Fórum – O nejnovější kapitolce

#4627 Raijin, 4. 2. 2014, 7:01:42
2 0

Momonosuke je jedna z kariet. Keď bol na smetisku v PH tak zrazu ucítil Doffyho "dotyk". Nemusí to fungovať priamo skrz ovocie ale myslím, že to bude skrz neho. Je tam aj strach ale to je o niečom inom, prečo by si tam zrazu pomyslelna Doffyho? To je viac než strach. A kontrolu som dal do úvodzoviek, nemyslím, že ho vie kontrolovať ale neviem ako to inak nazvať.

A ty si to moc nepochopil s tým vekom. Tam ide hlavne o toho Shanksa... A určite sa má kam vrátit, je s otcom a majú ešte Kanjura, takže domov má. Prečo by mal malý spratok chcieť ísť na more, keď za svojho otca má hrdého, no hrdého ako hrdého, perverzného samruja..

Zoro lovil všetkých nie len pirátov, každého s odmenou. Len sa mu začalo hovoriť pirátsky lovec. Pre neho sú najdôležitejšie ambície. No Nami doslova nenávidela. Ale bola pirátkovu od 10 rokov *5*

Usoppov sen ale bol sa stať hrdým pirátom ako jeho otec... A bol odjakživa vynaliezavý a silný aj keď nie doslova. Veď hneď potom ako opustil Sirupovú dedinu tak zmlátil jedného rybáka, ktorý je silný ako 10 ľúdí. Dráčik by nedal ani jedného foddera *1* Jednoducho nie je šanca aby sa pridal...

Trafalgar: to my dvaja sme off topic, tu sa má riešiť kapitolka, takže tvoj dotac celkom odpovedá *1*

100% To je Sabo, o nejakom trollení sa už nedá uvažovať :) Sabo bude revolucionár, rozhovor s Koalou, ktorá ňou je tomu dosť nasvedčuje.. Meru si najskôr vezme on, keďže chce zdediť Acovu vôľu a vôbec na Dressorsu prišiel hlavne kvôli tomu, a ešte tie obchody no.. *1*

#4639 Retghar, 5. 2. 2014, 12:25:22
2 0

Tak z očekávaného tria tu jsou u Minga 2 paramecie a tím Trebolem si nejsem az tak jistej. Sem zvědav na Tabascoo kuličku, jak ji to nenapadne podstrčí. Ji to mohl Usopp střelita rovnou do pusy ne? :D Sabo se s nikým nesere, Károvi dochází ze to luffy asi fakt nebude :D

#4640 Why?!, 5. 2. 2014, 19:54:37
2 0

Něco mi říká že ovoce Mera získá někdo "zlej" já ani sám nevím proč

#4669 Moku, 5. 3. 2014, 16:46:39
2 0

Jeden jediny dovod preco neotvarajte poslednu stranku novej manga epky 740 - Usopp...

#4671 Why?!, 5. 3. 2014, 17:38:03
2 0

JJ tam byl Usopp větší srab než obvykle *5*

#4673 Raijin, 5. 3. 2014, 19:08:59
2 0

3.5/10, Naozaj, kapitola super, bavila ma, ale posledná stránka. Ako vážne Oda? Kedy sa vzchopí, kedy sa zmuží? Trpaslíci, Hračky, Luffy, Robin, jednoducho takmer všetci sa na Usoppa spoliehajú a je jediný, ktorý môže zachrániť situáciu. V tých prípadoch sa vzmuží. Ale pre boha, čo to bol za shit dnes? Vážne. Neskutočné.

"Nenechám sa zabiť kvôli hračkám" Či čo tam vlastne trepal. Do piče!! Nehreším ale teraz som musel!
Keď si liezol na to more a chcel sa stať pirátom hádam si toto čakal. Keď si trénoval s Heraclesom, trénoval si pre toto nie? Keď si sa stretol s Dorrym a Brogym, odhodlal si sa ísť ďalej práve kvôli tomu, aby sa z teba stal chlap ako tvoj otec!

Je jasné, že sa ten tupec otočí, a pomôže, bral by som keby utiekol a nič nepovedal ale tie kecy, ktoré mal, fakt som bol z toho vytočený a stále som.
Len za ten posledný pic to spadlo na 3.5, inak by to bolo vyššie minimálne o 1.7krát!

Vážne, hrôza a plač. Nemal som ho rád, mal som ho rád, nemám ho rád! Toto naozaj nebola funny scéna Oda!

Už iba jedna kapitola a Toy House sa už musí dokončiť. Všetci na to čakajú!
Sanjiho problém s Linlin sa najskôr vysvetlí vo flashbacku, už tomu je strašne dlho a bolo by divné teraz na to skočiť, keď všade inde sa dej posunul o toľko a vrátili by sme sa k Sanjimu, z pred niekoľkých hodín. Úloha lodi BM na Dressrose sa ešte iba ukáže. Ale sú to spojenci, aspoň na teraz. Slamáci nemajú šancu zvládnuť toľko nepriateľov, už Doffy s Fujim a očividne aj Trebolom sú viac než dosť.

Ešte raz na záver. Oda, využujem tvoje pomenovanie kapitolky. PLEASE!!!!!!!!! Už nikdy viac s tým Usoppom! Stačilo! Stačilo 13 rokov, či koľko, stačilo!

#4674 Levi, 5. 3. 2014, 19:52:26
2 0

Kinemon je fakt blbej herec *3*.. což mě přivádí k tomu, o co se to tam vůbec v Doflamingovejch hadrech pokouší.. cosplay to asi nebude

#4689 sandzftw, 7. 3. 2014, 11:28:46
2 0

Divím se, jestli je ten frajer (nemůžu si vzpomenout na jméno) tak blbej, aby to Kinemonovi sežral. *5*

Netrpelive cekam alespon na naznak toho, co se stalo se Sanjim a ostatnima. Kdyz si uvedomim, ze je tady velka sance, ze ani pristi tyden o Sanjim nic nebude, je mi ouzko.

#4732 Kajzoku_vas_CZ, 12. 3. 2014, 15:33:51
2 0

Usopp! Sice nechal přizabít několik trpaslíků a než se rozhoupal a ještě po nich chce sochu, ale .... jo konečně! *5* A když jsem viděl jak se v téhle scéně tvářila Sugar, tak mě napadlo, že z ní nejspíš bude novej slamák až Dressrosa skončí. Dost mi připomínala Robininy villain scény v Arabastě. (sorry za OT) Flashback pana vojáčka byl fajn. Zase víme o něco víc.
Ale po pauze chci epickou scénu v coloseu.

#4733 sandzftw, 13. 3. 2014, 11:27:14
2 0

To bylo hejtů na Usoppa a najednou... hned jsem věděl, že se Usopp vrátí, jen to potřebovalo dostat trochu dramatický náboj. Trevor skončí v plamenech. *5*

#4734 glumidlo, 13. 3. 2014, 12:54:26
2 0

Bylo jasný, že se Usopp vrátí, to čekal každej. Ale mohl si to Oda odpustit a trochu to zkrátit.

#4830 Pravda, 26. 3. 2014, 21:32:58
2 0

tak fajn, po delsi dobe mel OP necekany konec :D ale ze dostane na drzku i Franky bylo prekvapeni O.o

#4832 Why?!, 26. 3. 2014, 21:49:24
2 0

Nerad se dívám když Franky dostává :(

#4885 Raijin, 2. 4. 2014, 0:25:15
2 0

Zajtra - zajtra, ak tam bude to čo sa píše, tak asi hodím review, iba spoile ma nabudili a ak sa to stane a uvidím to, FUUUUUUU! *9*

#4888 Moku, 2. 4. 2014, 11:00:03
2 0

Kapitola 743

Kapitola vynikajuca. Hracky, ludia, DD, Cyros, jednoducho vsetko. Aj napriek sklamaniu zo scenky v ktorej je Zorro to bolo vyborne.
A ten koniec... sabo je kral :D
10/10

#4889 dzerduk, 2. 4. 2014, 11:02:25
2 0

Dneska luxusní kapitola sem zvědavej co na to nasranej DOFFY :D, jo a sabo a jeho dračí techniky.....:)

#4890 Pravda, 2. 4. 2014, 12:26:40
2 0

jestli to udela tak, ze se donflamingo umi promenit cely v draty, tak me tim pekne nastve

#4899 sandzftw, 2. 4. 2014, 17:55:30
2 0

Vzdyt je to jasne, uz Sanji ho prece prokopl. No, urcite si nemyslim, ze by mu pomohl Law, logie nebude a skutecne mrtvy urcite taky ne. Takze krome toho, ze jeho hlava visi na mikroskopickych dratkach anebo, ze se umi spojit me nic jineho nenapada.

#4900 IF, 2. 4. 2014, 21:28:29
2 0

pecka *1* at už je další středa! *3* ještě bych ráda zjistila jak se má sunny tým

#4901 muskat, 2. 4. 2014, 22:29:11
2 0

mozno ho trafo chce sam nejak odrovnat alebo este s nim nieco vyriesit tak spravil nejak tajne "room" ale neviem ci to sekanie nefunguje len u neho ci moze tam sekat aj niekto cudzi ak ma spravne chapete...

Hakuhódžó no senši