Fórum – O nejnovější kapitolce

#4902 glumidlo, 3. 4. 2014, 10:29:11
2 0

Myslím si, že v tom Law prsty nemá. A ani nebude DD logia. Bude to úplně jiná možnost, z který zas budem všichni překvapení.

#4903 Luffy94, 3. 4. 2014, 11:53:03
1 0

Na mangastreame v diskusii jeden chlapík navrhol, že to nebol DD, ale jeho socha, ktorú vytvoril Diamante. To by aj vysvetlilo, prečo zmizol Zorovi pri ich súboji.

Ako poznáme Odu a jeho trolling level, tak je to aj dosť možné. *3*

#4904 glumidlo, 3. 4. 2014, 12:34:26
2 0

To nevím, jak by to Diamante dokázal, když je v koloseu a nemá tyhle schopnosti, ale asi jsi myslel Piku. *3*

#4905 Luffy94, 3. 4. 2014, 12:55:16
1 0

Jáj, on sa volá Pika. Tak sry. Jasné, myslel som Piku.

#4914 Limetka, 3. 4. 2014, 20:14:03
1 0

Ke kapitole 743 bych jen dodal, že to byla konečně pořádně nabušená kapitola posledních týdnů! Ačkoliv jsem tedy neviděl ty předešlé až tak slabě.

Sugar je definitivně na zemi, hračky se mění zpět. Jen v továrně bude mít teď Usopp desítky následovníků včetně Tontatta kmene. Krátce nám Oda ukázal, jak se věci mají na Dressrose. Všude je zmatek a vládne panika. Mně se líbilo, jak nezapomněl třeba na toho psa, tehdá se to jmenovalo Wanpocco tuším. *1*

Docela mě naprdnul Zoro, z jehož souboje jsme neviděli nic, ale nevypadá vůbec znaveně, ten musel Picovi hodně nandávat.

Další a mnohem zajímavější byl ale Sabo! a Kyros!! Napřed k Sabovi. Konečně jde asi all out, nebo takhle ... už si nehraje, ale zcela vážnej ještě asi také nebude. Ty jeho Dračí techniky jsou super! Nehledal bych za tím ale žádnej Zoan, jako to vymysleli Toren s Ikym ... nedává to smysl. To by se jako dobrovolně šel utopit? *1* Trénoval ho Dragon - pocta jemu? *1* Prase Burgess už se moc nesměje a Diamantovy trenýrky už asi taky nebudou prázdný. *3*

A teď ten Kyros. Už jen to, že čile běhá s jednou nožkou, je krutý ... *3* Tak ještě že tu máme dárce končetin Lawa. *1* Snad všem musí bejt jasný, že Doflamingo není mrtvej, teď už jen zbývá uhodnout, co se to stalo.
Možnosti jsou hnedle 3. Začněme nejkratší ... Ito Ito no Mi je Logia. Nelíbí se mi to, podle mě jde pár věcí proti tomu, ale Oda by to nějak ofušeřil ...
Další možností je že Pica, který utekl, vyměnil Doflaminga za kamennej klon. (Viva la Naruto logika. *8* ) Ale jak by se ten pravej, kterej tam vraštil čelo, mračil se a klel, vyměnil za klon, to bych rád viděl. No a třetí, dle mého nejpravděpodobnější možnost je, že to má na svědomí Law. Už na Punk Hazardu ošulil tamní systém a měl nekairoseki pouta. Proč by sakra někdo od DDho s ním nemohl být ve spolku? Spiknutí? Vše je možné. A proč by Doflaminga zachránil? Protože ho ještě rozhodně nějak může využít ... a určitě má nějaké dotazy týkající se Cory-san a jejich minulosti, také současného Doflamingova bytí ... bude toho víc. Každopádně Doffy musí žít, chci, aby ho Luffy sundal a vymlátil si tak pořádnou odměnu, už má na čase.

Zatím to vypadá tak, že Doffyho posádka je vskutku jen banda trotlů a nejsou až zas takoví, jací by měli být dle svého postavení. Jora byla one hit, jen měla dobrou schopnost. Buffalo a Baby5 si nedokázali poradit s Frankyho Shogunem, a to by samotnej Franky bez robůtka měl být o mnoho silnější! Sundali ho až Seňor Špek, PrasoVise a Gayllinger, ale u těch byl VA a hlavně Admirál ... myslím, že ten odvedl všechnu práci, protože si myslím, že Franky by si Špekouna solidně podal ... a Prasouše taky.

Co tam máme dál? Trébol, ten je nadupanej, asi je to i Logia, ale teď tam má pár desítek lidí, několik z nich ovládá Haki, tak chci vidět, co udělá! Diamante potí trencle už teď a Pica před Zorem radši utekl! Opomenul jsem snad někoho? Možná Gladia, jehož schopnost je super, ale platí jen na anorganický věci, člověka by neměl bejt schopnej nechat vybuchnout. A teď se tam objevil, takže ho někdo odbouchne. Všeho všudy podtrženo a sečteno ... jedinej solidní byl zatím Vergo. A kdyby teď najednou měli Slamáci bojovat s Doflamingovcema, tak by asi Doflamingovi muži potřebovali pár koulí ... *3* A zapomněl jsem Laa G ... co ukázal, to nebylo zlý, ale proti solidnímu oponentovi? Co by svedl.

A taky se nám už xtou kapitolu někde toulá Sanji, takže kde, sakra, jsi?

Celkově to bylo fakt dobrý, Sabo a Kyros de facto převzali otěže celé kapitoly ... a Dressrosa teď bude fakt masakrální ... střílím 9/10, mně se to fakt líbilo!

#4939 Kajzoku_vas_CZ, 9. 4. 2014, 11:54:51
2 0

Ahoj. Snad nevadí, že se podělím o svý dojmy ze 744, když se posledně mýmu iracionálnímu nápadu smáli i v AMzonu. *3*
Jak to říct? ...Sukéééé! Usopp má svojí tisícimužnou posádku. Co na tom, že si to teď zrovna nemůže užít. My si to užíváme že jo? *1* Myslím, že tohle přetrvá jako jeden z usoppovejch epickejch momentů jako když zapálil vlajku světový vlády(to byl vlastně sogeking, ale když oni jsou si tak podobní ) nebo jak povzbuzoval Luffyho při souboji s Lucim.
Sabo má konečně obličej. Ten Oda si s tím vážně dal načas. Ještě chvilku by to natahoval a už bych byl při odhalení zklamanej. A v tý samý kapitole ho ještě nechá sníst mera mera no mi. To je řízek(Oda). Dlouho si připravuje půdu a pak na nás během pár kapitol vystřílí epic epicness. Jenom doufám, že teď Sabo nebude používat jen Aceovi techniky. Zajímá mě co se naučil od Dragona.
A nakonec mě mrzí, že Doffy přežil. Přál bych Vojáčkovi, aby ho zabil takhle lehce. No aspoň že ho nezachránil Law. Btw. Nevěřím, že je Mingo logia. To už by si snad posadil hlavu zpátky na krk a nemluvil k nim z téhle ponižující pozice. Bude paramencia. Třeba ho zachránil stone guy(pokud jsme jeho schopnost špatně pochopili a celej hrad je takovej jeho "room". Uznávám, že je to asi blbost.) Nebo má mingo něco na způsob horcruxů z HP. Skoro určitě se pletu ale je zábava nad tím spekulovat.
Sry za excited výlev. Prostě jsem to jenom potřeboval někomu říct. Mí přátelé nesledují anime ani nečtou mangu. A to nejenom OP. *8*

#4942 Luffy94, 9. 4. 2014, 12:54:56
1 0

Nie, horcruxy, to skutočne nie je One Piece štýl, to by som skôr čakal v Narutovi. A tuším, že tam Orochimaru aj niečo také spravil, keď svojimi bunkami hniezdil v iných telách. Ale späť k OP.

Všetci si dobre pamätáme, keď v Marineforde DD odsekol Crocodilovi hlavu po tom, ako zachránil Acea pred sťatím. Ja si myslím, že to isté môže použiť na seba a kým je pod účinkom techniky, ktorú použil na to, aby si odsekol hlavu, tak dokáže žiť. Teraz ho pravdepodobne Pica odnesie niekam, kde mu hlavu prišijú naspäť a potom sa začne finálny súboj Luffy vs. DD.

Ito Ito určite nie je Logia! Viď súboj DD vs. Sanji.

#4946 Limetka, 9. 4. 2014, 18:21:45
1 0

One Piece 744

Minule byli Sabo a Kyros ti, co udávali říz kapitoly. No a dnes jsou to zase oni! Sabo sice víc, ale bylo to zase totálně nabušený!

Koloseum padá! Fuu! Burgess dostal šutrem, Diamante oslaben, Rebecca na Bartíkovi! Kdysi jsem si myslel, že Mera Mera je jenom návnada, že by Doflamingo to ovoce výherci nedal ... no a dnes se nám to potvrdilo! A hned na to jim ho Sabo sebere! *3* Scénka jako ze souboje Doflaminga, Lawa a Fujitory! Sabo uprostřed na malém pahýlku a hňác ho, kousne si! No, teď má schopnost Mera Mera no Mi --> Dračí techniky nabírají nový rozměr! Ten chlapec má oheň! Takže pocta Dragonovi + oheň! A k tomu to jeho Haki! Uvidíme to, co nám Ace nepředvedl! *3* OH, BOŽE! BOŽE, FIRE FIST! FUUUU!!!!!! KOLOSEUM PADÁ!!

A jsme logicky v továrně! Tontaťané utíkají se svým novým hrdinou, davy šílí : "Usoland, Usoland!!" Hle, tu zlý Trébol se do cesty jim staví, leč Hajrudin s Nico Robin se jeho Slizkýho Řetezu hravě zbaví! *3* No prostě ... *3* A pak prostě přijde LOL, LOL a další LOL, několik stránek smíchu. *3* Obr z Elbafu (snad se o něm Usopp zmíní - o Elbafu) Usoppa vyzdvihne, Koloseum propadne, světlo vysvitne ... OMG, Spasitel! To mě poser. *3* Usopp tu nabírá těch svejch vysněnejch, vylhanejch 8 000 stoupenců, celou Dressrosu prakticky a Slamáci nabírají nehorázný množství spojenců!! Výraz Cavendishe ... "oh, spasiteli" *3*
"Ano, mé věrné ovečky, povedu Vás!!" *3* To už bylo prostě moc. *3*

Pominu to, že Diamante s použitím schopnosti vypadá jako nějakej divně splozenej had, abych tu nespamoval smajlíky ... jen dodám, že Diamante a Trébol jsou teď tak těžce v hajzlu, až to pěkný nebude. *3*

No a pak Saba vidíme. Dvě základní věci ... je to sakra druhej nejdůležitější člověk v Revoluční Armádě, to potěš koště! Ihned ho střílím na, spíš nad úroveň Admirála. Má monstrózní Haki a teď to Mera Mera no Mi, tak vyndá kde koho. (Bla bla bla, teď přijdou haterské kecy, že si zas myslím bůh ví co ...) Druhá věc je, a ta se mi nelíbí, Oda kdysi nakreslil, jak by Ace, Luffy a Sabo vypadali po TimeSkipu ... a tenhle Sabo tak rozhodně nevypadá. Vypadá dost mladě, mlaději než Luffy ... až s klóbrcem mi přijde vyzrálejší.

A poslední část kapitoly - rovněž EPICKÁ!
Kyros je BEAST! BADASS!!! A doufám, že Buffala zabil! Vždyť mu zlomil vaz, ne?! Prostě jednonožka dál bezkonkurenčně válí ... nebo že by snad?! Určitě! Law a Luffy to taky slušně rozsekali! Že to tehdá Law myslel vážně, když Doffymu říkal, že se jeho Aliance s Luffym rozpadla, to jsem si nemyslel! Ale aspoň se ukázalo, kdo tu teď velí - Luffy. *3* "Když mi pomůžeš pryč, tak tě zabiju" ... "Whatever, hlavně se nehýbej, nebo ti neodemknu pouta" *3*
No a na scéně je Pica, kterej asi nějak dá Doffyho dokupy ... co ten má sakra za tělo? Schopnost? A co je sakra ta Ptačí Klec, o který mluví a z který má Law plný trenky?

Kapitola byla těžce brutální, nemám slov k popisu! Taky si zachovala vtipnou stránku a tajemno! 9,5/10 - tak soudím!

A teď jen tak mimo ...
Už jsem dostal sice vypeskováno, že od Slamáků čekám moc ... ale zdá se mi to, nebo je Doffyho posádka taky jenom bandou srajd? Jako pardon, ale padaj jako přezrátý švestky ze stromu. Jedinej schopnej se mi zdá teď Doflamingo. Pica utekl Zorovi, Diamante je lůzr a Trébol byl sice cool, ale teď asi dostane přes pysky ... ostatní už nekomentuju, to je bída s nuzotou. Když si Slamáci nevymlátí odměny tady, tak kde sakra? A Sanji se nám pořád toulá na lodi, tý se jako ještě dočkáme?

Nicméně máme vyřešený, kdo by se mohl postavit (být roven) Admirálovi! Sabo! Jsem zvědavej na Doffyho schopnost. Law to teda nebyl, klon taky ne, tak co? To díky svejm vláknům může mít svý tělo taky na kousky? Taková hadrová panenka? Vůbec ten pán nezačíná být over-powered. Pořád doufám, že ho sundá Luffy a že nebude třeba tag-teamu Luffy & Law ... ale tak uvidíme. Škoda tý pauzy, teď na tu kapitolu bude každý doslova nadržený! Mám takový pocit, že KoL při natáčení videa umře ... *3*

#4948 palisek, 9. 4. 2014, 19:47:57
2 0

Nová kapitola Sabo toho sem tam vůbec nečekal mrtví lidé vstávají z hrobů :D

#4950 luke, 9. 4. 2014, 21:09:15
2 0

nečekal jsi tam Saba?co za mangu jsi četl posledních několik kapitol?

#4952 MalickaNeya, 9. 4. 2014, 21:23:42
2 0

Samozřejmě se všemi plně souhlasím. Tahle kapitola byla prostě úžasná. Čekala jsem, že i Sabo si něchá svůj účes z dětství, ale nakonec má účes jako Ace... asi schválně *10*, vypadá docela cool a hlavně se tak chová... ale jsem ráda, že má klobouk *3*.
Než se tam objevil Sabo, tak jsem chtěla, aby ovoce dostal Usopp, ale jak se tam objevil Sabo, tak jsem si přála, aby ho dostal on (s čímž k mému překvapení na fb hodně lidí nesouhlasilo), takže jsem ráda, že se mi to splnilo. A že je číslo 2 u revolucionářů??? *9* *9* doufám, že se jim povede donýst Dragonovi suvenýr *3* Jinak tím jeho "Jsi chlap, dokážeš se zachránit sám." mi připomněl Sanjiho... nebo spíš tím, jak chtěl pořád zachraňovat Rebeccu *5*

Usopp... jak to říct... strašně mu to přeju *5* a umírala jsem smíchy *3*

Když tu už byla zmínka o Marinefordu a o sekání hlavy... tak musím říct, že celá poslední část mi připomněla Marineford... Luffy jak říká "I came to save you, Torao." a Trafy, který ho bouřlivě odhání... černovlasá kráska opět Luffymu poskytnula klíč k poutům *3* bylo to pro mě hodně nostalgický *8*

#4954 sandzftw, 10. 4. 2014, 6:37:06
2 0

Zprvu jsem byl poměrně vystrašený z toho, že Sabo vypadá jako Coby, ale po chvilce jsem si zvykl a s odstupem jednoho dne už mi to nevadí. To, že snědl Mera Mera je v pořádku, ale s jeho haki a výcvikem od Dragona bude až moc silný. Zajímá mě, jaká odměna na něj může být vypsána. 500 miliónů nebo ještě víc?

Ta celá scénka s Ussopem mi připoměla Buggyho v Marineford. I když to, že bojovníci z kolosea nejspíš zničí továrnu jsem předpovídal už před půl rokem.

Doflaminga zachránila jeho schopnost ovládat struny, vždyť jsem to říkal. A nebo Pica, ten je pořád ještě ve hře. Třeba tím, že je Doflamingo v kontaktu s kamenem mu nějak pomohlo přežít, díky Picovi.

No Sanji pořád nikde, naštvaný jsem byl už v lednu. *8*

#4957 Raijin, 10. 4. 2014, 11:57:04
2 0

744 - The Revolutionary Army Chief of Staff

K tomuto sa nedá nevyjadriť.

Tak hneď cover, doteraz sme mali iba slamákov, a konečne sa nám tam objavil aj niekto mimo a zrovna Aokiji zažívajúc "zamrznutie mozgu", je to vôbec u neho možné, keď sa sám stal ľadom? Alebo respektívne, je možné aby to niekedy nezažíval? *3* Tieto covery ma ceľkom nudia ale v 744 sa mi ľúbil, rád by som sa ale vrátil ku cover stories...

Sabo svojím brutálnym útokom rozdrbal celý ring, bez použitia ovocia, jednoducho haki. Vnútorná sila. SUPER! To sme síce videli už v minulej kapitolke ale až teraz sa k tomu vyjadrujem.

Je tu krásne vidieť rozdiel medzi Sabom a jeho súpermi, aj keby šli všetci traja proti nemu (Rebeccu nerátam, tá ako keby tam ani nebola...) tak nemajú šancu a to ešte nemá fruit!

Jesus s Diamantem sa topia, ale Kárový Eso má ešte dostatok času na to, zakričať, že neplánovali dať meru nikomu... Potom sakra prečo ste ju dávali na tú rybu? To ste boli až tak sebavedomí? Mali tam dať fake, keď je Doffy taký "mastermind" tak vždy treba mať nejakú poistku. Nakoniec by museli aj tak tú rybu chytať, tak neviem k čomu to bolo dobré, to ovocie tam dať. To bol taký fail si myslím.
Jasné, že keby tam Diamante všetkých vymláti, tak si to ovocie zoberie až potom a nie pred davom...

Rebecca je neschopná, nemá ovocie a drží sa niekoho kto nevie alebo nemôže plávať, no to je logika teda... Keď si predstavím, že ju niektorí chcú k Slamákom tak mi mozog zamŕza ako tučniakovi na obálke chapteru.

Sabo sa teda s úplnou ľahkosťou dostáva k truhličke, vyberá ovocie a dopadá na jediné možné miesto. Kričí na Gutsa a vysvetľuje mu, že už je koniec. Keďže sú všetci mimo ringu a kto sa prvý dotkne meri, je víťaz. Hlásateľ je ale rovnako ako všetci úplne v riti z toho, čo sa tam deje, tak to Sabo zbytočne nenaťahuje. Bite a šup pre Rebeccu.

Sabovi odpadlo maskovanie a Diamante v ňom okamžite spoznáva revolucionára, to bol prvý náznak pomyslenia, že Sabo je ku*va známy. Luffy by mal začať čítať noviny *3* .

Tu ma ale celkom zarazilo, že Sabo tak rýchlo ovládol Meru. Bolo tuším povedané, že majiteľ kúsnutím získava určité znalosti o ovocí, aj jeho meno. Hiken bude najskôr jeden z tých základných útokov, keďže to je ale lógia tak mrte silných samozrejme..

Presúvame sa do suterénu, kde je najsmiešnejšia časť, dovolím si povedať, za celú Dressrosu. Služobník boha, Kapitán(pirát) Usopp!

Ako pravý hrdý bojovník, odovzdáva Hajrudin svoju vďaku Usoppovi, ktorý z toho nie je dvakrát nadšený, keďže ho všetko bolí, keby je ale pri zmysloch tak si to zaručene užíva!! Týmto momentom musím Usoppovi odpustiť jeho predošlé správanie, nemôže za to teda on, ale to ako ho tam Oda vykreslil je úžasné!

A ako to dal dokopy, že Sabo sa zrovna prebúra cez dno ringu, vnikne tam teda svetlo a Usopp je osvietený. Kokšo, odpadol som, úplna nostalgia z Buggyho marinefordu a impel downu, viac šťastia ako rozumu.

Ďaľšie momenty nasledujúce, no musel som na chvíľu to prestať čítať, to sa nedalo, skvelo vykreslené. I will lead you! - Lead us! God Usopp! *3* *3* *3*

No takže, to nám robí ďaľších spojencov pre slamákov. Tak rád by som si teraz zanadával od šťastia a nadšenia! Tak Doffy pripravý pascu a nakoniec sa to všetko otočí proti nemu. Čo Bartolomeová posádka a Happou Navy... Luffy si získa celý ostrov Dressrosa, prvé teritórium v New World (FI nie je NW).
Všetky tie kráľovstvá sú jeho, všetky armády a všetci piráti v Coloseu, Tontana klan, Usopp bude mať už druhú sochu po Skypii, dokonca aj White Horse stratí svôj odpor voči Luffymu. Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!

Burges je nasratý, chcel Meru pre seba. Hrdina kolosea sklamal. Je ale pekné vidieť, že to je jedno z ďaľších ovocí, ktoré pomáha uživateľovi sa tak ľahko nepotopiť. Sám seba premenil na vlajku, pekne sa spustil z výšky, takže ani vysoké vzdialenosti mu nerobia problém. Na vode by si len tak plával, takže pekné ďaľšie využite Hira Hira no Mi.

Tu som ale moc nezachytil ako Bartík použil tú barieru, zabránil tak vode, dostať sa k nemu, alebo si spravil takú šmykľavku? Či sa uzatvoril do kocky? Je tam vidno kúsok bariéry, no nechápem ako to použil. Tu by som teda radšej na kúsok anime. *7*

Dobre teda, Rebecca sa dozvedá, kto je Lucy no. 1 a Lucy no. 2.
Musím povedať, že Sabov face ma sklamal. Predstavoval som si ho inak. Acov strih mu nesedí. Vyzerá stále ako dieťa. Aj ten pohľad akoby v hlave nič nemal. Môže byť rád za tu jazvu, aspoň tá z neho robí ceľkom drsňáka na výzor.

Teraz si nie som istý a nechce sa mi to dohľadávať ale nikde nebolo povedané, že Hack je rovolucionár. Keďže až teraz sa nám ukázala aj jeho tabuľka. Len sme si to mysleli, a potvrdilo sa nám to. ^^

Sabo je teda niečo ako generál, pekné, od jeho schopností som ani nič menšie neočakával. Teraz ešte navyše s Merou - logia, hmm no, to je pekný badass teraz. Strach z neho ide. Keď sa Akainu dozvie, že syn Dragona a vnuk Garpa, brat pirátskeho kráľa a kamarát Shanksa má ešte ďaľšieho brata, ktorý je tak vysoko u Revolucionárov... Asi ho roztrhne.

Na 16 stránke Saba spoznali ďaľší dvaja fodderi, navyše povedali, že druhý vo velení (po Dragonovi!) je Sabo, úžasné. Sabo je známy, potvrdené! Minimálne v podsvetí a Navy o ňom vie tiež.

Kyros si svoj hnev držaný 10 rokov v sebe nechal teda pekne vypustiť, zabíja tam jedného za druhým. A Buffala mohol zabiť, nie len vyhodiť von oknom, resp. stenou. To by sa minimálne pre mňa úroveň OP zase zdvihla. Keď už som ale u tej smrti. Tak by som bol za to naozaj rád. Predsa len už sme v NW, trošku ma nahnevalo, keď mariňáci boli zachránení pred Shinokunim, ale zobral som to tak, že to bolo kvôli Kinemonovi... Ale naozaj by som videl aj viac takých smrtí.

WUT!? YOU CANNOT DECIDE IT BY YOURSELF! IT ISN'T OVER TILL I SAY IT IS! SO SHUT UP! hehe, jednoducho Luffy, čo viac povedať.

Law ale nie je oslobodený zásahom Pica, ktorý Zorovi utiekol. Pica vie o tom, že Doffy je živý, ale Baby 5 a Gladius sa zdajú prekvapení. Tak ako to? Law má sea stone handcuff, takže nemohol spraviť Room. A keby Doffy žije vďaka vláknam, tak by si jednoducho pritiahol hlavu naspäť nie? Alebo nemôže, keďže jeho hlava nie je spojená s telom, takže mozog neovláda ruky - prsty? Room mimo hru, Ito Ito no Mi as logia as well... What a devil!

A čo je bird cage (birdcage)? Asi bude treba počkať na CCC, z toho čo môžeme nájsť je jasné, že je to vtáčia klietka, no podľa urbanu sa to dá pochopiť aj vo význame "such a pain", takže keby to mám preložiť tak niečo u nás by sa dalo použiť: "To je ale otrava/né...", čiže čokoľvek neuspokojúce alebo rozrušujúce, nahnevateľné... A to u Doffyho momentálne sedí...

Ďalší týždeň máme golden week, takže WSJ je out a mangy logicky tiež. Čo je birdcage sa dozvieme (dúfam) o dva týždne.

A čo sa týka tímu Sunny, tak buď je už na Zou, o čom pochybujem, alebo sa Sanji znovu záchranársky privalí aj s nejakým tímom, buď od BM, revolucionárov a boli tu aj tipy na Shanksa, o ktorom ale pochybujem, keďže ešte nie je čas na stretnutie. Každopádne, čo je so Sanjim zrejme znovu uvidíme až vo flashbacku.

Nechce sa mi to po sebe čítať, takže sorry za chybky. Inak 744 10/10, bolo tam všetko čo som chcel, od srandy cez vážnosť, odhalenie až po ďalšiu otázku, a ako vždy to pred pauzou skončilo parádne!

Servant of God, Messiah from Heaven, Usopp, is always watching onto you!

#4962 Why?!, 10. 4. 2014, 14:37:28
2 0

JAJ Raijin zas taková slohovka ........ Přečtu si ji před spaním :D

#4963 Raijin, 10. 4. 2014, 14:48:11
2 0

Boha jeho, zabudol som dodať k birdcage, že čo si myslím, že je za tým... Preklad som dal. A teraz, ak je to správny preklad do eng, tak ma napadajú iba dve možnosti a podľa toho čo som čítal, nie som jediný.

Tak buď má Doffy ešte nejakého vtáčiky niekde zavretého a vypustí ho na slobodu. (Vtáčik = bojovník, člen posádky, gladiátor, nejaká schopnosť...). Ale tých bojovníkov zavrhujem, lebo by to znamenalo, že tam je niekto silnejší než Doffy. Takže nejaká zbraň, pasca alebo tak dačo..

Alebo ich všetkých zatvorí do "klietky". T.j., že sa ich pokúsi nejako zadržať, uväzniť na ostrove, v paláci alebo v nejakej "klietke". Keď sa nad tým zamyslíte, tak aj hračky vlastne boli vtáčiky v klietke, ale Sugar je out a toto je za nami.

Podľa Lawovho výrazu súdim, že to bude skôr iná možnosť, ale na koniec to bude aj tak trolling, ktorý nemá nikto šancu odhaliť. Mingo si to ale schovával a je si celkom sebaistý. Schovával si to ale asi kvôli určitému nebezpečenstvu aj pre neho. Možno to je dvojsečná zbraň, som zvedavý. ^^

A pre koho je to dlhé, tak nech to jednoducho nečíta a nekritizuje ma za dĺžku ale jednoducho mi hlavou prúdi strašne veľa myšlienok. Tak buďte radi, že zverejňujem iba tie týkajúce sa OP a iba k jednej kapitolke *3* .

#4965 MalickaNeya, 10. 4. 2014, 22:12:07
2 0

Raijine myslím, že to o Hackovi nikde nebylo přímo řečeno v tom máš pravdu (možná nějakej mariňák... ale spíš ne), ale asi nám to mohlo dojít, protože když byl hračka, tak říkal, že musí zavolat Koale a říct jí o tom, co se děje. A pak ke konci minulý kapitoly jí zavolal, jak jsme viděli, že mu koala odpovídala... ale to je jen malá poznámka, se vším, co jsi říkal souhlasím ;) (jen si oprav v tý věte v tom předchozím komentáři, kde říkáš, že je Luffy bratr Pirátskýho krále na bratr syna Pirátskýho krále ;) jen aby to třeba někoho neznalýho náhodou nezmátlo *3* *3* *3*

#4966 Raijin, 10. 4. 2014, 22:28:00
2 0

Ja si pamätám, že s Ľuďom sme riešili, že je od revolucionárov, už keď volal z väzenia suterénu. Ale nevedeli sme komu...

Hmm som sa niekde prepísal? Každopádne nechce sa mi to opravovať, keď už si to sem napísala, kto prečítal moju slohovku tak tú tvoju prečíta určite, takže pochopí, čo som myslel a keď nie, tak ho na teba odkážem, zehahaha.

#4967 MalickaNeya, 10. 4. 2014, 22:43:12
2 0

no mohli jsme udělat dvojí kamufláž... ty bys to opravil a já bych ten konec svýho komentu vymazala a bylo by to jako by se nikdy nic nestalo *3*
Jinak s tím, co jsi napsal o Rebece úplně souhlasím, už posledních pár týdnů jsem se divila, proč ji všichni chtějí ke Slamákům. Já o ní uvažovala jen ze začátku, protože se mi zdálo, že by se jim hodila nějaká holčina, ale v tomhle ohledu je mi třeba Viola sympatičtější. Ale jsem pro Kyrosem, a mám ráda i Kinnemona i Bartolomea... i když asi bych byla radši, kdyby k nim nešel nikdo... ale ti co jsem řekla by mi tam nevadili :) docela bych byla třeba ráda, kdyby Lawova posádka nějak záhadně zmizela nebo něco...a že by s nima zůstal on... vím, že je přehypovanej, já osobně mám ze supernov třeba ráda spíš Scatchmana (jo jsem divná). Takže to není tím, že bych Lawa nějak výhradně zbožňovala, ale musím uznat, že je hodně dobrej. Hlavní důvod proč bych ho ale chtěla jsou jeho reakce, když je s posádkou... tak nějak u t oho vážně ležím smíchy *3*

#4969 Raijin, 10. 4. 2014, 23:10:16
2 0

Síce trpím božským komplexom ale ten môj error ešte prežijem, keby nie, tak už ti ten príspevok dávno z editujem, haha *3* *3*

Neviem, čo ma tak napadá tak jediná sympatická osoba s rúžovými vlasmi je pre mňa Bonney, všetko ostatné nemusím. Ale nie je to jej vlasmi ale proste ju nemám rád. Má celkom vytrénované Kenbunshoku ale toď vše, nevie ani nikoho zraniť, tak čo by robila so Slamákmi, a Mera Mera pre ňu je urážkou, to som písal už od začiatku :)

Na druhej strane, Violet by som bral všetkými 10timi *9* Tá si ma získala.

Bartík aj Law majú vlastnú posádku, to sú pekní spojenci. Čo sa týka Kinemona, no ten má syna, ktorý ešte tiež zohráva nejakú rolu, ako jedna z troch kariet. Navyše už len to, že to ťahá s pirátmi by malo poškodiť jeho bezchybnú česť, nie to ešte aby sa pirátom aj stal. *3*

Ohladne Lawa je veľký hype, to áno, dokonca ho cosplayujú ľudia, ktorí ani tak ďaleko v anime nie sú, takže to mi už fakt prekáža a okrem jeho schopnosti neviem čo je tak super na ňom. Nie že by som ho nemal rád ale ani ho nemilujem... Scratchman mi tiež príde zaujímavejší. Keď sa ale dozvieme Lawovú minulosť a spojenie s Kora-san, tak sa možno môj názor zmení. *1*

Až niekto poznáte nejakú chorobu alebo vadu, ktorá sa prejavuje tým, že osoba musí strašne veľa napísať aj k malej veci, dajte mi vedieť, dám si to do profilu ako upozornenie... *3*

#4970 MalickaNeya, 10. 4. 2014, 23:30:23
2 0

Jestli to náhodou někdy zjistíš, tak mi to určitě napiš, protože asi trpíme stejnou chorobou... měl jsi vidět moje komentáře na FB týkající se nový kapitoly u videa od kluků... nebo bčas na všelijakejch OP skupinách...

Jinak o růžovovlasých charakterech taky nemám moc vysoký mínění :D Bonney je dobrá, Perona mi nevadí, Hina vypadá cool, ale Cobyho nesnáším... nevím proč, ale přijde mi strašně otravnej... možná za to může jeho hlas nebo to, jak někteří fanoušci ho dávají na stejnou úroveň s Luffym a očekávají od něj, že nakonec proti němu svede největší souboj, přičemž já bych na něj poslala Choppera, aby ho rozválcoval... je přece nerealistický, aby se někdo v tak krátkým časovým úspěchu vyrovnal někomu, kdo tolik dře.. není to přece Naruto ani jiná power up manga, ale OP *3* a když už jsem u toho, tak jediná další neakainovská a nekurohigeovská postava, která mi vadí je Tashigi... asi tím, jak se pořád ze Zora a ze všech snaží dělat největší záporáky, aby si myslela, že dělá dobrou věc.. ale mám ji radši než Cobyho. Jinak Rebeccu nemám v týhle skupince... nemám ji ani v oblíbených ani v nenáviděných *8*

Tak to jsem ráda, že konečně někdo se mnou souhlasí o Viole... ta její schopnost se mi zdá hodně zajímavá, a podle mě by jim prospěla stokrát víc než Rebecca. Sice mi v mojí hlavě dost rozkopala názory... vím, že Oda asi nikoho k sobě nedá, ale v mojí hlavě mám Luffy x Hancock, Zoro x Robin a Sanji x Nami, ale tím jak se objevila Viola, tak se mi líbí i Sanji x Viola a najednou mi to udělalo v glavě fakt bordel *3* ale to jen tak vedle... prostě když už ženská tak jedině ona... a klidně i s Kurosem.

Na Lawovu minulost se taky moc těším... a samozřejmě počítám s ním a Bartem jako se spojencema, ale vážně ty jeho rekce.. na ten chleba ... na Choppera na hlavě... a i teĎ v kapitole ten jeho xicht jak říkal "posloucháš vůbec co říkám?" ...

A do toho tam Viola, co ho taky neposlouchá... už nevím, co si mám myslet, proto jsem předtím radši napsala, že nechci nikoho... proč sakra vytváří tolik skvělejch postav... kdo si má vybrat... *9* s Kinnemonem máš asi pravdu... ale vytvořil by nám s dvěma meči pěknou postupku 1,2,3 *5*

Hakuhódžó no senši