Fórum – O nejnovější kapitolce

#4060 johnbarker, 11. 12. 2013, 20:52:01
2 0

MNo ale zase si vem oda dáva celkem duraz na využiti člena v normalním životě.. Každa profese má satoupení v posadce a abych pravdu řek tak nevím co by tam rebecca dělala. Ale zase kdo by si pomyslel že se Robin přidá k posádce uprosřed Alabasta archu.

#4061 Deidara, 11. 12. 2013, 20:53:51
2 0

Svého času udělal i Franky slamákům víc škody než CC. De o to jak se dotyčný chová. CC = neúcta ke všem včetně své posádky. život je mu ukradený.

#4062 Raijin, 11. 12. 2013, 20:54:00
2 0

CC je vtipný ale súhlasím s Luffym (plus nedostaneš), som tiež toho názoru, že ľudí ako je on Luffy vyslovene nenávidí, čo sa takto správajú k svojím podriadeným. A to ešte nevie, že Bellamy bol skopaný na príkaz DDho, pričom ho Hyena toľko obdivuje... Toto keby ešte vedel tak DD neskončí len tak rozbitý na zemi *3*

No nemal som absolútnu šajnu komu Mera pôjde, teraz už aspoň môžem niekoho označiť. Sabo asi nebude mať DF, Oda to snáď plánoval pre neho. Takže som zvedavý na nový Haki beast Lucy v ringu.

A nerad to priznávam, ale Reb-whatever má zatiaľ najväčšiu šancu sa k nim pridať kvôli Luffyho sympatiám. Stále ale pevne verím, že tomuto failu sa vyhneme. Meru nedostane, musí vládnuť. Riku pôjde do dôchodku. Soldier nemá kráľovskú krv a Violet je pirátka. Takže musí odísť so slamákmi.

Čo sa stane s CCm na konci? Asi pôjde mariňákom do väzenia a Hyena, nuž buď to bude divízia alebo si pôjde po vlastných. Tak to vidím ja, ale Oda to určite všetko zamieša a spraví inako *3*

#4063 Luffy94, 11. 12. 2013, 20:54:56
1 0

Bellamy nezabíjal vlastných ľudí.

#4064 Luffy94, 11. 12. 2013, 21:01:18
1 0

Nemyslím si, že Bellamy má ešte nejakú budúcnosť. Myslím, že ho sám DD odbaví pred Luffym a vtedy Luffy definitívne rozkope Doflaminga aj celý jeho palác a Riku bude žiť medzi ľudom.

#4065 Raijin, 11. 12. 2013, 21:04:59
2 0

Neviem či má históriu ale určite má úlohu. Keby nie tak by sme zostali v tom, že bol zabitý na Jayi.

#4066 Luffy94, 11. 12. 2013, 21:14:32
1 0

Úlohu už dostal. Pirát neveriaci v sny, ktorý sa neskôr poučí a po zvyšok arcu slúži ako charakterová vypchávka v obrovskom množstve nových charakterov. *5*

#4069 Moku, 11. 12. 2013, 22:29:50
2 0

731 - 10/10... Ku tej skupine co som minule pisal som myslel ze uz nepride nikde.. a zrazu sa tam ukazu este revolucionars :D...

Teraz len dufam ze si oda neplanuje dlhu dovolenku lebo toto co zacal nemoze teraz zastavit :D

#4072 Raijin, 12. 12. 2013, 18:51:47
2 0

731

Tentokrát ma cover dostal, tak stará celú tu dobu vedela o tom, že on nie je jej vnuk, či syn, ani neviem už.. *3*

Tak ma napadá, že Bari Bari no Mi je dosť slušná schopnosť. Kto vie či to má nejaké obmedzenie. Ak si môže vytvoriť okolo seba kocku tak sa nikto k nemu nedostane ani magmový týpek. Ak by chcel újsť tak si len vytvorí nejaký dlhší kváder a v pohodičke si odíde a bude sa len smiať. A offenzivita, bez haki jeho útok tiež nezastavíš, navyše to môže mať pekne deštruktívnu silu, keď vytvorí tu bariéru väčšiu tak môže potopiť celú loď alebo zrovnať so zemou celé mesto, ale takú veľkú už asi nemôže vytvoriť...

Dellinger teda odchádza podporiť Lao G. do Toyhausu. A Bartík sa mi začína ľúbiť stále viac a viac. To že niekoho podpálil, no tak budiž, občas sa treba zabaviť *3*

Prečo teda hračky musia byť v noci v toyhouse? No pretože nakladajú tovar na lode. Moje skvelé teórie o tom, ako sa v noci premieňajú spať nahrádzam touto. Hračky predsa nepotrebujú spať.

Len to ma Soldier trochu v pláne zle, cieľ nie je aby sa Dressrosa vrátila Rikuovi ale aby išla vládnuť Rebecca. Ale na to sa príde až neskôr tak odpúšťam.

A konečne poznáme toymakera, je ňou ta malá roztomilá holka, čo má vždy na prstoch nejaké bombóniky alebo niečo iné sladké. Zjedla ovocie Hobi Hobi no mi a môže premieňať ľudí dotykom na hračky. No dosť powerful ovocie, keď si uvedomíte to, že na začiatku sú aj bez vôle (a teda prehrali zápas v okamžiku, kedy sa premenili) a tiež ostatní zabudnú na to, že kedysi niekto (kto sa premenil v hračku) existoval, takže ich ani nikto nezachráni, ak user nestratí vedomie. Aby to ale nebolo až tak silné ovocie, tak jeho druhou stránkou je, že užívateľovi sa zastaví vývoj, a možno ak bol už starý, tak sa vráti do detského veku? To už nevieme. Patrí pod Trebola (ktorý dúfam má lógiu slizu a nie soplu ako to doteraz vyzerá) a ten ju má za úlohu chrániť. To dáva aj zmysel, pretože tvorí hlavnú časť DDho plánov. Vyzerá to tak, že bude slabá.. SOP... *3*

Usopp hrdina *3*
A čo to vlastne má teraz Franky na hlave?

Luffy hľadá východ na záchode... *5* a stretáva sa s kuracou hlavou. A Bartolomeo celú dobu vtipný ako sa s Luffym rozpráva a musí byť pri tom k nemu chrbtom. *3* *3*

No ale vďaka Hyene nájde východ. A tak lojálna osoba ako Bellamy nebude nový slamák.. Prasiatko to ale počuje a čo plánuje?

Príchod Saba ale zmenil všetky teórie o tom, že ako sa to vyvinie s Luffym v turnaji. Boli nápady, že turnaj sa nedokončí, Luffy prerazí zem a dostane sa do továrne a bla bla, ale nakoniec za neho nastupuje Sabo, wtf! Na Dressrose nájdeme všetko!

Admirál, Shichibukaiovia, supernovy, tenryuubita, CP-0, yonkou, revolucionárov, Saba a ešte čakám, že dorazí aj Jinbe, keďže Strawhati majú problém s BM a Jinbe musí tento problém vyriešiť! *2* A keď už sme u toho, že sa tu všetci stretneme, tak nech dojdú aj whiteberďáci, predsa nechcú aby Aceove ovocie mal niekto iný nie? *3*

Kinemon vymyslel ozaj úžasné prevleky *5* A chudák Luffy sa ešte stále nevie spamätať zo Saba, ale však aby nie. No ale kde bol doteraz ten parchant, áno u Dragona viem, ale prečo sa neobjavil pri Aceovej poprave, prečo teraz môže ísť zachrániť jeho ovocie no samotného Aca nie, môže ísť dolievať šálky k jeho hrobu, no nemôže sa ozvať ani Luffymu ani Acovi 10 rokov! Robin chápem, že mu to nepovedala, určo o tom vedela ale chcela ich nechať aby sa stretli osobne. Oda, očakávam veľmi dobré vysvetlenie!

A Koala, pamätáte si tu "slúžku" na Fisher Tigerovej lodi? Ktorá bola skôr chlapec, pozrite sa čo z nej vyrástlo a navyše sme sa dozvedeli, že človek sa môže naučiť Fishman karate. A to na čom sedí, to sú iba nejakí fodderi, nikoho mi nepripomínajú.

"We will be the ones, who carry on his will." No a toto.. Neviem ako si to mám vysvetliť. Vôľa D? Súvisí to s ovocím? Aká je jeho vôľa? Oh my...

Ok streda je čoskoro tu. Táto kapitolka bola ešte lepšia ako minulá, to si chceš Oda vážne držať takéto tempo? YES!

10/10

#4077 sandzftw, 17. 2. 2014, 18:28:58
2 0

Tak zase doufám, že se konečně po několika měsících dočkáme alespoň zmínky o Sanjim. To jak si vede jako zastupující kapitán mě zajímá momentálně nejvíc. *10*

#4083 Slash, 13. 12. 2013, 14:39:18
2 0

A konečne sa skončil cover story s Caribouom a nabudúce dúfam uvdíme aký ďalší Oda vymyslí. *5*

#4092 Deidara, 14. 12. 2013, 18:05:48
2 0

Můj dojem z kapitol 730 a 731...

#4099 Moku, 15. 12. 2013, 11:00:15
2 0

Raijin: "A Koala, pamätáte si tu "slúžku" na Fisher Tigerovej lodi? Ktorá bola skôr chlapec, pozrite sa čo z nej vyrástlo a navyše sme sa dozvedeli, že človek sa môže naučiť Fishman karate. A to na čom sedí, to sú iba nejakí fodderi, nikoho mi nepripomínajú."

A bolo mi divne ze preco ju tak ukazali a to je ona! :D. Tie mena vedlajsich postav si moc nepamatam no :D

#4103 Raijin, 15. 12. 2013, 17:04:34
2 0

Tak mi daj "súhlasím" na to review, keď som ti pomohol *3*

#4104 Deidara, 8. 5. 2014, 0:32:08
2 0

Už předchozích pár kapitol bylo opravdu suprových a s každou další ten příběh nehorázně graduje!

Mingo terorizuje všechny a všechno a potápí tak zemi do svízelné situace: Zabít nebo být zabit! Máto opravdu super promyšlené. (good monolog)
Revolucionáři a spol se sešli na jednom místě a tady byl opravdu neskutečně super moment, ty výrazy... no prostě nemám co říct *3* *3*

(Bartuv jazyk tu vypadá jak nějaká kudla *3* )

Myslel sem si, že to bude nej moment kapitoly - BIG MISTAKE!
Lovecká hra na “12 hvězd“
1 hvězda- Kinemon, Viola, Robin, Rebecca, Franky
2 hvězdy - Zoro Kyros
3 hvězdy - Sabo, Luffy, Law, Riku

Ussop: “Vypadá to, že o mě nevědí“ - BANG! 5 hvězd *3* *3* *3*
Tímto bude asi Usoppova aktivní uloha na Dressoře končit, už bude leda tak říkat jeho věrným vazalum co a jak. Opravdu sem nevěřil, ale Oda nám Usoppa tady opět postavil do popředí a udělal to tak, že z něho vytáhl maximum tím nejlepším možným způsobem.

Ještě k lince s mariňáky:
Fujiho hlavní cíl určitě bude ochránit občany a moc dobře si uvědomuje, že nechat Slamáky se s Dofym vypořádat bude asi nejlepší způsob jak to udělat, takže teď bude pravděpodobně trochu v pozadí a redukovat chaos.

Dál je tu teda telefonát a výměna informací mezi oběma skupinami, které nyní vyrazí do protiutoku. Samozřejně rovnou po hlavě.

Dnešní kapitola doslova přetékala dávkou epiky a vtipu.
zaslouženě tedy 10/10 a už se moc těším na další kapitolu *1*

#4112 M.D.Luffy, 17. 12. 2013, 18:56:00
2 0

Tak po minulej kapitolke trosku zvolnenie a len vysvetlovacia kapitolka. Ale aj tak aspon nejake nove info. Ale Oda nas natahuje ako snurky v gatiach. Tak nic zase budem musiet tyzden cakat. 9/10

#4113 Retghar, 17. 12. 2013, 19:44:20
2 0

V dnešní manze bylo ukázáno na jedné dvojstránce jakou krásnou sbírku "mutantů" ta mingova rodina má :D Jinak je skoda ze v tak rozjete casti bude zase pauza přes vanoce a silvestra. Aspon to tak byva vetsinou. Ale pristi jeste bude :)

#4122 Deidara, 18. 12. 2013, 0:54:47
2 0

Takže “kratičké“ shrnutí kapitol 730-731-732

Cover story:
Opět Caribou... achjo. je sice pěkné, že chce chránit bábi, ale příde mě to pořád dokola a dokala, stejně zase dostal na hubu... V dalším vidíme jen hrob a dozvídáme se, že bábi celou dobu věděla, že bahňák není její vnuk. To bylo trochu neče... no vlastně to nikdo vůbec netušil, takže překvápko. A teď už co na tom bylo nejlepší... Konečně konec *3* ano nemohl sem se dočkat konce tohoto story, takže su velice rád, že končí. Jediné věc, co mě na tom zaujala byl asi X Drake to bylo dobré
V 732 byl tedy konečně ten nový Cover:
Luffy tam závodí s nějakýma ještěrkama a trofejí není nic jiného než maso. Vypadá to docela zajímavě, tak uvidíme co se z toho vyvine.

730:

Na začátku se Zoro s Kinemonel vyrhli na minga, ale co se nestalo, zastavil je Fuji a Zoro měl konečně aspoń krátkou výměnu s admirálem a myslím, že v ní docela obstál. Kinemon to mezitím schytal od DDho (jak jinak *3* )

Dofy se mezitím vznáší pryč i s Lawem jako trofejí. Trochu mě nesedí, že nechal zora jen tak jít, když se s ním teď mohl v klidu vypořádat - s admirálem na své straně by se Zorovi sotva podařilo utéct. napadá mě jediné vysvětlení a to, že ho nepovažuje za hrozbu. Zoro je sice extra siný, ale vždy ho zastiňují velká jména - Luffy a teď nevíc i Law, všichni ho tak nějak podceňujou, ale až vypustí svou pravou sílu, tak se svět bude divit a my slintat užasem *3* A Luffy? Doffy věří, že se z kolosea nedostane. (chudáček, jak on ty slamáky podceňuje *3* - na to dojede)

Zoro s Kinemonem teda teďkom musí zdrhnout mariňákům a děj se nám střihne na Sunny. BIg Mom osobně! Tato událost poslala do kompostu všechny teorie, ale pořád to není nic moc v porovnání s tím co bude následovat. Toto sou ty momenty, kdy si člověk říká... “To je ono, ten důvod proč sleduju One Piece
Myslím, že není potvrzené, že je BM na lodi, ale vypadá to jako její vlajková loď, takže předpokládám, že tam je. navíc by po tomto bylo velké zklamání, kdyby se zjistilo, že tam není.
CC říkal, že BM de právě po něm, to by mohl být důvod její přítomnosti a asi to tak i je, ale kdo ví, kdo ví...
Teď se teda dehrává rozhovor a Nami říká, že v boj s DDým je o třech věcech: 1. CC, 2. Smile factory, 3. Momonosuke - z neznámého důvodu. To byl opravdu moc rád věděl proč on, pár věcí mě napadá, ale nemá smysl nad tím teď moc polemizovat. když je tam ještě tolik neobjasněných věcí. pár dalších keců o tom, proč Law udělal to co udělal a slamáci se teda rozhodli... Luffy a asi i Zoro dou nakopat DDho do paláce, Frankyho skupina de osvobodit hračky a roztřískat továrnu a Sanji... Sanji měl zas opravdu epickou pozu, když žádal o protiutok. tolik asi vše k 730... a jedeme dál

731

Bellamy dostal na frak od tranzvestity s rohama a uvědomuje si, že ho jeho milovaný pán chtěl opravdu zabít, ale proč mu je pořád tak věrný? a nejenom on už víc lidí pro něho bylo ochotných zemřít. Opryvdu se nemůžu dočkat na odhalení jeho celé historie a odpovědi na tuto otázku, protože podle toho, co sme se zatím dozvěděli mi je to dost šmejd

Bartík se, ale rozhodl zapojit a zachránil svému bývalému sokovi zadek. je docela dobré vědět, že i někdo jiný než slamáci má reálnou šanci porazit Doflamingovi důstojníky. Obzvlášť když ten někdo je největší fangirl smamáků *3*

Delinger je teda poslán bránit továrnu s polečně s ostatními ze diamanteho armády(to jsme se dozvěděli v další kapitole)

-střih-

Vojáček nám vysvětluje podrobnosti operace SOP. Plán teda spočívá v tom, že použijí tunel, který s těma skřítkama vykopali a dostanou se tak přímo do podzemního areálu pod továrnou, kde drží hračky jako otroky(dalo by se říct) a zajmou tu malou holku Sugar, která je teda náš “Toy Maker“ patří do trebolovi skupiny a ten osobně nad ní drží stráž, nevím jak si vojáček představuje, že se mu ho podaří obejít. Kdyby tam byl Franky(ten musel nakonec jinudy - v příští kapitole), tak to dává smysl, ale takto? no nevim nevim...

A konečně se dostáváme k nejlepšímu momentu nejen této kapitoly, ale celé posttimeskipové části příběhu! (aspoň pro mě to tak teda rozhodně je)

Luffy se setkává s Bartíkem, který je celý nervozní jen z jeho přítomnosti, vzájemně si vysvětlí situace. Bellamy řekne Luffymu o východu a bartík slíbí, že pro Luffyho získá Mera Mera no mi... já tu rybí hlavu začínám mět docela rád *3*
Burgess v pozadí... nevím, nevěnuju mu moc pozornost, protože je jeho přítomnost je tak trochu na “vedlejší koleji“ když je tam toho zrovna tolik důležitějších, ale třeba se pletu a sehraje tam opravdu důležitou roli.
Konečně to přichází, muž, kterému není vidět do obličeje. Má takový ten obleček a vlnitý límec, který je charakteristický pro jednu osobu, která sehrála v Luffyho dětství důležitou roli. Luffyho výraz mluví za vše... Není o tom pochyb! Sabo se vrátil! V moment, ve který by to nikdo nečekal. Přebírá Luffyho masku a de se účastnit turnaje. No jak toto dopadne... whoooo, to byl zase EPIC moment a taky se nám na scéně objevuje další revolucionář Koala. mladá holka, bývalá otrokyně a kámoška Fishera Tigera, která umí rybácké karate. Slamáci konečně dostali pořádné posily *1*

732

tedy kapitola dnešní...

Začátek je o tom jak se Tontata vyrhá do akce, teprve start a už zádrhel. Franky se nevejde do tunelu *3* Tak teda de venkem s tím, že to bude ideální příležitost jak odvést pozornost. U jednoho ze 4 vchodů naráží na stráže a jednoho úchyla z DDho posádky. Senor Pink! Osobně mě tato postava příjde nejméně zajímavá ze všech DDho důstojníků, tak doufám, že s ním Franky udělá krátký proces. Navíc má uplně divnou schopnost. Doslova plaval v chodníku, se tozatím neodvážím nějak blíže specifikovat. dělá tam teda pěkný bordel, kterého si nepřítel velmi dobře všimnula my některé z nich můžeme vidět na jednotlivých slidech. Konečně další obrázek Peeky :D

Při průchodu tunelem dostáváme pár užitečných informací ohledně DDho hlavních členů. Můžeme vidět rozdělení jednotlivých armád a přiřazení členů ke každému “Super executives“ + 2 členové mimo - Monet a Vergo.
Osobně sem si myslel, že Vergo je na úrovni těch třech z křesel, ale je ještě víš.

Prásk! Usoland dostal hezkou řachu do hlavy *3* to bylo dobré *3*
Tontata army teda konečně dorazila na místo a může započat další fáze plánu SOP
Ten prostor tam uvnitř je opravdu obrovský. Místo, kde sou hračky nuceny dřít jak otroci. Jsem zvědavíý na další průběh.

Celkové zhrnutí... děj se nám opravdu hodně posunul a nabídl za ty tři kapitoly dechberoucí momenty. Nevětší +:
- Nástup Big Mom
- Návrat Saba
- Přehled o rozdělení důstojníků Dogflamingovi rodiny
- Zjistili jsme, kdo je Toy Maker
- Konec Caribouova Cover Story

Hodnocení jednotlivých kapitol:
730 10/10
731 10/10 - dal bych i víc, ale už je to na maximum *3*
732 8,5/10

Raijin psal něco o plnohodnotných příspěvcích, tak doufám, že tento se do nich počítá *3* napište 30 takových a můžete do soutěže *3*

#4232 Raijin, 24. 12. 2013, 23:56:35
2 0

Deidara, nejako takto ale ešte trošku obsiahlejšie a máš 1 post *3*

732

Tak to bolo o niečo slabšie, ale stále je to OP a to je vysoko nad priemerom ostatného. Stále je o čom písať a čo hodnotiť.

Takže najdlhšie cover story skončilo, som rád, očakávalo sa od toho veľa no nakoniec sme videli iba X-Draka,dúfali sme v nejaký obrys Kaida, škoda. Teraz spravil request story, takže taká oddychovka. Hlavne nech to čoskoro skončí a vidíme nejakú inú časť sveta OP.

Sugar, nepodceňovať, navyše s Trebolom si boli dosť istí a ničím neohrožovaní, keď sa dozvedeli, že sú pod útokom. Sugar nakoniec niečo dokáže aj sama a úprimne v to dúfam, jej schopnosť je dosť overpower ale keby tam nabehli a knockli malú bezbrannú dievčinku tak by to bolo trapné, ide tam ale aj Usoland, takže by sa mohlo udiať knock-out podobný u Perony.

Malý tunel, príliš malý a Fraland si navyše nemôže ani zložiť ramená *3* Ale je dobré, že Franky si pôjde raziť svoju vlastnú cestu, chcem ho vidieť bojovať aj bez Generála. Čo vlastne dokáže, na to sa veľmi teším.

Mno a minulá kapitolka mi vnukla nápad, ktorý mi táto potvrdila. Hračky naozaj chodia večer pracovať a pracujú až do skorého rána.

Main question, "si idiot?" *3*
anyway, Franky vs. Senor Pink. Kam ten Oda na to chodí, fakt taký výzor, cumlík v hube a neznáša spratkov *3* Jeho vlastnosť strhávať podprdy aby si utrel ústa sa mi ale ľúbi, thumbs up *5* *3*

Nikdy ma ale nenapadlo, že keď budem žužlať cumlík a mať tak veľké brucho, že mi bude až pretekať, tak sa na mňa holky budú lepiť, women, you cannot understand.. *5* *5* *2*

Súboj divných chlapíkov započatý. Seňor bude mať najskôr nejaké Swim Swim Fruit - môže vo všetkom plavať, keď sa pozriete, predvádza tam kraula, zaujímavé využitie v súboji, asi môže aj niekoho stiahnuť so sebou "pod vodu" a tým ho udusiť, uvezniť..

A prečo toho Piku vlastne toľko schováva, nerozumiem tomu, prečo je tak dôležité ho ukazovať v tieňoch, v maske, spoza chrbtu..?.. To jeho telo s tými bodcami sme nikde ešte nevideli. Miss doublefinger to nebude, ak vám ju tie bodce na ramenách tiež pripomínajú. *5* Prečo ho schovávať?

"They do not even know. Nobody" "Nobody even knows about you". Tak Trebol, nebuď si až tak moc istý sám sebou a svojou special abilities users army. Informácie sú vo vojne kľúčové, to je pravda, ale slamáci o tom už vedia *1* .
A to bude tvôj koniec, ak nemáš lógiu ale myslím, že Soldier má dosť informácii a má už plán ako sa s tým prípadne vysporiadať.

Zistili sme, čo to vlastne tá rodina znamená, ako to má Doffy vymyslené, zorganizované. Si síce pod Doffym no aby si bol rodina, tak sa musíš stať officerom. 2000 fodderov, 10 officerov, 3 elitný + eliťák Vergo a oficcer Monet.

Trebol - tím užívateľov so špeciálnymim schopnosťami
Diamante - bojový oddiel
Pica - jednotka špeciálnych operácii

Som rád, že to máme všetko pohromade na jednej stránke.
Svôjho hrdinu Usolanda, takto šmaria o stenu ako baranidlo? *3* *3*

Hurá, konečne sme sa dostali do smiley factory, hračky makajú ako divé a to je deň. Ten tajtrdlík, čo tam vyjednáva s tým "mafiánom" nie je to ten, ktorého sa pýtal Franky s Luffym na to kolosseum? Myslím, že áno. Každopádne je neskutočné koľko je miesta pod Dressrosou a Doffy to má veľmi pekné všetko vymyslené. Hmm

Na batoto to síce chýba no MR píše, že 733 budú farebné stránky a začiatok bitky. Bitky ako celok alebo bitka iba jedna, nevadí, aj tak aj tak bude to super. Keby tam ale uvidím súboj Frankyho, súboj s Trebolom v toy house, súboj Luffyho a Zora v paláci, súboj Violet s Gladiusom, súboj Saba a jeho oponenta, madafaka yes! Presne to si želám od ježíška, od môjho ježíška Odu. Nič by som sa síce z toho nedozvedel a neskutočne by to bolo napnuté ale bolo by to super, super, super. VS VS VS VS.
HAVE NICE HOLIDAY, 733 is coming soon.

8/10

#4407 Raijin, 10. 1. 2014, 20:36:50
2 0

733

Dobrá kapitolka ale asi až na tu poslednú stránku nie je moc čo rozoberať.

Color cover je podarený a pekný, Oda to vie, ale to som už veľakrát písal. Možno iba malú výtku mám. Chopper je oblečený do teplého zimného oblečenia. Pritom, to je on ktomá kožuch a má rád zimu. Žil v Sakura Kingdom, takže toto je taký malý fail. Zoro od kedy nosí meče na chrbte? Každopádne to nenarušuje dej takže ma to nezaujíma.

Rebecca vs. Suleiman, hrdina bitky Dias Naval, o tomto by sa mohlo povedať viac. Jediné čo vieme je, že krajina, ktorú tak miľuje ho za niečo spáchané v tej bitke odsúdila. Nosí na sebe ale medaile takže bojových skúseností má veľa. Nepomohlo mu to...

Orlumbus, ďaľší týpek, ktorý pri posilovaní zabudol na nohy. Ale nie len toje na ňom smiešne ale aj to, že ruky má skoro po zem. Trochu pripomína Brownbearda, až na to, že nemá bradu. Ukazujú sa nám účastníci bloku D, teda ten hlavný zvyšok. A vďaka bohu sme už v továrni, kde sme sa nejako výrazne vpred v deji teda neposunuli.

Soldier odišiel a plán má nastarosť teraz Usopp, on sa toho sice bojí, no je vynaliezavý a dúfam, že niečo vtipné za použitia trpaslíkov vymyslí, skôr než sa premení na Pinokia *3* *3*

Tontana Combat - Tail Hammer, druhá najlepšia vec v tomto chapteru. Neskutočne som sa zasmial, keď som to videl prvýkrát. Proste ako hovorí názov, kladivom zaklincovať a presne tak to aj je *5* palec hore.

Soldier je jasný Kyros, tu vážne nie je o čom. Všetkým sa vyhýba. Preto z 3k zápasov iba jedno zranenie. Ešte, že ako k nemu došiel, resp. prišiel (o nohu) *5*

Tu, keď som nad tým rozmýšlal. Tak Hobi Hobi no Mi, neodstráni úplne všetky spomienky. Pretože spomienky na Kyrosa ostali. Jasné, ľudia nevedia, kto bol pod maskou a malo by to ísť ruka v ruke všetko preč nie... Tá Kyrosova socham niekto to tam dal, niekto si to musel pamätať. I keď si už nepamätám, kedy presne sa tam objavila a či to bolo v minulosti do 10 rokov alebo viac. Ak viac tak potom plácam nezmysly...

Flashback, nuda.

Možno som vynechal niečo, čo ma prvýkrát zaujalo, keď som to čítal. No za tie dva týždne som tu kapitolu čítal už viac ako 3krát a nechcelo sa mi to teraz odznova. K čomu som sa chcel dostať. Je last page.

Určite to bolo rýchle by Sabo. Rýchle? Rýchly koniec bloku D? Alebo rýchly pohyb a knock-out? Ako je myslená tý rýchlosť? (Ešte sa k nej vrátim)
Už som o tom počul. Áno? Počul? Haki si už musel zažiť na vlastné oči. Nie je možné aby si teraz povedal, už som o tom počul, namiesto toho aby povedal, to bolo bla bla... Zrovna jemu by to už malo prísť triviálne.

Úplne všetci su dole. To by ale znamenalo, že to bolo buď niečo z vonka. O čom pochybujem. Alebo to bol trochu selfdestructive attack, ktorý knock-outoval všetkých a zároveň trochu ublížil aj jeho, no tomu, čo ho spravil.. Pretože niekto vstáva.

Postavy, ktoré boli na začiatku, už neviem v ktorej kapitole ukázané, že sú súčasťou bloku toho a toho. Tak všetci tu sú ukázaní, až na tajomného Meadows. Meadows, ktorý má na sebe masku, kožuch nejakého geparda.

Tákže. Gepard - zoan - zoan army - Kaido - Kaidov veliteľ divízie.
Gepard - najrýchlejšie zviera - that sure was fast by Sabo - I'd heard the rumors - by Sabo.
Už o Meadowsovi a jeho útoku, rýchlosti or whatever počul.. Dáva zmysel..

Takže pre mňa vstáva Meadows, užívateľ Neko Neko no Mi, model: Gepard.
Najrýchlejšie zviera na planéte (na krátke trate).

Dnes mi skončilo deadline, pretože zajtra je jeden z prvých dní, kedy môžeme začať očakávať kapitolku. Objaviť sa má 11 - 15. januára. .

7/10 za poslednú stránku, ktorá nás nechala čakať vyše dvoch týždňov a za tail hammer. Bez tej poslednej stránke by to kleslo aj na tých 5-6...

Keď niekto chcete, nájdite kapitolu s predstavením Kyrosovej sochy (najlepšie sa bude hľadať podľa profilu Rebeccy, pretože to je jej first appearence, a nájdite, či tam je niečo písané o tom, že kedy sa tam objavila tá socha.

Hakuhódžó no senši