Fórum – O nejnovější kapitolce

#2455 Levi, 3. 4. 2013, 15:39:32
2 0

Já se tak těšila že ten Cavendish bude fakt pěknej.. pak se mi zobrazila další strana.. dyť vypadá jak ženská *8* fuuj
Luffy to zase zabil: Who are you? - Luffy, I'm going to be pirate king.
A ani by mi nevadilo kdyby Mera Mera nakonec snědla Rebecca. Vypadá sympaticky. *3*
Burgesse bych tam rozhodně nečekala.
8,5/10

#2456 Hassassin, 3. 4. 2013, 15:40:18
2 0

tak ak blackbeard ziska mera mera no mi tak ma oda fest nasere *3* ale tak Burgess je idealny protivnik proti luffymu ... ale inak som cakal ze burgess uz bude mat nejake ovocie... a vyzera to ze nema *4*

#2457 Brook, 3. 4. 2013, 15:49:08
2 0

a na to si přišel jak, že ho nemá? 50/50 jestli má či nemá...

#2458 Brook, 3. 4. 2013, 12:41:36
2 0

Bellamy *3* *3* *3* *3* *3* Čekal jsem, že je mrtvej, ale nevadí... nemůžu se dočkat scény, až v Luffyho skupině zbyde jen on a Bellamy, to bude zas nějakej epic trololol face ala Enel *3* Teď už je víceméně jasné, že stařík je Kyros! z ostatních postav stojí za zmínku jen Cavendish a Rebecca... Cavendish je teda neskutečně otravnej, ale uvidíme, co předvede... a Rebecca mi je docela sympatická a očekávám zas obrovský spekulace, že je možná další slamák a sní Mera Mera atd *3* A máme tu prvního vítěze... a je jím překvapivě někdo nám velmi dobře známý - Jesus Burgees z BB posádky! Takže kapitola... byla teda hutná, četl jsem ji dost dlouho! A špatná rozhodně nebyla, drželi jsme se jedný linie a dost jsme se toho dozvěděli! 8/10

#2460 Deidara, 4. 4. 2013, 15:42:55
2 0

Cavendish šermíř. JO klidně proč ne a je mi celkem jedno kdo s ním bude bojovat, jestli slamák nebo jen ostatní účastníci turnaje, třeba by mohl dat zápas s Bellamim, kterého by pravděpodobně porazil a pak s někým silnějším.

Co se týče posádky, tak Rebecca by byla dobrým přírůstjem, Jimbeho beru jak samozřejmost. Počet členů v posádce nakonec max 12. Víc by bylo asi ne moc ideální. A pokud má Luffy nabírat nové členy tak ať je nabere co nejdřív, protože by bylo blbé kdyby je nabral na posledních pár arců. Jestli je má nabírat tak teď. Akorát Jimbe se může klidně připojit o něco později, protože už se tam ukázal docela dost. *3*

#2464 Brook, 4. 4. 2013, 16:10:41
2 0

No... Když po minulé kapitole víme, že má BB posádky stejně jako WB, tak tím taky víme, že Luffy bude muset buď nabrat velkou posádku a nebo mít hodně spojenců... uvidíme, pro co se nakonec Oda rozhodne... každopádně se nemůžu dočkat až bude takovej Crocodile s Daz Bonesem fightit na Luffyho straně proti BB pirátům :D

#2465 Deidara, 4. 4. 2013, 16:17:55
2 0

Jo přesně *3* taky se těším až bude Crocodile s Luffym spolupracovat. S těch starších charakterů patří mezi nejvhodnější kandidáty na jeho spojence, ale zas když vezmeme v potaz co se stalo na alabastě no nvm jak to dopadne, a su celkem zvědavý kdy se nám ukáže Enel *3*

#2466 Hassassin, 3. 4. 2013, 22:46:58
2 0

nechapem co furt mate stymi novymi clenmy posadky... *3* kazda nova postava a hned znej robite noveho clena... luffy posadku omoc zvacsovat nemusi... on si robi spojencov *10*

#2467 Deidara, 3. 4. 2013, 22:55:46
2 0

Dřív bylo v OP běžné, že drtivá většina arců byla nějak spojena s nabíráním nových členů a od TRiller barku nic a to už je pořádná doba. ce se k nim nikdo nepřidal. Ještě vlastně bylo to s Jimbeem že se přidá , ale jinak fakt nic *3* tak se nediv že sme nedočkaví na nového člena posádky *3*

#2468 Hassassin, 3. 4. 2013, 22:59:58
2 0

tak mne pride aktualna posadka uber super mega idealna *3* uprimne by som bol najradsej keby uz nikoho nepriberal.... nove chary by nemali taku skvelu historiu ako ostatny proste by mi tam prisli ako krovie *3* radsej nech su znich spojenci tak ako napr Law ... ktory si myslim bude s luffym stale najblizsich 100 kapitol aspon *10*

#2469 Moku, 4. 4. 2013, 12:12:05
2 0

Suhlasim s Hassasinom. Viem ze slamaci este budu mat dalsich ale tak radsej chcem vidiet spojencov. Novu posadku az neskor. Mozno ma ukamenujete ale dufam ze rebeca tam nebude. Preco? To tu radsej nepisem lebo by bolo z toho velke flame a nebol by som ten pravy fanusik anime.. :)

#2471 Limetka, 4. 4. 2013, 15:03:02
2 0

Pánové, mám dojem, že nepřemýšlíte, když píšete. Nechcete Rebeccu do posádky za důvodem, že by neměla takovou skvělou historii, jako ostatní z posádky. To je asi tak skvělý argument, jako když jsem teď četl, že nemůže do posádky, protože všichni měli odměnu, když se přidali. Přitom ji dostali až po bůhvíjaké době. No nic, zpět k vašemu důvodu.. Rebeca bude mít asi stokrát lepší historii a příběh, než by měl jakýkoliv Slamáka, který by se přidal třeba za 100 kapitol.

Původně jsem byl zastáncem toho, že v Novém Světě se nabere Muž, Žena, Muž a Muž, tím se dodrží "postup" nabírání členů z Grand Line a East Blue, ale teď, když je na scéně Mera Mera no Mi, Rebecca a Jimbei, který už je defakto v posádce, tak si myslím, že se ta Rebecca přidá a Jimbei to uzavře.

Luffy sice řekl, že chce minimálně 10 členů, ale to neznamená, že by jich tedy nemohlo být právě jen 10 plus on jako kapitán, dohromady tedy 11.
(Jo, dokud měl být Jimbei členem, tak jsem ho viděl jako číslo 11/12, ale teď, když je ta Rebecca, tak si budu prosazovat, že to uzavře.

Mimochodem, Cavendish nemá rád tu "Worst Generation". A je to swordsman, napadlo mě to cestou ze školy.. je tu dost postav a bude asi i dost soubojů. Vypadá to skoro až tak, někdo by mohl sejmout několik "big shotů", nebo prostě pirátů se jménem, tak. Napadlo mě, že by Cavendish mohl bojovat se Zorem? Pokud má 280m odměnu a není uživatel Ďáblova Ovoce, pak musí něco málo umět. No a Zoro je, podle mě, neskutečně nabušenej, tak nám na něm něco málo předvede. Co vy na to? Zoro je členem Worst Generation of Rookies with bounties over 100m Berri. To by sedělo. Swordsman, sedí. Cavendish má "moc hezkou" tvářičku, takže by mu mohl udělat nějakou tu jizvu.. ať už má teda jó důvod nenávidět. A nebo Sanji, protože Cavendish je tak trochu jeho protiklad.. a je to Pirátský Princ? Ale zase kdyby pak šel Sanji s odměnou nad něj, tak by mi to přišlo moc.. proto bych radši, aby ho sejmul Zoro a šel třeba na těch 360m Berri.

Souhlasy a nesouhlasy?

#2472 Moku, 4. 4. 2013, 16:30:47
2 0

Laubacher: Tak mne je jedno ci ma postava neaku histroiu alebo nie. Mne ide skor o to ako je rebeca oblecena. To som tu nechcel pisat prave lebo mne to neskutocne prekaza ako tam oda pcha vyprsene a poloodete postavy. Niekedy tomu az tak nebolo a teraz tam je kazda druha taka.. Nehovoriac o Nami po ktorej toren stale slinta, ale mne sa stara nami pacila viac ako tato :D. Jednoducho takyto styl sa mi v OP nepaci.. preto som proti rebece *2*

Deidara: Crocodilovi je uz viac menej jedno co bolo v Alabaste. Po tom ako ochranil Luffyho vo vojne si umna nahral par bodov a nie je az taky zly ako vyzera. *1*

#2474 Deidara, 4. 4. 2013, 16:36:54
2 0

Moku: jo ale Luffy by k němu mohl mět stále averzi, z ID ho vzal jenom proto že to byl nejlepší způsob jak se s tama dostat a navíc měl u sebe ivankova, který má na Crocodaila páku

#2476 Limetka, 4. 4. 2013, 18:16:41
2 0

Moku - nemám tu facepalm smajlíka, škoda. Proč je oblečená tak, jak je oblečená? Možná proto, že jsou v aréně. Copak my víme, jestli to jinak není třeba zahradnice, která má boj v aréně jako koníček? *3* A ikdyby to byla gladiátorka.. asi normálně bude chodit oblečená. Viděl jsem zajímavej nápad. Vem si, s čím bojují gladiátoři. Bič, zvířata, kopí a různý zbraně. Kdyby dostala Mera Mera no Mi a měla takovej "Tygří" útok, nebo ohnivej bič, hmm? *3*

A ano, většina žen v OP má pěknou postavu. Zahrnujíce velký kozy, pěknou prdelku, štíhlé boky, dobrý nohy.. prostě celkově dobrá postava. Až na malý holky a špekatou Alvida, špekatou Big Mam a další špekounky a holky, který se ještě objevěj. (Jo, vím, že Alvida má to Smooth Smooth no Mi teď. A ne, nemám nic proti vepřům, sám jsem jeden.) *3* *3*

P.S. : Crocodile by nemusel mít problém.. nějak by to překousl. Když se pak v Marinefordu nasral, protože se Whitebeard nechal zranit, (tohle vám asi vysvětlí Luffy94, ten to má celkem v malíku) tak docela Luffymu pomohl utéct. Nemluvě o tom, že snad on zachránil Jimbeie před smrtí od Akaina. Navíc je to týpek, on i Daz Bones budou dobrou pomocí.

#2478 Hassassin, 4. 4. 2013, 20:34:59
2 0

ohladom crocodile .... si myslim ze on vzdy robi len veci zktorych nieco ma *3* a ako povedal DDmu ... on sa snikim nespaja *1*

#2479 Deidara, 4. 4. 2013, 20:52:24
2 0

Hassassin: Říkat si može co chce ale v NW bez spojenectví nebo aspoň dočasné aliance nepřežiješ *3* I luffy přece uzavírá spojenectví *3*

#2480 Hassassin, 4. 4. 2013, 20:56:30
2 0

luffy je niekto uplne iny ako croco dpc *3* neprezijes? podla toho co bolo zatial ukazane tak kid apoo aj hawkins zatial nemali problem prezit ... a spojili sa az ked chcu sundat jonkou *4*

#2481 Deidara, 4. 4. 2013, 21:08:05
2 0

No tak pochybuju že všechno co zatím udělali, že byli sami, určitě se s někým spojili i dřív a třeba se o tom nevědělo. Nemusejí s nikým uzavírat dlouhodobé spojenectví, stačí na krátko, na jednu velkou akci. A jinak se neříká nadarmo, že vyjímka potvrzuje pravidlo *3*

#2482 Brook, 4. 4. 2013, 21:09:53
2 0

Tak nějak nevěřím, že se jen tak z rozmaru sešli a hned se domluvili :D Řekl bych, že tam byla nějaká spolupráce už předtím, ne v takovým rozsahu jako teď, ale byla...

Hakuhódžó no senši