Fórum – O nejnovější kapitolce

#3451 Limetka, 27. 8. 2013, 11:25:28
1 0

Víš co, Cartwire? Já málo čtu? Mně je ku*va 15? A jsem nechápavý? A ty zase umíš pěkně gramatiku a nedokážeš tu nikoho vytočit svýma dementníma, ničím nepodloženýma teoriema, který jen tak vytáhneš, řekneš a považuješ za možný.
Demence. *1*

A navíc, ptal jsi se na ovce a hodil k nim odkazy na Shuza a Sengokua.

1) Sengoku nebyl pirát, takže na toho žvásty tvých slavných časopisů neplatí.
2) Shuzo byl jen v anime. Navíc svou ovci používal pro boj. Ta svině střílela bomby, vzpomínáš?

Ještě něco? Moc mě neosočuj, nebo ti to vrátím s přídavky. :)

#3452 luke, 27. 8. 2013, 11:49:01
2 0

nevím,kde jste to teda vzali,ale Shuzo žádnou ovci neměl.ono trochu napovídá už jméno toho zvířete-Alpacacino.a ohledně té ovce,jak symbol nevinnosti byl uváděn spíš konkrétně beránek než ovce obecně.

#3454 Limetka, 27. 8. 2013, 12:52:36
1 0

Jo, vidíš, luke. Díky. Byla to Alpaka, takže ten vocas, kterej tu mele hovna, se stejně netrefil. A to je podstatný. *3*

A já jsem prozřel, Cartwire. Ale ty pokulháváš někde v zadu. *3*

A určitě je to všeobecně známá věc, vidím, jak to tu všichni vědí a považují za fakt. :) Občas přemýšlej, než něco napíšeš.

P.S. : Kdo tu sakra rozebírá počet prodanejch výtisků? Marš zase do práce a nepiš tu kraviny, buď tak hodný. :)

#3456 Cartwir, 28. 8. 2013, 9:45:35
2 0

Moc dlouhý nečetl jsem, ale teď už k OP. *5*

#3457 Limetka, 28. 8. 2013, 9:53:17
1 0

Jsi vtipný. Svůj příspěvek, který byl dvakrát delší, jsi smazal. A teď tu budeš psát tohle? Prosím, pouč mě o tom, jak jsem nedospělý, ty životem zkušený pracante. *5*

#3458 Limetka, 28. 8. 2013, 8:32:12
1 0

Cartwire - až slzička v oku mi naběhla z toho, co jsi tu psal. Jak dojemné. Jen abys věděl, tady se nehraje na to, kolik máš zkušeností s prací, nebo jestli jsi ještě školák (jako dost lidí tady). Tady se má debatovat o One Piece Anime a Manze. Často padají teorie, ale tobě evidentně uniká, co to znamená. My se nesnažíme plácnout něco, co se může stát. To je jen poloviční pravda. Bereme v úvahu to, co máme, a z toho se snažíme něco vymyslet.

Podívej: Chinjao the Drill (Vrták) + Továrna na Smajly je pod Colloseem. A co mi z toho přijde jako možné? No přece to, že Chinjao ostatní pomůže se do Továrny provrtat. Ale ty (uvedu něco, co jsi psal) vidíš přijíždět (připlouvat) loď a plácneš, že na ní bude novej Admirál. Bez jakýkoliv faktů. Přitom, kdybys ten One Piece četl trochu pozorněji, tak si všimneš, že Oda představuje důležitý postavy v manze, ne na coverech. Takže de facto jsi pronesl blbost, a ještě si to obhajuješ! Pokus se vymyslet něco, co obstojí, pak se neshledáš s vlnou kritiky.

A že to bereme moc vážně? To ne, ale čtení mangy by se dalo brát jako jeden z našich koníčků, tedy se nesnažíme jenom zabít čas, jako to asi děláš ty, ale něco si z toho odneseme. Tím myslím, že si to jen nepřečteme, ale při čtení si představíme jak by to bylo, kdyby tenhle támhleto a tenhle tohleto.

A v neposlední řadě, nezkoušej říkat cosi o tom, že potřebuju ještě vyspět na to, abych "prozřel". A vůbec mi neříkej nic o chápání. Protože když mi píšeš, jak nedokážu pochopit věci s gramatickými chybami, je to jako by ses sám mlátil pěstí. A otci to nemůžu dát přečíst.. takže rodinu sem laskavě netahej, tady jedou One Piece debaty. *10*

#3461 Deidara, 28. 8. 2013, 10:49:43
2 0

Páni. To je jako bych se díval na tabuli v matice... spousta značek a vůbec tomu nerozumím *3* *3*

#3463 Limetka, 28. 8. 2013, 11:09:10
1 0

Je to spoiler a je to pravda. Ale můžeš mi vysvětlit, proč to sem házíš? Bylo řečeno, že se to nemá.

A jak říkáš, někdo to vědět nechce. Ti, co chtějí, se o to můžou přihlásit. Následně jim to zašleš vzkazem. Jak říkám, házet spoilery sem se, pokud vím, nesmí.

#3464 Cartwir, 28. 8. 2013, 11:24:48
2 0

ll.laubacher: Máš pravdu. Hodil jsem to o diskusi vedle. Přeposílám.

#3466 Limetka, 28. 8. 2013, 12:25:59
1 0

One Piece 719

Tak u dnešní kapitoly jsem se hodně moc nasmál. *3* *3*

Začneme cover-story. YES, YES, YES! :D Caribou a jeho parta, maj gad. *3* Pochlapili se a jdou zachránit babču! Kam tahle story ale spěje? *3*

Chinjao vyzíval Luffyho. Jestli má na to, aby porazil Yonkou a Admirály. Docela se rozjel! :D Ten jeho škodolibej xicht, fakt paráda. A to co řekl Luffyho nasralo. Když udělal svůj obvyklej obličej, bylo jasný, že teď je po Chinjaovi. *3*

A flashback! Dovídáme se, že Chinjao vs Garp se stalo před 30-ti lety.

A LOL na Chinjaa. *3* *3* Hvězda Patrik ze Spongeboba! *3* *3*
Chinjao, otevři se! Vážně, dneska to perlilo. *3*

Mladej Chinjao vypadal dost cool, ten by byl můj oblíbenej charakter, kdyby byl v příběhu už dřív takhle. *3*

Zjišťujeme, že Garp a Chinjao se pravidelně střetávali, protože Garp trénoval na Chinjaovu hlavu tím, že obracel hory v prach. *3*

A pak ten úder! Tvl, co úder, ale ten Chinjaův xicht. Těžká sranda. *3* *3*

Pak se handicapovanej Chinjao nemohl dostat k pokladu a proklel Garpa, už to všechno dává smysl. Ikdyž zápletka je dost divná a mnozí ji tu odsoudí, je to vážně suprovej úlet, teda podle mě.

Jinak.. Luffy se zase natáhl, ale nikdo nic.. takže už zase FAIL. Ale v týhle kapitole to promíjím, je boží.

A Thor Elephant Gun narovnává Chinjaovu hlavu! A další xicht. *3* *3*

Luffy vyhrává C Blok! Z Chinjaa teď bude spojenec! Bude naopak vděčný za to, že mu to Luffy narovnal! A Mera Mera no Mi se snažili dostat, aby se dostali přes led k pokladu. Když normální oheň nezabíral, tak ovoce by třeba fakčilo!

A na závěr těžce epic konec, fakt se mi líbil. Luffy se vrátí do hlediště, kde na něj už ale čeká Cavendish, kterej kašle na to, že ho vyřaděj z D Blok soubojů, Bartolomeo, kterej ho asi taky chce sejmout, ačkoliv jsem pořád proto, aby pro něj něco měl, Bellamy, kterej se tam schovává za sudem a došlo to i Burgessovi! Ale co chce asi Burgess? Vždyť Kurohige kdysi potřeboval Luffyho na získání statusu Shichibukaie, ale na to sejmul Aceho. Tedy co by mohl teď chtít?

Nezájem, tohle bylo těžce fajnový a já střílím 9/10.

Sice sem dnes napsal víc smajlíků, než holýho textu, ale stálo to za to!

#3469 Moku, 28. 8. 2013, 13:57:44
2 0

719 - Som rad ze sa tento pribeh s Chinjao vs Garp vysvetlil takto. Suhlasim stym co povedla Laubacher ze Chinjao pravdepodobne prevrta cestu do tovarne odkial budu moct utiect sutiazaci..

Teoria:
napada jedna vec. Marinaci nevedia o tej tovarne ze? Teda keby Fujitora zistil co tam DD ma tak by mohol ist proti nemu. Fujitora si da celkom zalezat na ochrane ludi ako to bolo ukazane na zaciatku jeho predstavenia a keby videl ze tam su otroci tak by sa mohol nasrat no nie? :). Uvidime.

Naspet ku kapitole. Teraz je otazne ci bude aj D block kedze arena je zlomena na polovicu. No luffy sa vrati ku cakajucim tak mozno ani D block nebude treba kedze si na neho uz brusia zuby :D.

Davam 8.5/10. Oda pekne urobil Chinjaov pribeh a pacil sa mi aj koniec. :)

#3470 godlike, 28. 8. 2013, 14:49:20
2 0

No už dlouho jsem se tak nenasmál..Don vypadal přinejmenším divně,ale Garp ho "opravil":DJinak co říct když napíšu cokoliv bylo to tu řečeno prostě se mi kapitolka líbila a těším se na další cítím tam velký posun kupředu.

#3474 hudiny, 11. 9. 2013, 20:43:32
2 0

Tak kapitola 721 se mi moc nelíbila hold nemám rád flashbacky ale každej tejden nemůže být posvícení.
Co se týče toho zda se Rebecca přidá tak dle mého je to tak na 80% jisté že ano. Pokud se tedy pan vojaček promění zpět na člověka a bude v cajku a Rebecca najde štěstí v Luffyho posádce. Zda to bude dobře či ne to se rozhodnu potom co předvede v koloseu.

Hodnocení 6/10

#3475 somalec, 28. 8. 2013, 17:04:40
2 0

Oda na nás hodil neskutočný trolling *3* *3* *3* Ako veľa ľudí hovorilo o tom, že bol uväznený Garpom, Garp mu prebral dievča a podobne, on nám o povie, že Chinjao si zahral v "Coneheads" *3* Ako tu už mnohí písali, aj ja som sa fakt nasmial, toto som fakt nečakal. Kapitola sa mi veľmi páčila, dávam jej 9/10. Čoraz viac mi hlavou vrta Bartolomeo, pochybujem, že by chcel Luffyho zabiť, nepáči sa mi tá predstava *3* A takisto sa veľmi teším na Burgessa, aj ked si myslím, že sa v tomto arcu ešte neukáže, nebude musieť poriadne bojovať.

#3476 Shimik, 28. 8. 2013, 18:25:48
2 0

Inač zaujmave ako si s Chinjaom poradil a koľko sa kafral s Hordym.

#3477 Luffy94, 28. 8. 2013, 20:03:14
1 0

S Hodym bojoval pod vodou a mal značný handicap oproti rybákovi, ktorý sa navyše dopoval steroidmi. K tomu musel ešte dávať pozor na Shirahoshi a Noah. Tu mal zase handicap Chinjao, keďže už má svoje roky a nemohol kvôli Garpovi používať svoje hlavičky naplno.

#3478 Zemitor, 28. 8. 2013, 21:22:21
2 0

Kapitola byla super, akorát mě trochu na konci zarazilo, jak jsou všichni finalisti natěšení z toho, že budou bojovat s Luffim (příde mi, že pro něj nejsou moc soupeři, ale to je jen můj osobní názor)...i když mám tušení, že Bartolomeo po Luffim nepůjde (buď bude revolucionář nebo to bude známý nějakýho Luffiho starýho známýho)

#3485 Cartwir, 29. 8. 2013, 0:25:22
2 0

Já jsem čekal, že v tom bude ženská... *8* ...no ale ta hlava to dost vynahradila. *9*
Kriste pane to musel být výraz rodičů, když se narodil. *5*
Koukám, že jsem měl pravdu, když jsem tvrdil, že to ještě není konec a že před poslední ránou nám poví ten příběh. *10*
Popravdě jsem se ale víc těšil na Traffyho. Nu což počkám další týden. *1*

#3488 Shimik, 29. 8. 2013, 10:31:44
2 0

Luffy94: V mange som to nevidel ale čo som počul tak si v mange tolko steroidov nezobral , navyše base Hordyho nemám ani nad Arlongom , proste si myslim že to malo skončit Red Hawkom a nie ešte abi nanho musel Luffy použit Elephant Gatling.

#3489 Cartwir, 29. 8. 2013, 10:45:53
2 0

Já si nemyslím, že by musel být Hody, tak slabý.
Teda ze začátku jsem se divil, že je tak silný ,ale když byli pod vodou a po vzetí tolika steroidů. Navíc k mé plné spokojenosti bylo to, že na konci všichni zestárli, takže to beru tak, že to byla jeho celá životní síla.

Hakuhódžó no senši