Fórum – O nejnovější kapitolce

#4971 Cartwir, 10. 4. 2014, 23:31:42
2 0

1) Jsme si myslel, že ta BIRDCAGE je normálně jen klec/past z kairouseki. To by ale bylo asi moc jednoduché.
2) Pak mě napadlo jestli to jako není něco kde jsou zavření uživatelé toho jeho umělého DF, nebo kde jsou ty jeho zatím vyrobené umělé DF. Třeba tam jsou někde uzavřeny ty pokusné objekty na kterých zkoušel ty jeho umělé DF.
Klec by znamenalo to místo kde jsou a těma ptáčkama jsou myšlení ti uživatelé/vězni.
3) Mě napadlo jestli to není signál, znamení, plán nebo něco takového,aby se dostavil KAIDO nebo někdo od něj a přišli MINGA zachránit.
Pak by to byl opravdu mazec KAIDO+Mingo vs MARINA vs LUFFY + SPOJENCI vs BM posádka = to by byl opravdu ten rozruch který hne novým světem. *9*
4) Mohla by to být jen jeho schopnost skrze ty struny ze kterých by udělal ptačí klec.

#4972 MalickaNeya, 10. 4. 2014, 23:50:51
2 0

je hodně zajímavých teorií, já se asi nechám překvapit. Popravdě řečeno nikdo neřekl, že by to musel udělat Mingo. Třeba to udělá Pika... víme, že dokáže ovládat ten hrad. Je ale i možný, že ti dva mají nějakou kombinaci technik... a nebo vážně něco udělá Mingo... když už je to ten opeřenec *3* . Law se tvářil asi tak nějak jako Robin když slyší o Buster callu, tak asi Birdcage musel zažít nebo kvůli tomu umřel Kora-san... kdo ví. Jak říkali kluci ve videu a jak já většinou končím diskuze o teoriích na fb... Oda nás stejně překvapí, takže často nemá cenu spekulovat *2*

#4973 MalickaNeya, 11. 4. 2014, 0:05:54
2 0

to se nedělá jen tak měnit komentář *3* pak to vypadalo, že nesouhlasím s něčím, co zní docela inteligentně... ale svou teorií jsi mi připomněl něco, na co jsem už delší dobu myslela... určitě to napadlo hodně lidí, ale já většinou teorie moc nečtu, takže nevím...
Ale víme, že Momonosuke viděl Minga než vzlítnul v dráčí podobě. Podle mě Birdcage není místo, kde drží uživatele, ale způsob, pomocí, kterého je může na jakoukoli vzdálenost ovládat. Víme, že většina posádky Big mom má asi nějaký ovoce od Doffyho a že celá loĎ je poblíž... určitě je i dost lidí, kteří mají od něj ovoce a jsou na Dressrose. Momonosuke si ani nepamatuje, že by letěl... třeba je Mingo může ovládat... asi by to nedopadlo moc pěkně, kdyby to byla pravda.

Sabo navíc nikdy nedefinoval "zbraně" po kterých jdou... třeba je mezi to zahrnutý i to umělý zoan ovoce... třeba je to vážně tak nebezpečný a tím, že by to Mingo uměl ovládat a využil by to nějak... mohlo by dojít k něčemu zajímavýmu... a kdyby se to stalo a Mingo by nakonec prohrál, třeba by Big Mom poděkovala Luffymu za to, že Minga porazil předtím než ji mohl díky ovocím porazit zevnitř *8*

#4974 Cartwir, 11. 4. 2014, 0:38:19
2 0

Chtěl jsem totiž ještě něco dopsat a když jsem měl poslední příspěvek, tak jsem ho chtěl jen upravit a ne psát nový Jenže než jsem to dopsal a poslal, tak ty jsi napsala svůj komentář.

#4975 MalickaNeya, 11. 4. 2014, 0:44:21
2 0

no offense taken *3* brala jsem to ze srandy a já si to pak taky upravila, takže se vážně nic nestalo ;)

#4976 Levi, 11. 4. 2014, 10:09:51
2 0

Četla jsem pár názorů o tom, že ke slamákům by se měl přidat Kýros, což se mi moc nezdá. Za prvé mi tam prostě nesedí a za druhé pokud trochu zagooglíte, tak zjistíte, že Kýros II. byl týpek, který osvobodil Peršany od nadvlády Médů a stal se jejich králem. To mě přivádí k názoru, že až bude Doflamingo poražen a Dressrosa bude osvobozena, králem se stane Kýros.
Nechci otravovat dějepisem, ale před rokem, když se v manze objevila jeho socha, jsme to zrovna brali. *3*

#4977 Aurius, 12. 4. 2014, 20:53:03
2 0

No já se spíš bojím, aby se nepřidala Rebeca... Jak jsem psal dříve, tak klíč k přijetí ke Slamákům se jeví že je ztráta někoho (něčeho) důležitého...
Nami matka, Usop matka, Zorro ta holka s kterou soupeřil, atd...
Možná je to hloupost ale co když pak bude one piece něco jako dobrodružství a druhá rodina, kterou poprvé ztratili a nyní opět získali, štěstí, bla bla bla...
Kyros samozřejmě sedí také ale ten je na ně trochu moc vážný a nesedí mi v posádce...

#4978 modruvka, 12. 4. 2014, 21:25:56
2 0

No mě by tam aj náký normální character docela sedl a Kyros se my docela zamlouvá.Rebeka je my absolutně asympatická.

#4979 MalickaNeya, 12. 4. 2014, 21:57:05
2 0

ale zase Rebečin sen je žít s Kyrosem... takže nemá žádnej důvod jít ke SLamákům... já doufám, že se k nim nepřidá :D To už je fakt pravděpodobnější, že Law přijde o posádku, objeví se jeho flashback a sen a přidá se on *3* jsem pro Violu... třeba by se u ní nějakej sen taky našel *1* a určo by si rozuměly s Robin.

#4980 Why?!, 12. 4. 2014, 22:00:29
2 0

Všichni dobře víme, že se ke Slamákům přidá Blackbeard :D

#4981 JKczech, 12. 4. 2014, 22:00:33
2 0

Nejdradsi bych tam videl bartolemea awe to se asi bohuzel nestane *7* ...

#4982 Limetka, 12. 4. 2014, 23:32:39
1 0

Tak Rebeccu ke Slamákům rozhodně nechci. Ta ať dopadne jako Vivi a nastolí pořádek ve své zemi, kterou již brzy získá zpátky (cca do půl roku či více našeho času). Kyrose bych tam viděl rád, nohu by mohl získat zpátky - Law? přivedení Sara Sara no Mi zpět na scénu? , ale už mi bylo řečeno, že by zůstal s Rebeccou. No, uvidíme. Naopak Bartolomeo by byl dobrej přírůstek, silově třeba pod Zorem - ty bariéry se nějak musej zničit a Haki by měla být cesta, ale už má chlapec posádku, tak leda by je Mariňáci polapili a zbytek bysme si už přečetli. :)

Mě by teď spíš zajímalo, co je to BirdCage. Glumidlo měl teorii, že to je ten ostrov sám. Pokud si někdo pamatuje, tak Dressrosa je kolem dokola obklopena vysokými útesy z kamene. Kdo "ovládá kámen"? Pica! A Pica, zdá se, teď hodně figuruje v příběhu. Dosud nic neřekl, takže si zachovává svou tajemnost, schopnost sice víme, ale co všechno to dokáže, to nevíme. Nicméně Pica je teď zase na scéně a drží Doffyho, kterej žvatlá cosi o Ptačí Klícce. Takže že by Pica pohnul celým ostrovem a uzavřel ho? A aby toho nebylo málo, protože takovejhle kámen by bylo mnoho lidí schopno prorazit (minimálně Zoro a další silní), tak by do toho Doflamingo dostal své struny z Ito Ito no Mi. Prakticky to je asi takové, jako když děláte beton. Železobeton bude také silnější ... do betonu dáte kovové dráty, tady by v kameni byly Doffyho struny. Však je to svět One Piece, který čerpá ze skutečných věcí, ale některé má originální, tady by se jednalo o struno-kámen. :) Otázkou je, jestli by tohle bylo opravdu nějak úžasné, že by si z toho měl Law cvrknout. Tak je to alespoň nápad, že? Už aby tady byla kapitola s vysvětlením ... pokud mistr trollení Oda nepřeskočí na jinou dějovou linku.

#5028 luke, 21. 4. 2014, 8:25:31
2 0

pro ty co se nemůžou dočkat *5* spoil kapitola 745
http://mangajoy.com/One-Piece/745/
Spoilervypadá to že s DD bude ještě legrace *2*

#5029 MalickaNeya, 23. 4. 2014, 11:25:00
2 0

Dnešní kapitola mi přišla trošku kratší, ale byla dobrá, sice asi ne tak dobrá jako ta minulá, ale to se dalo čekat, protože ta inulá byla prostě skvělá *3*

zajímalo by mě jestli by Zoro nemohl ty struny jednoduše přeseknout *2*

#5030 Raijin, 23. 4. 2014, 15:18:07
2 0

745 - Birdcage

Dnes tak skrátka. Neni chuť.

Továreň je z kairoseki, takže nedobytná pevnosť, iba kľúčom sa dá dostať dnu. Nechápem teda načo tam Trebol s Diamantem strácajú časť, keď sa nedá dostať dnu. Nech idú prehrať s Fujitorom alebo podporiť Minga, whatever.

Smile factory, to ovocie asi rastie na stromoch, keď ich tam je toľko. Je ale zvláštne, že trpaslík na rebríku má fruit zabalené. Na strome asi zabalené nevyrástlo, takže zrejme ho nesie hore. Prečo to nesie hore, pripevní to o strom a tam dozrieva?

Zoro stratený. Čo drží Kinemon v rukách? Očividne Kanjura ešte nenašiel.
Kde bol real Mingo doteraz? Schovaný za závesom alebo pod kobercom, či sa krčil za jedným z trónov?

Deja vu z Kakuova Rankyaku an Enies Lobby, ešte niekto?

Baby 5 prekvapená, že sú dvaja young masters. Zaujímavé. Baby 5, Buffalo a ani Gladius nevedia čo sa deje. No Pica vie, Trebol s Károvým Esom očividne tiež. Sú vyššie tak prečo nie? Ale ako Lúďa poznamenal, prečo o tom vie Law? Ako to, že vie, čo to je? Inak birdcage = buster call. Zase Deja vu.

Luffy útočí, ne nepoužíva busoshoku za to Mingo nešetrí a Luffyland odletel.

Mingová kópia je teda z vlákien. Pohyb a tvar beriem, veď sú to vlákna. Farbu, nuž odraz svetla alebo niečo. Plus Ľuďa zase poznamenal jeden jeho útok, ktorý na pande nazvali "five colored strings", CCC "five shade thread". Takže nejaký odtien. Fajn farba vyriešená. Ale ako to, že rozpráva. Ľúďa odpovie na všetko. Lútkar, takže "bruchomluvec" *3* No dobre, beriem, stačí mi to, nebudem to rozvíjať, to nie je potrebné.

Na 9 stránke (pandy) sa dozvedáme teda, že mingov klon je z vlákien, začína sa tam rozpadať, navyše to potvrdzuje Viola. Vytvorila sa birdcage, a akože ten pohľad na to, z diaľky na záver je úžasný. Fakt to vyzerá skvelo. Vážne vtáčia klietka. Buster Call, zničenie ostrovu, resp. ľudí na ňom.

Law teda vie čo to je? Niečo z pred 13tich rokov?
Pica mení tvar paláca, vyzdvihuje ho a tiež tak aj Flower Hill.
Parasito začína ovládať ľudi, pirátov, mariňákov. Všetci sú v ohrození, ako sa zachová Fujitora? Pôjde po Doffym, pôjde po menách, ktoré chce Mingo vymenovať? Skúsi zničiť birdcage? Čo spravíš fialový?

Koho Mingo vymenuje? Slamáci, Mariňáci, Revolucionári? Luffy, Fujitora, Sabo? Rodina Riku, Law? Servant of God, Usopp (Sogeking)? Koho povieš? FUUU

Dagama sa teší na odmenu. Hakuba má ale svoju česť a to nehovorím o Hajrudinovi, o Dagamovi a spol sa rýchlo postarajú a podporia Usoppa. Alebo sa to len zdá a aj tak nakoniec všetci pôjdu za Usoppom?

Niečo na záver:

Vlákna sú už viditeľné, obyčajní piráti ich vidia.
Sú vlákna preseknuteľné? Nuž Lawov meč s tým veľa nespravil, no Kyros to presekol, keď zoťal vláknitému klonu hlavu.. Takže je schopný aj Zoro to preseknúť? Prípadne, zohrá tu rolu Kanjuro s jeho "vlákna sekajúci štýl"? *3*
Den Den Mushi nefunguje, sú tieto vlákna v niečom iné? Keď na ne použil klon? Navyše rušia asi signál.
Sanji so Sunny a BM je mimo Birdcage, príde na neho už konečne rad?

Niečo som mal ešte na mysli, keď ma to napadne tak to dopíšem pod edit.

Inak fajn, super, nadšený po pauze ale mohlo to byť aj lepšie, niečo mi tam jednoducho chýbalo. 8.3/10

Kill or be killed! Dressrosa has become country of Hunters! Game can start!

#5031 Limetka, 23. 4. 2014, 15:54:21
1 0

One Piece 745

Už cover page týhle kapitoly se mi líbila - Slamáci Pradlenky? Nice. :D

Kapitola 745 - Ptačí klec.

Paráda, takže začínáme v podzemí, kde dva do teď přes pysky dostávající skoro-lůzři a údajně nejlepší týpci od Doffyho najednou brání o 106. Beztak jen sundali foddery, až na ně přijde těch pár jmen, co tam je, tak budou brečet. Dále víme, že Továrnu chrání zeď? z Kairoseki? Nevím, jestli jsem to pobral.

Robin se nečekaně zná se Sabem, Koalou a Hackem, hmm. A že nic neřekla Luffymu, co? Trvá mé tvrzení, že Sabo se s Acem nepotkal.

Až teď mi dochází, že Kinemon si docela zatápí. :D Toho někdo brzo sejme. :D Ale k tomu se ještě dostaneme. Kam to vůbec razíš, co?

Ztracenej Zoro? :D A Pica ho asi vůbec ani nepoškrábal ... k tomuhle se taky dostanu na konci reviewu, k Zoro vs. Pica.

A je na scéně!! Kdo? Doflamingo! Ten pravej! Bezhlavec byla jenom loutka ze strun! Jak mluvil? Jako pravej loutkař! Břichomluvectví! A hned jde po Kyrosovi! Jak to zaútočil? To byl asi kop se strunou, ne? Jinak by nerozseknul věž ... ty vole. 1. krok k Luffyho nasrání - zachránil Kyrose, kterýho chtěl Doffy sundat.

Pohlédněte - sama Baby 5 se diví nad tím, že jsou tam dva Mladí Mistři, ani Viola to nikdy předtím neviděla. Jen Law to zná ... k tomu se taky dostanu! :D

Nicméně .. Luffy dostává od Doflaminga, ale nemůžu si pomoct ... mně nepřijde, že by nějak dostával. Na to, že ho Doffy přeřízl strunama a dal mu Haki pěstí do xichtu, tak Luffy nějak bolestivnou reakci teda nepředvedl. Když ho nakládal Lucci, tvářil se jinak.

No a Doflamingo hrozí Rikuovcům. Hrozí, hrozí, ale je velkorysej ... nechá je jít ... Pica je pro něho vyhodí z hradu. :D Too bad, Zoro je nahoře a neví o něm. :D

Konečně - birdcage! Ptačí klec je spuštěna! Ze strun udělal Doffy holubík a jde na to ve velkým stylu! Psychomaniak, konečně pořádnej hlavní zloduch. A Law to zná! Proč? K tomu se dostanu na závěr! Ale Doflamingo chce vybít komplet Dressrosu! No .. a uvěznil tam i Mariňáky, takže i Bastilleho a Fujitoru. Asi chytrolín, ne? Z Bastilleho výrazu bych řekl, že se mu to moc nelíbí ... Fuji taky tak.

A pak přírodní výtah společnosti Pica s.r.o :D To je fakt jenom jedno-arcová postava, ten je na moři platnej jako zmrzlýmu zimník. :D Hrad, Továrna s jejíma andělama strážnejma - Trébol a Diamante, to všechno letí k výšinám ... i se Zorem. :D

FUUUUUUUUUU, PARASAITO! Dressrosa se vraždí navzájem, Doffy madafaka boss. :D FUUUUUUUUUUUUUUUU, DOFFY JE KRUTOPŘÍSNEJ. A chce si hrát ... :D

Koho chce sejmout? A vážně si myslí, že ho nikdo nezastaví? Tady končí.

Teď kapitola - epes rádes, 8/10. Čas na ty věci, ke kterým jsem se měl dostat.

Tak tedy:

1) Kinemon - nevím, jestli je v Hradu a byl zdvižen taky, nebo ne. Jestli ne a zůtal dole, tak po něm teď Dressrosa půjde. :D "Hele, to je Doffy!!" A půjdou po něm. :D :D

2) Zoro - zůstal nahoře na střeše, oni o něm neví. Pochybuju, že přesekne ty struny, ty musí něco vydržet, vždyť je tam i Fujitora, kterej by na ně mohl hodit meteor ... jenže ten by se rozříznul. Nicméně Zoro určitě zase zabloudí, narazí na Picu, sundá ho a hrad spadne, tak se Luffy a spol dostane k Doffymu, to by mohl být jeden scénář a první souboj.

3) Tady spojím dvě části. Nikdo nevěděl a neznal to, že Doffy dělá ze strun klon. Law jo. Law ihned věděl, co je Ptačí Klec. Logicky to musel znát! A my víme, že má s Doffym něco z před 13 let! Co?! Vyvraždil mu vesnici? Stejným způsobem? Pojí se s tím nějak Cora-san? Jak to Law přežil? Co je vůbec zač?

4) Luffy x Doflamingo - je jasný, že Luffy ještě fakt nepěkně dostane do zubů, ale prostě zatím tohle bylo nic. Nemůžu se dočkat, až Luffy vytáhne novej útok a vyjebe s Doffym, snad se toho dočkám do konce léta. Má Haki, pěkný, ale proti Luffymu to nebude nic, on tím pronikne. Krok číslo 2 je totiž to, že chce Doffy zabít lidi na Dressrose, to se Luffymu tutem nebude líbit. On není Kid!

5) Fujitora - když se objevil, říkal, že nechce zranit občany. Teď se občané, piráti a mariňáci řežou navzájem. Bude se mu to líbit? Asi houno. Mohl by svou gravitací sundat hrad dolů ... struny by mohl zkusit rozseknout, nebo gravitací protáhnou a přetrhnout.

6) Jak se zachovají Usoppovi následovníci? Dagama, Abdullah a Jeet vypadají, že budou chtít prachy ... ale tahle banda v podzemí je Doffyho miskalkulace, ti by měli sundat hrad taky ... a jeho Rodinu. Mají tam i Chinjaa!! Dragon Drill a sundá hrad! Cavendish! A se Sabem Doffy nemohl počítat. Nedivil bych se, kdyby DDho sundali Slamáci podpoření mariňáky, stejně je má nakonec každý rád, Fuji pro jednou bude muset ustoupit.

7) Kdy se objeví Sanji? S Big Mam by šlo do háje vše. :D

#5134 Limetka, 7. 5. 2014, 10:48:25
1 0

One Piece 746

Neví někdo, kolik Slamáků ještě nebylo na Coveru se zvířetem? Počítá to někdo? Já abych věděl, kdy bude zase něco zajímavýho ze světa. Law s mrožem naštěstí patřil k těm lepším výtvorům.

Kapitola 746 - Hvězdy

Doflamingův srdcervoucí, vážný komentář a rozbouřená Dressrosa - toť začátek, toť i minulé kapitoly konec. Fuji zase užívá a zase má vytaženej meč ... tak hergot, když už zjistíme, co to je a jak to vlastně je? *3* Rozhodně si z jeho výrazu nemyslím, že půjde po Slamácích, ten se bude starat o bezpečí ostatních.

Aha, tak Kinemon opravdu sestoupil až na dno, tedy k místu, kde ještě nedávno přebývala Továrna. Myslel jsem, že byl u výtahu akorát na zemi. Následuje další scénka Bartíkova histerického orgasmového záchvatu. "Slečno Robin, udělejte ze mě svýho otroka!!" *3* Mimochodem, ono záleží na translaci, ale Hack říká něco jako: "A tenhleten mi jako zlomil ruku, jo?" *3* Sabův xicht. *3*

Další Doffyho sportovní komentář, ten člověk měl komentovat Koloseum! V souladu s tím si Dressrosané konečně uvědomují, jak to vlastně bylo, že King Riku je nevinný a že Doffy je ta sviňka!

A přejdeme k názvu samotné kapitoly, jež je "Hvězdy". Doflamingo má seznam lidí, ze kterých má v gatích a na který radši vypsal odměnu, každá hvězda na hlavu pak symbolizuje 100 milionů Beri.
Máme tu Frankyho, Robin, Rebeccu, Kinemona a Violu, ti všichni mají po jedné hvězdě. Pak Zoro s Kyrosem mají 2 a Law, Luffy, Sabo a Král Riku 3. Osobně jsem myslel, že Sabo bude mít o jednu více, než má Luffy, ale pro Doflaminga Generál Revolucionářů asi nepředstavuje o moc větší hrozbu.

To máme všech 12 lidí. 12? To mi někdo chybí, ne? Jo, Bůh Usopp! *3* *3* Oh můj bože, tohle bylo zabijácký. *3* 5 hvězdičkové monstrum Usopp! *3* ANO! *3* Z Usoppových uctívačů jsou pronásledovatelé, klasika. Počkáme si ještě, jak se zachovají velká jména. Zradit by mohli pouze ti dva teroristi, Dagama - toho si zkrotí král Elizabelo II. a to je snad vše.

Skupinka z podzemí jde do akce, Kinemon pokračuje v pátrání Kanjuura a my máme tu možnost vidět, jak uvažuje lid na Dressrose. Část chce jít proti Doflamingovcům, část proti 12 hvězdným. Franky zmizel. Neměl náhodou hned vedle 3 důstojníky, jednoho Vice-Admirála a Admirála? *3* SUPER!

A jdeme do závěru! Nevím, jak se všichni dostali k Zorovi, ale to je fuk, protože jsou spolu! *3* Kyros srovnává pořádek na Dressrose - jednonohej týpek nemile dává bídu všem okolo, co až mu Law "vyrobí" nohu druhou *3* , Rebecca zjišťuje, že to je její otec a Luffy jde do útoku! Vstříc na Doffyho!

Law měl sice jinej plán, ale jako se to stává vždy, Luffy mu na to kálí a jde si za svým - zachránit zemi. Prostě pirát hipster, jde proti hlavnímu proudu! *3* Bastille oznamuje, že jejich cílem jsou Slamáci, tak ale počkáme, jak se zachová sám Fujitora. Dle mýho nechá Luffyho sejmout Doflaminga, musí jim oplatit tu pomoc z baru. *3*

Závěr kapitoly je opět zabitej. Ten poslední rozhovor, na ten nemám slov. *3* Jak tam je Zorova hlava ze strany a klidně si mluví, pak Law ze strany klidně odpovídá a pak Luffy, kterej je drží pod krkem a skáče. *3* LOL *3* "Počkej, Slamáku, vždyť mám ještě Kairoseki pouta!!" - "Však oni ti nějak slezou!" *3* Parádní.

Ty dva týdny se vyplatilo čekat, kapitola je rozhodně perfektní, věci se daly do pohybu a už se těším na další kapitolu!

7/10, tolik tomu dávám!

Najde Kinemon Kanjuura? Kam zmizel Franky? Zastaví někdo Kyrose? S kým se utká Sabo? Narazí na mariňáky a zkříží jim plány s zastavením Slamáků? Vyleze a narazí na Seňora Pinka, MachPraseVise a Dellingera? Kdo sundá sopla z nosu Trébola a Pana Kárové Eso Diamanteho? A jak se Fujitora rozhodne? To vše a mnohem více již příští středu a středy po ní následující!

#5135 Luffy94, 7. 5. 2014, 13:26:45
1 0

Najprv som bol nasra- nahnevaný, že má Robin len jednu hviezdičku, ale potom prišlo Odovo legendárne "trololo" a momentka, na ktorej sa budem smiať ešte pár dní:

Usopp: Tak sa zdá, že ma to obišlo...
Doflamingo: Ale to ešte nie je všetko! Na vrchu tohoto shitlistu je ten, čo to celé spustil - Boh Usopp, 500 miliónov beri!!

*3* *3* *3* *3* *3*

S kapitolou maximálna spokojnosť.

#5139 JKczech, 8. 5. 2014, 9:45:38
2 0

Btw deidara chybi ti tam franky

#5140 Deidara, 8. 5. 2014, 11:14:19
2 0

Ajo. Moje chyba. Dík za upozornění - doplněno *1*

Hakuhódžó no senši