Fórum – O nejnovější kapitolce

#8479 Luffy94, 1. června, 13:05:38
2 0

Shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!! Tak toto som naozaj nečakal. Po plot twiste s Caramel ešte takýto koniec?

Po vraždách, rasizme, otroctve, genocídach,... teraz ešte kanibalizmus? Ak vám niekto povie, že One Piece je detinský, dajte mu prečítať túto kapitolu.

#8481 Lombi-Gardea, 1. června, 17:38:01
1 0

Je to brutka, ale víc nemůžu skousnout podávání drog dětem na Punk Hazardu. Možná je to tím,že už jsem v tom věku

#8482 Pein44, 1. června, 17:49:31
1 0

o kanibalizme sme už ale počuli

#8483 Luffy94, 1. června, 17:53:33
0 0

Ale nie doslovnom kanibalizme.

#8484 Retghar, 1. června, 18:07:35
5 0

Tomu se říká mít pořádnou žravku Tak o manze OP snad nikdo netvrdí že je dětinská to jen anime to kazí.

#8485 Franky, 2. června, 17:21:14
1 0

To som vazne zvedavy ci to tam nechaju povodne z mangy alebo spravia nejaku habaduru ako z WB v marineforde ... toto proste musi ostat v anime aj keby co bolo inak to strati absolutny vyznam medzi mangou a anime ...
ako keby ste robili kolac podla obrazka ale aj tak tam neadate polevu pretoze sa vam nepaci a nechuti ... -.-"

#8491 Kizaru, 3. června, 12:17:14
1 0

Pirate King: Tak Zeff si snědl nohu, aby přežil. A Wapol je taky svým způsobem kanibal

#8492 Luffy94, 3. června, 13:50:37
0 0

Aj ženy, ktoré prehĺtajú, sú svojim spôsobom kanibaly.

Áno, viem o Zeffovej nohe a Wapolovi, ktorý spojil svojich podriadených do jedného tela tým, že ich najprv zjedol. Ale v ani jednom prípade nikto neprišiel o život. Zabiť niekoho takýmto spôsobom je dosť brutálne a niečo takéto by som v OP naozaj nikdy nečakal, skôr v nejakom Berserkovi.

#9155 Luffy94, 31. srpna, 14:13:16
0 0

PedroForNakama

Ťažko mi je uveriť, čo sa stalo v dnešnej kapitole a naozaj som nečakal, žeby sa Pedro obetoval pre ostatných. Na jednej strane je pravda, že toto je One Piece a postavy prežili aj horšie veci (Pell, Pagaya,...), na druhej strane sme už v Novom svete, kde sme už mali možnosť vidieť, že tu už postavy naozaj umierajú (Monet, Vergo,...).
Ak by aj naozaj nakoniec prežil, nič to nemení na tom, že najbližšie kapitoly budú Luffy a ostatní (predovšetkým Carrot) na tom dosť mizerne po psychickej stránke. U Luffyho očakávam v ďalšej kapitole silný rage (keďže v Rybáckom ostrove povedal, že už nedovolí, aby niekto zomrel), ktorý si vybije na Katakurim.
Čo si myslíte vy? Prežije Pedro?

#9157 Balthazar6, 31. srpna, 14:32:44
1 0

Me tohle zase tolik neprekvapilo, jak uz vime, tak Pedrovi uz moc zivota nezbyvalo a se Slamaky sel s vedomim, ze uz se zpet na Zou nevrati. Bude velmi zajimave sledovat, jak se to na Luffym podepise, jestli nahodou neukaze neco noveho.

#9737 Luffy94, 23. září, 22:18:59
9 0

#9738 Pein44, 23. září, 22:42:02
1 0

#9739 AngeeCz, 24. září, 0:46:03
1 0

#9740 Franky, 24. září, 13:46:12
3 0

#9770 Franky, 30. září, 19:19:24
1 0

no ... ak zachrani luffymu zivot kolac od sanjiho budem strasne nestastny ...
ale inak paci sa mi ze hlavna postava vyzera terazky docela zufalo ... Dogy mu natrhol prdel " zatial " ....

#9771 Noren, 30. září, 19:42:30
1 0

Sanjiho dortík by třeba mohl zachránit ty, kdo jsou na Sunny... Kdyby tím měl zachraňovat Luffyho, bylo by to fakt zabitý
Ale jinak doufám, že se ještě dočkáme nějakého pořádného boje Luffy vs Dogy... Protože zatím Luffy ještě fakt nešel naplno a prostě se to nedá počítat jako pořádná bitka, prostě ne...
No... uvidíme, jak se to bude vyvíjet...

#9853 Luffy94, 5. října, 10:22:41
1 0

Wow, tak toto som naozaj nečakal, mah boi Jinbe! Vyzerá to tak, že tí, čo teoretizovali, že jeho úloha v posádke bude kormidelník, sa nemýlili. Surfovanie na vlne s celou loďou, to je už ale iná kategória "kormidlovania lode".
Zároveň si myslím, že nám toto predpovedá (ak bude Jinbe naozaj kormidelníkom), že cesta na Raftel bude vskutku divoká a Jinbe bude mať veľký podiel na tom, aby posádka neskončila na dne mora.
Dejové linky so Sanjim a zvyškom posádky sú už teda vyriešené, nemyslím si, žeby sa ešte otvorila nejaká nová linka a tým pádom nám už nič nestojí v ceste a môžeme si už konečne vychutnať Luffy vs. Katakuri. Teda, až po pauze...

#10054 Noren, 20. října, 15:09:18
1 0

Po předchozí kapitole jsem doufala, že konečně dočkáme pořádného boje Luffyho a Katakuriho a ono ne... Něco tam sice bylo, ale zatím jsme se dočkali vlastně jenom dalších informací Stránku zabral monolog o Katakurim a během těch pár scén z boje jsme se akorát dozvěděli, že Katakuri je "awaken" Což je sice fajn informace, ale ne když člověk čeká x týdnů na pořádnou akci a zase dostane informační kapitolu Ano, je sice super, že jsme se zase dočkali zapojení Beggeho a Germy do příběhu a tak... Ale prostě jsem doufala v něco jiného Celkově z toho mám spíš takové rozporuplné pocity... Spousta zajímavých informací Ale na úkor dalšího zdržení Luffyho boje
Jinak mám ale pocit, že se nakonec všichni sejdou na Cacao islandu a tam se to všechno nějak zakončí... Akorát doufám, že se ještě dočkáme pořádného Luffy vs Katakuri... Uvidíme...

#10055 Franky, 20. října, 15:42:26
0 0

on uz je novy diel ?
nemala byt pauza tento tyzden ?

#10200 Luffy94, 29. října, 21:48:06
1 0

Ďalší kúsok s Katakurim.

Hakuhódžó no senši