Fórum – O nejnovější kapitolce

#2640 root, 15. 5. 2013, 14:23:31
2 0

Foddeři jejichž jména si opravdu nepamatuju poraženi a pro mě překvapivě vyhrál Bartolomeo (škoda chtěl jsem fight Bellamy vs. Luff pardon Lucy *1* ) navíc má schopnost Bari Bari no mi, další lehce OP ovoce. King punch not bad, ale na grizzly magnum to pořád nemá. Dneska vyloženě štval dlouhonák, ale Béčko nám končí a příště uvidíme buďto Frankyho s hračkou a nebo pravděpodobněji Céčko. Doufám, že to tam Luffy trochu pročistí královskym haki. (Pro případné narážky, tak pokud by Luffy použil haki a zůstalo by stát aspon 5 lidí, tak to neznamená, že ho hnedka poznaj) 8/10

#2641 Limetka, 15. 5. 2013, 16:29:15
1 0

One Piece 709

Rád bych podotknul, že One Piece je opravdu zase ve svých kolejích. Už nás Oda zase rozmazluje dobrými kapitolami. Ty dvě nepěkné kapitoly jako bych už zapomněl..

Začnu Cover Story. Důvod k tomu mám ten, že už nevím, co si myslet. Původně jsem doufal v to, že Caribou nějak zasáhne proti Scotchovi (ten Kaidův Kyborg), bude zajmut a dovedem ke Kaidovi, kterého uvidíme jako stín/siluetu.
Teď, když téměř zachránil babču, která si ho spletla za svého zesnulého revolucionáře Gaburuho, už nevím, co si mám myslet. Opravdu jediné, co mě teď napadá, je to, že Caribou se vzepře jeho postavenému charakteru, naštve se a půjde babču pomstít. V přístím Coveru zjistí, že pravého Gabura sejmul Scotch, udělá něco, co udělal Bellamy. Tedy ze svině se stane klaďas. Půjde na Scotche, dostane.. a konec už takovej, jako jsem napsal před pár řádky. A nebo nevím a je to jeden velkej mindfuck.

A teď směle, vřele k B bloku!

Minule si Hack zlomil hnátu, dneska ho Bartolomeo dorovnal jednou ránou. Těch ale v dnešní kapitole bylo hodně..

Blue Gilly vs Ricky - zklamání! Navíc mě sere, že Oda fakt silně naznačuje, že Ricky by mohl být Kyros. Můj názor je takovej, že v tom bude majestátní trolling. Máme tu dědulu, kterej poznal jeden Rickyho pohyb a Rickyho říkajíc, že zestárnul.. Navíc, proč bojoval s tupým mečem a proč nenávidí Doflaminga? Tohle bude další backstory s flashbackem a další sakra natažení arcu, kterejch už je ale kopa!

Ačkoliv můj názor na Blue Gillyho je takovýto: "GAY!", překvapuje mě, že spolupracoval s Dagamou. Navíc, jeví se mi jako dost silnej člověk. Ono popravdě.. Gaydish se minule taky projevil jako silnější persona!
U Blue Gillyho na chvíli zůstanu, protože vždycky píšu shrnutí kapitoly, tak si to můžu dovolit rozepsat. Dlouhonožka sejmul skoro všechny zbývající foddery a zůstal tam s Dagamou, Elizabellem II. a nějakejma dalšíma fodderama, když v tom ho chtěl Dagama odstranit (pochopitelně). Gilly ale zbystřel.. postřeh, či Haki? Já říkám Kenbusoshoku. Stejně tak jako jeho kopy drtící brnění by mohli být posíleny Busoshoku, ale tak tohle je stejně dost nepodstatný. A Dagamu zhltla rybička..

Scéna se přesouvá ke napravenému klaďasovi, který si jde za svým snem, kterak dostává naloženo od Bartolomea. Nikdo pořád neví, co je s Bartem, jen Bellamy podotkne, že musí být uživatelem.

Děj zase skočí na krále.. toho chce teplonožák a nějakej fodder vyndat, král ale konečně předvede to, co dostávalo HYPE už pěknejch pár kapitol! King Punch. Ten je dost dobře nakreslenej... slušnej slide a Gilly to koupil. Spolu s ním jsou out všichni ostatní až na.. Bartolomea, kterej odhaluje svou abilitku. A tady se musím pochválit, protože JSEM TO POPRVÝ UHODL! YES, Bari Bari no Mi (Barrier Barrier no Mi; bariérový ovoce). A ihned vyndává Kinga Elizabella II..

Vítěz bloku B : Bartolomeo.

No a závěr nepovedenej.. tu figurku vojáčka s jednou nohou nemusím, nezájem, prostě ne. A on je klíčovou postavou v ničení továrny na Smiley Zoany, fakt výborný. Scéna, kde říká Frankymu, že mu vše o Dressrose poví a že zničej celou zem, se, dle mého, moc nepovedla, prostě fail. Tolerujte osobní názor..

Až na konec se mi kapitola dost líbila, dávám tedy 8/10.

Poznámka: S tímhle pojďte do Všeobecnýho jednání, ale..
Na netu fanoušci prohlašují "Jednonohej vojáček do posádky! Hračku tam ještě nemaj!" - někdo je pro? Já teda moc ne..

Nemůže Kanjurou třeba pracovat jako otrok v továrně na Smiley..?

A to zajímavější.. jak asi sejmou Bartolomea, pokud by ho teda někdo měl v tomhle arcu sejmout. Protože si vemte, že se k němu nedostanou. Bellamy ho sice chytnul, protože neútočil a tak Barto nepoužil schopnost, nebo si toho Barto nevšiml, ale jinak.. ten chlap prostě použije bariéru a odrazí vás/zaútočí na vás. Tedy tam musí bejt slabina.. Haki? Dokáže odrazit věci o určitý síle? Odvrátil King Punch, takže co..?

Komu se snaží získat Bartolomeo to Mera Mera no Mi?!

(Luffy94 se taky může zúčastnit a teoretizovat, jen se zase přidej. *3* )

#2642 Briseovna, 15. 5. 2013, 18:50:10
2 0

Tak po dlouhé době i nějaká ta slohovka ode mě *5*
One Piece 709: Mangarule bude až zítra, takže nezbývá než se držet Mangastreamu.
Caribou příběh: také stále věřím, že konec bude dobrý, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby nastal opravdu opravdu brzy … Doufám jen, že to nepoběží po celý Dressrosa ark, protože se zdá, že ten bude trvat dosti dlouho.

K samotné kapitole, ve které nám vyvrcholil B blok: vítěz nebyl zas tak překvapivý, ale někteří bojovníci zklamali (konkrétně Bellamy, Rickey "Kyros" a rybák) a někteří se zdrželi déle než bylo nutné...toho dlouhonohýho opravdu nemusím… BlueGilly spolupracoval s Dagamou, což bylo překvapivé, no a pak zradil, dřív než byl zrazen a předhodil Dagamu rybičkám. Doufala jsem , že rybák a gladiátor Rickey předvedou trochu více, ale oba dva mají něco společného a to, že nejspíš budou mít nějakou roli i do budoucna (rybák z titulu Jimbeho přítele a Rickey kvůli minulosti s Mingem) S tou narážkou na to jak nemá rád tohle povzbuzování v aréně a jeho věk, je už skoro jisté, že se jedná o Kyrose.
Co se týče Bellamyho, tak je mi skoro líto, že prohrál, protože před tím King Punchem to vypadalo, že by mohl mít proti Bartolomeovi i nějakou šanci a pak byl tak blbě smeten spolu s tím dlouhonohým idiotem. Co se týče Luffyho reakce, tak mě překvapila, ale pak jsem si uvědomila, že všichni v publiku Bellamyho podporovali a vyvolávali ho, tak mě napadlo, jestli to nebyl ten případ toho fenoménu, kdy Luffy se někdy řídí podle ostatních, tak se prostě jen přidal.

Ten král rozhodně nepatří mezi mé oblíbence, ale ta rána byla dost dobrá a ještě krásně nakreslená, byť ten útok se dá opravdu použít jen při spolupráci s ostatními nebo ho využívat ve stavebnictví při demolici starých budov *3*
Oda sejmul všechny postavy, které mě alespoň trochu zaujali a ještě jak... a navíc nakonec zvítězil Bartolomeo… ale souboje v téhle kapitole svižně uběhly a celkově se mi kapitola líbila.
Pak jsme si s arény odskočili k Frankymu a vojáčkovi, bože (Odo) nedovol, aby se přidal ke Slamákům…Boje v koloseu mě baví a těším se na další vývoj, ale čím dál více se nám začíná odkrývat hlavní linie tohoto arku, jejíž počátek bych datovala už od chvíle Vergovi poznámky o tom, že Law nemá nejmenší představu o Doflamingově minulost, taky narážka Aokijiho, že Doflamingo je sice král jako Hancock, ale jeho případ je totálně odlišný od toho jejího. Pak tu máme Rebeccu a její nenávist, příběh (budeme mu říkat) Kyrose a jeho nenávist k Doflamingovi a pak vojáček a plán jeho přátel na zničení továrny. Tohle všechno a možná ještě řada dalších věci odhalí pozadí historie Dressrosy a Doflamingovu úlohu v tom a bude to velkýýýý a já se na to těším *3*

BTW Bartolomeovo vítězství mě irituje méně, když teď vím, že pro někoho pracuje, což samozřejmě znamená další novou postavu...nebo je to někdo koho už známe a já jsem opravdu zvědavá, kdo to bude.

Už se těším na další kapitolu, tenhle ark vypadá teď trochu zamotaně a rozběhlý na mnoho stran, krom toho přecpaný postavami a jejich minulostí, ale věřím, že to Oda ukočíruje daleko lépe než se to zatím daří Lawovi se Slamákama *1* . Je to jako mozaika, která nakonec dá dohromady úžasný ark, protože tohle je to co Oda opravdu umí.

#2643 Raijin, 9. 7. 2013, 21:58:50
2 0

Tiez sa mi ten zaciatok nelubil zrovna dvakrat, ale tak daju si sprchu morskou vodou a malo by to byt hadam v pohode nie? :)
Ta momonosukeho hlava, ktora vyzera ako rit pobavila ale, za to ma nepotesilo Namine poprsie :(
Ricky - Rebecca, no co to tam len je, vsetko neskutocne popletene na tej Dressore, strasne, uz sa v tom zacinam stracat :)
Hyena, lubi sa mi, ze nema radost z toho, ze musi ist proti Lucy :)
A aky business ma Bartolomeo s Luffym, same otazky, zabija ma to, zvlast pri pomysleni, ze budeme este dlhsie cakat na kapitolu nez zvycajne, i ked tato bola skor :D...
Bycka je mi luto, ale moze mi niekto povedat co je zac, kde sa tam zjavil? To je akoze tiez nejaky sutaziaci zoan alebo co? Ale pokial si dobre pamatam, tak Dalton, ci ako sa volal mal byka v kralovstve Sakura? No proste Chopper... Co myslite ? :)
A Elbafaka dal dole s gomu gomu nie? Ved sa tam z neho pariii :) Vyzeralo to perfektne ale neviem, dnes to bolo slabsie pre mna *7*
Tak co ja viem, 6.9/10

#2646 Moku, 15. 5. 2013, 20:17:42
2 0

Stale nechapem co mate proti vojacikovi? Ved je uplne v pohode. Ci sa vam nepaci lebo nema perverzne otazky ako brook?.. Budem jediny komu by nevadil u slamakov. Len jedna vec by bola na tom zla ze by tam nehral ziadnu ulohu.. ale tak Usopp tam je aj po TS na nic , cize by to nevadilo .. *2*

#2650 Luffy94, 15. 5. 2013, 21:22:43
1 0

Vojačika medzi Slamákmi nechceme, lebo tam už všetci chceme Rebeccu

#2665 Shimik, 19. 5. 2013, 18:30:39
2 0

Ja tam chcem Violet alebo Monet ale to sa bohužial nestane..

#2666 Deidara, 20. 5. 2013, 15:10:09
2 0

Tak jako monet bych tam nechtěl, to by bolo podobné jako tam přidat enela, dobře zas tak hrozné by to nebylo *3* ale přesto: Monet mi ke slamákům nesedí.
Rebeccu bych bral *5* to je totiž můj tajný favorit *3*
u té violet se ještě uvidí, co se z ní nakonec vyklube
A luffy: plně souhlasím - VOJÁČKA KE SLAMÁKŮM URČITĚ NE!!!!!

#2670 Shimik, 21. 5. 2013, 14:43:49
2 0

Ako ja som dufal že sa to s tou Monet nejak vyrieši , proste že nakoniec bola dobra , a violet je mi jasne že tam nebude , ale chcem ju tam :D , tak pokial niekoho fakt zoberu a bude to baba tak si myslim že Rebecca to ma jasne.

#2671 Luffy94, 21. 5. 2013, 15:07:25
1 0

3 dôvody prečo Rebecca for Strawhats!:

- má charizmu,
- je žena,
- bude užívateľkou Logie *5*.

Vzhľadom na to, že nenávidí Doflaminga, bude zrejme pomáhať Slamákom v záverečnom súboji proti Doflamingovej posádke, tak ako napr. Franky v Ennies Lobby proti CP9. Okrem toho si už obľúbila Luffyho za to, že zložil Spartana, kt. ju šikanoval, a za jeho obdiv ku Kyrosovi.

Vidím to asi tak:
- dokončenie turnaja a nejakým spôsobom získanie Mera Mera no Mi,
- vojna Slamákov, Srdciarov (rozumej Trafalgar a spol.), Rebecci a možno ešte ďalších (Cavendish? *2*) proti DD a jeho spojencom,
- koniec vojny, záver arcu, pridanie sa Rebecci,
- cestou na Wano sa všetci rozhodnú, že Mera Mera dajú Rebecce.

Čo vy na to? *1*

#2674 Luffy94, 22. 5. 2013, 0:32:03
1 0

Tak súboj Zoro vs. Cavendish je viac menej jasný vzhľadom na to, že Cavendish ide po Supernovách, medzi kt. patrí okrem Luffyho aj Zoro. Taktiež by tým Zoro zase raz získal nejakú tú priazeň, keď by porazil niekoho slávneho, naposledy to bol tuším ešte Ryuuma na Thriller Bark, ak mi pamäť ešte dobre slúži. A mohol by to byť aj jeden z dôvodov na zvýšenie jeho odmeny.

Čo sa Sanji vs. Bluegilly týka, tu je to trošku zamotané. Obaja používajú rovnaký spôsob boja, čo by bolo super, vzhľadom na to, že ak nerátam jeho súboje s okamami, tak naposledy mal takto súboj ešte na Alabaste s Mr. 2. Ale nemajú žiadny dôvod na to, aby spolu bojovali. Aj keď možno by tým dôvodom mohla byť v konečnom štádiu Violet... žeby práve jeho chcela zabiť? Predsa len netreba za všetkým v Dressrose hľadať Doflaminga, aj keď je kráľ, pardón, bývalý kráľ.

Burgessa by som do toho neťahal, jeho čas ešte príde spoločne s ostatným z BBho posádky, ale až na konci OP. A aj tak si skôr myslím, že Franky pôjde proti Pizzarovi a Burguss bude bojovať so Sanjim.

Ostatným sa zatiaľ neodvážim tipovať, nevieme ani, či sú to vôbec bojové typy (napr. dievčatko).

#2675 Luffy94, 21. 5. 2013, 23:34:31
1 0

Hovoríš poradie? Žeby mal pod sebou Kaido ešte ďalších 10, kt. sú silnejší, než táto trojica? Ďalších 10, kt. ak majú odmenu, tak sa vo väčšine prípadov jedná o sumu vyššiu než 500 mil. beri? To mi príde nepravdepodobné, aj keď netvrdím, že nemožné. Skôr by som povedal, že sú to čísla jednotlivých skupín/divízií, tak ako to mal Shirohige, a oni sú práve lídri jednotlivých skupín. Ak sa za tým samozrejme neskrýva niečo iné. Alebo ak sa za tým vôbec niečo skrýva a nie je to len na vytrolovanie takých, ako sme my. Ešte stále to môže byť možnosť, že je to módny hit medzi pirátmi. Predsa len, ak už má raz niekto nejaké číslo, už si ho nikto iný nedá, lebo je obsadené. Mňa by tiež osobne tešilo, keby som mal nejaké číslo a vedel, že nikto iný na svete ho už nemá (teraz samozrejme nemám na mysli rodné číslo *3* *3* *3*).

#2676 Limetka, 21. 5. 2013, 21:25:40
2 0

Pro Rebeccu a Mera Mera no Mi jednoznačně jsem. Už jen to, že teď se nám představí z gladiátorské strany, mě láká. Si představte, že s Mera Mera bude útočit třeba s Flame Whipem, to by bylo efektově dost pěkný. :)

Co mě ale vrtá hlavou je to, jaká bude spojitost mezi ní a Kyrosem? Rebecca ho více či méně obdivuje, alespoň by se to tak s nadsázkou dalo vypovědět z toho, co Luffymu řekla pod bronzovou sochou toho údajného gladiátora. A teď se nám objeví gladiátor Ricky, jehož útok rozeznal nějakej dědoušek, kterej jedinej má potenciál (spíš věk) na to, aby si Kyrose z někdy pamatoval. Pak sám poraženej Ricky zamumlá cosi o tom, že věk prostě neporazí.. jen mě mrzí, že Oda si tady s tím nepohrál a hodil tam takovýhle dvě střely, úplně jasný nápovědy, hned ze začátku. Ale tak trolling by to taky pořád mohl bejt.. Navíc ten Ricky (Kyros) nenávidí Doflaminga. Rebecca ho taky nenávidí..

V neposlední řadě doufám, že Slamáci tu naberou plno spojenců. Gaydish by nakonec mohl být jeden z nich, musí jen poznat, co je Luffy zač. Jaká je to persona atd atd.. prostě klasickej dojáček, kde Luffy někoho zachrání/předvede, co je to za charakter. A Chinjao taky může být spojencem. Luffy mu prostě rozbije hubu, Chinjao pozná, že se Garpovi nikdy nepomstí ani na pravnucích, a tak mu alespoň vypomůže. Teda jestli se neuplatní teorie o jeho čísle na hlavě..
--> Scotch má 18-ku. Chinjao tuším 12-ku a Boo a Sai mají 13-ku a 14-ku. Mohlo by to určovat pořadí, v jakém si stojí v něčí posádce? A co více, v Yonkou posádce? Spekulace.

#2677 Limetka, 21. 5. 2013, 23:48:48
2 0

Hmm, podle bounty ne! Kaida vidím na 800m beri +, spíš 820/830.
A pořád si dokážu vést svou o tom, že by Luffy mohl dostat bounty 550/600 po Doflamingovi (pokud k tomu dojde), protože 600m je už sice pekelně mnoho, ale pokud by měli právě Yonkou něco mezi 800-900 odměny, pak by bylo vidno, jaký je rozdíl těch 250milionů v téhle lize a třeba u odměn do 400milionů.

Jak nám Oda ukazuje schopnosti ostatních nových postav, začínám si myslet, že Slamáci třeba ani nebudou bojovat s kompletní Doflamingovou posádkou.. protože třeba takovej Zoro by mohl vyzvat Gaydishe (280m Beri) a Sanji toho noháče Gillyho, kterej vypadá celkem nabušeně..

Koneckonců.. 4 bloky. V bloku C si Luffy našel soupeře - Chinjaa. Pak ale máme bloky A, B a D. V bloku A byl Burgess - Franky? V bloku B byl Gilly - Sanji? Blok D má Gaydishe - Zoro? Řadím je podle jejich bojových stylů, u Burgesse a Frankyho jde jen o to, že jsou to prostě obrovští 'chlapíci'.
Taky je ale možný, že by se na někoho dostalo dvakrát, protože Doflamingova posádka (kompletní) je nám zatím neznáma. Pánové z křesel taky musí padnout.

Z hlavy vyjmenuju : Trebol, Diamante, třetí křeslo - obrněnec, Dellinger, Lao G, Machvise, Seňor Pink, Buffalo, Baby 5, pak tam je ta Okamí Bábi, Mlsná Holka (jedla Dango), Střelec. Možná, že jsem napsal i všechny.. Jo, a Vergo, Monet a CC. Ale Monet a Vergo jsou zatím mrtví, možná tak i zůstanou, ale pořád bych je oba rád viděl.. a CC je zajatej, takže asi tak!

To by tu byla kopa postav, snad i víc, než je Slamáků.. a potom přicházej na řadu spojenci, kterých v tomhle arcu musí bejt kopa!

No, teď už snad můžem jen rozházet lidi na to, kdo proti komu..

#2678 Deidara, 22. 5. 2013, 14:15:01
2 0

Luffy: Vidím, že to máš dobře promyšlené, ale já bych řekl, že je ještě moc brzo na takové závěry. Jenom si to vem, jak to hodnotíš teď, jak bys to hodnotil před 3 kapitolama, těch věcí se tam docela událo a určitě by to rozřazení dopadlo jinak. Arc je teprve na začátku a může se stát kopa nepředvídatelných věcí. Navíc těch postav je tam fakt mrtě a budou jenom přibývat.

#2679 Luffy94, 22. 5. 2013, 14:18:21
1 0

Tak čo iné mi ostáva, keď budem mať teraz dva týždne pôst? *7* Ale samozrejme máš pravdu, je ešte skoro. Ale je to zábava takto tipovať a diskutovať o možnostiach *10*.

#2680 Deidara, 22. 5. 2013, 14:22:51
2 0

To jo “tipovat“. Zábava to je, což mi připomíná, že by to chtělo konečně rozjet sekci ANKETY.

#2681 Moku, 22. 5. 2013, 20:50:59
2 0

Len ho nechaj. Aspon mam dovod chodit na web pocas tie dva tyzdne bez OPecka :D.. Rad si precitam nazor ako by to mohlo byt.

Len jedna vec.. toto by sa mohlo riesit v druhom topicu no :D

#2702 Brook, 5. 6. 2013, 13:46:51
2 0

710

Bartolomeo ví o Luffym... pak se přesouváme ke Green Bit skupince... Cesar musí otročit :D Law šetří síly na fullfight s DoFlamingem... HELL YEAH! Na Green Bitu už jsou mariňáci, což Lawovi komplikuje plán a teď lituje, že to říkal Smokerovi... a Oda se s tím nepáře... máme tu hračky, víly a teď trpaslíky :D Je jasný, že to zas bude trpaslík for strawhat a já souhlasím :D Chci tam trpaslíka :D 8.5/10 Jsem spokojenej a barevný stránky jako obvykle velmi originální nápad!

#2703 root, 5. 6. 2013, 14:04:52
2 0

TRPASLÍKA V ŽÁDNYM PŘÍPADĚ!!! Jedině, že by to byla pěkná trpaslice *3* Jinak konečně po dlouhý době kapitola a stála za to. Smoker překvapil nečekal jsem, že by to vykecal. Těšim se na Lawa až předvede svoji plnou sílu. Celkově dobrá kapitola snad žádná postava nezklamala, takže 9/10

Hakuhódžó no senši