Fórum – O nejnovější kapitolce

#379 Luffy94, 30. 1. 2013, 16:00:27
1 0

Law dostal Doflaminga do šachu, a to poriadne!

Ak skončí ako Shichibukai, budú pokračovať jeho obchody s Kaidom, no pôjdu po ňom Mariňáci, ale nie je vôbec isté, či mu Law vôbec vráti Ceasara.

Ak bude pokračovať ako Shichibukai, bude mať ochranu Svetovej vlády, no padnú jeho obchody, a keďže on ako Shichibukai musí odvádzať istú časť svojich príjmov Svetovej vláde, nezostane mu ani na chleba a SV sa na neho aj tak nakoniec vykašle a bude ho brať ako klasického piráta, čiže zase po ňom pôjdu Mariňáci.

V tomto prípade by teda "výhodnejšie" pre DD bolo skončiť ako Shichibukai, ale ako Law poznamenal, DD si túto pozíciu musel pracne získať, takže všetky tie roky snahy by prišli na zmar. Aj keď lepšie pár rokov, ako celý život...

Čo mi ale nesedí (áno, zase raz mi niečo nesedí *5*), je to, že po vojne, keď sa mu nepodarilo zabiť Moriu, povedal do očí tomu úradníkovi, že môže kľudne skončiť ako Shichibukai. Prečo ale teraz tak váha?

#380 root, 30. 1. 2013, 16:18:08
2 0

dneska peckááááá *3* nejlepší den den mushi v historii *1* chudák DD až je mi ho líto *1* a vůbec mi není jasný jak se to tedka bude vyvíjet, prostě bude další dlouhej tejden

#381 Limetka, 30. 1. 2013, 16:58:10
1 0

Možnost Doflamingo otec, Law syn sice padá, ale bratři by to mohli bejt *3* (Jasný, že nebudou...)

Doflaminga buď zabije Kaido, nebo přizabijou Admirálové.. bral bych ty Admirály, protože se alespoň ukáže, kdo je novej mezi nima. Rozhodně bych uvítal nový postavy, Zoana a Parameciu Admirála!

S tím Kaidem, když ho zmiňujou jako "creature", tak co by mohl být? Zvíře s Hito Hito no Mi ovocem? Nějakej legendární druh? Aby to byl člověk... tak třeba Titán? Hmm?

Mimochodem... ještě někdo si všímá, jak moc nás Oda trollí poslední dobou? Místo BM se jde po Kaidovi. Doflamingova schopnost mu neumožňuje lítat, byla to "jen taková cesta", po který utíkal Apoo před prasaty. A je toho víc..

#382 Toren, 29. 1. 2013, 18:54:23
2 0

Už zítra! *3* Nemůžu se dočkat! *1* Snad to bude cool zakončení PH nebo výborný start nového arcu! *5*

#384 Luoslav, 30. 1. 2013, 19:16:56
2 0

co tym law ziska ked bude joker obycajny pirat ?

#385 root, 29. 1. 2013, 19:03:36
2 0

Třeba si to tam bude chtít Doflamingo rozdat na férovku s Lawem *1* to by byl dobrej souboj *1*

#388 Shimik, 29. 1. 2013, 19:08:11
2 0

Nebolo by to ono , povedz mi par dobry subojov čo sa udiali takto že sa všetci divali a tak ( sander sonia a marigold + ten panther neberem do uvahy :D to je proste ina situacia ) všetky normalne suboje su 1v1 ( law a smoky vs vergo počitam tiež :D ) niekde uzavrene kde ich nikdo nevidi.

#389 root, 29. 1. 2013, 19:11:50
2 0

Shimik víceméně všechny 1:1 na marinefordu ?? *1*

#391 Shimik, 29. 1. 2013, 19:33:54
2 0

Ach jo , priznavam na marineford som zabudol , ale tak zase neboli to suboje typu Luffy vs Lucci akože out

#401 Toren, 30. 1. 2013, 13:41:02
2 0

Spokojenost veliká! Law a Joker - epické rozhovoty jak něco. Opravdu netuším, jak se rozhodne, ale tak nějak si myslím, že nabídku přijme - ani nevím proč. Jejich propojení je zkrátka čím dál zajímavější a já se těším na okamžik, kdy nám bude celá pravda o jejich vztahu zodpovězena. *3* Děcka vyjímečně super! Mariňáci to stejný - prostě, úžasná chvíle pro emocionální scénu - fakt paráda! Tashigi potěšila a Luffy jako vždy perlil *3* Pecka!
9/10

#402 onepiece456, 30. 1. 2013, 18:53:35
2 0

Som zvedavý aky ma Law plan ked spolu s Slamakmy maju 30% šancu na porazenie Kaido. *4*
Pači sa mi ako Law ma šachu Doflaminga *2* us neje daky veselý ako inokedy. *2*

#403 Briseovna, 30. 1. 2013, 14:08:20
2 0

Tak kapitolka byla rychle přečtená a pak ještě jednou pomalu a vychutnala jsem si ji *3* Pokračování flasbacku z rozhovoru Luffy a Lawa - super...Emocemi nabité stránky byly úžasné - viva la děcka, G-5 i s Tashigi *3*
No a překvapení, co čekalo na Doflaminga v podobě jeho podřízených, nebo spíš jejich částí, na lodi bylo vskutku překvapující + badass Den Den Mushi...může být Den Den Mushi badass?...Lawovo určitě *3*
No a ten rozhovor těch dvou *9* bylo jasné, kdo ho vede a Doflamingo to nebyl.
Opravdu se nemohu dočkat až si přečteme ranní noviny *5*

#404 Limetka, 30. 1. 2013, 14:46:37
1 0

Tak tvl.. dobře, že arc končí. Slamáci konečně vyrážejí!

Moc se mi tohle líbilo...

Zajímavý 2 poznámky (čerpám z překladu mangapandy) : Kaido není člověk? Už je odhad.. "Kaido of hundred beasts" = Hydra DF. Not bad! *3* *3*

A Doflamingo se konečně projevil jako člověk. A myslím to tak, že když byl v Marineford arcu, byl v těžkým klidu. Když se ukázal při PH arcu, tak byl vysmátej, až na moment, kdy ho Law nasral při výsměchu přes Den Den Mushi. No a dneska na tom voru s těma hlavama, když mu to Law zavěsil, to už byla konečně ukázána i Doflamingo "lidská" stránka .. ale pak ten xicht.. už je to zase psychopat. *3*

#405 Smile, 30. 1. 2013, 14:59:29
2 0

Osobně si myslím, že to spíš odkazuje na Zoan armádu, kterou si pomocí SADu vyprodukoval. Nevím, možná se pletu, ale usuzuji tak hlavně proto, co se píše na OP wiki...

Kaido's epithet, Hyakujū (百獣?), literally translates to "Hundred Beasts", but that hundred beasts label is the very common epithet that gets attached to lions in Japanese. The English equivalent of that epithet, even if it's not a literal translation, is "king of the beasts."

#407 Limetka, 30. 1. 2013, 15:36:11
1 0

Já si nemyslím, že to tak je. To jsem zkopčil z mangahelpers.com *3*

#409 Slejhy, 30. 1. 2013, 15:47:36
2 0

no... moc na výběr nemá, buď mu půjde o život, nebo mu půjde o život... takže s rezignací na místo Shichibukaie, by měl asi větší šanci přežívat, než kdyby si měl znepřátelit Kaida xD

každopádně Scooper Gabana jakožto Kaido asi padá po dnešní kapitole *1*

#410 Briseovna, 30. 1. 2013, 16:08:11
2 0

Možná to není o váhavosti, ale spíš o tom, že v té době byl na koni on. Řekl, že když ho přestane bavit pracovat pro vládu tak s tím skončí, ale bude to jeho vlastní rozhodnutí. A Law mu teď dal ultimátum a nutí ho, aby si vybral, přikázal mu to. Nemyslím si, že by v tom bylo něco jiného. *1* I když kdo ví, víme jen málo toho, co se ty dva roky dělo a díky tomu, že Luffyho tyhle věci nezajímají, tak si budeme muset ještě chvíli počkat, jestli v tom je něco víc.
BTW Ale vážně jsem zvědavá na Lawovu a Doflamingovu minulost *3*

#415 Limetka, 30. 1. 2013, 20:21:46
1 0

No tak Doflamingo byl Warlordem něco málo přes 10 let, Mariňáci eventuelně vědí o některých jeho prácičkách...

Kdyby se dozvěděli o spojitosti s Kaidem... plus Doflamingo mělo 340m bounty než přijal titul Warlorda a ještě plus to, že určitě za tu dobu se dostal WG pod kůži a má dost cenný informace.. tak jeho bounty půjde dost nahoru.

Někdo, a tuším, že to byl Jimbei, řekl, že po 300m už ta odměna moc nahoru neleze. A tak jestli měl Doflamingo 340 předtím, tak teď bude mít minimálně 550m. I těch 600 bych tam viděl.. Ale tak.. uvidíme, no.

#418 Moku, 10. 7. 2013, 19:13:57
2 0

Ved to je normalna ta ryba co je vo vode nie? Ten vas byk :D.. Luffy si ho podla mna odlovil a zacal snim jazdit. Luffy predsa vie manipulovat zo zvieratami :)

Ta zenska na sunny no.... poviem to takto. Keby ste necitali mangu a videli by ste to prvykrat v anime pacilo by sa vam to.. ako vsetko co bolo v starom OPecku :).. Celkovo sledujem ze po Timeskipu sa nikomu nepacia nepriatelia a pritom su rovnaky ako boli kedysi ale vzdy vyzeraju inak a maju inu schopnost.

Dufam ze Rebecca alebo Violet (alebo rovno obe) pridu ku slamakov lebo ta slaba stvorica slamakov ma zacina stale viac srat. Chcem vidiet viac subojov a akcie a nie utek a krik :D

#419 Moku, 10. 7. 2013, 19:28:36
2 0

PS a UPDATE:
Teraz som si precital prelozenu mangu a to bol naozaj byk co tam behal :D. Takze pardom v anglickej verzii som to pochopil ze to bola jedna z ryb co su okolo ringu :D

A mam take dve otazky:
- Lawova lod sa ukazala z nicoho nic a mozno prave niekto odnich sa postara o tu zensku? :)
- Druha otazka ktoru som nepochopil je ze Bartolomeo hovori "Veci sa majú tak, že sa už nejakú dobu poznáme.." To bolo myslene na Cavedisha alebo na Luffyho? :D.

Hakuhódžó no senši