Fórum – O nejnovější kapitolce

#2531 Luffy94, 12. 4. 2013, 21:48:46
1 0

A fakt! Už ho vidím. Takže je to perfektná OP kapitola so všetkým, čo má mať!

Čo sa SV v NW týka, je naozaj jasné, že tam budú mať svojich ľudí, a možno práve tých najlepších, ako má byť údajne CP-0, keďže v NW nemajú taký veľký vplyv ako v Paradise. Len mi proste príde ich existencia ako trolling od Ody a tvrdenia, že Cipher Poll sa začína od 1, pričom sa začína od 0, a nie je ich 9, ale 10. No... je možné, že je to spoločne s premiestnením Marinefordu do NW tiež novinka od TS a že do TS boli skutočne len 9. V takom prípade to beriem, ale inak fakt ako hovorím - zmiešané pocity.

#2532 Kaelthas, 10. 4. 2013, 23:12:03
2 0

Kapitolka byla pekna a hodne nabyta, az to bude v anime tak bych se nedivil, kdyby to bylo treba na 3 dily. Jediny co mi zacina vadit je momonosuke, uz mi docela leze na nervy. Ale davam 8,5/10

#2536 Deidara, 10. 4. 2013, 23:20:08
2 0

ještě bych chtěl říct že he donře že ten fujitora je takový typ podobný jak aokiji. Nejde mu jen o to jak pochytat padouchy za každou cenu ale klade důraz i na bezpečí občanů

#2538 Luffy94, 10. 4. 2013, 23:24:55
1 0

Len aby sme sa v ňom ešte nezmýlili! Najprv totiž prikázal, aby privolali 3 bojové lode s lekármi a potom sčítanie ľudí. Čo ak je to typ bojovníka, kt. nehľadí na okolie a berie so sebou všetko. A tá jeho schopnosť mu asi nebude veľmi dovoľovať si vyberať, koho nechá "prepadnúť sa pod zem" a koho nie. A to nemusím pripomínať, že je nevidiaci...

#2539 Deidara, 10. 4. 2013, 23:26:39
2 0

Ale i tak, už při jeho prvním rozkazu ukázal ohodně víc ohleduplnosti než třeba Akainu, ten by se s tím nesral vůbec

#2540 Luffy94, 10. 4. 2013, 23:33:14
1 0

Ešte je skoro na takéto diskusie. V OP sa skrátka nemôžeš spoľahnúť na prvý dojem, viď. Zoro, Nami, Robin,...

#2544 Briseovna, 12. 4. 2013, 23:11:39
2 0

Krásné a povedené rewiev přečteny. *5* *5*
CP 0 - V shoutboxu mě zaujala docela zajímavá teorie, že by se mohli zabývat záležitostmi Shichibukaiů. To se mi líbí, navíc by se tak vysvětlovalo i to, že je Trafalgar poznal hned jak je uviděl.
Co se týče Pandamana, možná to taky může být Pandawoman *2* , nedávno jsem se dívala na Thriller Bark a když hraje Brook Binks' Sake, tak Luffy vzpomíná na Shanksovu posádku, která ji zpívalala a tam...

Jinak ještě malý postřeh k minulé kapitole, nevím jestli to tu někdo už zmiňoval, mohla by to být náhoda, ale možná taky ne...

Možná je mezi nimi nějaké spojení, anebo možná jsou vytetovaná čísla jen další módní doplněk v Novém světě, jako peří *3*
BTW Nějakou dobu jsem už nenapsala rewiev a ani tentokrát asi nenapíšu, ale slibuji, že se do příště polepším *3*

#2545 Luffy94, 12. 4. 2013, 23:33:10
1 0

K tým číslam... ťažko povedať... bolo by super, keby mali nejaký skrytý význam, ale zrejme je to len pre ozdobu a aby vyzerali jednotlivé charaktery trochu originálne a mali svoje vlastné číslo. Ale spojitosť medzi postavami... dosť pochybujem, žeby bol do toho zapletený aj taký Franky:

#2547 somalec, 13. 4. 2013, 22:10:32
2 0

Chcel by som sa spýtať, čo sa vie všetko o tom Pandamanovi? Je to len nejaká "hračka" autora, alebo má nejaký význam?

#2550 Luffy94, 14. 4. 2013, 11:12:57
1 0

http://onepiece.wikia.com/wiki/Pandaman

#2553 Deidara, 14. 4. 2013, 20:37:36
2 0

K těm číslům: kdyby jimy byly označováni důstojníci či vysoce postavení od Kaida, bylo by to docela zajímavé, ale trochu mi to připomíná Essupadu z Bleach *3*
Pravděpodobně nebudou mít větší význam, protože k těm dvoum co se objevili na turnaji - ti asi nebudou hrát moc velkou roli a bylo by proto zbytečné je teď ukazovat, ale Oda nás může překvapit a tím že by to doopravdy spolu nějak souviselo
A k tomu frankymu, to je vyloženě jen náhoda, že má to číslo na rameni a to i kdyby ty ostatní spolu nějak souvisely *5*

#2577 Brook, 17. 4. 2013, 14:02:18
2 0

Bartolomeo je správnej hnusák! Bellamy poznal Luffyho, což jsem rozhodně nečekal... čekal jsem spíš, že zopakuje scénář one hit Bellamyho, kterej až zjistí jeho totožnost, tak se zblázní... Oda to vyřešil tak, že z Bellamyho se za tu dobu stal správnej pirát, kterej začal věřit v nemožný a nakonec se i sám podíval na Skypii... no může bejt, ale první scénář bych viděl radši! Pak tu máme zjištění, kdo je ským ve skupině a to je asi tak vše pro kapitolu! Na One Piece dost slabota... 6/10

#2578 Limetka, 17. 4. 2013, 14:08:15
1 0

One Piece 706..
Ačkoliv se rád rozepíšu, tady není o čem mluvit. Kapitolu hodnotím slovy "neúplná katastrofa".

Co se vlastně stalo? Ukázal se Bartolomeo.. 150m, fakt? Já sdílel názor Slejhyho.. viděl jsem ho nad 300 minimálně. Jeho vzhled a to co dělal se mi zamlouvá, takovej solidní záporák a vsadím se, že silově bude nad svou bounty.. A jo, šílenec to je.. opejkat svý oběti? :D A chová se jako druhej Kid.

Polepšenej Bellamy? Na jednu stranu je hezký, že si uvědomuje, co dělal a že se změnil, na stranu druhou.. wtf? Měl zůstat záporákem hnusným a né se stát jedním z mnoha, kdo mají svůj vysněný cíl.. "Doflaminga jsem zbožňoval už od útlého dětství.." ah, jak já bych plakal. *3*

Týpek, kterej se vysmál Luffymu do xichtu pro jeho chtíč podívat se na Sky Island, se tam sám podíval. Sounds legit.

Ačkoliv je teď polepšenej, doufám, že se spojí s Bartolomeem.. sejmou ty foddery a rozdaj si to ve finále. Ačkoliv je v každým bloku nějaký "big shot" jméno, budou to většinou sračky..

Teď něco kladnýho.. Bellamy byl propadák a Bartolomeo střed. Co se mi líbí, je rozdělení skupin. Přibylo pár dalších jmen, který stejně dostanou akorát po hubě..

Bez jakýhokoliv přehánění můžu říct, že se mi dneska snad i líbil víc Caribouův mini-příběh něž většina kapitoly.

Nicméně.. každému se líbí něco jiného a třeba zrovna mně se tahle kapitola těžce nezamlouvala. Doufám, že to je ta, kdy byl Oda nemocnej..

Jo a zapomněl jsem dodat, že chudák holka Rebecca je s Gaydishem v D bloku, a to jsem si fakt přál, aby postoupila dál..

Dávám 6,5/10. Takhle by to nešlo. Doufejme, že tento týden bude zase devítkovej Toriko. *1*

#2579 Tommy, 17. 4. 2013, 14:37:37
2 0

Úprimne, kapitolka ma trochu sklamala. Čakal som, že Bartolomeo bude mať vyššiu odmenu a nie len 150 miliónov. Zato Bellamyho odmena dosť stúpla, zrejme uvidíme fight Bellamy vs. Bartolomeo o víťaza Sektoru B. Každopádne ukázalo sa nám tam dosť účastníkov ostatních sektorov a mne to prišlo trochu zbytočné. Myslel som, že Lucy len zmlátí kopu noname postáv a postúpi zo svojho sektoru, no teraz to vyzerá, že tie súboje budú predĺžené plus ešte ďalšie sektory, neviem čo od toho očakávať. Na OP to bola fakt slabá kapitola, no minule bol naopak skvelá, tak sa to navzájom vyvážilo.
Hodnotenie: 6,75/10

#2580 Moku, 17. 4. 2013, 14:51:51
2 0

Tak ja sa tradicne nebudem rozpisovat. Podla mna to bola taka klasika OP a nehovorim ze to bolo zle. Bellamy ma potesil ze spoznal Luffyho ale ze bol na Sky? To bol trochu sok :D... Ale inak som rad ze suboje nebudu len take rychlovky ale nieco sa tam aj ukaze. Keby som mal porovnat PH a tento arc tak urcite dam 7/10.. Vzdy je to lepsie ako vacsina toho co bolo v PH.

#2581 Slejhy, 17. 4. 2013, 15:13:36
2 0

Bartolomeo vypadá divně, bounty hodně low. To co dělá je snad ještě horší než co dělal Kid a ten za to dostal 315M.

Bellamymu se povedlo jaksi dostat na Skypii a odnést si ten obří sloup zlata, kterej Slamáci považovali za dělo *3*.
Trochu se nám překonvertoval na Goodguye, ale mě je sympatickej.
(Příjde mi, že Oda ze všech lidí kromě Slamáků dělá obry *3* )

No a konečně nám skončili dohady, kdo je v jakym bloku.

Chyběl mi tam nějakej cliffhanger. Společnej Oneshot v podání Bellamyho a Bartolomea proti těm čtyřem šaškum.

Kapitola nebyla z nejlepších, ale ani to nebyla 'sračka' 7/10

#2582 Brook, 17. 4. 2013, 15:25:53
2 0

Bartolomea bych vubec nehrotil... řekli něco v podstatě, že se objevil zčistajasna, takže grand line třeba proplul, jak nic a ani na sebe neupozornil nějak a začal se projevovat až teď v New Worldu! A porovnávat, co dělali ty dva nemůžeš... víš jen, že zabíjeli nevinný civilisty... Navíc Bartolomeo bych řekl, že odrovnává i dost pirátů, tak proč na něj vypisovat mega odměnu, když jim i docela ulehčuje job :D

#2583 Luffy94, 17. 4. 2013, 15:37:07
1 0

A Luffymu dali za ulahčovanie jobu mariňákom, po tom, ako porážal jedného piráta za druhým, najvyššiu odmenu v East Blue... *3* Nie, tým to nebude.

#2584 Brook, 17. 4. 2013, 15:40:13
2 0

Nějak si zapomněl na Morgana a Fullbodyho, který byli mariňáci, takže se ti to moc nepovedlo :D

#2585 Luffy94, 17. 4. 2013, 16:59:56
1 0

Nejako si nepamätám, žeby boli títo dvaja spomenutí ako dôvody pre jeho na pomery East Blue vysokú odmenu. Okrem toho, Fullbodyho zložil Sanji a Morgana zase Zoro, ale to len tak pre pripomenutie. *1*

Hakuhódžó no senši