Fórum – O nejnovější kapitolce

#2423 glumidlo, 28. 3. 2013, 17:38:35
2 0

Deidaro, to snad nemyslíš vážně, viď? Luffymu dáváš 40%? Luffy má nulovou šanci, že by to mohl sníst. Čti tu mangu pozorně, neprohlížej jen obrázky. *3* Nakonec to stejně sní někdo jinej, než čekáme.

#2424 Luffy94, 28. 3. 2013, 17:52:44
1 0

Proti súboju Diamante vs. Luffy nie som z toho dôvodu, žeby nastala nejaká komplikácia, ale z princípu samotného. Ak sa dobre nemýlim, tak už od Alabasty sa to s Luffyho súbojmi ťahá štýlom najprv silný podriadený, potom samotný boss (viď. Mr. 3 a následne Crocodile, potom Satori a následne Enel, Blueno a následne Lucci). Skrátka Luffy dostáva vždy priestor na súboj, teraz dokonca ide ako jediný do turnaja. Keby bol aj jediný bojovník v posádke, nemal by som proti tomu nič, ale takto zatieňuje Zora, Sanjiho, Frankyho a ostatných. Aspoň na tom Rybáckom ostrove mal vyložene len jedného súpera, aj keď predtým ich ešte zložil naraz 50 000...

Luffy je hl. postava príbehu, to je pravda, ale nemusí získavať popularitu na úkor vlastnej posádky, kt. dostáva o to menej priestoru. Takže snáď si Diamanteho podá niekto iný *1*.

#2425 glumidlo, 28. 3. 2013, 17:58:46
2 0

Zrovna One Piece je manga, kde se mangaka věnuje všem postavám. Všechny podstatnější dostávají dost prostoru. Tohle není Fairy Tail apod.

#2426 Luffy94, 28. 3. 2013, 18:16:54
1 0

Netvrdím, že to tak nie je, ale nemôžeš popierať, že to, čo som písal nie je pravda. Celý Amazon Lily, Impel Down, Marineford a Post-Marineford arc bol len o Luffym, posádka dostala priestor len pomedzi tieto arcy.

Kedy dostal naposledy priestor Sanji? Už už to vyzeralo, že bude mať súboj s Vergom, no nakoniec ani z toho nič nebolo. Myslím, že s výnimkou jeho nosebleedov to bolo ešte spred Sabaody arcu, kedy sa riešil Duval.

Ostatní dostávajú stále priestor, to je pravda, ale oproti Luffymu je ho o podstatne menej, hl. čo sa týka súbojov.

#2427 Deidara, 28. 3. 2013, 18:22:20
2 0

Glume: vím co tím myslíš, já čtu mangu pořádně. To hodnecení je podle toho jak bych to chtěl já a né jak to vypadá podle reálných možností. Proto dávám Luffymu 40% tak by se mi to líbylo totiž nejvíc *3*

Luffy: Tak je jasné že Luffy dostává víc prostoru než ostatní - je to přece hlavní postava děje, ale ostatní ho taky nedostávají zrovna málo, v tomto souhlasím s glumem, V OP dostávají vedlejší postavy ohodně víc prostoru než ve věčině ostatních anime

#2428 Luffy94, 28. 3. 2013, 18:32:34
1 0

Ale kto tu rozpráva o iných anime? Ja tu hovorím o One Piece, nie o iných anime. Beriem, že Luffy je hl. postava, ale ako hl. postava dostáva v súbojoch niekoľkonásobne viac priestoru, než ostatní členovia posádky, pričom by nemusel! Ja fakt nechápem, čo sa vám na tomto tvrdení nezdá...

#2429 glumidlo, 22. 8. 2013, 18:17:17
2 0

Tak to vezmem hezky popořadě.
První tu máme cover story. Jo, to mě už delší dobu štve, tempo nulový, zajímavost nulová, jediný pozitivum na tom je, že to musí brzo skončit a že to skončí něčím zajímavým (Kaidem).

Trpaslíci mi vůbec nevaděj. Když vezmu v potaz, že je to nejslabší dějová linie, tak je to pořád několikanásobně lepší linie než děcka. Ty byly naprosto otravný a příšerný. Trpaslíci jsou alespoň silní a vtipní. A pořád dokola neopakujou "candy, candy, master, candy!","help us, onee-chan, we are fucking kids, our purpose here is just to upset everyone who reads OP, so fuck you!". Jo, to bylo menší shrnutí otravných děcek. Navíc tu pak máme ten konflikt, kterej trvá už 900 let, tedy začátek konfliktu byl někdy na začátku Prázdného století. Takže za prvních 5 stránek jsem spokojenej.

Následující 3 stránky jsou zase o trpaslících + Franky a Zoro. Franky se dozvídá o trpaslících a my se dozvídáme, jak to tam vypadá, kam vlastně všichni běželi. Tady mě ale překvapilo vojáčkovo tvrzení, že co se fyzický síly týče, vyrovnají se Slamákům... Jo, viděli jsme, jak Wicca rozbila ulici, ale pochybuju, že je Franky slabší. Ale tak vojáček si to může jen myslet, nevím. Pak pobavil Zoro, jak fandí, nebo mi to tak alespoň přijde. Laughing out loud A sám Zoro už se nemůže dočkat pořádnýho souboje, s tímhle už mě Oda pěkně štve. Chci už Zora vidět v pořádným boji, od timeskipu neměl soupeře. Doufám, že se dočkáme nějakýho epic souboje, kde bude Zoro jasně dominovat. Ale spíš bych byl nejradši, kdyby šel s Frankym pomoct Lawovi. Věřím, že Zoro by dokázal Fujiho nějakou dobu zdržet. Franky by pomohl Lawovi. Jenže zřejmě poběží k lodi. Ale pořád je šance, že se Zoro ztratí a poběží podzemní cestou na Green Bit. Nami a spol na lodi si musí poradit sami.

Pak tu máme scénu na lodi. Nami a spol se nějak podařilo sundat jejich ponorku a posádku. Ale nelíbí se mi, jak jsou neschopni boje, nechápu, že ten Oda dělá ze Slamáků po timeskipu pitomce. Pak telefonát od Lawa, že potřebuje, aby se dostali na Green Bit. Jak jsem psal předtím, doufám, že si s Jorou poradí sami a dojedou na Green Bit, kde by právě pomáhal Zoro s Frankym, dokud by nedojeli. Tak by to bylo asi nejlepší.

Pak tu je scéna na Green Bitu. Mě by fakt zajímalo, kde je Fuji. Jak to, že po Lawovi najednou jde jen DD? Že by Fuji dostal zprávu od Bastilla, že ostatní nevycházekj z kolosea, nebo něco? No, uvidíme, nejspíš tam pořád je, jen si musí "oddechnout". Laughing out loud
A pak se nám vysvětluje situace, kdy DD nechává Luffyho bojovat v koloseu, aniž by na něj musel dohlížet a nebát se o továrnu. On si prostě myslí, že v turnaji dostane. Chudák, kdyby věděl, jak Luffyho podceňuje.

Pak tu máme podporování Kinemona a objevení Burgesse. Bartolomeo z Burgesse není moc nadšenej, asi ho taky nesnáší. A pomalu to přechází na Luffyho souboj, kterej jsme už de facto mohli po kouskách vidět na obrazovkách, na kterých je vidět, jak se natahuje, aniž by si toho někdo všimnul. Až teprve ve chvíli, kdy řekne gomu gomu no, si toho Gats všimne... divný, trochu mě to s**e. Nicméně, Luffy nám ukázal další ze svých útoků, kterej asi nebude stejně silnej jako Red Hawk, poněvadž je to jen rifle s haki. Ale i tak doufámn, že to Chinjaa pošle ven z ringu. Už teď má Luffy zkrvavenou hlavu, takže žádný zbytečný prodlužování, ať už Chinjao táhne, nemá na to. Laughing out loud

Celkově byla kapitola pro děj rozvíjející, nic se zbytečně neprotahuje, trpaslíci vyrazili, Zoro s Frankym se už dostali na květinová pole, U Lawa to taky probíhá svižně, i když tam bych radši viděl víc. Laughing out loud Na lodi se to snad příští kapitolu obrátí, Sanji a Kinemon budou asi bojovat někde u kolosea a Luffy už snad vyhrál.
Takže celkově bych dal krásných 8/10.

#2433 Brook, 3. 4. 2013, 16:06:12
2 0

Tak nějak momentálně předpokládám, že vítězové svých skupin pak dají hromadnej fight mezi s sebou, ale uvidíme no...

#2434 Hassassin, 3. 4. 2013, 16:07:46
2 0

tak tam by som skor cakal nejaky epic final fight *3* ale tak je to koloseum... tam to moze dopadnut vselijak

#2435 Deidara, 3. 4. 2013, 16:10:46
2 0

S tou Rebeccou by bylo dobré, kdyby to bylo zhruba takto:
Ve finále, jak budou bojovat, možná se tam už zapojí i DD pskoci. Rebecca dostane od někoho na frak a pak bude nazemi ležet a vyčítat si, že nevyhrála to ovoce a Luffu jak ho získá k ní potom přistoupí, nasadí ten jeho ksicht a řekne že si ho může vzít a že se má připojit ke slamákům a porazit DDho, aleluja a máme tu nového slamáka *3* Ještě před tím se ale něco stane, něco při čem se Luffy dozví něco o Rebecce a to ho přiměje aby ji vzal do posádky *3*
Takto by to bylo dobré, kdyby to bylo zhruba tak nějak *3*

#2436 Slejhy, 3. 4. 2013, 16:11:54
2 0

Já bych to viděl tak, že..
Čtvrtfinále - Vítězové skupin vs. DD Family
Semifinále
Finále
Grand Finále - Vítěz vs Diamante

#2437 Limetka, 3. 4. 2013, 16:52:20
1 0

higarashi - ten Kyros vyhrál sice 3000 soubojů, ale ne one-hitem. A za celou tu dobu obdržel jen jedno zranění, tak to, myslím, bylo. To by nahrávalo k tomu Slepýmu Dědovi, mohl z toho zranění oslepnout.. ale nevím, radši bych, aby to byl Fujitora.

OP 704

Původně jsem chtěl vidět jeden, dva rychlý souboje, ukázku Sanjiho, Kinemona, Zora a Lawovy skupiny, ale ani takhle si nelze stěžovat.

Turnaj se nám rozjíždí a ukázalo se plno nových, zajímavých charakterů. Je hezký, že jich má tolik svou pověst a jméno, nicméně si myslím, že se budeme stýkat jen s Rebecou a Cavendishem. Ano, už předem říkám, že jsem pro Rebecu jako uživatelku Mera Mera no Mi a v pořadí již 9. Slamáka (3. Slamačku), a také, že Cavendishe nemám rád, protože je to gay.

Rebeca má nějakou backstory s Doflamingem, zabít/porazit ho jen tak pro srandu asi nechce, tedy by fakt mohla zamířit do posádky.

Jesus Burgess.. já neříkám, že jsem tam čekal přímo jeho, ale jelikož se Blackbeardova posádka poohlíží po Devil Fruitech, tak mě nepřekvapuje, že se tam jeden z nich objevil. Navíc, jeho jméno je spjaté se španělštinou.

Jesus Burgess A block. Luffy za C block. Rebeca za D block a Buzerant za B block, na tyhle to vidím.
Ti se utkají s 4 Doflamingovci, dále to bude tak, jak řekl Slejhy.

Nenáviďte mě, ale nechápu, jak můžete tvrdit, že jste mysleli, že je Bellamy mrtvej.. vědělo se, že přežil. Důkaz? Je to něco jako to se Sabem. Green Book, nebo nějaké výročí OP bylo a tam jsou třeba plakáty s odměnami pirátů z One Piecu, mrtvé postavy mají své přeškrnuté, Bellamy neměl. Proto se už nějakej ten pátek (rok) ví, že to přežil. Opravdu se těším, až dostane zase one hit od Luffyho.

Spíš už tu začněte spekulovat o tom, jak se turnaj vyvrbí.

Kapitola se mi líbila a dám 8,5/10 - tolik jsem dal snad i minule, ne?
Bylo to sice o soubojích a trochu informací, narozdíl od minula, ale má to pro mě asi tak stejnou hodnotu.. celkově pěkný počtení a pokoukání.

Edit (16:57) Zapomněl jsem připomenout, že to vypadá, že Luffy a Law měli opravdu "štěstí". Pokud se tam objevili všichni takoví lidi, pochybuju, že byli náhodně na Dressrose.. ten turnaj musel být dlouho oznámenej.. ale cena se ohlásila až před zahájením. Tedy můj odhad, proč tam Burgess je, je ten, že on je vlastně bojovník, tak proto. (Sherlock *10* )

A ano, jak tu již někdo zmínil, Burgess je 1st Division Captain. Je zajímavého, že toto jsme viděli u WhiteBearda.. takže má jeho ovoce, jeho území v Novém světě, pravděpodobně i hierarchii v posádce má stejnou. Tipoval bych i počet členů v posádce teď a ještě mi řekněte, že si silou podmanil zbytek WhiteBeardovců. *3*

#2438 Hassassin, 3. 4. 2013, 15:56:46
2 0

ked zbieraju len silne ovocia tak predpokladam ze by to bolo ukazane ze nejake ma *3* inak vyzera to ze blackbeard si zobral priklad od whitebearda ak som to teda spravne pochopil ked na burgessa komentovali ze je fleed commaner *4*

#2439 Brook, 3. 4. 2013, 16:00:18
2 0

A proč ukázat jeho trumf hned? :D Nesmysl... Na tyhle slabochy nepotřeboval, tak jestli má ovoce, tak ho určitě proti Luffymu použije...

#2440 Hassassin, 3. 4. 2013, 16:01:41
2 0

hadam kazdy defil fruit user ho pouziva skoro stale ... *3*

#2441 root, 3. 4. 2013, 16:04:19
2 0

proti luffymu použije?? spíš bych řekl, že ty dva se spolu vůbec neutkaj

#2445 M.D.Luffy, 3. 4. 2013, 16:58:20
2 0

S pokračovaním turnaja to vidím asi tak ako Slejhy. Čo sa týka Rebeccy nevadilo by mi keby bol ďalšou v posádke. Kapitola super veľa nových postáv to ma vždy baví tak dávam 9/10. *2*

#2452 root, 3. 4. 2013, 14:28:39
2 0

Tenhle tejden dobrá informační kapitolka: všichni jsou natěšený, že dostanou Mera Mera no mi. Ha ha jako by měli šanci, když tam je Luffy, ah pardon Lucy zapomněl jsem, že skutečnej Luffy je 8 metrů vysokej *3* (bože to se tam nikdo nedívá na ty plakáty?? *1* ) Jinak mezi kopou novejch postav stará známá hyenka. Otázka je jestli tentokrát vydrží a nebude to zase jak minule one-hit.

Taky jsme zjistili, že Luffymu to v brnění fakt sekne. Další nová postava Cavendish... já nesnášim tyhle "bjůtifl bojs" doufám, že mu lucy solidně nakope, ale zase odměna 280 mega bez DF může to bejt ještě zajímavej chlapec, ale kdo bude zajímavej určitě, tak... Rebecca-chan *9* a ano Brooku:
Rebecca for strawhats *3*

Ta nám tady vyprávěla o Kyrosovi, kterýho pořádně vůbec nikdo nezná. Jenom, že tam snad vyhrál asi 3000 souboujů one-hitem a tedka už to je starej dědula, že by třeba i oslepnul?? *1* No jinak pravděpodobně známe vítěze bloku D a C. a nyní dokonce už bloku A tim se stal... Jesus Burgess a já už si jenom říkám: Ku*va, tak to bude ještě hodně hustý 9/10

#2453 Tommy, 3. 4. 2013, 14:31:19
2 0

Nová kapitolka... mám trochu zmiešané pocity. Jednak som rád, že sa nám ukazujú nové postavy, ale na druhú stranu som čakal, že už Lucy konečne pôjde do boja. Jesus Burgess by mohol byť Lucyho finálny protivník v turnaji, ale je možné, že sa vôbec nestretnú. Skôr by som prial inému členovi posádky, aby ho porazil. Každopádne Rebecca sa mi veľmi páči a celkom by sa mi aj hodila medzi Slamákov, Sanji by bol určite nadšený *3* Taktiež návrat ďalšej postavy Bellamyho, čo som absolútne nečakal. Zrejme sa chcel pomstiť Doflamingovi, pretože čo si pamätám, Doflamingo Bellamyho vylúčil zo svojej posádky, či niečo také.
A posledná nová postava, ktorá stojí za reč, Cavendish. Keďže má takú veľkú odmenu bez DF, mohol by ovládať Haki, takže Lucy by nám mohol ukázať niečo viac zo svojich nových schopností.
Hodnotenie: 8,5/10

#2454 Deidara, 3. 4. 2013, 15:06:22
2 0

Kapitola 704? jak to jen říct....bombaaaa *3* *3* *3*
Mrtě nových postav a docela zajímavých, joky jak sme na ně zvyklí. Tolik informací a super momentů *3* A Belamy!!! super myslel sem že je mrtví, ale su rád že tam je *3*
Rebecca - 10th strawhat (to by bylo super, doufám, že to tak bude)
Kyros - ten slepý dědula (zatím to tak vypadá, ale klidně to tak byt nemusí)
Tuhle kapitolu sem četl se zatajeným dechem, a ke všemu na konci ještě Jesus Burgess, no prostě epic. Já si nemůžu pomoct, opravdu se mi to líbilo takže dávám 10/10 *3*

Hakuhódžó no senši