 21. listopadu, 23:23:49
2 0

No, jak tak na to koukám, rýsuje se tu opravdu zajímavá směska motivů... Hlavně doufám, že se dočkáme Reverie, vzhledem k tomu, že se tam bude hodit. Vrátí se tam staré známé postavy, je spousta politických problémů, o kterých se takhle můžeme dozvědět víc, a navíc se tam ještě rýsují ti revolucionáři... To vypadá hodně dobře...

Zajímalo by mě, jak moc se změní po Dortovém ostrově odměny Slamáků. Hlavně pořád doufám, že konečně pořádně zvýší odměnu i Chopperovi...
Taky mi přijde, že by celá aféra kolem Big Mom mohla dost novinářsky propagovaná, vzhledem k tomu, že tam byl i samotný šéfredaktor (nebo co je ten pták zač), akorát by mě zajímalo, jak moc pozmění skutečné informace a jak, protože nemůžeme zapomínat na CP0...

A co se týče Wano arcu, myslím, že je celkem dost lidí, kteří si myslí, že by se to mohlo zvrtnout v opravdu rozsáhlou bitvu (alespoň tak soudím z toho, co jsem pochytila na youtube). Pochytila jsem i teorii, kde by se zúčastnili i nějací mariňáci, popřípadě i revolucionáři. Potenciál je tam obrovský a navíc, už když se zamyslíme nad tím, kolik z nejhorší generace už to obsahuje, třeba se tam nakonec sejdou všichni... Nebo alespoň většina. Z toho, co víme má Kaido opravdu rozsáhlou posádku plnou "monster", takže by jen dávalo smysl, aby si Luffy přivedl vlastní armádu...
Rozhodně doufám, že se to rozjede ve velkém stylu. Navíc prý sám Oda proklamoval, že by měl být Wano arc větší než Marineford. A taky, že by měl obsahovat nějakou epizodu o Aceovi, zajímalo by mě, jaký k ní bude podnět (jestli třeba bude vzpomínat Marco nebo to vyplyne ze situace nebo to bude kvůli Luffymu...).
Tak doufám, že se Wano arc opravdu podaří, ale na to si budeme muset počkat...

Každopádně se do budoucna rýsují opravdu zajímavé věci...

#10476 Balthazar6, 21. listopadu, 23:36:52
1 0

Reverie by mohla byt hodne zajimava, protoze se ni Cobra chysta vyptavat na Prazdne stoleti, coz pravdepodobne rozpouta obrovskou bouri.

#10477 Noren, 22. listopadu, 0:02:02
0 0

Pravda. To je asi nejožehavější téma. Ale od poslední Reverie se toho stalo opravdu hodně. Přišla nová generace pirátů i mariňáků, pomalu se bortí systém schichibukai, změnil se Yonko a spousta dalšího... Mají toho opravdu hodně co k probrání. A navíc, když už jsme u prázdného století... Není možné že se zmíní i o Plutonu, Uranu a Poseidonovi? Nebo že se někdo začne zajímat o rodinu D.? A taky těžko říct, co bude chtít probrat Germa (pokud se jim ještě něco nestane v teritoriu BM a dorazí). A taky samozřejmě musí vyvolat velkou bouři Luffy, který je na vzestupu a nepochybně má v Reverii své příznivce i odpůrce, vzhledem k tomu, že zachránil pár království a oproti tomu je to pirát... Je to ho spousta, co by mohlo a pravděpodobně i bude vyvolávat velkou bouři...

#10478 Deidara, 22. listopadu, 5:14:14
2 0

Prázdné století je zajímavá myšlenka, ale to už je trochu moc bych řekl, Reverie se bude (by se měla zabývat) spíše aktuálními tématy.
--
1. Nechci, aby se řešilo prázdné století
2. Jsem si téměř jistý, že se to řešit nebude (=nebude ukázané, jak se toto téma řeší) a jestli vůbec, tak jen nějaké okrajové info, které nám stejně moc neřekne. Pamatujete si scénu na Sabaody, kdy slamáci mluvili s Rayem? Ten jim řekl něco ve stylu - “Dopluli jsme až na konec cesty a dozvěděli se celou pravdu.“ Od té doby sem si vždycky představoval, že až doplujou jednou na Raftel, tak jim někdo nebo něco řekne, jak to bylo, né dřív.
--
Jméno D., ty 3 zbraně, dost možná aj Ďáblovo ovoce, všechno toto bude podstatnou součástí celé pravdy, proto si myslím, že se do té doby nic velkého nedozvíme. Každý arc nám teď přinesl nějakou menší zmínku, která nám napovídý - Dressrosa: D. a Tenryuubito sou přirození nepřátelé, Zou: původ poneglyphů, z Dortového ostrova si teď nic vybavit nemůžu, ale podle tohoto bych si tipl, že nějaké info o DF by mohlo přijít s Wano a Kaidem. U reverie to bude obdobné, jestli vůbec něco, tak jen velmi málo a pokud ta Reverie vubec bude že? :D

#10479 Noren, 22. listopadu, 16:49:07
0 0

Ona se ta témata můžou třeba jenom zmínit... Ani bych nečekala, že by na Reverii (pokud bude) opravdu mohli něco odhalit. A hlavně jakmile by se zmínilo Prázdné století, asi spíš než, že by někdo chtěl odhalit pravdu, by se rozhádali a naštvali. Předpokládám, že tohle téma je celkem tabu... Především bude většinu zemí spíš zajímat, jak je ohrožují piráti a revolucionáři, než že by chtěli zkoumat záhadu prázdného století, která směřuje spíš k tomu, aby se odhalila na Raftelu.

A koneckonců, my se všechno v pravý čas dozvíme... Ony i ty největší kousíčky informací stojí za to...

#10480 Noren, 23. listopadu, 15:44:50
0 0

A je tu další kapitola... Většina kapitoly byla tentokrát věnovaná Sanjimu a byla celkem zajímavá, hlavně mě potěšil příchod Begeho na scénu, i když mám pocit, že jinak jsme se motali hlavně kolem Chiffon... Ta malá část na Sunny byla ale podle mě mnohem zajímavější. Jak Carrot říká, že bude úplněk... Vypadá to, že se dočkáme nějakého odhalení týkající ho se opravdové síly Minků. Řekla bych, že je možné, se dočkáme nějakého zajímavého souboje Carrot... A samozřejmě ten konec s Luffym... To mě celkem utvrdilo v tom, že si ještě jeho boj s Katakurim vychutnáme a že to bude super. Prostě ten Luffyho výraz, kdy říká, že chce Katakuriho porazit v jeho v plné síle, že chce porazit celou jeho odměnu... A že by si Luffy pozvedl na novou úroveň Observation Haki? Navíc jako bonus pár vět z Luffyho dvouročního tréninku... Začátek kapitoly mě sice až tak nenaplňoval, ale poslední asi tři stránky byly naprosto úžasné.

#10481 Katsumoto, 23. listopadu, 17:20:14
2 0

Podľa tejto kapitoly to vyzeralo že sanji vie aj soru ked zmizol aby kopol Ovena alebo aspon jeho vlastna verzia soru. K tomu haki upgrade tak to bude este zaujimave pretoze okrem CoO moze luffy vylepsit aj CoA

A aby som nezabudol k tym pribehovym linkam ktore este pred wano mozu prist by sa mohol pridat aj Vegapank ak k nemu dorazi Smoker s Tashigi

#10483 Balthazar6, 24. listopadu, 11:59:18
2 0

Proc takovy divny pocit, ze ten uplnek v pripade Minku neprinese jen navyseni sily, ale i neco dalsiho. Co se tyce Luffyho a Katakuriho, tak pevne doufam, ze ho Luffy nesunda na 1 ranu.

#10485 PHILLman, 24. listopadu, 14:33:53
0 0

Carrot se po úplňku změní na králičí monstrum ne, to snad ne
Balthazar6 Toho se fakt obávat nemusíš. Luffy musí vymyslet nějakou novou techniku nebo nové použití haki, díky čemuž ho sejme jen tak tak. Jako většina Luffyho soubojů

A myslíte, že ta aura kolem Katakuriho rukou, když vytvořil donuty a pak z nich vytvářel ruce a obrnil je haki, je schopnost katakuriho ovoce, nebo další využití haki?
V dnešní kapitole, když luffy myslel na Rayleigho, tak měl na rukou něco podobného.

#10487 Franky, 24. listopadu, 20:57:28
6 0

Carrotka po splne -.-?

#10504 dvojta, 8. prosince, 14:08:19
0 0

A je tady nový díl 888
V novém díle jsme se dozvěděli se že minkové při úplňku se změní na "monstra"

#10506 Balthazar6, 8. prosince, 15:00:07
0 0

Tohle zjisteni nam ukazuje schopnosti kmene Minku v uplne jinem svetle, nez tomu bylo doposud. Jak je videt, tak po te premnene do "true form" se jejich sila mnohonasobne zvysi. Ted ale nastava otazka, jestli tahle premnena nema nejake negativni vlastnosti.
Zacinam si pohravat i s otazkou, jestli nahodou neni nejake spojeni mezi Zoan typem DF a kmenem Minku.

#10507 Noren, 8. prosince, 15:03:53
0 0

Takže minkodlačí teorie se stala faktem... Tak, kdo by to po předchozí kapitole nečekal Ale musím říct, že Carrotka vypadá daleko lépe, než co tu představil Franky I když ty uši jsou přesné.
A samozřejmě Luffy... Já jsem teda ani nepostřehla, že se tam dostal, ale vypadá to úžasně!
Hrozně se těším ta pořádné souboje

#10508 Luffy94, 8. prosince, 19:16:30
0 0

Carrot si u mňa trochu napravila reputáciu po tom, ako za celý arc nespravila skoro nič. Myslím, že toto bola asi jej úloha v tomto arcu, a potom bude už zase len postavou v pozadí. Inak táto kapitola mi svojim konceptom strašne pripomínala kapitoly Bleachu - premena postavy, nový dizajn na celú stránku a demonštrácia jej power-upu.
Ja si proste nemôžem pomôcť, ale jediné, čo ma zaujíma je Luffy vs. Katakuri. Ostatné dejové linky ma nezaujímajú.

#10510 Katsumoto, 8. prosince, 21:28:36
0 0

Okrem fightu luffy vs Katakuri ma zaujima ci bude mat poriadny fight aj Smoothie a Daifuku

#10514 Pein44, 9. prosince, 21:54:21
0 0

dúfam že bude Smoothie vs Carrotka

Hakuhódžó no senši