Fórum – O nejnovější kapitolce

#3490 Luffy94, 29. 8. 2013, 11:07:52
1 0

Veď v mange to aj skončilo Red Hawkom. *3* V anime pridali ešte druhý a dorazil ho sloním gulometom. *5*

#3502 Shimik, 30. 8. 2013, 23:48:40
2 0

Ups , sorry.

#3514 Raijin, 2. 9. 2013, 15:17:52
2 0

Oh, co sa to len deje, anime zabudnem pozriet, mangu zabudnem ohodnotit, ta dovolenka ma vymyla, nastastie skolu nemam a tak mozem prispiet *5* ´

Tak Cover story, konecne naznak toho, ze sa to nejako pohne akcne. *1*

Chinjao sa hra na machra, ma velke kecy o tom, ze nove generacie nemaju na tu staru, toto je nova era Chinjao! Lepsia ako nikdy pred tym! *5*

Spomenul blackbearda, skoda, ze ho aj neukazal na pozadi, chcel by som vidiet ako teraz frajer vyzera. *8*

A jejda! Chinjao povedal nieco co nemal, Luffy sa nasral.
Ale sakra, tak uz ako dlho tam pouziva gomu gomu, teraz sa dokonca natiahol na raketu, bez jetu, coz znamena, ze sa dostatocne dlho a "pomaly" natiahol aby si to vsetci vsimli a stale nic. Ta Dresrossa je dobre vytreta, to DD musi byt skvely kral, tak ako nasi politici, vsetci sme tupci a oni si mozu robit co chcu, nejako tak to vyzera aj tam *3* *5*

Ked som cital spoilery na kapitoku (all thanks to Ľudek) tak som si hovoril, ze to s tou jeho hlavou je dobra chujovina, ale ked si pozeral mangu, tak musim povedat, ze to az taka chujovina nie je. Asi sme vsetci vedeli, ze Luffy sa s dedkom usmieri. Chinjao je s tou hlavickou vtipny, takze nakoniec, palec hore.

Garp tvrdo trenoval ale Chinjao mal zas drzku plnu kecov, one-hit.. =D
A uz to tu niekto tusim spominal, ale ten xicht stal za to.
Garp bol marinak ako sa patri, zlomil piratovi volu a nemusel ho chytat ani nic, nadobro mal pokoj od neho *5*

A tu ma zaujala jedna vec, armament haki je aktivne este chvilu po tom, ako uzivatel strati vedomie.

Bla bla bla, Bartolomeo sa hada s gaydi-, opana, s cavendishom, Hyena uvazuje co robit, a Burgess prisiel na identitu, jeden z mala, ktory tam nie je tupy ako bota.

Tak a teraz, si predstavte Chinjaa s vlasmi *5*

Dalsiu kapitolku chcem mat vyrieseny tim Sunny a chcem vidiet nieco zo suboja Lawa. Entuziazmus z kolosea ma uz presiel.

Pre mna tam bolo dost vela obrazkov zbytocnych ale tak, vyriesena otazka ohladne Garpa a koniec bloku C, ukazany dalsi div zo sveta OP (pokald pod ladom), "nova" technika a Chinjaova vtipna podoba, pre mna ale celkovo slabsie, nezobralo ma to tak. 7/10.

#3517 glumidlo, 2. 9. 2013, 22:25:08
2 0

Co se natahování týče, zdaleka to fail být nemusí. Vždyť nikdo vlastně neví, co má Luffy za ovoce. Nikdo ho nikdy nepotkal, v novinách se určitě nepsalo o tom, že má ovoce gomu gomu, tam se zmínilo akorát haoshoku + že byl účastníkem války. Proč by měly noviny zmiňovat, kdo má jaký ovoce? Informace navíc... Ví to jen pár jedinců, kteří o něm vyloženě slyšeli nebo se s ním potkali. Běžní lidi z Dressrosy ví velký prd o tom, jestli má Luffy vůbec ovoce. Nám to přijde fail, protože víme, že má gomu gomu, ale to tihle lidi neví.
Burgess na Luffyho sám nepřišel, slyšel Gaydishe, jak říká "jen se vrať, SLamáku, tentokrát mi neutečeš", nebo tak nějak to bylo. (Na tohle mě upozornil Lůďa) Až pak tomu tlustýmu neaerodynamickýmu praseti s podivným kvičení "vííhahaha" došlo, že je to Luffy. Jinak by to taky nepoznal. Je blbej, až to bolí.

#3519 Raijin, 2. 9. 2013, 22:44:17
2 0

No ja som to prave bral z toho premietania z vojny, si myslim, ze tam bolo vidno, ze sa natahuje ale tak obycajni ludia asi ani nevedia, ze nejake DF vobec je, i ked v NW by uz mohli... Ale dobre teda, beriem spat, nebol to az taky velky fail.
Ohladne Burgeesa, kde presne, nejak sa mi to nedari najst, tak budem rad ak mi to ukazes, dik *1*

#3520 Deidara, 2. 9. 2013, 22:51:14
2 0

Raijin: tu to je http://grandline.cz/manga/tlumoceni/m.php?manga=719&p=17

#3521 Raijin, 2. 9. 2013, 22:54:09
2 0

Hmm, tak tie bodky su akoze konverzacia hej, aj Hyena dole si nieco rozprava v hlave? To beriem tak, ze tie botky su rozmyslanie a nie rozhovor niekoho...
Tento pic som nasiel, ja som myslel, ze nieco ine mi ukazete *7*

#3522 Deidara, 2. 9. 2013, 23:00:19
2 0

Já nevímm co přesně bys chtěl ukazát, toto je totiž jediné co tam bylo
A taky sem zvědavý na to, jak bude Burgees dál reagovat, jestli se do toho nějak vloží a bude mu chtět něco udělat nebo jestli je mu to jedno

#3523 glumidlo, 2. 9. 2013, 23:04:37
2 0

Nevím, co myslíš těma "botkama", ale určitě máš na mysli "bodky", tedy v češtině tečky. Ty tečky vůbec neřeš, tam jde o to, že tlustý prase Burgess slyšel mluvit Cavendishe o Slamákovi. Pak teprv mu došlo, že je to Luffy. A pak pro sebe v hlavě řekl "Slamák?". Nevím, proč řešíš tečky. *3*

#3524 Raijin, 2. 9. 2013, 23:08:41
2 0

Ach boze, aka to hanba, editnute. *8* *3*
Tie tečky, riesim prave preto, ze nic ine mi tam nenaznacuje, ze by ten rozhovor pocul, az taky domyslavy nie som *3*

#3525 Deidara, 2. 9. 2013, 23:14:29
2 0

když se podíváš hned na první obrázek tak můžeš vidět ty siluety lidí jak se baví a za něma stojí takový velký balvan asi Burgess - takže proto je asi slyšel *5*

#3526 glumidlo, 2. 9. 2013, 23:17:47
2 0

Aby čech opravoval slováka ohledně gramatiky... *3* Nevidím důvod, proč by špekoun neměl Cavendishe slyšet... stojí metr za ním.

#3527 Limetka, 2. 9. 2013, 23:26:01
1 0

Tlustý neaerodynamický prase, jmenovitě Burgess, hovno věděl o tom, že ten zakrslík je Luffy. Dokud to Cavendish neřekl nahlas a prase nezaslechlo, tak o něm nevěděl. Oda akorát ukázal, že některá prasata jsou více dementní. Jen se podívejte na stavbu Burgessova těla, už jen to samo o sobě něco říká.

Nožky jako tyčinky, namakaný břišáky a k tomu ruce prasounsky tlustý, jako dvě cisterny, na každé ruce jedna. K tomu tupost. Jeho intence jsou jasné. Chce Luffyho sejmout/ bojovat s ním. Proč? Protože on musí být pošahaným šampionem, no a Luffy taky bojuje pěstmi.. chytří si dají dva a dva dohromady.

#3529 Luffy94, 2. 9. 2013, 23:34:49
1 0

Poukazovať na fyzickú stavbu tela nejakej postavy z One Piece? Dobrý nápad! *5*

#3530 Raijin, 2. 9. 2013, 23:36:19
2 0

Dobre, dobre, nezvyraznujme to tak, a ja robim korekturu ostatnym redaktorom, strasne *3*

Ja ale nehovorim o tom, ze ho nepocul, len vravim, ze si az tak nedomyslam a som chcel vidiet, kde to je ukazane, ze ich pocul... Pretoze takto to vyzera ako keby ho to sameho napadlo, a aj v tych "titulkach" je napisane: "Did even Burgess finally figure it out?". Mno tak z toho som usudil, ze na to prisiel sam, preto su boDky take dolezite *5* *5* .
Lau, nesudil by som inteligenciu podla toho, ako kto vyzera *1*

#3531 glumidlo, 2. 9. 2013, 23:49:02
2 0

Mangastream to má špatně, podle nich bych se neřídil... Tohle je překlad od překladatele z mangarule: http://www.batoto.net/read/_/190345/one-piece_ch719_by_powermanga/19
"Burgess si to uvědomil", nepřišel na to sám, jen si to z tý konverzace uvědomil...
Lůďu tady nikdo z vás nechápe, tohle můžu pochopit asi jen já, páč jsme to rozebírali na FB. *3* Berete to moc seriózně, Burgess je prostě tlustý prase, o tom žádná. *3*

#3533 Raijin, 3. 9. 2013, 0:01:27
2 0

Tak kto ma momentalne najpresnejsie preklady? Tu som potom za chuja *5*

#3534 glumidlo, 3. 9. 2013, 0:10:34
2 0

Powermanga, jejichž překlady vycházejí na batotu. Mají překladatele z mangarule, kterej skončil. A CCC (překladatel mangarule a powermanga) je japonec, tedy jsou jeho překlady prostě nejlepší.

#3536 Limetka, 4. 9. 2013, 18:36:46
2 0

Luffy94 a Raijine (Bryndzo a Haluško): Nesoudím žádné postavy z OP, hlavně né jejich tělesnou stavbu. Jenomže zrovna u Burgesse to nejde. Se podívejte, jak vypadá, když volá s Teachem. Nohy jako dvě špagetky, namakaný tělo, který nechápu, jak takhle unese, musel by přepadávat. Rozumu moc nemá. A jeho ruce jsou každá jako prase tlustá. No, tož k němu. A opravdu poznal Luffyho až poté, co to Cavendish řekl. Indikace jeho stupidity. *3*

One Piece 720

Začnu již tradičně - cover story. Už tu máme 37. část, ale je to teprve asi
druhá, která mě skutečně baví. Minule se Caribou pochlapil, dnes již jde proti Scotchovi. YES, YES, YES! *3* Konečně to někam spěje. Teď dostane do tlamy, zajmou ho a šup s ním ke Kaidovi. Nebo taky ke Drakeovi. Koneckonců, mohl se stát Kaidovým "sluhou". Který ho ale jednou chtěl pokořit a sundat ze "trůnu".

A teď již k samotné kapitolce.

Celý děj se soustředí na Koloseum. Začínáme oznámením vítězů všech bloků,které jsme zatím viděli.
Nevěnoval bych tomu pozornost, ale oprava "bojoviště" mě fakt dostala. Proč? Věta "bring out another ring" (přineste další ring). Jo, náhradní ring do arény, je jenom velkej jak stádo krav, tak proč ne, viď? *3* Seems legit. *3*

Cabbage by už mohl sakra vědět, že na Luffyho nemá. Když mu teď stopnul holýma rukama meč.. Jo, Cabbage neudělal techniku a Luffy nepoužil Haki, ale i tak. Keby to nebyl debil, už by přestal.

Další část děje nás provází po několik stránek. Nazvěme jí jednoduše Bartolomeo. LOL. Konečně víme, co je zač. Je to 100% spojenec, zarytej fanda! *3* Bartík plačící, Bartík zářící nadšením, Bartík zuřící - všechno beru. *3* Ty xichty, teda hlavně ten zářící.. *3* A další scénka? Bartolomeo jako stydlivá školačka. *3* OMG, to už na mě trochu moc. *3* Takovej týpek a tohle? *3*

Přichází "vyléčený" Chinjao. Fyzicky i psychicky. S normální hlavou vypadal dobře před těmi 30-ti lety, teď, jako dědek, už mu Patrick the Starfish hlava nesluší. Prostě "no me gusta nada, puta"! Namísto poděkování omylem rozbije podlahu, jo, hlavu má prostě blbou. Ten porod mu musel mamku dost.. nejsem úchyl, neřeknu to. *3*

A další lol scéna - utíkající Luffy a zrudlej Bartík. Tady z toho snad ještě udělají lovestory, Bartík aka Hancock no. 2. "Mám mu říct, že ho tajně miluju už roky, nebo nemám?" Už jen aby trhal kopretinu a říkal "má mě rád, nemá mě rád". *3* *3*

Důležitá informace je, že usmířenej Chinjao chce, aby Happou Navy přešla pod Luffyho. Spojenci, jeho "flotila". Jako měl Whitebeard spojence, tak tak. Což je dobrý, Bartík je další. Kdo dál? Že by všichni, které osvobodí z Doffyho věznění?

Znenadání se objevuje zachránkyně Rebecca a táhne Luffyho pryč. Na scéně je Burgess. Jeho rozhovor s Blackbeardem je sakra podstatnej. Burgess říká, že nedokáže věřit Aokijimu. Dafuq? Aokiji klesl až tak hluboko? Tohle je 180-ti stupňový zvrat v charakteru. Ze strany temna na stranu ještě temnější...
Blackbeard si nechal narůst stylovýho fousa a Luffy dává vědět, že si ovoce odnese sám! Odhodlání, tak ať se to neposere. Ještě by to mohl Burgess ukrást.
Ale to s tím Aokijim.. to je zatím smůla, doufám, že chce vyvolat válku mezi Yonkou, či tak něco.. prostě aby byl na Blackbeardově straně, ba ať už jen jako informátor, ne, prostě ne.

Dostáváme se k poslední dějové lince arény. Luffy a Rebecca. Jak snadné jest si získat Luffyho za přítele. Stačí ho nakrmit.

No a hurá, finále. Zjišťujeme, co se děje s některými, co se vzbouří proti Doflamingově nadvládě. Kdysi se na život a na smrt nebojovalo..

Co tu opravdu pobavilo, byl akorát letící Luffy s jídlem. Hahaha. *3* Rebecca, která se ho pokusila zabít, mě štve. A je blbá. Kdyby neodvedla Luffyho, třeba by ho Cavendish dohnal. A nechal se vyloučit za boj mimo arénu. Takhle, když se chce zbavit aspoň někoho kvůli větší šanci, nemá šanci pro změnu ona.

A už i Luffy ví, že v Dressrose se něco chystá. Revolution, bitch!

Story Rebeccy mě nezajmá.. a malej flashback vzpomínky na její matku jsem ani nepsal. A to nám to určitě jednou zabere tak 2-3 kapitoly, well, shit.

Kapitola byla přeplněná vtipem, hlavně mimickým. Bartík dneska jasně vedl, bezkonkurenční. *3* Informace o Aokijim a "přítomnost" Blackbearda se mi dost líbila. Snaží se Aokiji podkopat Světovou Vládu? Nebo dostat Kaida a jeho Smile Zoany za pomoci Blackbearda? Kdo ví.

Už znovu házím 9/10, dnes opět paráda! Už to ale chce další kapitolu, takovéhle informace musí být rozvedeny a flashback Rebeccy už chci mít za sebou. :)

#3538 Cartwir, 4. 9. 2013, 15:49:07
2 0

No neviděl jsem moc přínos u BARTOLOMEA. Je ale pravda, že FANOUŠEK na lodi ještě není. Už ho vidím až uvidí tu posádku a nebo jak uvidí něčí útok jak se mu rozjasní oči. *5*
Myslím, ale že se ke slamákům přidá. Podivín to je, vzhledem by tam zapadl a silný je dost. *1*
Čím dál víc mě ale přijde, že REBECA se ke slamákům nepřidá.

Hakuhódžó no senši