Fórum – O nejnovější kapitolce

#2403 Deidara, 27. 3. 2013, 14:42:39
1 0

Pokud de o mě, tak já bych rád viděl rozdělení následovně (nepočítám Kinemona, Lawa a ostatní, jen pravé slamáky)
Sanji-Chopper-Brook
Zoro-Ussop-Franky
Luffy-Nami-Robin

Vím, tohle se už nestane ale takhle by mě to pasovalo *3*

#2404 Tommy, 27. 3. 2013, 14:52:42
2 0

Kapitola vcelku fajn. Nová postava Violet, Luffy sa zapojil do turnaja, Zoro sa naháňa za katanou. Celkovo ma kapitola veľmi nezaujala, ale nebolo to až také zlé. Hlavne sa teším na ďalšiu, pretože sa zrejme začne turnaj. Luffy si hneď zo začiatku vybudoval rešpekt, ale páči sa mi, že nikto nevie kto v skutočnosti je. Jeho meno ma taktiež pobavilo *3*
Takže celkovo priemerná kapitola: 7,5/10

#2405 Brook, 27. 3. 2013, 15:14:41
2 0

A já bych byl radši, kdyby Luffy nahodil výraz... A co já s tím? Jen ať všichni vědí, kdo jsem... tak či tak jim nakopu prdel! Byl bych radši, kdybych viděl jejich výrazy, jak jsou z něj všichni posraný!

#2406 Luffy94, 27. 3. 2013, 15:28:19
1 0

Tak ma napadlo... je možné, žeby boli Violet a Baby 5 sestry? Tie ich povahy a vzhľad sú si až nezdravo podobné *3*.

#2407 Brook, 27. 3. 2013, 16:06:35
2 0

Ale jo Luffy tohle je zajímavý :D A muž, kterýho má Sanji zabít je DoFlamingo, protože si myslí, že Baby5 vězní protí její vůli!

#2408 Deidara, 27. 3. 2013, 16:23:03
1 0

Třeba je to opravdová Baby 5, jen trochu jinak nastrojená *3*

#2409 Hassassin, 27. 3. 2013, 16:45:12
2 0

to by ju asi nehladali ty policajti ci kto to bol

#2410 Luffy94, 27. 3. 2013, 16:55:05
1 0

Tak Baby 5 by mala byť na hrade s Mingom a ostatnými. Ale časovo by to mohlo sedieť. Ktovie, možno má okrem slabosti pre "rozdávanie" aj rozdvojenú osobnosť a vo voľnom čase hrá postavu pouličnej tanečnice *3* *3* *3*.

#2411 glumidlo, 27. 3. 2013, 16:57:36
2 0

Mně se tahle kapitola zkrátka líbila. A je dobře, že nikdo neví, že je to Luffy. Zas to bude jinačí. A teorie, že ovoce sní Luffy, jasně odpadla. I tupec, jako je Luffy, si uvědomuje, že už další sníst nesmí. A Sanji tedy rozhodně neodpadl, pořád to může sníst. No, uvidíme, už se na ty souboje kurevsky těším.

#2412 Limetka, 27. 3. 2013, 17:00:56
1 0

Meh.. tak se na to zmůžu už dnes. Co říct, kapitola nebyl z nejlepších, ale propadák, kteří z toho někteří udělali, to také nebyl. Na to použiju oblíbený přísloví Luffyho94 : "Sto lidí, sto chutí."

Začátek kapitoly a vysvětlení o tom, co se s ovocem stane, když jeho uživatel zemře. Jsem rád, že se potvrdila má teorie o recyklaci. Bylo to tak jasné, přec někteří byli proti.
Nevím jak vás, ale mě nezkonale zaráží to, co se po TS děje s Frankym. Začínám mít podezření, že už má i část mozku předělanou, protože fakt dost uvažuje a vypouští moudra.. to není úchyl Franky, kterýho pamatuju.
Luffyho reakce ohledně Mera Mera no Mi se dala čekat, jen mě překvapilo, že to okamžitě nabídl Frankymu. Ale alespoň se opět potvrdilo, že chce, aby to ovoce měl někdo z jeho dobrých přátel.

Zoro se žene za mečem, Kinemon byl jaksi vypuštěn z dění, Sanji si našel ženu. Od chvíle, kdy bylo řečeno, že Dressrosa je známá pro ty tančící ženské, mohlo být jasné, že Sanji bude mít nějakou zápletku s nimi. A vualá, Violet chce, aby Sanji někoho sejmul. Co víc, když po ní takhle jdou policisté, tak doufám, že ten, koho bodla, je někdo z Donquixote rodiny, nebo někdo z těch jeho vysoce postavených. Přihlížím k tomu tak a hlavně doufám, že Oda nerozmázne tuhle srajdu na moc dlouho, Zoro ať má Shisuui zpět do dvou kapitol, Sanji ať má 3-4 kapitoly, a i to už je dost.
(Jinak - Sanjiho obličejové exprese mi připomínali nadrženýho králíčka Azurita, nemůžu si pomoct..)

Ta postavička Policajta-hračky vskutku byla na nic, co bych ale podotknul je ten jeho Jet Walk. Nicméně, přisoudil bych to tý "botě", kterou má na noze, tak se uvidí.
Interakce tý hračky, Luffyho a Franky jen čistej nezájem.

Luffy -- > Lucy? Pokud ho Franky prásknul po hlavě při vyslování jeho jména, tak se nedivím, že to takhle dopadlo.

Turnaj bude doufám rychlej, Luffy sejme všechny bez použití DF, jen s Haki. Zákusek na závěr - Diamante.

Cover se mi líbil, já dám 8/10.

#2413 glumidlo, 27. 3. 2013, 17:03:48
2 0

Luffy v turnaji ovoce použít nesmí, což se mi taky zatraceně líbí. Konečně by se měl předvést jen čistě s haki. Opravdu by bylo fajn, kdyby si Diamanteho vyndal bez ovoce a jen s haki.

#2414 Luffy94, 27. 3. 2013, 17:21:43
1 0

Je mi trochu ľúto, že do turnaja sa zapojí len Luf-, pardón, myslel som Lucy. Myslel som si, že do toho pôjde aj Franky, u kt. sme zvyknutí, že tiež sa rád púšťa do takýchto udalostí. Potom mohol mať súboj v kt. by nakoniec prehral a jeho súpera by dostal Lucy, kt. by sa mu za Frankyho prehru pomstil. Je to síce už otrepané klišé, ale mohlo to byť aj emotívne nabité. Tak či tak ale ťažko pochybujem, že sa turnaj bude hrať od začiatku až do samého finále. V niekt. zápase prídu na to, že je to Luffy, a pôjde po ňom polovička kráľovstva *5*. Na turnaj sa úplne zabudne a Mera Mera no Mi si buď vezme Luffy popri úteku alebo sa to ešte nejako skomplikuje.

#2415 Deidara, 27. 3. 2013, 17:38:40
1 0

Luffy: v OP se vždycky všechno zkomplikuje *3* nakonec to ale nějak dopadne.
Že by Luffy měl nějaký větší fight bez použití jeho hlášky Gomu Gomu no..,
to se mi líbý, to bych bral, ale typuju, že v tom turnaji budou zhruba 2-3 soutěžící, kteří mu dají aspoň trochu zabrat(DDho členy nepočítám)

#2416 Luoslav, 27. 3. 2013, 18:21:29
2 0

Mne sa manga velmi pacila, bola to taka OP klasika. Mali sme nosebleedy, strateneho Zora, Luffyho onehit.... Jedine co mi vadilo bol ten rozhovor s tou hrackou bez nohy, uplna zbytocnost, celkovo mi tie hracky lezu na nervy.

Inac stale som za to aby ovocie zjedol Sanji ;). Zaujimal by ma vysledok nejakej ankety ohladne tejto temy.

#2417 Limetka, 28. 3. 2013, 15:00:38
1 0

Pokud sní Mera Mera no Mi někdo od Slamáků, pak to bude Sanji. Luffy chce, aby ovoce snědl někdo jemu blízký. Další tip by mohl být nový člen do posádky Slamáků, který by to ovoce dostal. No nic, tohle je o osobním přesvědčení..

A ano, jak glumidlo podotkl, Luffy se nesmí prozradit. Proto se nesmírně těším, že uvidíme, jak Luffy ovládá Busoshoku a Kenbusoshoku Haki. Myslím, že ani Haoshoku by ukazovat neměl.. protože by přilákal moc pozornosti.

Jak už podotkli jiní, turnaj se určitě nedokončí.. Diamante nebude pořízek, toho by asi Luffy bez ovoce nesložil, ale tak či tak, je to týpek z Doflamingova křesla, ten ať padne rukou Zora, Law, nebo Sanjiho. (Nohou v jeho případě.)

Dále, viděl jsem něco fakt šílenýho.. Violet -- > Fialová ve španělštině.
Violet -- > Fujitora. Tohle je trošku moc.. ani rozumný odůvodnění k tomu není, tak ale hážu to sem, ať vidíte, o čem se debatuje. *3*

#2418 Hassassin, 28. 3. 2013, 15:10:08
2 0

sanji si mera mera no mi neda... chcel len to s neviditelnostou *3* + on aj zoro su skoro vzdy ty co vytahuju zvody defilfruit userov

#2419 glumidlo, 28. 3. 2013, 15:46:24
2 0

Pokud by Luffy relativně snadno nesložil Diamanteho, tak si proti DDmu, Kaidovi, Big Mom a ostatním ani neprdne. Spíš bych rád viděl, jak ho sundá Zoro jen s jednou katanou.

#2420 Hassassin, 28. 3. 2013, 16:05:12
2 0

ked s jednou tak si ju najprv musi najst *3*

#2421 Limetka, 28. 3. 2013, 16:18:39
1 0

Hassassine - Zapoj mozek, dík. Pořád má ještě 2 katany i bez Shisuuie.
Možná občas napiš něco, co má trochu smysl, taky dík.

A asi tak, glume. Proto doufám, že na souboj Luffy a Diamante nedojde.. turnaj bude nějakým způsobem přerušen, nebo se zvedne nějaký pozdvižení, dorazí mariňáci, cokoliv..

Diamante - Law
Trebol by mohl bejt ten člověk, kterýho chce Violet sejmout. Trebol - Sanji
A Zoro by bral toho obrněnýho týpka v křesle, jehož jméno ještě nevíme.

#2422 Deidara, 28. 3. 2013, 16:20:00
1 0

Violet - Fujitora? To neee.... To radši ať je to ten slepý děda, ikdyž ten to asi taky není

Pokud bude Luffy bojova proti Diamantemu, tak bude svoji schopnost potřebovat, o tom není pochyb, přece je to chlap kterému DD svěřil to ovoce

S tím kdo sní to ovoce to vidím takto:
Luffy - 40%
Nový čeln posádky - 35%
Sanji - 25%

Hakuhódžó no senši