Fórum – O nejnovější kapitolce

#3058 Moku, 31. 7. 2013, 14:02:07
2 0

Tak pri tom zavere vomne vypukla mala euforia :D. Uz sa tesim ako to bude v anime vyzerat. To Luffyho uhybanie sa ako keby sa nic nedialo a ten zaver hlavne :D.. Podla mna vyborna kapitola aj napriek natahovaniu tam nebolo nic co by prekazalo.
8/10

Buduca kapitola podla mna urcite nebude o koloseu ale opat to preskoci na ostatnich slamakov. Toto jednoducho nemoze skoncit KO ale chce to poriadny fight kde luffy ukaze co za 2 roky dokazal.

#3064 Raijin, 31. 7. 2013, 18:55:46
2 0

Tak som sa modlil aby uz bol novy cover story a stale nic, nevadi Caribou sa mozno odhodla zachranit babicku a ako uz bolo navrhovane, dostane sa pred Kaida.
Funky brothers, neviem ako vy ale mna to pobavilo, ze si niekoho obleciem ako mikinu *3*
Lubila sa mi zmena power up a hned na to one hit a on lezi na zemi.
Kaktus vs. Luf.. Lucy! Dalsi funny moment. Observation Haki a chlapec si moze hadzat co chce, "I wonder what Iva-san is up to these days", no problem *3*
A uplne best tie oci, ked kaktus zbadal, koho celu dobu triafal *5* *5*
A co dodat k poslednym trom strankam? Akurat to, ze som si ich hned presiel 4x znova za sebou *3* Cavendish nasraty, Bartolomeo znudeny, komentator si celu dobu uchovava klud a nestranost. *3*

8.5/10

#3065 godlike, 31. 7. 2013, 21:45:03
2 0

Je škoda,že to udělal jak to udělal nejdříve nám všechny s pompou představí a pak je nechá zlikvidovat jednou ranou..škoda.Ten komentátor je imba při troše štěstí se ke slamákům přidá.Jinak na boj Luffyho a Dona se moc těším boj uživatelů conqurer Haki je velkým příslibem.Za kapitolku 6/10

#3066 Raijin, 31. 7. 2013, 22:31:52
2 0

Ja som spokojny s onehitmi, pretoze sa to nepredlzuje zbytocne, nie som na nich zvedavy ale na Luffyho, takze som rad, ze to s nimi skoncil rychlo, i ked pred tym to natahoval... Su ale dva dovody, ktore ma napadaju. Jeden, ze tam este zohraju rolu a ten druhy, ze chcel ukazat ako su vsetci super silni ale na Luffyho nemaju. *10*

Chapem ako Garp pripravil Chinjaa o buducnost, ale ako mu zobral spomienky?? Vzhladom na to, ze Chinjao vsade utoci hlavou, tak mu asi jednu Garp pustil do hlavy a vsetko zabudol alebo ako? *1*

#3091 Slash, 26. 11. 2013, 8:47:29
2 0

Fu tak to mi odľahlo :D ďakujem za vysvetlenie :D

#3131 Luffy94, 7. 8. 2013, 12:05:08
1 0

Cover nádherný, trochu mi tam len vadia Kinemon s Momosmradom, mám z toho zlý pocit, aj keď viem, že covery bývali aj s Vivi, ktorá sa tiež nepridala k posádke, ale aj tak...

Yeah, Chinjaoo z Vrtákova! Ale tá fontána sĺz fakt nemusela byť, aj keď, čo čakáte od senilného dedka? Očividne má niečo proti tomu, že Rayleigh ešte stále žije "How disgusting!" a to, že po rane Hasshoukenu nevykašlal Luffy krv mi tiež príde čudné, keď po rane od Jinbea, ktorú ako som už kedysi spomínal, že sa dosť podobá Hasshoukenu, tam vtedy tuším nejaká bola (hľadať sa mi to nechce, Rybáckemu arcu sa vyhýbam ako čert krížu *5*).

Sanji zase raz vrámci humoru zabudol na to, že rukami neudiera... čo už.

Návrat viceadmirála Bastilla ma potešil, vo vojne nemal toľko priestoru ako napr. Onigumo, John Giant, Dobberman a pod., tak sa snáď ukáže trochu aspoň tu.

Nakoniec sa ukazuje, že teória o tom, že hračky boli kedysi ľudia, je správna. Priznám sa, trochu sa mi to nepáči, samozrejme som nechcel, aby to boli len tak žijúce hračky, ale vzhľadom na to, že je DD bábkar, tak som si to predstavoval, ako dá proste hračkám pomocou nití "život".
Takže DF užívateľ, ktorý premieňa ľudí na hračky. Super, zase tu máme ďalšie neprírodné ovocie na predmet, ktorý vymyslel človek a inak sa v prírode nevyskytuje. Toto mi na Novom svete začína trochu vadiť a ak to bude takto pokračovať ďalej, nechcem si ani predstaviť aké ďalšie neprírodné DF ešte prídu. DF televízora, kedy užívateľ premení nejaký predmet na televízor a bude uprostred boja zabávať nepriateľa nejakým filmom? No comment...

Potom tu máme dva zvláštne zákony o spolunažívaní. Po polnoci nemôže ísť nikto von, na čo ma Franky zabil otázkou "Nemôžu ísť ani chľastať?" *3* Žeby hračky počas noci "nežili" a boli by len hračkami, čiže im život dáva napr. slnečné svetlo? To len taká miniteória. *1*

Law dostáva od Fujiho na hubu, to sa mi páči, že aj keď má takú OP schopnosť, stále je tu ešte ten rozdiel v úrovni medzi admirálom a Shichibukai-om. Volá Nami, asi ju chce pozvať na rande, ale keby videl, ako teraz vyzerá, asi by si to rozmyslel. Nakoniec sa čuduje, či vytočil vôbec dobré číslo. Ako vôbec môže nejaké číslo vytočiť, nie je tam žiadny číselník! Nie vážne, asi ju chce tiež upozorniť, že je plán v háji a nech odtiaľ vypadnú. Neskoro...

Trpaslík Leo pobavil, neserie sa a pripevní aj babičku, aby nespadla. *3* Usoland predvádza jedno Haki vystúpenie za druhým, ten človek má vážne potenciál! Robin-chwan dnes prehodila až jednu vetu, nuž čo, nie v každej kapitole má čo povedať. *7*

Páči sa mi, ako to Oda vyriešil s továrňou, ktorú umiestnil spôsobom "pod lampou býva vždy najväčšia tma". Nedal ju niekam ďaleko od mesta, ale rovno do jeho centra pod miesto, kde sú teraz tisícky nič netušiacich ľudí. Takže sa Luffy aspoň nemusí zdržiavať ďalšími pár kapitolami, než sa tiež dostaví do továrne.

Kapitolu OP, ako u mňa býva zvykom, nehodnotím bodmi, ale mohla byť o trošičku lepšia, napr. čo i len o jeden panel viac zo súboja Law vs. Fuji.

#3149 Moku, 7. 8. 2013, 18:21:12
2 0

Neviem co by som napisal k novej kapitole aby som nefantaziroval :D. Tak napisem len ze mi pacil tato epka a ten koniec ze je tovaren pod coloseom sa velmi paci.

Prichod dalsieho velkeho marinaka ma velmi potesil a hned som mal usmev na tvari ze sa to tam pekne zbiera na silnu "burku" :D. Tu ma celkom napada ze tych piratov co padali v arene ako nic mozno oda ukaze v akcii ked zacne bitka proti marinakom, kedze obklucili coloseum. Co vy na to? :)

Jedna vec je len zla ze v dalsej kapitolke nam asi Oda ukaze este Zorra a skupinu Nami. Dalsie moje fantazirovanie co si mylsim ze bude napisem neskor do teoriach v mange :).

#3151 Blade7171, 7. 8. 2013, 20:50:01
2 0

No mozno to je pre teba zle ale ja sa neviem dockat kde sa ten zoro vlastne ukaze:D , dufam ze nie na inom ostrove.

#3152 glumidlo, 8. 8. 2013, 8:44:59
2 0

Zoro by mel byt na kvetinovych polich, Wicca ho tam snad dovede. :D Ackoli zatracene doufam, ze projde tou tajnou chodbou na Green Bit a pomuze Lawovi, to by bylo fajn. Myslim, ze ma na to, aby zatopil admiralovi a zdrzel ho, dokud se Law nejak nevytrati. Treba teleportem. Samozrejme spolecne se Zorem. Je dobre, ze je Luffy primo u zdroje, tedy pochybuju, ze dojde na blok D. V pristi kapitole chci videt zmrazenou Joru na zemi. Brook je tam nejsilnejsi, mel by ji sundat. A co se Sanjiho tyce, ten by mohl sundat Bastilla, ale k tomu asi nedojde.

#3153 Cartwir, 8. 8. 2013, 10:12:56
2 0

Jsem zvědav co ten dědula má za problém. Mám ale dojem, že to bude něco co mu překazil GARP.
Mimochodem na straně 7 v tlumočení je postava s čapkou psí hlavy. Není to náhodou GARP?
Jinak ten policajt, nebo co to je. Myslím tu loutku. To je podle mě určitě zakletý ten hrdina kolosea.

#3154 Qasew, 8. 8. 2013, 11:54:40
2 0

Pokud myslíš tady ( http://readms.com/read/one_piece/717/2011/8 ) vlevo dole, tk to Garp určitě není. Je to moc malé a Garp nenosí meč.

#3155 Raijin, 8. 8. 2013, 14:49:27
2 0

HoHo! Luffy94 sa pochlapil. *1*

Cover je velmi pekny, Kinemon ma na sebe "sumo plavky"? *5* A momosmrádok má mať modrú hlavu? Trocha divné, či to pomýlili s Frankyho rukou...

Hned na zaciatku sme mohli zistit, co to znamena byt piratskym kralom... A potom to trapne rozplakanie, to vyzeralo cele ako nejaka karikatura, sorry ale to by som radsej vynechal.

Mozno v anglictine znie ten jeho nickname dobre (mne osobne ani eng) ale v preklade to je strasne meno, tym by som sa radsej nechvalil.

Luffy spominal, ze Shark Slahser sme uz mohli vidiet, ja som si myslel, ze to je nova postava, esteze pisem tak neskoro *3*

Mno a konecne nadchadzaju stranky, kde je bohovsky a jednoducho vysvetlene ako to je s hrackami a zaroven pravidla pre obcanov.

1.) Povinna vecierka o polnoci. - Hmm, tak, ze by sa hracky v noci menili spat na ludi, ci to je hlupost?

2.) Nemozu navstevovat cudzie domovy (ludia a hracky), ze by to bola pricina "ludskej choroby" u hraciek? Ze si zacinaju spominat, ked su v ludskom prostredi alebo ked navstivia svoj dom, kde zili dakedy?

Next page, kam tu hracku hodili, na srotovisko, to ako ze ho zabiju alebo ho troska prerobia a znovu mu vymazu pamat? Ci si hracky pamataju len o tom nemozu hovorit.

Doflamingo vysmiaty, Fujitora nesikovny a Law jediny krvaca *7* A naviac mu Nami nezdviha.

Trpaslici juchuu, jedneho chcem na lod do klietky aby bola sranda *3* *3*
A ide sa do kolosea, uz vidim ako sa tam nestastnou nahoodu Luffy dostane, ked Chinjaom prerazi podlahu Kolosea, dufam, ze sa mylim a bude to vtipnejsie *1*

Franky mieri na Flowerhill.
Usoland, Robinland a trpasli pod Koloseum.
Nami, Momo.. a Brook, nevieme co robia.
Zoro mieri presne kam? Na Flowerhill ci do kolosea?

Joj, ked si predstavim, ze cely nabuduci tyzden budem v robote a to bez kapitolky tak mi je do placu, no tato za mna dostava 9/10.

Zacal som aj skoncim s Luffym, zase mu musim oponovat ako mi je zvykom *3* *3* Diablovo ovocie nemoze byt prirodny produkt, ja to tak nechcem!!! *5* To proste museli vyvinut ludia, preto su tam hracky a dalsie "neprirodne" veci. Uz aby to bolo odhalene a odlahlo ti na dusi *5*

#3156 Luffy94, 8. 8. 2013, 15:26:58
1 0

Ale budúci týždeň kapitola nebude, takže si pekne skysni v práci. *2*

Ľudia nemôžu mať takú moc aby takto manipulovali s genetikou a nadprirodzenými schopnosťami, ako napr. zemetrasením, ovládaním svetla, temnoty, živlov a podobne. Prečo potom vyrábali niečo, čo má aj slabinu (čiže užívatelia nemôžu plávať)? Toto je trochu na vyššej úrovni, dovolím si povedať spirituálnej, aj keď to s duchmi nemá nič, ale ide tam o tú výmenu sily od Diabla za to, že ho odvrhne more a už nikdy nebude môcť plávať.

Veď si videl, že ani taký génius, ako Vegapunk, nedokázal vytvoriť dokonalé/plnohodnotné ovocie, len napodobeninu.

To už radšej uverím tej teórii, že kedysi žili ľudia, ktorí sa s týmito schopnosťami už narodili a keď zomreli, tak z nich začali rásť stromy s týmito ovociami. *3*

#3157 Raijin, 8. 8. 2013, 15:47:34
2 0

Hej ale posledny v tomto mesiaci *2*

Co by nemohli, toto je One Piece, ludia cestuju vesmirom a nemaju problem s dychanim, vyrabaju cyborgovov, Uranus, Pluton, ktore znicia mesta, ostrovy ba aj cely svet a neviem co vsetko...

A prave tie slabiny a spiritizmus povazujem, za dalsi vedecky objav, zistili ako ziskat schopnosti "boha" - teda diabla lenze s tym idu urcite nasledky, nic nema iba klady (teda okrem mna http://goo.gl/sWeRdA )

Nedokazal vytvorit plnohodnotne ale dokazal vytvorit to ovocie, takze je mozne ho vytvorit a Vegapunk je este asi nic oproti starej civilizacii, o ktorej nevieme nic iba ze stvorili zbrane, ktore dokazu znicit svet. Takze je mozne vytvorit to ovocie.

A urcite to, ze ludia vytvorili to ovocie aby ho pouzili vo vojne proti WG alebo ho jednoducho iba objavili nebudem povazovat za fail. *1*

Tie stromy by uz fail boli *5*

#3222 glumidlo, 12. 8. 2013, 16:12:48
2 0

Teď jsem si tak vzpomněl, když vidím ty Usoppovy lži o tom, jakej je to hrdina atd. On to tak trochu hrdina je, má svoji sochu na Skypie: http://www.mangapanda.com/one-piece/645 *3*
Takže zas až tolik nelže.

#3223 Luffy94, 12. 8. 2013, 16:38:09
1 0

To, že má sochu neznamená, že je to hrdina. Priniesol na Skypiu wagomu a kvôli tomu je tam slávny. My tiež neoslavujeme moreplavcov, ktorí z iných kontinentov doviezli rôzne materiály, ako hrdinov. *1*

#3224 glumidlo, 12. 8. 2013, 16:54:51
2 0

Nepochopil jsi mě. Netvrdím, že je hrdina. Chci tím říct, že alespoň trochu hrdina je, když už má alespoň sochu. Sochy se většinou staví těm, kteří se něčím proslavili, a to přesně udělal Usopp. Měla to být hlavně narážka na to, že jeho lži se stávají skutečnými. "Jsem kapitán Usopp a mám v posádce 8000 mužů. " Narážka na trpaslíky. Pak ten hrdina, to je zas narážka na sochu. Prostě tak nějak jsem si všiml, že ty lži se stávají skutečností, tak hledám další. *3*

#3225 Moku, 12. 8. 2013, 16:58:42
2 0

Jn na zaciatku by som to ani ja nepovedla ale odkedy prisiel ktym trpazlikom tak na konci bude predsa len usop v knizkach a hrdina svojej rodnej dediny :D

#3226 Raijin, 12. 8. 2013, 21:37:34
2 0

Ehm, co je wagoma ludia? *8*

#3227 Slejhy, 12. 8. 2013, 22:02:38
2 0

http://www.youtube.com/watch?v=BMxrW_-5IKk

Hakuhódžó no senši