Fórum – O nejnovější kapitolce

#3973 M.D.Luffy, 3. 12. 2013, 19:11:12
2 0

Dnešná kapitola dačo nenormálne. Nemám slov *9*

#3974 Luffy94, 3. 12. 2013, 19:39:12
1 0

Polovicu obrázkov mi zmazalo, jebem na to...

11/10 EPIC EPIC EPIC!!

#3976 Robko, 3. 12. 2013, 20:09:50
2 0

Mluvíš mi z duše, Luffy *3* Fakt jsem myslel, že nadšením omdlím.

#3977 Mugiwaralotho, 3. 12. 2013, 20:11:37
2 0

Dnešní kapitola ani nejde popsat slovy :O něco neskutečného :)

#3979 Slejhy, 3. 12. 2013, 20:44:03
2 0

Takhle má vypadat kapitola po každym hiatusu.

#3980 maklmape, 3. 12. 2013, 20:49:06
2 0

dneska jedno velký woooooow!! za to čekání to stálo...úžasná kapitola!!

#3981 Nodachi, 3. 12. 2013, 21:19:20
2 0

Nepředstavitelný. *9* *9* Tý vado, fakt hustá kapitola. Situace zatím pro Slamáky vypadá dost beznadějně. Z jedný strany Doflamingo a mariňáci, z druhý připlouvají lidi od Big Mom... By mě zajímalo, co má Doffy v plánu s Traffym. Oddělat ho mohl už dávno. Napadlo mě, jestli z něj nechce nechat udělat nějakou hračku. Co jinýho se zrádcem? (Tak z Doflamingova pohledu to zrádce je, to mu prostě neodpářete.)

Ještě teď jsem z toho vedle.

#3984 Luffy94, 3. 12. 2013, 22:10:01
1 0

Snáď dnes už všetkých utvrdilo, že Zoro naozaj druhé oko nemá a ani ho nikdy neotvorí. Pretože dnes mal k tomu jedinečnú príležitosť a nespravil to.

#3999 Pepe55, 5. 12. 2013, 18:13:25
2 0

Pre mňa Zoro sklamanie.
Jedna rana a hneď krvácal.
Keď ho trénovalo číslo 1 z mečom .Typoval som že bude aspoň v top 5.
Sanji ma aspoň tajnú zbraň.

www.youtube.com/watch?v=o731qU2Dmbg

#4000 Luffy94, 5. 12. 2013, 18:22:33
1 0

Oni sú elitní šermiari imúnni voči krvácaniu? Celkom novinka pre mňa...

#4006 somalec, 5. 12. 2013, 23:20:06
2 0

Len by ma zaujímalo, prečo Zoro s Kinemonom nerozsekli mreže alebo tú budovu a nepomohli tak Luffymu utiecť. Možno som niečo prehliadol, ale ak nie, tak je to fail. Inak bola kapitola neskutočne EPIC! Big Mom, to ma poser...

#4007 Luffy94, 6. 12. 2013, 13:07:35
1 0

Ak som to dobre pochopil, tak Zoro s Kinemonom vlastne chceli upútať pozornosť Mariňákov na seba. Keby vysekali otvor pre Luffyho, tak by automaticky išli všetci po Luffym, ktorý sa potrebuje dostať do paláca. Či do paláca pôjdu aj Zoro a Kinemon nie je isté, predsa len sú tam kvôli továrni.

#4008 Moku, 6. 12. 2013, 23:22:36
2 0

Tak premna najlepsia kapitola za tento rok. Zacina sa to tam pekne zbiehar a ta lod Big Mom? Najviac top :D. Na inych forach si myslai ze je tam aj samotna Big Mom ale tak tomu akosi neverim. Ci?

Ked si to tak zbehnem tak su tam:
Admiral, CP0, posadka Big Mom (Pekons - 330m beli!) a Burgess. Co si viac zelat? :D. Dufam ze tato akcia ostane a kazda kapitalo pocas celeho arku bude taka ako 730! :)

#4009 johnbarker, 7. 12. 2013, 0:10:57
2 0

http://readms.com/r/one_piece/730/2173/13
Na levo v prostedním obrazku vidite jakoby oko. je odost víš než normalního člověka, sož bych typoval že by to mohla bejt Mamka. Ještě si zapoměl na Minga, x více kapitánu a pár tisíc marináku. řekl bych že toto sami slamáci nemužou zvladnou a nasvětšuje to tomu že but luffy nebo zoro osvobodí vězně kteří budou bojovat po boku slamáku.

#4026 Why?!, 8. 5. 2014, 13:51:39
2 0

Fajn kapitolka, ale chybí mi tam furt Sanji :(

#4029 Retghar, 11. 12. 2013, 0:37:43
2 0

731
Sabo je živej a konečně se ukázal *5* , pochopil sem to správně že ta holka patří k revolucionářům? By znamenalo že i sabo teda :D

#4031 Raijin, 10. 12. 2013, 0:56:51
2 0

Cover síce možno dojemný, no ja som ho tak rýchlo preskočil, takže to je snáď jediné, čo sa na tomto chapteru pre mňa nepodarilo.

Prečo má vlastne mingo zbraň, keď má svoje strunky, ktoré môžu prebodávať ako náboje? A ani sa mi ku nemu moc nehodí. *3* Dressrosa sa raduje, že kráľ je v bezpečí, šak o nedlho sa budute radovať, že kráľ bol zvrhnutý, len čakajte oklamaní obyvatelia Dressrosy.

Zoro s Kinemonom okamžite vyštartovali po Doflamingovi, žiadny strach nič, tak ako sa očakáva. A stránka na to, no akože, masterpiece. Krátke stretnutie Fujitori a Zora, no dúfam, že sa toho ešte dočkáme, určite nie teraz až do konca, že jeden z nich vyhrá ale aspoň ešte jedno menšie stretnutie by neskutočne potešilo. Každopádne, Fujitora až teraz spoznal, že Zoro je jeden z týpkov, ktorí boli v tom bare.
Prasknutie sklíčka tiež fajné.

Každopádne tiger vytvoril ďalší kráter, a Zoro padá, Kinemon tiež padá ale žiadny vážny damage. Zoro zarozmýšla a vďaka ti skypiea, že môžeš útočiť na dialku. Fujitora sa musí totiž ubrániť útoku a tým ?gravitácia? kráteru bola zastavená a Zoro je voľný.

Ták a už všetci vedia, že mugiwara no ichimi nestoja len proti shichibukaiovi ale aj proti admirálovi. A je jasné, že sami to nezvládnu. Ako už bolo niekoľkokrát spomínané, Luffy má už značnú výpomoc, ktorú našiel v koloseu. Ale bude využitá? Áno Oda si s tým určite pohraje a ukáže ich, myslím ale, že mariňáci sa neskôr stiahnu pretože DD bude zvrhnutý a samotný ľud Dressrosy spozná ako to všetko bolo a podporia slamákov. Keďže tigríkovi záleží na obyvateľoch tak sa stiahne.

Fujitora zase lieta, a podľa tohto, môžme usúdiť, že svoju schopnosť, nevie použiť sám na seba. Tiež si spraví vlastné rozhodnutie, ktoré sa tiež cení. Je nutno ale poznamenať, že Law vyzerá fakt vtipne ako je maličký oproti týmto dvom.
No ale čo potešilo, je Lawov meč za opaskom DDho, vyzerá s ním fakt štýlovo, navyše mu aj ladí s nohavicami *5* A nodachi je pre neho ako katana :D

No, BIG MOM, kto to čakal? Hackov telefonát? Spievajúca loď? Vyzerá super, presne som vedel, že loď BM bude neskutočné vyhraná. Sladkosti, kornútky, koláč, úplne super. A hlavne ten rozdiel vo veľkosti, neskutočné. Na TB to nemá ale tak to už bol skôr ostrov. *9*

Otázka znie, je samotná BM na palube. Pekoms nevyzerá, že by v ruke držal Den Den Mushi, možno je niekde položené... Navyše toto bude hlavná loď, pochybujem, že tak vyzerajú všetky, i keď môže ich mať ako WB viac ale pochybujem, fakty, alebo resp. to, čo som si odvodil, mi hovorí, že tam bude. Ale zase neviem, si myslím, že tam nebude, k záporákom vždy dojde Luffy a nedojdú oni za ním. Toto by bolo celkom mrhanie dôležitej postavy. Ale čo vlastne Oda zamýšľa s BM teraz. Keď tam dotiahol yonka, tak tam zohrá aj úlohu, nie že sú tam iba na jednu stránku, Sunny utečie a yonkou pôjde domov.

Len teraz je ďalšia otázka. BM prišla len kvôli CCmu alebo chce poriešiť aj Doflaminga a jeho obchody? Ak áno tak je to pre ňu prioritnejšie. Ak Sunny utečie, tak BM pôjde najprv po DDm, lenže Franky to nechce, takže Sunny ju musí nejako zabaviť. Ak ju zabaví, nevyhrá. Tak čo teraz? Veľmi sa teším, čo sa z tohoto vykľube :D.

A konečne, nie že by doteraz nie, ale konečne začínajú vyzerať viac ako posádka a Luffyho považovať za riadneho kapitána. Veď viete ako to myslím.

"Understood Captain" "allow me to fire back on BMs ship" A Sanji ešte nahodil Sako na ramená s voľnými rukávmi ako to majú veľké mená. A fakt, že je to štýlové *10*

Posledná stránka, nakopať Doflaminga, jednoducho super. Zoro a Kinemon idú podľa mňa ale s ním do toho palácu, tak neviem prečo hľadajú nejaký východ, keď Luffyho ruka giganta - stačí frčka do steny, navyše šermiar a samuraj ako sú tí dvaja by si s tým tiež mali poradiť, no nerozumiem tomu moc ale to sa isto objasní.

Tiež som nepochytil, kedy sa stal momosmrad taký dôležitý. A som zvedavý, že čím.

No treba to tu vôbec písať? 10/10

Až tam nájdete hrúbky, píšte mi do správy, nechce sa mi to po sebe čítať a dnes som celkom unavený tak som ani nesledoval čo som písal. *1*

#4034 Mugiwaralotho, 11. 12. 2013, 0:10:49
2 0

Manga 731 pokud minule 10/10 tak ted rozhodně též :D nemám slov, taku husinu už sem dlouho z ničeho neměl :D :D

#4035 Retghar, 11. 12. 2013, 0:55:33
2 0

Kromě Aliance s Lawem to vypadá že Luffy by mohl mít tu alianci i s Bartikem :D

#4036 Luoslav, 11. 12. 2013, 0:56:32
2 0

Koho tam ta Koala zmlatila? ci to je len akysi random fodder?

Hakuhódžó no senši