Fórum – O nejnovější kapitolce

#2760 Brook, 13. 6. 2013, 22:17:13
1 0

To je snad jasný, že Law může používat teleportaci jen v Roomu :D V Roomu může využívat své ovoce a teleportace patří mezi schopnosti tohoto ovoce... Čím větší Room tím víc mu to sebere síly, takže zas tak daleko se myslím neportne... Přece nebude riskovat, že se portne, co nejdál a tam na někoho narazí a nebude mít sílu...

Každopádně o tom, že Law počítal s tím, že to byla všechno bouda nesouhlasím... to už by bylo až moc překombinovaný i na Lawa :D Nevím proč by se do sebe Mingo a Fujitora pustili, když tam přicházejí společně jako spojenci :D

#2761 Deidara, 13. 6. 2013, 22:52:33
2 0

S tim Aokijim nevim nevim, sice opustil mariňáky ale těžko by šel proti nim navíc jako spojenec slamáků, on má tu svou, do tohoto arcu bych ho nepletl, už tak je tam moc věcí *3*

#2762 Hassassin, 14. 6. 2013, 11:29:37
2 0

tak konecne budu moct slamaci ukazat co vnich je *3* silnejsich protivnikov im v dohladnej dobe oda asi nevymysli *2*

#2769 Vyvrnc, 9. 7. 2013, 21:34:38
2 0

Qasew -> jestli myslíš Brooka jako obraz "výkřik" tak ten maloval Edvard Munch
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/173579/nejdrazsi-obraz-v-drazbe-vykrik-za-2-miliardy.html

Jinak k tomu začátku, taky se mi moc nezamlouval no *8* na druhou stranu se mi to s Luffym moc líbilo *3* sice jsem to docela čekal ale o to se mi to líbilo víc *5* prostě typickej Luffy, začne se kamarádit s býkem co tam má zabíjet *3* a pak ještě sejme Elbafáka jednou ranou -> tak to má být *2*

A to ještě ani nepoužil Gomu Gomu no mi *9*

#2780 Raijin, 9. 11. 2013, 0:40:23
2 0

727

Tak cover potešil, Drake vyzerá neskutočne sugoi, bohužial v pozadí vidím babku a ďalší cover bude teda asi tiež nudný, niečo v zmysle, že na neho zaútočí... Môže byť aj koniec cover story ale pochybujem, tu ešte niečo uvidíme.

Scénka s Rebeccou zbytočná ale na zamyslenie je jednostranná konverzácia Usoppa a Soldiera. Soldier totiž neodpovedá na otázku Usoppovi, či je syn kráľa (nespýtal sa ale mieril k tomu). Soldier ako sme už s Ľůďom riešili je náš Kyros, ktorý nemá kráľovskú (alebo minimálne Riku) krv.

Monet <3, ešte ťa dúfam uvidím, dúfam :)
Ľudia na Dressorese boli chudobní ale cenili si mier.. tu sa fakt nedá o čom rozpísať v tejto kapitole.

Ale nástup DDho jednoznačne super, milume toho týpka "Som Doflamingo Donquixote a vrátil som sa domov ako právoplatný kráľ tejto krajiny." Ja ho úplne žeriem.

Dobrá informácia je to, že DD doslova donútil WG aby ho "menovali" Shichibukaiom tým, že okrádal Tenryubitov a nebojí sa ich.

Ale chápete to, ten týpek si tam len tak nakľuše a povie kráľovi, že mu predá jeho vlastné kráľovstvo. Nemilujte ho. *9*
Ale tiež je ten Riku blbý teda. Však keby DDmu šlo iba o prachy tak mu je jedno, či sa to občania dozvedia alebo či požiada okolité národy o finančnú pomoc, hlavne, že bude mať prachy. WG dobre vie, že si robí svoje kšefty kade-tade.

DDmu sa hodí vlastnosť toho string string ovocia, dokonale mu to pasuje do povahy manipulátora. Dôveru občanov zlomil doslova v okamžiku a potom prišiel ako hrdina, neuveriteľné, moja teória sa podarila (i keď to nebolo nič zložité haha), i am so proud of myself. *3* *3*

Ták a zistili sme, že DD má neskutočný zrak, vidí ako orol do diaľky a naviac mal v noci na sebe okuliare :D a dĺžku dosahu aj pri ovládaní ľudí, nie len pri útočení bičíkom. Dokáže ovládať aj viac ľudí naraz! Tiež pekne powerfull ovocie, toľko využití... Parasite!! Pekný názov, už sa teším ako urobím článok *10*

Pre mňa ale zbytočná kapitola, dobre nie zbytočná a veľa zbytočností, ktoré som nepotreboval vidieť. Spokojil by som sa s jednou bublinou, kde by jednoducho soldier povedal, že DD ovládal skrz DF kráľa, podpálil pár ľudí a domov a občania ho jendoducho nenávideli, úplne by som sa s tak jednoducho zápletkou spokojil. Pretože mňa hlavne stále trápi ta strata pamäti a čo bude s Mera Mera, moje dve najväčšie otázky.

Inak kapitolka 6.8/10, vravím, mne by to stačilo v pár bublinách.

Nabudúce to vidím na 8čku a týždeň na to za 10! *2*

#2788 Undystian, 16. 6. 2013, 9:13:18
2 0

Myslím si, že Lawa nejspíš zajmou a pak ako vždy to býva se Luffy nasere a oslobodí ho. :) Okrem toho najviac sa teším na fight luffyho v aréne! :D Chcem vidieť ako ich tam všetkých vypráši do jednoho a získa mera mera no mi a daruje ho niekomu kdo sa stane novým členom jeho posádky (dúfajme). Taktiež ma napadlo, čo keby sa Ceasar stane dobrým a pripojí sa k slamákom ?

#2789 Deidara, 16. 6. 2013, 11:48:08
2 0

Ceasar do posádky? To myslíš vážně? *3* Víš kolik lidí je alergických na ten jeho maniakální chechot. ShorororororoShorororororShorororor.... Je tam tolik dobrých postav, které by se mohly ke slamákům připojit, ale on to určitě nebude *3*(pevně doufám) *3*

#2790 Moku, 16. 6. 2013, 12:09:09
2 0

Sice mne sa Ceaser teraz paci v mange. Teda ked ho ma law pod kontrolou ale tak prekaza mi ze je to taky srac ako Usoop. Chce to postavu co bude bojovat za kazdu cenu a nie to haraburdie ako je usoop, brook a chopper :D

#2796 Undystian, 16. 6. 2013, 17:38:16
2 0

Brook neni haraburda :D To spíš Nami :D A náhodou nemôžu byť všetci u slamákov šílene silní ako to sami hovoria :D A ten Ceasar není až taký slabý zase :D

#2797 Luffy94, 16. 6. 2013, 17:45:34
1 0

Ceasara skôr tipujem u Srdciarov, než u Slamákov. Stejne by ho tam nechceli *3*.

#2799 Toren, 16. 6. 2013, 21:16:11
2 0

Ceasar se bohužel jeví jako potencionální Slamák, nechci ho tam, ale uvidíte, budem překvapeni *3*

#2800 root, 16. 6. 2013, 21:22:29
2 0

Ceasar?? Co jste to hulili?? *3* Jak by to Chopper s Nami dovolili??

#2801 Luffy94, 16. 6. 2013, 21:32:31
1 0

Mám taký pocit, že na Dressrose sa akosi každý javí ako potencionálny Slamák :D.

Issho (keď sa o ňom ešte nevedelo, že je admirál), Mr. Soldier, Rebecca, trpaslíci,...

...musí to byť Rebecca!

#2802 root, 16. 6. 2013, 21:43:54
2 0

k tomuhle stokrát omýlanýmu tématu: Monet for strawhats :)

#2803 Deidara, 16. 6. 2013, 21:58:47
2 0

Monet ne! I vote for rebbeca *3*

#2813 Raijin, 22. 8. 2013, 2:55:59
2 0

Caribuovi pirati na marinackej lodi, plachty uz su dole budu teda bojovat alebo utecu? Chcem fight, nech uz sa to nejako vyfinishuje ten cover story a mozme spravit novy o Shanksovi *3* *3*

Trpaslici maju priamy tunel na dressrosu, super aspon sa tam rychlejsie dostanu, nejaki z nich zjedli diablove ovocie chrobakov, ci to k niecomu bude, uvidime...
Ale prislo mi vtipne ako si Usopp zobral toho chrobacika do ruky, je to take zlate *5*
Usoland a Robinland nastupili na lisky, ktore sa mi tiez mrte lubia, pripomenulo mi to expresnu krevetu na god's island (Skypiea).
A konecne Leo s armadou vyrazaju!
Luffy ma urcite velku radost, pretoze kral trpaslikov si nasiel najlepsi express a zaroven najpohodlnejsi sposob prepravy *3* *3* thumbs up, pobavilo *1*
Jaj a co ma najviac potesilo, zase nieco do historie sveta OP, len skoda, ze to nepokracovalo na dalsej stranke *8* DD drzi 500 trpaslikov a ich kralovnu ci princeznu ci koho... takze to je len taka ceresnicka na dorte, v com skutocne teda je problem medzi Dressrosou a Green bitom?

A dalsia super vec, trpaslici si pomylili Frankyho postavicku a povazovali ho za hracku, best! *3*
Inak ako ok, dalsia tajna chodba do podzemia kolosea, uz ste mali byt na ceste, sup-sup.
Jojoj Zoro chce bojovat, kedy ale nie, ze ano? Tak uz aby mal moznost ukazat svoje badass schopnosti a rozprasit DD posluhovacov, moc moc se ťěším.
A Zoro uplne zabudol na to, ze chcel ist na Sunny zachranit Nami-chwan a zbytok timu (zase pobavilo *3* ), pojde tam teda alebo nie, bol by som radsej ak by zamieril do suterenu a s Art-Art Fruit si to vybavili ti slabosi co su na Sunny, ju mali hned zrusit a nie sa tak dlho snou srat. Toto ma naozaj vytaca. Thumbs down. Ale aspon teda, ze jej tu lod potopili, ked uz nic ine a plus tu mame dalsieho Duvala ibaze v zenskej verzii *3*
A Law sa zachoval ako kapitan, na ktoreho sme zvyknuti uz od prveho dielu *3* *3*
Ale Plameňák jednoznacne vyhrava nad Lawom, ani skrabanec nema od neho, Law nemoze pouzit Room alebo ma DD tak silne haki, ze by to bolo zbytocne plytvanie energiou? *4*

Kebyze Luffy minule nenapise tak si ani teraz nevsimnem, ale Sanji zas a opat zabudol na to, ze ruky na udery nepouziva.

Burgess sleduje, Lucy pouziva [size=4]GOMU GOMU no ... HAWK RIFLE[/size], takze uz ho mozme volat na plno Mugiwara no Luffy a v dalsej kapitolke sa uz dostaneme aj s nim do suterenu?

Inak, Gear 2 + arnament haki = hawk. A red hawk = gear 2 + arnament haki + ohen. Tak to aspon vidim ja, nepokladam hawk za ohen ale prave to "red". Inak2, Chinjao uz ma biele oci, takze zasah do cierneho (doslova, Chinjao pouziva arnament haki na bruchu), teraz ci to ustoji, vykasle trochu krvi a pokracuje sa dalej, alebo pada k zemi, to by bol ale trochu rychly finish tak dlheho suboju.[size=2] Tak to sa dozviem az za dva tyzdne, "bohuzial" aj ja si idem uzit dovolenky takze budem bez OP, i ked mi bolo povedane, ze tam je Wi-Fi, ale toto uz do inej temy[/size] *5*

Taka priemerna kapitolka, nic nove sme sa nedozvedeli, az na ten spor trpaslikov a inak ma nic moc neuchvatilo ale srandy bolo dostacujuc, 7/10 ale za novy utok 7,5/10.
[size=1]
PS.: Nechce sa mi to po sebe citat, je uz dost neskoro-skoro rano, tak az najdete chybky alebo neporozumiete bo co, tak mi napiste a to opravim. Zatim dobru *1*
[/size]

#2832 Toren, 18. 6. 2013, 23:57:34
2 0

Tak tak, Monet NE! Byla dobrá, ale ne dost dobrá *3* Rebbeca a Kinemon! (asi udělám anketu - stejně je jasný, jaká sága je nejoblíbenější) :D Ale vážně - zítra bez OP... to je pech *8* Snad se ale Oda poučil a nekreslil v nemocnici. Další týdny bych to čekání bylo ještě horší...

#2835 Luffy94, 19. 6. 2013, 0:05:00
1 0

*3* *3* *3* *3* *3* Každému sa páči Rebecca.

Ale schválne daj anketu:

Bude Rebecca nový Slamák?

*2*

#2838 Toren, 19. 6. 2013, 0:12:01
2 0

Zítra nahodím - ale né tak jednoduchou. Dám z Punk Hazardu a z Dressosy pár nových postav ( Kinemon, Monet, Momo, Rebecca, Cavendish atd ) a ať si lidi vyberou, koho by tam nejvíc chtěli :D Nebo - kdo dle nich bude Slamák (což neznamená - kdo je váš favorit) :D

#2840 Luffy94, 19. 6. 2013, 0:18:05
1 0

Momosmrada tam nedávaj.

Hakuhódžó no senši