Fórum – O nejnovější kapitolce

#10257 Noren, 2. listopadu, 13:04:20
1 0

Tak tahle kapitola podle mě konečně stála za to. Konečně nějaký posun v boji a hlavně samotný boj. Luffyho odhalení Katakuriho síly a neporazitelnosti bylo super. Ne, že by to bylo až tak hrozně překvapivé, ale samotnou by mě to nenapadlo... Navíc to podle mě dává fakt smysl... A sice byla druhá polovina na Cacao Islandu, ale zato si myslím, že jsme se dozvěděli dost důležitých informací. Hlavně jsme si udělali jasno v tom, co ví nepřítel. A zajímalo by mě, jestli (a pokud tak jakou) sehraje nějakou důležitou roli ten manžel Big Mom... A taky se potvrdilo, že ostatní rybáci jsou pořád v teritoriu BM.
Prostě... Boj jsem si užila a druhá půlka taky fajn... Doufám, že příští kapitola bude pokračovat stejně dobře

#10258 Luffy94, 2. listopadu, 13:25:24
1 0

Luffyho Haki útoky nezasiahli Katakuriho, pretože Katakuri vedel, kde ho zasiahne a podľa toho prispôsobil tvar svojho tela. Žeby sa tým tak konečne vysvetlila záhada toho, ako Marco s Vistom nedokázali s Haki zraniť Sakazukiho počas bitky o Marineford?

#10264 Noren, 2. listopadu, 19:02:12
1 0

To se Sakazukim mě nenapadlo, ale dávalo by to smysl. Koneckonců, admirál by měl mít observation haki a v kombinaci a jeho rychlostí... Dobrá myšlenka Záhada dost možná vyřešena

#10273 Balthazar6, 3. listopadu, 9:51:54
1 0

S podobnym pripadem uz jsme se setkali, kdyz byli Slamaci na nebeskem ostrove. Tam Luffy obesel Enelovo KH za pomoci odrazenych utoku, ale nemyslim, ze by stejna vec fungovala i proti Katakurimu, takze bude zajimave sledovat, jak si s tim Luffy nakonec poradi.

#10274 Noren, 3. listopadu, 11:40:20
1 0

Pravda, taky by mě to dost zajímalo Vzhledem k tomu, jak dobré má Katakuri KH, budou asi "random útoky" celkem k ničemu... To může fungovat tak na ty, kteří mají běžnou úroveň KH. Mě napadá jedině přes Luffyho rychlost (což zase teda nevím, jestli může být tak rychlý, to by asi bylo kapku divné, vzhledem k tomu jak to zatím vypadá) nebo to celkově nějako obejít. Například kdyby ho začal presovat do malého prostoru, který by byl obalený haki, prostě něco takového divného. Uvidíme... Těžko říct. Doufám ale, že bude to vysvětlení dávat smysl... (Samozřejmě pokud ho porazí a nějaký způsob najde )

#10442 Noren, 10. listopadu, 14:56:39
2 0

Takže nic??? Vážně? Ten boj se konečně rozjel, ale Luffy nic nestihl udělat díky jeho časovému limitu? Opravdu nevím, jestli se mám spíš smát, nebo brečet. Ve chvíli, kdy Luffy objevil Brulle a proskočil s ní zrcadlem přímo k BM, jsem se opravdu začala smát... Na jednu stranu jsem opravdu zklamaná, protože si myslím, že Luffyho boje s Katakurim si už neužijeme, na druhou stranu jsem, ráda, že se to konečně někam posunulo. Ukázal se Sanjiho ďábelský plán na dort tak lahodný, že skoro zabíjí, zase jsme trochu pohlédli do zákulisí BM pirátů a dočkali jsme se i nějaké té linky ze Sunny... Zase taková všeobecná kapitola. No, ne, že bych byla úplně spokojená, ale myslím si, že začátek arcu byl horší... Uvidíme, jak se to bude (ne)vyvíjet a s klidem počkáme, jestli bude Wano lepší (plně doufám, že ano)

#10443 Balthazar6, 10. listopadu, 16:26:44
1 0

Ja si myslim, ze je dobre, ze Luffy Katakuriho nakonec neporazil. Je videt, ze v soucasne dobe nema dostatek sily na to postavit kteremukoliv z Yonko. Takze jak pise Noren bude zajimave sledovat, jak se pribeh (ne)bude vyvijet dal.

#10444 Luffy94, 10. listopadu, 19:22:55
1 0

A kde bolo povedané, že súboj skončil? Luffy si zobral Brulée so sebou, aby sa tam mohol zase vrátiť. Keby tam chcel Katakuriho nechať a ujsť, tak by Brulée zviazal a niekam skryl. Luffy vs. Katakuri bude definitívne pokračovať. A tým, že to Luffy prerušil, si to možno ešte zhoršil, pretože pochybujem, že Katakuri bude v Mirror World medzitým len sedieť ležať a napchávať sa šiškami. Určite sa na neho nejako pripraví.
Jediné, čo ma udivuje je to, že Luffy proste nedokáže svojvoľne "vypnúť" G4 a ušetriť si tým Haki, ale je v ňom až do vyčerpania.

#10445 Noren, 10. listopadu, 22:14:09
2 0

Tak, jasně, že je dost dobře možné, že spolu ještě můžou bojovat, stát se může cokoli, ale nevím, jestli to budou stíhat... Dort už je v podstatě hotový, skupiny pirátu jsou v pohybu... Možné to je... Třeba by se mohli všichni střetnout na Cacao Islandu a v rámci toho by mohli ten boj dokončit... Možná? Jasně, že Katakuri se těžko přestane aktivně podílet. Na druhou stranu se už k tomu prostě dost dobře nemusí dostat. Jak říkám, uvidíme
Jinak zajímavý postřeh s G4. Ale myslím, že je i možné, že se jenom snažil utéct kousek od Katakuriho a kdyby ho "vypnul", Katakuri by ho hned dostal. Takhle to dost možná Luffy mohl vyhodnotit, protože i ve chvíli, kdy používáš G4 jen chvíli, pořád nemůžeš nějaký čas používat Haki. Proto bych i řekla, že je možné, že ho dokáže "vypnout", ale v té situaci se mu to jevilo jako nevýhodné...

#10446 PHILLman, 11. listopadu, 12:31:30
1 0

právě že si uvědomil, že už nemá čas a začal zdrhat.
Určitě může vzduch vypustit a haki uvolnit. To, že by to nedokázal, se mi zdá jako hovadina.

#10464 dvojta, 21. listopadu, 16:55:53
0 0

Podle mně bude posledních 5-6 kapitol do konce arku

#10465 Noren, 21. listopadu, 18:12:34
0 0

Tak vzhledem k tomu, že má Wano arc začít ještě 2017 a letos by mělo, pokud se nemýlím, vyjít ještě asi 5 kapitol, tak klidně i méně. To je taky právě jeden z důvodů, proč už moc nedoufám v pokračování Luffyho souboje s Katakurim...
Tedy, samozřejmě, pokud editoři One Piece nevyslali do světa falešnou informaci... Taky počítám s tím, že to není co týden, to kapitola. Takže kdybychom to brali tak, že za šest týdnů (i s tím, co právě probíhá) vyjde pět kapitol a minimálně ta poslední má patřit k Wano arcu, tak na stávající arc zbývají maximálně čtyři kapitoly.
A během těch pár kapitol je dostat všechny na Cacao Island, naservírovat Big Mom Sanjiho dort, trochu pokecat okolo a popř. (kdyby se to tam vešlo) ještě Luffyho boj. A možná ještě přidat nějaké ty rodinné vztahy, Jinbeho loučení, něco ohledně Pudink... No, uvidíme, čeho se ještě dočkáme, ale už na to opravdu zbývá jen posledních pár kapitol

#10466 Drain, 21. listopadu, 18:15:58
0 0

Noren úplne si to trafila, editori vydali von zlé informácie pretože nedávno Oda vydal správu že Wano by malo začať niekedy až za rok alebo dva takže aktuálny arc bude asi trvať dlhšie než len 5 kapitol.

#10467 Deidara, 21. listopadu, 18:37:56
0 0

OP manga má vždy jednou do měsíce pauzu + jump myslím nevychází jeden týden přes svátky, takže s tím brzkým zakončením arcu bych fakt nepočítal, není to nereálné, ale přinejmenším dost nepravděpodobné

#10468 Luffy94, 21. listopadu, 18:42:29
0 0

Tu máte rozpis kapitol do konca roka:
https://orojackson.com/threads/one-piece-manga-schedule-for-the-remaining-of-2017-and-first-half-of-january-2018.45862/
Ak dobre rátam, tak ešte 4. A možno 5, ak bude skoršie vydanie. Ale viac nie. A to, že Wano začne v 2017 bol teda dobrý bullshit, nechápem ako môže Oda nechať vypúšťať takéto informácie. Aj keď on sa sám sekol s tým ako dlho bude trvať One Piece, ale je trochu rozdiel odhadovať dĺžku celého príbehu a dĺžku jedného arcu.

#10469 Noren, 21. listopadu, 19:44:57
0 0

Občas holt editoři vypustí do světa blbosti... Teď jsem koukala na jeden článek a zaktualizovala svoje informace a opravdu, jak píše Drain, Oda před asi dvěma týdny řekl, že by měl Wano arc začít za 1-2 roky... (Kdyby někoho zajímal článek: http://comicbook.com/anime/2017/11/12/one-piece-wano-country-arc-manga-delayed/)
Takže prostě uvidíme, jestli budeme na Wano čekat jeden rok, nebo dva roky... Ale opravdu by mě zajímalo, čeho všeho se v tomhle arcu ještě dočkáme... Hlavně si říkám, jestli se děj musí celou dobu odehrávat v teritoriu BM nebo jestli to v tom případě nějak nezahrne i zbytek posádky... Sice úplně nevím, jestli je něco takového vůbec možné, ale prostě uvidíme...
Každopádně díky za opravu a uvedení věcí na pravou míru, aspoň teď nežiju s nějakými falešnými představami

#10470 Balthazar6, 21. listopadu, 20:40:20
0 0

Ono sice 1-2 roky zni jako docela dlouha doba, ale v souctu to je cca 40-80 kapitol coz neni tak moc. Nesmime zapominat na to, ze soubezne s Cacao Island probiha dej jeste okolo dalsich 3 skupin.

#10471 Noren, 21. listopadu, 21:13:29
0 0

Právě taky doufám, že když se to protáhne, znamená to, že se zaměří i na zbylé skupiny...

#10472 Katsumoto, 21. listopadu, 21:24:31
1 0

Medzi WCI a Wano by este mala byt reverie a mozno nieco o baltigu a revolucionaroch po tom co ich napadol BB

#10473 Deidara, 21. listopadu, 21:33:30
3 0

No tento post píšu už po druhé kvůli mojemu super netu, tak tentokrát jen zkráceně...
---
Řekl bych tak 10-15 kap. na dokončení současného arcu, pak skok i na další skupiny mimo Dortový ostrov, jak psal Balthazar6 a možná i Reverie?
--
Klasicky pár kapitol s informacemi ze světa, poprask okolo ponížení Big Mom pirátů a samotná reverie by se mohla rozjet v pěkný miniarc, k tomu by se tématicky hodili i revolucionáři - že by menší sabotáž? :D No to asi ne :D. Děj je už v docela pokročilé fázi, takže by nebylo špatné je konečně trochu ukázat aspoň na pár kapitol, mají už pomalu nejvyšší čas.
--
Teď k samotnému Wano Arcu. Podle mě se bude muset situace ve Wano vyřešit a zakončit, tedy porazit Yonka v nějakém ohledu, né asi ze silového hlediska, ale nějak ho budou moset vyšachovat. Oda se sice rád točí v kolečku, ale snad by netrávil 2-3 roky budováním dvou příběhových arců proti Yonko stylem “Hit and Run“.
--
To mě přivádí k prohlášení, že Wano arc bude nej. od dob Marinefordu. Pokud by to znamenalo i podobnost ve zpracování, která už tam je teď z části - armáda Pirátů Sta Bestií + Shogun proti - Luffyho alianci, možná Marco, máme tam dalších 5 členů nejhorší generace, kteří sou aktuálně příběhově spojeni s Kaidem, kdo ví, co provede weeble, když de po Luffym, jestli se tam taky neukáže... už tak je to dost přetlakované a nepřekvapilo by mě, kdyby se tam ukázalo i 7 kapitánů ze Slamácké flotily nebo jen někteří. (teda pokud se Wano zvrhne v nějakou obrovskou hospodskou rvačku, jinak by tam byli spíš na obtíž).
--
Máme tady nějakou přípravu na samotný arc, do které si oda může prdnout co chce a překvapit nás, do toho potencionálně reverie a revolucionáři nebo kdokoliv jiný, toho materiálu ke zpracování v meziarcovém období je halda i mimo slamáckou linku a to, že to má začat za 1-2 roky (40-80kap.), je důkaz toho, že Oda sám ještě nejspíš neví, co všechno v tomto období zpracuje a co ne.
---
EDIT: Katsumoto už mě s poukázáním na Reverii a všemi neoblíbené sabotéry předběhl :D

Hakuhódžó no senši