Fórum – O nejnovější kapitolce

#2980 Cartwir, 22. 8. 2013, 19:54:24
2 0

To já bych ještě nechtěl aby ho touhle ranou porazil. Chtěl bych aby byl zraněný a vysvětlil nám to s Garpem a pak se pokusil ještě zaútočit a až pak ho LUFFY sundal.
Přeci jenom těch 500 mega by mělo být někde znát, i když už to je stařík. Nějak si nevpomínám, že by Luffy bojoval s někým kdo má/měl větší odměnu.

Jinak ohledně těch trpaslíků už vidím ten Luffyho pohled až je uvidí. *9*

#2981 Deidara, 22. 8. 2013, 15:54:03
2 0

718
Po delší době kapitola, která mě opravdu bavila. Nejenom že tam bylo spousta informací a děje, ale taky dost vtipných scén, kterých prostě nikdy není dost *3*

Trpajzlíci se konečně zmobilizovali a vyráží do boje... už se moc těším jak jim Usop bude velet... očekávám od nich epický nástup na bojiště *10* Jo a ten STARÝ PERVERZÁK!!... k tomu není co dodat *3*

Skupina na Sunny:
v příští kapitole už by tu tetku mohli poslat k rybám, protože takhle se na nami opravdu dívat nedá. Je sice dobře, že začali bojovat a není to úplně jednoznačné, ale po tom jak všichni dlouho trénovali by to mělo jít rychlejc.

CINK CINK! Law nám dostává opět pěkně naprdel a plán A už asi obrečel *3*
Tato dějová linka mě přijde ze všech nejmíň předvídatelná. Su opravdu zvědaví jak se z toho chce dostat, když proti němu stojí takoví protivníci.

Franky vrazí do toho úkrytu a Zoro tam sedí u telky a nadává jak můj děda, když se dívá na fotbal *3* A vzhledem k tomu že je považují trpaslíci za hrdiny tak asi povedou druhou skupinu trpasličí armády do útoku na továrnu.

A nakonec Luffy vs Chinjao. Tento souboj by se mohl dokončit v příští kapitole, aby se děj v koloseu mohl posunout zas o něco dál.

Jak už sem říkal... velmi povedená kapitola se spoustou zajímavých momentů, takže hodnocení 9/10

#2983 Moku, 17. 7. 2013, 14:19:32
2 0

715 - nemastna, neslana ale nebola najhorsia. Neviem ako vam ale mne sa strasne paci ta postava s kaktuom na hlave (ala mexico) Bounty hunter - Jean Ango "Jean the Robber". Myslim ako vzhlad. Toto je prese taka postava aku si ja predstavujem v Op :D. Skoda ze prave takyto vzhlad nedal oda niekomu vyssiemu a dolezitejsiemu. :D.

A moj nazor na nove postavy... ja to beriem tak, teda myslim si a dufam, ze Oda nam vlasne hovori neaky Preview o tom ake kralostva a klan su a mozu skrizit cestu slamakom.

Inak hodnotenie davam 7/10 i to len pre to lebo sa paci vyzor Jean Ango. Inak by dostalo peknu 6tku. ....Preco zase pauza? Oda zase ide do nemocnice?...

#2987 Deidara, 17. 7. 2013, 22:57:12
2 0

Manga 715
1. Cover story
No ten příběh s bahňákem co tam je teď mě fakt nebaví *7* už by to chtělo něco nového. Třeba to co bylo předtím jak se ukazovaly staré postavy po TS tak to bylo dobré. No couž... ale vzhledem k tomu že anime pomalu dohání mangu tak by mohli toto CS naanimovat, jakmile skončí PH... Je to docela dlouhé, takže takové 4 kapitoly by to zabralo, možná i víc...uvidíme...

Samotný děj mangy byl takový jak sem to čekal. Oda nám zas servíruje nové postavy, to já obyčejně oceňuju, ale na Dressoře už jich bylo tolik nových, že už je to dost i na mě *3* Nemůžu si pomoct ale ten lovec odměn Jean Ango mě někoho připomíná, ale nemůžu si vzpomenout koho *3* Jinak doufám že je tam Lucy v příští kapitole (max. popříští) všechny vymlátí a pak se budem moc přesunout dál.
A zdáse, že bartolomeo toho ví o Luffym docela dost... začínám byt opravdu zvědaví co je vlastně zač *3*

Celkové hodnocení kapitoly je 7,5/10

#2988 glumidlo, 17. 7. 2013, 23:13:59
1 0

Tak anime mangu rozhodně nedohání a nikdy nedožene. Dožene ji akorát vždy o jednu kapitolu, když má manga pauzu, ale pořád má manga luxusní náskok 37 kapitol. A při tempu 1 díl = 1 kapitola nehrozí, že by anime někdy mangu dohnalo, proto nejsou ani žádný fillery.

#2989 Deidara, 17. 7. 2013, 23:47:44
2 0

No dobře... ale i tak, to Cover Story po PH by se tam celkem hodilo ne?

#2990 Luffy94, 17. 7. 2013, 23:58:29
1 0

Od cover story Coby-meppo, čo bolo odhadom tak pred 8 rokmi, nebolo žiadne ďalšie coverstory zanimované. Malo to vraj nízku sledovanosť, tak to už viac nerobili.

#2991 Deidara, 18. 7. 2013, 1:00:24
2 0

no tak to se nesmí divit, když tam dali Cobyho, ale takové zanimované CS s SP9 by mělo určitě lepší sledovanost, kdyby ho tam tenkrát dali *3*

#2992 Luoslav, 18. 7. 2013, 10:42:48
2 0

[715]
Dnes Vcera ma to akosi nebavilo, same pre mna nevyrazne postavy. Jediny co stoji za zmienku je ten stary Garpov nepriatel Don Chinjao. Este k tomu cakat 2 tyzdne *7*

#2993 godlike, 18. 7. 2013, 11:15:31
2 0

Nové postavy mě moc nenadchly jako jo jsou fajn,ale něco jim chbý.Jediný kdo je fakt super je Don Chinjao je to sympaťák hh taková fousatá velryba :D 6/10

#2995 Luoslav, 18. 7. 2013, 11:57:46
2 0

Co novym postavam chyba? potencial pre dalsi rozvoj, okrem Dona tam nikto nema ziadnu minulost ani buducnost spojenu so slamakmi, resp je jasne ze su tam len preto aby ich Luffy porazil. Preto su skoro pre kazdeho nezaujimave.

#2996 glumidlo, 18. 7. 2013, 14:20:03
2 0

Myslím, že nám těm postavama chce Oda naznačit, že skoro každej má v Novým Světě jméno. Už to není fodder za fodderem. Vemte si, kdyby se do turnaje dostal Luffy před timeskipem. Do závěrečný šestky bloku C by se dostal, ale tam by dostal. Minimálně od Dona. A třeba takový Ideo má určitě potenciál stát se spojencem, ne-li dokonce jedním ze Slamáků. Teď myslím silově, neříkám, že k nim půjde, i když to Lůďa nakousnul, když jsem se s ním bavil. *5* Co se Don Chinjaa týče, Luffy by ho měl porazit i bez ovoce, ale bude mít problémy. Před timeskipem by si proti němu ani neškrtnul, přeci jen odměna přes 500 milionů a Haoshoku Haki... Dobře, už zeslábnul, ale někde na úrovni nejsilnějšího viceadmirála by mohl být, alespoň podle mě.

#2997 Moku, 18. 7. 2013, 14:30:46
2 0

K tym fillerom.... Aj keby Anime dobehlo mangu tak ako filler by prisiel skor to ako slamaci trenovali. Bolo ukazane len take kratke zostrihy a ako filler by toto bolo najlepsie a asi aj najziadanejsie.

#2998 glumidlo, 18. 7. 2013, 14:48:07
2 0

Já myslím, že na tohle by se filler dělat neměl. Oda bude trénink Slamáků ukazovat postupem času při bojích, když jim bude téct do bot. Prostě si vždycky vzpomenou, jak tohle trénovali a bla bla. Takhle to vidím já.

#2999 Raijin, 18. 7. 2013, 15:33:50
2 0

To cover story by uz mohlo skoncit, hadam sa Caribou nevrati zachranit babicku alebo hocico ine, uz mi ho stacilo.
Ta prva stranka pre mna uplne zbytocna.
Conquerors haki, super no, ale ja to mam rad tak, ked sa ukaze iba to oko, a ze bum, to je uplne brutalne pre mna, ked ale takto spoji ruky do kopy a strasne moc sa na to sustredi, to neni pre mna.
Jean the Robber, ako uz niekto spomina je naozaj pekne vykreslena a asi bude mat nejake DF, ked drzal ten mec, tak vysli z pasti nejake kruhy a az potom to hodil.
Scenka s Funk Brothers pobavila a Bobby bude asi tiez tuhy korienok.
Inak kapitolka pre mna bola sucha, ocakaval som ovela viac. Tak aj kvoli ocakavaniu, dostava nizsi rating. 6,5/10
A niekde som cital, ze Oda si len dava prestavku na pochorobne zotavenie. Ale videl som iba jeden tento prispevok, takze to vobec nemusi byt pravda...

#3001 Luffy94, 18. 7. 2013, 15:43:51
1 0

To s tými kruhmi okolo meča považujem za obyčajné otáčanie alebo žonglovanie, nič viac za tým nevidím. Ale možno sa mýlim...

#3003 Kahlan, 18. 7. 2013, 17:18:13
2 0

Taky mi přijde, že si ten kaktusák s mečem nejdřív jen točil. No a já nevím, nemůžu si pomoct, ale ani jeden z těch bojovníků si mě aspoň zatím nezískal. Není to prostě tak jak v minulém bloku, kde mě Bartolomeo hned zaujal.

#3055 Luoslav, 31. 7. 2013, 11:21:55
2 0

Som rad ze su fodderi uz KO a preslo to k suboji s Donom. Cele to (aj tu predoslu mangu) mali podla mna preskocit a zacat u toho zaberu kde sa stretnu peste Luffyho a Dona.

Vseobecne ale priemerna manga.
+ za Luffyho uhybanie a armament haki a jeho oneshot

#3056 Qasew, 31. 7. 2013, 12:08:03
2 0

Myslím, že říkat, že měl přeskočit tuto a předchozí kapitolu je úplná kravina. Oda zvolil perfektní možnost, jak nám ukázat všechny možnosti New Worldu, ukázal pár nových bojových stylů, trochu nastínil hierarchii několika zemí v NW a taky nám představil pár "záporáků," kteří někdy v budoucnu můžou jít proti Slamákům, takže prostě možná to nebylo tak skvělé jako ostatní dějové linie na Dressrose, ale rozhodně to má své opodstatnění a v příběhu je to obsaženo dokonale.

K dnešní kapitole, při několika scénách jsem se nehorázně pobavil a koncová scéna s Královským haki byla kvalitní, ale asi jsem po pauze čekal něco víc, ovšem snad se mi to vynahradí příští týden, 7,5/10

#3057 Deidara, 31. 7. 2013, 12:49:24
2 0

716
Kapitola byla docela dobrá, ale nelíbylo se mi že Oda promarnil snad 7 stránek tím, že tam tak podrobně ukazoval ty Funky a ostatní jak sou silní a pak stejně všichni dostali KO jednou ranou. Podle mě je to zbytečné natahování. Pak tam byl Ideo vs ten druhý(méno nevim *5* ) - to bylo povedené, stejně i to jak se Lucy zoufale snažil zamaskovat *3* Nečekal sem ale, že Ideo do kterého tady bylo vkládáno tolik nadějí dostane KO takovým způsobem... ale to už je teď jedno.

Moc se těším na 717. Buď bude celá o Lucy vs Don Qinjiao nebo se děj zase přesune na další dějové linie a akorát poslední stránka bude střih na Block C - všude prach, Lucy stojí, Don Qinjiao je KO a všem ostatním i s komentátorem budou zas vylézat oči z důlků *3* Každopádně doufám, že příští kapitolou se završí Block C.
Dávám 8/10 proteže ten závěr byl opravdu luxusní *1*

Hakuhódžó no senši