Fórum – O nejnovější kapitolce

#2841 Deidara, 19. 6. 2013, 0:21:58
2 0

Kdosi tady říkal, že po dresoře by se mohli připojit hned 2 osoby, tak jak to bylo podobně po CP9. Co když se na konci dressory připojí Jimbe + neznámý nový slamák.
jimbe - kidova ali. semezitím postará o Big mom a jimbe bude mít už volné ruce, proto on

#2842 Toren, 19. 6. 2013, 0:22:39
2 0

Třeba si hlas najde *3* Musí tam bejt. Jinak - kromě těch, co sem psal... koho ještě? Asi tam dám možnost - nějakej trpaslík, vojáček, Bartolomeo a Caesar ? Dál už mě nikdo nenapadá.

#2843 Deidara, 19. 6. 2013, 0:24:49
2 0

eště tam dej tu Violet *3*

#2864 Hassassin, 26. 6. 2013, 12:20:44
2 0

ako je mozne ze oda vymysli vzdy nieco co nenapadne nikoho ineho nazemi? *3* zase raz prekvapil....DD rules *2*

#2865 Luoslav, 26. 6. 2013, 12:46:14
2 0

[712]
Skrytý obsah
Super, akoby som cital 3 kapitoly oproti Narutovi . Schopnosti Violet sa mi velmi pacia akurat ta *whale eyes* technika bola wtf. Joker vy**bal s celym svetom a este k tomu ma pravdepodobne pribuznych medzi Tenryubitsu. Som zvedavy ako sa zachova admiral Fujitora.

#2867 root, 26. 6. 2013, 13:19:03
2 0

712
Trevol dostane od Sanjiho na prdel to je jasný. :) Příběh Violet mohl bejt možná o něco kratší, ale takovejhle vývin postavy jsem fakt nečekal. Schopnost dobrá stejně jako ten útok. Nejvíc mě překvapilo, že to neví ani admirál. Blok C nebud epodle mě trvat nějak extra dlouho. Snad :) A Doflamingo má minulost spojenou se šlechtou. Nemůžu si pomoc, ale Fujitora nebude pomáhat Mingovi.
9/10 možná to je trochu přehnaný, ale po tom dnešnim Narutovi... *3*

#2869 Luffy94, 26. 6. 2013, 16:51:18
1 0

Hmmm, tak neviem... Violet zradila DDho, nemá kam ísť a musí zmiznúť z Dressrosy, inak ju DD za to zabije a to Sanji nedovolí. Slamáci berú len výlučne takéto charaktery, ktoré už nemajú svoje miesto medzi ostatnými. Navyše má Violet takú parádnu schopnosť, s ktorou by bolo kopec vtipných scén v posádke... a to som tam tak veľmi chcel Rebeccu... no ništ:

VIOLET FOR STRAWHATS!!! *3*

#2870 Moku, 26. 6. 2013, 17:10:55
2 0

Tak Epka.... Prve stranky ma nasrala ze Sanji zase dostal naprdel od zenskej a sprava sa ako ...... Viem je to sanji ale sere ma to na OP neskutocne :D.. No potom sa to nastasie zvrtlo a dopadlo to dobre.
Block C..toto mohol nechat Oda na jednu celu kapitolku a nie takto to strihnut :(.
A posledne cast s Donflamingom. To ze ma nieco zo slachtou som ani nepostreholl (tato epka bola taka kde som vela veciam nepochopil.. slaba anglina :D). Celkom ocakavam ze Law povie o zrade Verga ktory vlasne pracoval pre Donflaminga a to Fujitoru nasere. Teda ked o tom nevedia este?....
Luffy94: Si hlavne predstav keby sa violet pozrela do Usoopovej hlavy :D. Same klmastva a loz.. to by som potom chcle vediet ako by sa zatvarila :DDDD

#2871 Luffy94, 26. 6. 2013, 17:19:31
1 0

Jj, vidím to asi takto, len namiesto Sanjiho by tam bol Usopp a namiesto Robin Violet: *3* *3* *3*

A neboj sa, do večera bude tlmočenie (ak sa Vyvrovi bude chcieť, chudák už nevládze *5*).

#2872 Deidara, 26. 6. 2013, 18:36:01
2 0

712
To bylo docela příjemné zpestření dnešního dne.(zvlášť po tom Narutovi). Dozvěděli sme se jak se Sanji dostal k informacím a i něco víc o Violet. Jak už říkal Luffy, začíná se jevit jako potencionální slamák. Schopnost má docela zajímavou a musím se přiznat, že si u mě po této kapitole docela zlepšila mínění, nicméně Rebeccu bych u slamáků pořád viděl radši.
Mingo má něco společného s tenryuubito? wow! To byl docela šok. Možná je i jejich “vzdálený příbuzný“ nebo tak něco *3* ale to je dost nepravděpodobné. Každopádně se těším až o tom uslyším víc.
Střih: Blok C nám začíná. Byl bych rád, kdyby se teď děj přesunul právě na turnaj a Blok C se dořešil během 2, max.3 kapitol abysme se potom mohli přesunou do Bloku D a následně pomalu přejít do vyšší fáze turnaje o Mera Mera no mi.
Celkové hodnocení je 712 8/10

#2873 Palkiz, 26. 6. 2013, 20:03:32
2 0

Po týždni pauzi konečne manga a Oda to opäť zamotal ... najviac som v šoku z Minga ktorý má veľmi vysoké postavenie vo svete... podľa mňa aj to, že má k dispozícií Mera Mera no Mi má niečo z jeho postavením ... ale určite to bude ešte zaujímavé teším sa to ako Luffy nakope v ringu všetkým prdel :D 9/10

#2874 Raijin, 26. 6. 2013, 22:34:00
2 0

Je neskutocne ako vzdy dokaze Oda potesit, oproti dnes ubohemu Narutovi, v ktorom som sa dozvedel asi tolko veci..., kolko? However, Violet! Pred tym mi prisla taka nic moc, nemastna-neslana ale ani nemala prilezitost sa ukazat. Teraz ale, nechcem trpaslika, chcem Violet na lod a to vsetkymi prstami. Fujitora vyzera, ze sa este nerozhodol, na koho stranu sa vlastne postavi. A Plamenak, fuha, we really do not know his past... tesim sa az budeme.
Blok C zacina, jojojoj na toto chcem zvlast kapitolku/y. Luffy sa ukaze bez gomu gomu, super! A blok D, staci mi ukazat, ako velmi super ten bieber je, tak na jednu stranku a staci, rychlovka ako v bloku A.
Na zaver, tu Violetinu schopnost som moc nepochytil co vsetko moze vidiet, vyzera to, ze uplne vsetko ale tie velryby boli nejako mimo nie?

Prvy post ku kapitolke, tak snad ma nezhatujete *2*

Edit: Violet splna miery *9* na prijatie *10*

#2875 Luffy94, 26. 6. 2013, 22:45:34
1 0

Violetina sila zrejme zahŕňa všetko možné okolo očí, takže môže kľudne spraviť aj zbrane zo svojich sĺz, takže tie "veľrybie slzy" (sakra, prečo som to vtedy nepreložil takto, ale dal "očné veľryby"? *8*) až tak mimo podľa mňa nie sú.

Proste Violetino DF > Sharingan + Rinnegan + Byakugan *3* *3* *3*

#2876 Raijin, 26. 6. 2013, 23:00:22
2 0

Co ja viem, mne sa to nelubi, tie velryby, keby radsej pouzila Death wink tak by som to viac prijal :D

#2877 Deidara, 26. 6. 2013, 23:59:33
2 0

Je pravda, že oční techniky sme v OP eště neměli, kromě Ivankova samozřejmě, ale jinak nikdo pokud si dobře vzpomínám. Zato v Naruto se to točí jen okolo nich *3* Třeba se ale Oda zase překoná a vykouzlí z téte abilitky další unikátní skvost tak jak to umí jen on *5*

#2878 Vyvrnc, 27. 6. 2013, 7:12:13
2 0

Je jasný, že strejda Mingo má něco společné s Tenryyubíkama, typl bych si, že to bude jejich bastard. Nebo dokonce syn co se ztratil a pak se mu zalíbil život na moři.

Violet byla skvělá a vážně si myslím, že by mohla být v týmu. Navíc je snad vyloučené aby přijali víc lidí? Je to Oda lidičky *2* a nikde není řečeno, že musí vzít jen jednoho pokud Luffy příjme po aréně Rebeccu. Tak se klidně může stát, že doběhne Sanji s Violet a Luffy ju taky vezme :)..

A jsem zvědav co se bude dít až Luffy uvidí trpaslíka *3* určitě jednoho bude chtít "shishishi" *3*

Jo a řekl bych, že je jasný, že se Fuji pěkně naštve ale možná ho zastaví CP-0
A klidně dám 10/10 *2*

#2880 Vyvrnc, 27. 6. 2013, 9:14:56
2 0

Teď mě tak napadlo, že by nemusel být jejich syn jen pro ně pracovat nebo jim dodávat to umělé DF (nebo DO *3* *3* )..Ale to zase dává menší smysl "s jeho minulostí"..

#2881 Luffy94, 27. 6. 2013, 13:13:38
1 0

Jop, to je tiež možnosť. Violet alebo Rebecca?

*3* *3* *3*

#2882 Vyvrnc, 27. 6. 2013, 13:20:29
2 0

Sanji by měl radost velkou radost :D

#2883 Moku, 27. 6. 2013, 14:29:51
2 0

Vyvrnc to je dobra myslienka a tiez sa k tomu priklaniam ze im DD dodava DF. Ci uz tie falosne alebo skutocne. Ved keby bol niekto tak vysoko ze si hovoria stvoritelia tak by ste nechceli mat zbieraku vsetkych DF? :). Davalo by to aj vyznam v tom ze nebolo ukazane ze sa len tak naslo DF niekde na ostrove. Co si myslis Luffy o tom? Zbieraju Tenryy DF? :D

Hakuhódžó no senši