Fórum – O nejnovější kapitolce

#3851 Limetka, 11. 10. 2013, 17:37:41
1 0

Slejhy.. já bych tu teorii nechal. Tact je na prstu s písmenem E. To by mohlo značit
Exchange (to mám od Brooka). Tedy zaměnit/prohodit. Jakejma prstama provádí Shambles? E nebo T? Prostě E(xchange) jako posun v prostoru by mohlo jít.. Tact užil i proti Smokerovi na zaměnění se s šutrem, či něco podobného vykonal.

#3852 Raijin, 11. 10. 2013, 21:15:06
2 0

724

Fishman Island už máme nejakú dobu za sebou aj v anime a vrátiť som sa k nemu chcel až ho Luffy zničí aby rybáci mohli ísť žiť na povrch. Je tam sice plno farby ale viac by som ocenil pokračovanie Caribuovho cover story, konečne sa to chíli ku koncu tak to nenaťahuj.

FUFUFUFU, myslel som, že sa Sanji ohreje dlhšie a ukáže aj nejakú novú techniku ale keď nad tým teraz premýšlam. Nová technika by vyzerala lepšie, ak by ňou aj súpera dorazil. Takže až neskôr, teda dúfam, lebo na Diable jambe (aj keď to má rôzne varianty a použil dokonca na oboch nohách) začínam byť alergický.

Ták, a tento arc je nabitý MARVEL postavičkami, najprv tu máme Daredevila a teraz už aj Spidermana. A ešte aj Jora to potvrdzuje svojím "Je ako hmyz chytený v pavúčej sieti" *3*

Nemôžem si pomôcť ale vzdialený pohľad na Lawov vytvorený room ma vždy dostane, v anime to tak dobre vyzerať nebude ale v mange, zrazu ďalší záber a tam obrovská gula a len nápis ROOM, je pre mňa strašne super. A Law spravil trojitý shambles naraz. Doffyho hodil namiesto dreva, seba namiesto Doffyho a drevo namiesto seba. Kurnik taký obrovský room a to nie je v tejto kapitolke posledný a ešte chce bojovať s Doffym, kurnik, z kade ten chlapec má toľko energie.

Mno a tu som sa akurát pýtal Ľúďu, resp. to bola taká rečnícka otázka, ako ďaleko dosiahnu Doffyho vlákna. A myslím, že toto je maximum. Z Green Bitu na Dressrosu. Keď už chcel seknúť Sanjiho tak dal do toho maximum si myslím. A aj, že je to kurňa rychlé. Doffyho ovocie sa pripisuje do top 5.

Scénka, kde chce CC aby ho Jora oslobodila pobavila s jejím "mňa tiež zajali" *3*

Keď sa Law s CC a Sanjim shablol na Sunny, s čím sa vymenil, neviete to niekto rozoznať, nech sa snažím ako chcem tak neviem. Na sud je to moc veľké a nič iné ma nenapadá.

Výmena srdca sa mi ľúbi. Ale aj keby tak, to že si s ním vymenil srdce neznamená, že keby Doffy zabije Lawa bez poškodenia CCho srdca, že CC zomrie. Jeho srdce pracuje ďalej v tom obale, a srdce by prestalo byť vo vnútri CCho ale ten by žil ďalej, pretože svoje má v Lawovi. Viem trochu zložité ale neviem to napísať jednoduchšie. Jednoducho mi tá výmena prišla aj tak zbytočná. Je to ako to rozdelenie tiel, hlava ďalej komunikuje s telom a srdce teda ďalej pumpuje krv. Takže Doffy kľudne mohol zabiť Lawa, len sa nesmel dotknúť srdca, a máme ďalších 7 smrtelných miest takže až taký problém by to nebol...

Law vrátil CCmu srdce, prečo? Prečo ho nedal do držania Nami alebo Brooka aby boli všetci stále v nevýhode a mohli CCho ovládať napr. ako pri prelete cez most na Green Bit.

Room, tact, a trúfa si na Doffyho? Nemalo mu to sakra míňať energiu, mne to príde tak, že jej má až moc. Ale vyzeralo to dobre a zaujímalo by ma čo by robili ak by tam Law nebol. Brook by ho ani nezamrazil ale ani nepresekol, myslím, že na preseknutie meteoritu tu má iba Zoro. Nami možno tak blesk do neho hodila Sanji by ho asi nerozkopal v tej rýchlosti.

Ramenguy *3* *3* , ty si taká náhrada za Aokijiho, mariňák správňak. Ten meteor by mal ale tu ľod roztrhať na kúsky ale on stále drží, to majú všetky bitevníky z dreva Adam alebo čo? *4*

Mno a tu chytá Law Joru a vyhrožuje a Doflamingo vyzerá byť, že si aj cení svojich parťákov ako vždy. V minulom zmazanom review som to celkom rozoberal, neviem či som to dal potom aj do toho zhrnutia no vyzdvihoval som tam pár vecí a tak ich napíšem znova. Všetci si cenia DDho, Bellamy aj po tom, čo DD použil jeho parťáka proti nemu ho stále uctieva, už od dectva. Monet a Vergo mu boli sakra verní a neľutovali ani chvíľu, že musia pre neho zomrieť. Vergo s Monet zomreli s úsmevom na perách a Monet aj išla stlačiť sebadeštrukčné tlačitko a vedela, že zomrie pričom jej DD poďakoval. Teraz, v minulej kapitole, novo predstavená osoba, bola nasraná, keď sa dozvedela, že DDho zradila Violet. A teraz tá Jora. A čo mi najviac sedí na tom je, že oni sa ani nenazývajú posádka ale rodina. DD sa s nimi musí poznať už sakra dlho. Len tá Violet má niečo proti nemu a Law.. *3* A ešte vlastne aj Baby5 na neho zaútočila, keď jej Doffy zabil priateľa. *3* Takže tuto sa na objasnenie veľmi teším, DDho flashback narozdiel od Rebeccin bude zaujímavý a prečítam si ho neraz aby som mal istotu, že si všetko zapamätám a naplno užijem.

Sunny je azda v bezpečí, Law ide bojovať s Doffym, ďalší Room, koľko toho vydrží? Bude to na dlhšie narozdiel od Sanjiho ale myslím, že aj tu ho Doffy porazí iba s menšími problémami.

"Je to škoda, ale teraz skončila moja aliancia so slamákmi." Tak, sice Law tvrdí, že ich využil iba na zničenie továrne ale to rozhodne nie je pravda, to by potom nepovedal to "unfortunate". Rozhodne má plán dotiahnutý až dokonca na zloženie Kaida ale jeho primárny cieľ bol DD, a keby to išlo všetko ľahko a zložil by ho tak by s nimi jednoducho pokračoval na Kaida. Takže tu to určite nekončí. A aliancia bude pokračovať, dám za to ruku do ohňa.

No a zpor Lawa a DDho, ktorý trvá už 13 rokov, ľúbi sa mi Ľůďová teória o Bepovi, jednoducho sa mi to ľúbi *3* A nemal by som nič proti takej kravine *3*
A keďže to Oda takto pekne zakončil, tak neverím tomu, že nabudúce sa prepneme na niekoho iného ale zostaneme u Plameňáka vs. Law a dočkáme sa aj ČASTI flashbacku, toto bude na dlhšie, musí.

9.5/10

Prikladám stránky úmrtia Verga a Monet.

http://img.batoto.net/comics/2012/12/30/o/read50e02c2685ff9/img000006.png

http://img.batoto.net/comics/2012/12/22/o/read50d59dd262b75/img000017.png

http://img.batoto.net/comics/2012/12/30/o/read50e02c2685ff9/img000011.png

Edit: som zabudol spomenúť ten kabátik, tam DD použil aj nejako svoje ovocie asi na zmiernenie útoku. Keď sa zakrýva, tak môžme vidieť 5 tých vlákien, takže Sanji najskôr kopol do nich. Takže tie vlákna dokážu byť aj pevné alebo to len zmiernilo tie kopance v ohybnosti a spomalilo to útok.
http://img.batoto.net/comics/2013/10/09/o/read52558da5caed7/img000006.png

#3869 Limetka, 16. 10. 2013, 20:42:00
1 0

One Piece 725

Jsem rád, že tu opět máme cover story! Byla parádní a vyplnil se můj odhad. Tedy to, že se Caribou setká buď s X Drakem, nebo s Kaidem. Zatím tu máme jen X Drakea (je to on, najděte si obrázek toho, jak Supernovy vypadají po TimeSkipu a zjistíte, že ten špičák na hlavě je stejný, jako jeho nový účes), ale ke Kaidovi ho ještě pořád může vzít. I když by mě stačilo, kdyby to skončilo nějak jako "Caribouovo Kehihihi v Novém Světě 42 - Seznamte se s X Drakem, komandérem Yonkoua Kaida" + jeho nová odměna. Takže narozdíl od minule, Oda se vyšvihl. Nakonec to nebylo tak zbytečný. Teď by se ještě z X Drakea mohl vyklubat špeh pro Světovou Vládu, nebo někdo, kdo se přidá k Luffymu a sejme s ním Kaida později a s Lawem, protože pořád je taky Supernova a silově bude na Luffyho a Lawově úrovni. Prostě ten z top Supernov.

Kapitola 725 - Neporazitelná žena

Už první stránka pobavila. Scénka na mostě... Doffy: "Dobře víš, jak daleko je pro mě má rodina ochotna zajít.." Jola: "Ano, byla bych schopná položit i život za Mladého Pána.." .... Jola zdrhá. *3* *3*

No a druhá věc z první stránky.. ta epičtější. Kdo to je, že pro jeho přání Law klidně zemře? Napadá mě jeho mentor, něco jako Chopperův Hiluluk.. Teď už stačí jen to, aby se Law rozplakal a máme tu dokončenej downgrade charakteru..

Lawův plán byl nechat Doffyho bojovat s Kaidem? To asi Slamáci pořád netuší, že jde čistě po Doffym i za cenu svýho života..

Pak vidíme Momonosukeho vzpomínku.. Doflamingo oblizující krev byl dobrej, ale jestli z něj tohle mělo udělat kruťase, tak musím říct, že jsem v One Piecu četl krutější věci..

No a konečně Kanjuurou! Stín, ale což. Víc než nic!

A Sanjiho flashback nám aspoň odhalil, jak se tam dostal.. Nicméně, Violet měla docela zajímavej prostor dneska! Takže bude pod vládou? Chjo.. tvl, to jsem ji chtěl ke Slamákům.. Šance umírá poslední, pořád můžu doufat. Špeh by se hodil.

Před arénou Zoro a Kinemon už z minula.. všimli si Bartíka! *3* Omg. *3* True fan, za autogram všechno. Pobavilo! *3*

Jenže po tomhle následuje stránka s dvěma scénama, který člověku nelezou na mozek. Violet viděla Rebeccu v aréně na monitoru a radši ho zničila. Příbuzný? Nebo byla špeh u Doflaminga, s Beccou se poznala a ona je příčinou, proč se začala chovat divně? No a pak druhej mindfuck! Violeta ví, že Doflamingova rodí si je vědoma toho, že je zradila, ale míří do paláce, kde na ní čeká nasranej super sayayan Gladius a Baby 5? Bullshit! To by pak Sanji vymetl s Gladiem a né se člověkem z křesla.. leda by sundal dva.. sílu by na to mít měl, ačkoliv nás přesvědčuje zatím dost o hovně.

A tvl! Rebecca asi opravdu ovládá Kenbusoshoku Haki. Tím pádem u mě stoupá v očích a dávám jí 10% šanci se dostat do posádky namísto předešlých 0%! Je ostuda, že Sanji, který má nejlepší Kenbusoshoku Haki ze Slamáků se nedokázal ani vyhnout Doffyho útoku. Ta holka něco umí, i když nikdy nikdo nezranila, tak jak vyřadí Rolling Logan? Třeba někdo zasáhne!

No.. teď se dostaneme k věci, o které před pár kapitolama mluvil Donquixote.. nikdo z poražených se z Kolosea nedostane. Je krásně vidět, jak je uvěznili.. Na poslední stránce pobavil Chinjao! *3* Doffyho vnoučci to nebudou mít jednoduchý! *3*

Většina big shotů je už uvězněna, pár jich teprve připadne.. všichni budou Luffyho armádou vděčnosti. Nevidil bych se, kdybychom viděli ještě to, jak z nich někdo udělá hračky.. Mimochodem, poslední stránka pravej dolní roh.. to je ten týpek, co tvrdil tý ženský, že to je její milý. Ten, jež byl následně odveden a hozen do jámy.

Kapitola kvalitní, plno informací. Doffy aka krvelačná bestie. Obrys Kanjuuroua! X Drake! Uvěznění odpadlíci! Rebecca něco umí! Nevyzpytatelná Violet! Bartolomeo aka Die Hard fan! *3*

Pálím 8/10, jsem potěšen. Za dva týdny nashle! *3*

#3879 Raijin, 21. 10. 2013, 16:02:43
2 0

Nechce sa mi ale zároveň to chcem napísať, tak sa pokúsim tak stručne.

Caribou, akože čo iné by to bolo než X-Drake, hodíme ho do tieňa a na viac, čo by robil Dinosaurus na "zmrznutom" ostrove a naviac presne zaútočil na Caribua... X-Drake je jasný.

A už aj samotný Doffy potvrdil to, čo som nedávno rozoberal, že celá jeho rodina je ochotná položiť za neho život. Čo ten chlapec len spravil? Našiel ich polomrtvých niekde samých opustených bez rodiny a dal im novú?

Ope Ope no mi, parádička.
Sanji si sedí na CC, vtipný moment a rozmýšľam, prečo je vlastne Chopper prezlečený za kravičku...

Uhm, ten krátky kúsoček o tom, ako Momo videl Doffyho som nepobral, bolo to schválne len kvôli tomu, aby sme videli tieň Kanjura alebo nám aj Oda chcel niečo viac podať tým zabitím foddera? Pozeral som to asi 10x v rozmedzí niekoľko hodín a dní a stále mi nedopína, na čo sa mám zemeriať. Čo mám z toho pochytiť.

Sanjimu tečú slinky na Violet, bodaj by nie. Tak Violet je pod ochranou vlády, ale prečo, čo tam ona špehuje Doffyho, potrebuje to vláda?

Každého určite zaujala, ako zrušila Rebeccu v telke, čím ďalej tým radšej ju mám. Ale dnes ma nasrala, že chce ísť do paláca, veď ju tam nafukovacia hlava zabije *7* *7* a prečo tam chce, veď pozná Doflamingovu rodinu, čo tam zmôže.

Bartolomeo pobavil, za podpis všetko *3* *3*

Ok úžasné, Rebecca ma observation haki, strašný powerup pre Rebeccu. Sanjimu to tiež pomohlo... Každopádne Luffy ma nasral, že jej fandí, to nevidím dobre toto, neľúbi sa mi kam to smeruje.

Hah, nespomeniem si teraz na meno Chinjaovho vnuka ale.. vie si priznať chybu *3* *3*

Ku koncu sa mi veľmi páči ako vyriešili uväznenie gladiátorov a posledná stránka, fú tak to je celkom luxus. Akože keď tam drbli tú hračku, na ktorú upozornil Ľúďa.. myslel som, že mu len vymažú pamäť, resp. znova z neho spravia hračku a tým sa to vymaže. Tu je ale zaujímave to, že tie hračky na sebe ležia, ako keby boli bez duší, bez vedomia. Takže možno sa ľudia nemenia na hračky ale myseľ ľudí sa prenáša na hračky. A sú uväznení v tej hračke. A toto by bolo pekné silné ovocie, kebyže si môžeš preniesť niekoho vedomie do neživej veci..

Tiež v pozadí môžme vidieť mreže, načo sú mreže v podzemí?

Nad rybákom som sa pousmial ale Chinjao ma zabil.

Nechce sa mi robiť z toho nejaké zhrnutie ale keď sa pozriem spätne čo som písal tak za tých 7.5/10, posledná strana najviac a tento týždeň bez mangy, škoda.

#3881 strejtkYYy, 23. 10. 2013, 21:16:21
2 0

Raijin: On Caribou byl někde v Kaidově teritoriu. A X-Drake se snažil zaútočit nebo se dostat ke Kaidovi pokud si dobře pamatuju. A jak už víme "jedinejma" možnostma jak přežít v New Worldu je Alliance a nebo ochrana od Yonko. Takže to vypadá, že X-Drake pracuje teďka pro Kaida a dostal za úkol se zbavit vetřelce? :o
+ Vlasy dinosaura vypadají jako X-Drakovi vlasy after timeskip.

Doflamingovi říkají jeho poddaní Young Master? myslím? (není důvod, aby mu neříkali jen master nebo podobným titulem - je mu 41 to zrovna young neni :o ) Takže to vypadá, že pod ním pracovali už od doby, když byl malý = pravděpodobně když byl ještě Tenryuubito. Takže je dost dobře možný, že to možná byli jeho (nebo jeho rodiny) otroci a on je "osvobodil" tím, že je vzal sebou na Dressrosu a dal jim svobodu? Řekl bych, že je rozhodně nevzal nedovoleně od své rodiny, protože to by pak po odstranění svého statusu nebyl schopný dostat pomoc od CP0.

Tím, že byl Tenryuubito (nebo možná konexema z podsvětí to nwm) měl přístup k všemožným DF a to by vysvětlovalo, proč je tolik lidí okolo něj s DF (normálně jsme se nepotkali v crew s tolika DF). Od Hancock totiž i víme, že se Tenryuubito baví tím, že jejich otrokům dávají DF na pobavení.

Tim flashbackem nám možná Oda chtěl ukázat, proč opustil Doflamingo Marijoe?? Doflamingo mi připadá trošku psycho, takže možná mu nestačili otroci, kteří se nebrání jeho řádění :o A nebo nám chtěl ukázat, že si až tak svých subordinatů tolik neváží? A nebo Oda prostě chtěl ukázat jak je Doflamingo krutý a jak se dá v zemi udržet u moci :D

Podle mě Violet lhala Sanjimu, protože viděla pomoci DF, že je čestný-pervert a řekla mu o té ochraně od world gov. jenom protože nechtěla, aby se o ní bál? (Podle Pika Pika usera o její zradě asi ještě nevědí? Už si to moc nepamatuju co říkal) Jelikož řekla, že se zeptala starého známého a že dostane ochranu od world gov., jenže pak zamířila místo do přístavu do paláce?

Ty mříže jsou tam, aby je udržely v podzemí aby neutekly :D Jelikož od tamtud musí být východ. Pravděpodobně jsou z kairoseki, a nějak odolný asi jako ty výsuvný zdi v Marinefordu, které nesejmul ani WB.

#3885 Raijin, 24. 10. 2013, 0:51:54
2 0

strej: Asi si to moc nepochytil, ale X-Drake som nemyslel ako iróniu ale ako fakt, že to X-Drake určite je. Neviem čo si sa mi snažil predať tým odsekom?

S young masterom to nie je zlý nápad, nesedí mi tam ale to, že taký Buffalo, Baby5 a niekoľko ďalších členov je mladších než on. Ale je ich tam aj dosť starších pravda...

Je pravda, že v tejto ságe vidíme požehnane nových DF ale nejako sa nad tým nepozastavujem, jednak ma styky s vládou, marinou a je súčasť podsvetia, takže k tým DFkam sa už nejako dostane..

Je možné, že mu klamala, aj ma to napadlo ale vylúčil som to, lebo takto by to bolo pre mňa viac zaujímavé. Len mi napíš, že koho myslíš pod "Pika Pika user".

A tie mreže, no pokiaľ si dobre pamätám, tak sú tam aj trocha poohýbané, extra odolné teda asi nebudú a je to nejaký veliký východ nie? Dvere by som spravil užšie. a na stenu by zbytočne dávali mreže...

#3888 strejtkYYy, 24. 10. 2013, 18:33:20
2 0

Raijin: Jen jsem se snažil ti dát za pravdu, proč by to byl X-Drake a hlavně jsem se snažil přijít na to, proč by byl zrovna tam (spojitost s Kaidem).

S tim young masterem jsem nepochopil co myslíš nebo možná ty mě (jsem ročník 92 takže slovenština je pro mě občas zmetek :p ) Věk ostatních nehraje roli. Jediné co hraje roli je věk Doflaminga. Protože už rozhodně neni "young", ale všichni mu říkají Young Master. I děti se prodávají jako otroci pro Tenryuubito (opět víme od Hancock), takže je jedno jestli jsou mladší než Doflamingo + není znamý věk ani Buffala ani Baby 5.

S těma DF jsem to dával jen jako jedno z možností, abych podpořil tu mou teorii s tím, že dřívě bývali otroci. Tenryuubito mají neomezené finanční zdroje, takže když chtěji DF, tak ho prostě dostanou. Mariňáků jsme potkali požehnaně, ale většinou DF mají až vysoce postavení a to jen někteří. (ono se zdá, že jich je hodně mezi nima, ale v porovnání s tím kolik už sme jich viděli...) A nevím, jestli by někdo kdo nevěří Shichibukai jako Sengoku dobrovolně distribuoval nejméně 10-11 DF (ability nejvýše postavených členů nejsou zatím známy takže to může být i více) právě jemu (vědí o něm, že byl vlastník Auction House = pravděpodobně ví, i o ostatních špinavostech ve kterých jede). Je možný, že tomu dávám moc váhu, ale většinou sme viděli max 3-4? DF v pirate crew a najednou 3 násobek a potencionálně ještě víc.

Myslel jsem Gladiuse (on je v Pica squadu a vypadá jak kdyby byl Super Saiyan tak jsem si to nějak spojil v hlavě s Pika, což je shiny...prostě blbost neřeš :D ), ale tady jsem se spletl. Jsem si to špatně pamatoval a on o její zradě věděl od Baby 5, takže nevím proč tam do toho paláce jde, ale furt se přikláním k tomu, že Sanjimu lhala. Jinak by totiž neměla důvod, jít jinam než do přístavu. (Pokud teda nešla ukrást Mera Mera no Mi ještě před odplutím :D )

"od tamtud musí být východ" jsem nemyslel jako přesně v tom místě, ale východ z tohohle místa v podzemí a je možný, že jsou nějak ohnutý či co přesně v místě, kdy na nich ten King zkoušel svůj punch? možná? nevšim jsem si o kterých mřížích mluvíš, ale tak předpokládám, že je to možné :o

#3890 Aurius, 26. 10. 2013, 15:38:17
2 0

Mate zajimave teorie proc mu rikaji young master ale neberete v potaz to, ze tu muze byt jeste jeden... MASTER.. Nekdo kdo vzal Dofiho k sobe kdyz ho vykopli ze svate zeme. Nekdo nad nim...
Ale mozna blbost a jen to komplikuju :-)
Me nejvic vrta hlavou, kdo sni Aceovo ovoce - nejvic sanci davam Rebece. Tak silne ovoce v posadce slamaku nebude...

#3891 Limetka, 29. 10. 2013, 12:17:45
1 0

Sice nemáme cover story, ale barevnej cover spread se tentokrát vydařil. Navíc malýho Brooka jsme snad ještě neviděli, a že je parádní! *3*
Tak trochu Usopp, teda až na ten nos.

Kapitola 726 - Rodina Riku

Začínáme v podzemním vězení, kam padají další a další lidé.. konečně jeden čtvereček s Ideem! *3*

No a tahle kapitola byla teda informačně hodně rozsáhlá! Hned zprva se dozvídáme, že Ricky byl skutečně bývalým králem Dressrosy. A nebyl takovou sviní, za jakou jsme ho doposud mohli mít.. Někdo na něj hodil pěknejch pár sraček a jen minumum lidí ví, že je to dobrák.

King of Prodence pobavil.. "Jsem z těch válek už nasranej", ale směje se .. *3* Tak určitě. *3*

Konečně se ví, co bylo důvodem návštěvy tria z Ka no Kuni. Sai, Boo a Don Chinjao přišli zastavit obchody se zbraněmi, kterými Doflamingo zásoboval okolní zbraně a dotoval tak z války, která ostatně sužuje do příběhu zakomponované Prodenční Královstí Elizabella II. a Ka no Kuni s Happou Navy. Jo, pěkně navlečený do sebe to Oda má.

Pominu hračky, o kterých stejně víme, jak fungujou a zmíním Hacka, jehož tajemný telefonát je docela zajímavej. Nemám sebemenší tip na to, s kým to sakra mluvil.. Je ale možný, že i on je bývalou součástí Jimbeho posádky a tak tu je od Big Mam? No, snad to brzy dozvíme.

Sheeet! Zvrat! Saie odnáší holub z nosu a hle, Trébol je ten, co mění lidi na hračky! Co to ale má být? Tipoval jsem ho na Parameciu Slizu, nebo na týpka se Snot Snot no Mi (holuby z nosu), ale nic. Jestli je tohle hračkář, tak si myslím, že má své tělo svým DF upravené na hračku - slizáka, tu sviňu, co hodíte na zeď a ona se přichytí. A Sai, s rozkazy, není schopen se chovat podle sebe atd. atd. Teď už jen chybí vysvětlení ohledně ztráty paměti.. nebo mi něco pořád nedochází?

Aréna tentokrát teda nic moc.. už asi podruhé nám zranění vysvětlili, že je tu temná a světlá strana.. světlo = ukázka přepychu a pohodovýho života, temno = odklizení nepohodlných věcí, občanů..

Ani plačíčí Bartolomeo už tak nepobavil.. ale jeho xicht když Luffy prošel dveřma ušel. *3*

Teď už zase zajímavější část mangy.. historie Tontatta kmene!
Takže trpaslíci - mořeplavní výzkumníci byli zajati Doflamingovou rodinou a nuceni pracovat pro pohodu Dressrosy, pak je Král Riku rodiny osvobodil, vymyslel si historku o vílách, aby pokryl ztráty věcí, který jim vlastně daroval, a pravděpodobně jim i daroval Green Bit, kterej oni na oplátku zúrodnili.

Jenže tu mají zase další od Doflamingovců a ten nastolil krutovládu. *3*
Franky / Trpaslíci taky dobrý. "Já to myslel dobře." "Ah, v pořádku." *3*

Jep, a jsme v poslední části a poslední závažná informace!
Vojáček Rebel nastiňuje, že nikdo neví, co se přesně stalo, když Doflamingo přebral trůn a všechno svinstvo hodil na Krále Riku rodiny.. a na závěr nám potvrzuje, že je to Rebeccin otec!

Myslím, že teď už je vše připraveno pro to, abychom se přesunuli na souboje. Dodělat Blok D a hurá do toho, trpaslíci jsou připraveni. Slamáci na lodi rozhodně neodplujou.. Law musí dostat od Doflaminga a Luffy se musí spojit se Zorem! Nakonec by ještě Luffy mohl jít bojovat a Bartík by mu slíbil, že mu Mera Mera no Mi získá!

Mohla by Viola, kterou si Tank Lepanto ohlídává, být Violett? Třeba jo, třeba ne..

Kapitola dost hustě nabušená informacemi, ale velmi málo humorem, souboj žádný. Přesto všechno dávám 7,5/10 , protože informací bylo sakra hodně a důležitejch. Teď alou na souboje!

#3905 Raijin, 1. 11. 2013, 23:04:44
2 0

Všetkých prckov som už videl len Brooka ešte nie.. ale bez okuliarov ho asi nikdy neuvidíme *5*

Ostatní padajú do suterénu a jeden z bývalých vojakov Dressorosy sa pýta gladiátora Rickyho, či nie je ex kráľ Dressrosy Riku. Suleiman sa zmienil o tom, že vraj sa zbláznil posledný kráľ. Tým je myslené asi to podpalačstvo a ako som už raz vravel, to ho ovládol Doflamingo a manipuloval jeho telom. Takže ako som si myslel, minulý kráľ je vlastne dobrák.

Dorde tretí má ale ešte stále pekne veľké ruky a aj v ringu bol akčný, vyzeráš smiešne, mám ťa rád! *5*

Kapitán Tank ochraňuje pre Riku-a Violu. Je tým snáď myslená Violet, asi nám to všetkým príde na rozum. Možno je Violet sestrou Rebeccy, no to mi len taká blbosť teraz napadla... *3* *3*

No takže veľmi cenná informácia. Doflamingo samozrejme spravil chaos v krajine a viac-menej donútil krajiny bojovať proti sebe aby im mohol predávať zbrane. Rozmýšľal som nad tým, čo tak trpaslíci môžu robiť, keď sú uveznení a čo robia hračky v noci. Myslím, že vyrábajú tie zbrane. Už len to, že Chinjao hovorí, že nevie, kde ich vyrába a skladuje dosť naznačuje podla mňa tomu, že ich vyrába v toy house. Kde sa ale potom vyrába SAD, možno na tom istom mieste, why not.

A nielenže Luffyho divízie bude Happou Navy a Bartík ale vlastne celá Dressrosa, je to peaceful krajina, ktorá nestojí o vojny, takže králi všetkých zemí na Dressrose ho musia podporovať z vďaky *1*

Nemôžem si pomôcť ale Dagama mi je v ksichte úplná kopírka eggmana z sonic-x

Mno a tiež mi kapitolka narúša teóriu o tom, že toymaker prenáša vedomie ľudí do hračiek, a že tie hračky dole sú už bez ducha. Pretože sa nehýbu. Omyl.
Hračky vzmužili aby si mohli kľaknúť pred svojim kráľom a pane jo, že to je ale dobrý záber.

A Hack, čo tam vyšetruje? Už tak mi bolo divné, že tam vôbec je nejaky rybýk, buď sme ich videli vždy v group alebo pomotaných okolo fishman islandu prípadne Jinbe samotár, ale Hack tu za nejakým účelom, robí pre niekoho vyšetrovanie.. Určite sa to týka Jokerových obchodov.

Sai mi je neskutočne sympatický, úplne ho zbožňujem tak prečo práve on, musel byť zobratý Trebolom a ešte tým jeho... bleee *6*
Ale aj tak sme sa skoro nič nedozvedeli, iba, že Trebol s tým ma nejakú spojitosť ale neukázal žiadne čáry-máry ako Jora, keď ich menila na obrazy. A to je určite naschvál schovaný, ten proces premeny.
"Neublíž ľuďom, poslúchaj príkazy od rodiny." Sai neovláda svoje telo a musí poslúchať. Mno ale všetko si pamätá, že je to on a nevie čo sa mu stalo. Takže, súvisí stráta pamäti s premenou na hračku? Podľa mňa nie. Za tým musí byť niečo iné.

Takže nevieme ako sa zmenil na hračku a stále nevieme príčinu/y stráty pamäte. Vieme, že s premenou na hračku má niečo spoločné Trebol a to je tak všetko ani sme ho nevideli to spraviť, takže nakoniec on ani nemusí byť toymaker.

No ale Sai musí zamieriť do továrne a tvrdo pracovať, asi na tých zbraniach čo..

Luffy podporuje Rebeccu, ako neveril som v to furt ale posledné kapitoly ma utvrdzujú v tom, že Rebecca bude ďalšia slamáčka, už to je na 40%!!! *6*

Celkom potešila Luffyho spomienka na Gray Terminal.
Bartík zase pobavil, xicht ako Usopp =D

Trpaslíci boli zajatí pri plavbe a oslobodení za to, že budú obohacovať Dressrosu a po konci void century prišiel Riku a oslobodil ich, samozrejme zase nevieme nič o void century, ako inak *3* .
Mňa by zaujímalo koľko sa dožíva taký trpaslík.

Frankyho hmyz pobavil *3*
that girl may not remember me given my transformation into a toy
Takže ľudia zabúdajú na tých čo sú premenení no hračky nezabúdajú? Takže to znamená, že Chinjao nevie o tom, že mal dvoch vnukov ale si myslí, že má už iba jedného?

Je mi inak ľúto, že musí Rebeccin otec zomrieť ale je to nevyhnutné preto, aby na trón zasadla Rebecca... Dedo už je unavený takže by mal následovať syn, ten ale zomrie tak logicky nastúpi Rebecca... what a good story <3

Jaj a ozaj, soldier sa zmienil o tom, že na konci boli zajatí, takže Rebecca nešla slobodne do ringu zápasiť o Mera Mera no Mi ale skôr nemala na výber. Myslím, že to pri jej flashbacku nebolo spomenuté, ak hej tak sorry za zbytočné riadky.

Bol aj nejaký ten Ftip, hlavne dosť informácii, čo si cením a vážim si to viac ako boj. Vyriešilo sa kto je Ricky a soldier, ešte je otázka kto je Kyros (ale asi to bude tiež soldier na 90%). Niečo nové ohladne toymakera a história tontana klanu.

Pauza stála za to, tešíme sa na stredu.

8/10

#3907 Limetka, 3. 11. 2013, 12:32:29
1 0

Nechci ti v tom hrabat, ale Suleiman se právě účastní bojů v D Bloku, ten v týhle kapitole ani nebyl. O králi se takhle zmínil Jeet a Abdullah. *1*

#3908 Raijin, 3. 11. 2013, 15:25:16
2 0

Aspoň viem, že to čítaš =D, hej nebol som si istý či to je on a nechcelo sa mi to hľadať, ale jeden z tých týpkov... *3*

#3909 Limetka, 3. 11. 2013, 16:06:59
1 0

Čtu, ale na diskuze nemám moc času. Krátký komenty jsou v pohodě, případně ten review jednou týdně.

Co se týče tvého názoru ohledně Violy, vidím to podobně. I když je nakrásno možné, že to je prostě někdo jinej.

Co se ale týče příbuznosti Rebeccy a Violety, tak s tím souhlasím. Neříkám, že si myslím, že to jsou sestry, protože Violeta by mohla dost klamat vzhledem a být o dost starší, než-li vypadá.

Co chci říct? No, Thunderous Soldier of Rage by mohl být Ricky. Scarlet, matka Rebeccy, byla z královské rodiny. Vojáček sám řekl, že byla důležitá, ale o Rebeccině otci se ani nezmínil, ačkoliv mohl. TO by mohlo naznačit, že nebyl urozený, nebyl Riku. Scarlet a Violet? To mohly být sestry! Jména jsou příbuzná, protože to jsou v jistých jazycích názvy rostlin, dvou květin. Violet by pak mohla být i teta Rebeccy.

Prostě tam bude rodinná příbuznost, tak. *3*

#3942 Why?!, 20. 2. 2014, 7:01:45
2 0

Může to taky bejt no taky sem si říkal že to bude dial ale by mohla bejt i čistá síla s hakim

#3943 sandzftw, 20. 2. 2014, 6:24:39
2 0

Nepřipadá vám, že Burgess používá air dial? Napadlo mě to, když jsem si znovu četl předchozí chapter. Ty jeho chrániče na pravačce vypadají podezřele. Co si o tom myslíte?

#3944 Toren, 21. 11. 2013, 14:41:20
2 0

Poslední kapitola... pěkná prda *9* 10/10
A R.I.P dle mého nebude *5* to by bylo moc snadný a jasný *2*

#3945 Raijin, 22. 11. 2013, 21:42:08
2 0

Pozajtra sem nahodim review ale zatial poviem, ze presne to vyslo podla mojej predpovedi, minuly tyzden za 8 a tento za 10 *3*

#3948 Slash, 25. 11. 2013, 21:13:48
2 0

Mal by som otázku ohľadne pauzy v mange. Neviete niekto naisto že koľko bude trvať, lebo na mangastreame píšu toto: hiatus next issue, will resume on the second issue of the new year.
To teda znamená že nová manga vyjde až na budúci rok???

#3949 Cmuqueiq, 25. 11. 2013, 21:33:02
2 0

Je to myslené ako vydavateľský nový rok, ktorý je už v Decembri. Manga začne zase o týždeň.

#3972 Robko, 3. 12. 2013, 18:25:17
2 0

Tak pokud minulá kapitola byla 10/10, tak dnešní je 12/10, tak skvělá kapitola dlouho nebyla *9*

Hakuhódžó no senši