Fórum – O nejnovější kapitolce

#3229 Cartwir, 13. 8. 2013, 4:46:49
2 0

Já jsem spíš tak přemýšlel a mě by se líbilo, kdyby to Ohnivé DF snědl nějaký ten Trpaslík. Nejspíš ten jejich princ. Docela by k té kreatůrní posádce slamáků sedl.

#3230 Luffy94, 13. 8. 2013, 12:21:35
1 0

Máš pravdu, v rámci bizarnosti tejto posádky by tam sadol, ale v rámci logiky veľmi nie. Predsa len je to trpaslík, čo sa Robin zmestil do jednej dlane, veď by ho aj Chopper v Brain Pointe omylom pristupil. *3* Skrátka by to bolo nepraktické, ako keby pribrali do posádky obra. Toho by zase nemali kam dať a asi by sa plavil za nimi v jeho vlastnej lodi. *5*

Toto sme tu už kedysi s lauvom a ostatnými riešili a vzor naberania ľudí do posádky je takýto:
- bojovník na blízko (Zoro, Chopper, Jinbe),
- žena (Nami, Robin),
- bojovník na diaľku (Usopp, Franky),
- povolanie (Sanji - kuchár, Brook - muzikant).

Takže teraz je na rade žena. Konkrétne Rebecca alebo Violet. *2* A keďže Violet už DF má, tak to s Mera Mera vidím na Rebeccu. *3*

#3233 Raijin, 13. 8. 2013, 14:06:07
2 0

Trpaslika treba dat do klietky a rozsirit tak mazlickov :D Chopper nestaci takze Trpaslik do timu! *5*

V dalsom odseku to medzi Violet a Rebeccou, treba vynechat to "alebo", proste Violet tam musi za kazdu cenu *3*
A som jeden z mala no Rebeccu tam nechcem a uz vobec nie aby mala Mera Mera no Mi *8* Neviem, jednoducho mi vobec nesedi, nicim ma nezaujala... *4*

#3235 Luffy94, 13. 8. 2013, 14:14:24
1 0

Ešte nemala dostatok priestoru (aj keď na druhú stranu viac, než väčšina ostatných gladiátorov). Ja už som si vymyslel aj miniteóriu prečo by sa pridala ku Slamákom:

CP0 zabije Pána vojačika a Rebecca sa bude chcieť pomstiť Svetovej vláde. Luffy jej povie, že tiež nenávidí Svetovú vládu a voilá - nová Slamáčka! *3*

#3240 glumidlo, 13. 8. 2013, 15:18:02
2 0

Rebeccu ani Violet do posádky rozhodně nechci, navíc ten vzor, kterým Slamáci nabírají, je následující: muž, žena, muž, muž (East Blue); muž, žena, muž, muž (Grand Line); já teď očekávám, že v Novým Světě bude to samý, tedy bude Slamáků celkem 13. *1*
A ohledně Usoppových lží, tohle je asi přesnější mež to předtím. Přesně tohle se totiž stalo: http://img834.imageshack.us/img834/273/b06cfb3ac07a42e19ab11ed.png

#3241 Luffy94, 13. 8. 2013, 15:24:51
1 0

Tak nejak nevidím rozdiel medzi vzorom, ktorý som napísal ja a vzorom, ktorý sa napísal ty, akurát ty si to len zhrnul do pohlaví, ja viac na podobné črty.

Ale s tým Usoppom nice catch! *10*

#3242 glumidlo, 13. 8. 2013, 16:02:00
2 0

Ty tvrdíš, že teď přijde žena, podle mýho vzoru se má přidat muž. Jinbeho nemůžeš počítat, ten se ještě nepřidal. Jinbe bude podle mě předposlední nebo poslední.

#3243 Luffy94, 13. 8. 2013, 16:34:33
1 0

Podľa mňa sa Jinbe môže počítať ako Slamák, len s tým rozdielom, že sa s nimi neplaví. Okrem toho, Rybácky ostrov je teraz územím Slamákov, prečo teda nemôže byť v pozícii člena, ktorý tam zastupuje svoju posádku? Ja ho skrátka beriem ako Slamáka, či už sa s nimi plaví alebo sa s nimi ešte len bude plaviť.

#3244 Raijin, 13. 8. 2013, 16:44:05
2 0

Ja ho tiez neberiem ako clena, Jinbe sam povedal, ze si musi vybavit zalezitosti a az potom ako ich bude mat vybavene, nech ho Luffy ZNOVU pozve do posadky ak bude chciet a Jinbe sa prida.

Najdi si to u hocikoho, kto ma podla teba spravny preklad, chapter 649, page 6.
http://eatmanga.com/Manga-Scan/One-Piece/One-Piece-649/page-6

#3247 Luffy94, 13. 8. 2013, 17:51:32
1 0

Ja viem ako to bolo (zase až také medzery vo FI arcu nemám), ja len tvrdím, že Jinbe-a možno považovať za Slamáka a ako súčasť toho vzoru. *1*

#3248 Raijin, 13. 8. 2013, 18:32:18
2 0

Som myslel, ze si cely FI od facepalmoval takze si nic nevidel, ci si mal rozotvorene prsty? *3* *2*

No, Luffy ich sice do posadky nepozval tak ako Jinbeho, no Jimbe to odmietol takze sa moze zaradit do skupiny Laboon, Vivi, mazlicek Surume a neviem kto este vsetko s nimi bojoval... Jinbeho by som tam teda neradil, pretoze by sa potom neskor pridal znova a by teda narusil tu postupnost *1*

niekto
niekto
niekto...
Jinbe
niekto
niketo
...
Jinbe
niekto...

#3250 glumidlo, 13. 8. 2013, 18:52:34
2 0

Jinbeho prostě nelze považovat za Slamáka. Ani oficiálně, ani neoficiálně. Jinbe ještě nepřijal nabídku, tedy nemůže být Slamákem. Jak jsem říkal, přidá se až poslední nebo předposlední, zatím je dost času.

#3258 Cartwir, 13. 8. 2013, 21:57:22
2 0

No podle mě tam jsou všichni co mají nějaké povolání a ne jenom 2. Vždyť LUFFY pořád říkal jaké povolání mu ještě do správné posádky chybí.
Pokud bych měl mluvit za sebe, tak nevím proč by měla být REBECA v posádce. Mě vůbec ničím nezaujala.
Co se týká VIOLET, tak tu bych tam raději viděl spíš.
Trpaslík se mě líbí, protože se všemu diví, všemu věří a určitě by měl taky ze všeho jiskry v očích jo je zvláštní a netypický. Trpaslíci směřují do areny a tudíž tam budou bojovat a budou u ovoce a určitě z nich bude LUFFY unešený. Navíc by mohl do příběhu přinést nějaké novinky ohledně příběhu, protože trpaslíci bývají starobylým národem. Pokud u slamáků nebude, tak USOP od nich něco získá a tím se posílí. Teoreticky by pak třeba mohl mít někde na té lodi i celou svou trpasličí armádu.

Osobně ale spíš věřím, že tomu, že se k slamákům přidá KINEMON než kdokoliv koho jsme nyní potkali.

Jde o to, že když si vzpomeneme koho kdy LUFFY přijmul, tak vždy šlo o to, že ho potkal jako prvního a nebo s ním měl nějakým způsobem spor, nebo nějakou událost. Na to mě nikdo s dresro...zatím nesedí. Jediný na to sedí KINEMON.
Já osobně bych si přál kdyby se k nim nějak přidal Trafy, ale to je asi zbožné přání. *9*

Jo a jedna věc jak víme, že to ovoce je vůbec pravé? Opravdu si myslíte, že ho někdo musí sníst. Přeci jenom ovládnout ty schopnosti musí stát nějaký čas a je na to v novém světě čas?
Mě trochu hlodá myšlenka toho, že by ho mohl sníst LUFFY v nějakém afektu. Ono to s ním něco udělá, přežije to ,posílí se, ale zase se mu děsně zkrátí život. Podle mě se tak tak dožije OP.

#3390 Qasew, 19. 8. 2013, 19:07:17
2 0

Nemůžu si pomoct, ale mě se dějová linie s trpaslíky líbí a doufám, že někteří se rozhodnout následovat Usolanda a vytvoří mu tak power-up, protože jsou malí, skladní a strašně živí a vtipní (oproti děckám v Punk Hazardu) a rozhodně budou příběhově užitečnější, což už nám teďka dokazují. Co se týče mangy, musela se trošku zrekapitulovat a srovnat, což po je po dnešku hotovo a příští kapitola už bude určitě rozvíjet příběh (ne že by teď nerozvíjela, ale i když mám trpaslíky rád, beru to zatím jako vedlejší linii, zatím).

Ještě vzpomenu situaci na Sunny. Není to nic extra, ale není to k zahození, vidíme aspoň nějaký rozvoj postav a pevně doufám že umělecká babizna bude touto čtveřicí nějak poražena. Nami není Devil Fruit user, takže když skočí do moře, efekt se zneutralizuje a ona bude moct jako jediná pomocí svého Climatactu bojovat a porazí ji... tedy aspoň doufám :D celkově slabých 8/10

#3421 Shimik, 20. 8. 2013, 15:47:29
2 0

Kde si možem prečitat 718? Až teraz som si všimol že už včera vyšla , videl som ju už na Eatmanga ale prišlo mi že nebola cela a celkovo bola nejaka divna ta kapitola.

#3422 Vyvrnc, 20. 8. 2013, 17:03:59
2 0

Je to taková pre-verze. Česky jsme ji zatím nedělali, protože zítra výjde klasická, kvalitní. Takže, česky až zítra. Jinak na mangapandě nebo mangareadru už určitě je.

#3428 somalec, 21. 8. 2013, 14:32:03
2 0

Tak dneskajšia manga už aj s chýbajúcou stranou Lawovho telefonátu. Káže Chopperovi, aby prišli s loďou na Green Bit a on im mohol predať Caesara. Som zvedavý ako to má vymyslené, kedže dostáva pekne do držky a neviem, ako by mohli aj s loďou odtiaľ potom ujsť. Pochybujem, že ju dokáže celú teleportovať, ale čo ak..

Inak kapitola celkom v pohode, Luffyho Hawk Rifle bez ohňa, škoda *3* Som zvedavý ako sa bude teraz vyvíjať boj v koloseu, dúfam, že toto nebola posledná rana.

#3446 Limetka, 27. 8. 2013, 9:19:16
1 0

LOL? Jo, takže oni mají ovce čiště jen proto, aby vyjádřili svou homosexualitu. *3*
Ovce je hlavně křesťanskej symbol. Co je křesťanství? Náboženství! A Sengokuovi se říkalo Buddha. Co je buddhismus? Také náboženství. Ačkoliv nevím, co ovce znamená pro buddhisty, teplouštví to rozhodně nebude. *3*

#3447 glumidlo, 27. 8. 2013, 12:31:46
2 0

Ty sem porad cpes vek, ale tim to fakt neni. Je to o znalostech. Navic, ty vis, kolik nam je let? Ale tak to je vedlejsi. Muzes se o tom bavit s kym chces, ale porad to neznamena, ze je to pravda. A pak ty zensky, ty na piraty fakt necekaly. Pirati totiz necekali na svoleni, proste je vojeli. Co se prodavanosti tyce... Ta nic neznamena. Tim "nikdo" jsem myslel normalni lidi, kteri si radeji prectou knihu, ne casopisy. Jedinej rozumnej casopis je 21. stoleti, tam se neda lhat, tam se mluvi o novych vyzkumech atd. Zbytecny debaty jsou vzdycky jen s tebou, to je divny, cim to asi bude?
A luke ma pravdu, Shuzo mel alpaku, ale o to stejne moc neslo, slo o princip.

#3450 glumidlo, 27. 8. 2013, 11:13:13
2 0

Aha mi neprijde ani trochu verohodny. A pak ty tvoje slavny casopisy... Tem se neda verit, vymejsleji si tam vetsinu veci, taky je moc lidi necte. Co se tyce uzivani si s ovcema, to mi neprijde jako homosexualita, ale jako zoofilie. Ale stejne mi prijde logictejsi nekoho prepadnout, okrast a uzit si s jejich zenama. Ale fakt nevim, proc zas resime neco, co nema s OP nic spolecnyho. :D

Hakuhódžó no senši