Fórum – O nejnovější kapitolce

#2333 Luffy94, 20. 3. 2013, 15:04:24
1 0

Skôr ide o to, že mal práve tie pružiny. Ale to je len bezvýznamný detail.

#2334 Limetka, 20. 3. 2013, 17:13:56
1 0

Hassassine : Na DDho bojovníky se rozhodně těším.

Lao G je spojenej s bojovým uměním, to by mohl být Sanjiho soupeř.
Seňor Pink na druhou stranu vypadá jako žena, ale jmenuje se "Seňor" --> muž? Tedy by to taky mohl být Sanjiho oponent/oponentka.
Machvise se mi jeví jako masivní prase, toho bych přenechal Frankymu..
A Dellingera schválně nechávám na konec, protože se už na něj těším asi nejvíc. Rozhodně mě zaujal.

Rovněž jsem ale četl zajímavý teorie o tom, že turnaj by mohl být jen pro bojovníky s meči. Tedy čas, aby se Zoro ukázal. Každopádně sdílím názor Hassassinův, nicméně ne celý. Nemyslím si, že nakonec turnaje tam vtrhnou Mariňáci, ti by mohli přijít ještě později, protože chci, aby Luffy naložil DDho. To je ale jen moje přání. Nýbrž souhlasím s tím, že turnaj skončí předčasně.. něco se rozhodně stane, ale tolik asi k tomu.

#2335 Hassassin, 20. 3. 2013, 17:35:34
2 0

tak ten turnaj sermiarov by sa mi lubil ale vtom pripade si myslim ze miesto frankyho by tam bol brook asi *4*

#2336 Limetka, 20. 3. 2013, 17:38:45
1 0

To byly dvě, na sobě nezávislé, informace.

Teď použiju něco, co mi řekl Slejhy. Všiml si někdo toho, že Koloseum je plné vody? Krom té plošiny ve středu a čtyřech cest k ní?

#2337 Deidara, 20. 3. 2013, 18:01:11
1 0

Jo všiml sem si, ale nevěnoval sem tomu moc velkou pozornost, možná to bude souviset se systémem soubojů v turnaji, nicméně v OP ještě nic jako turnaj nebylo, takže můžeme jen těžko odhadovat jak bude turnaj vlastně probíhat

#2338 Luffy94, 20. 3. 2013, 18:22:43
1 0

Tak jedno pravidlo je isté: padneš do vody, končíš! (a DF užívatelia doslova *3*)

Čítal som niečo také, žeby tam mohli byť Morskí králi alebo nejaké iné morské príšerky, tak uvidíme *10*. Celkom by som ocenil návrat Crocodilových Bananawani.

Aj keď od Luffyho, Zora a Sanjiho dostali v Alabaste výprask, stále sú to silné tvory (veď bolo o nich povedané, že lovia Morských kráľov). Ešte by ich mohol Oda použiť aspoň ako také osvieženie (samozrejme nemyslím presne tých istých, kt. porazilo Monster trio).

#2340 Hassassin, 20. 3. 2013, 18:57:00
2 0

ll.laubacher ja som reagoval cisto len ohladom tej teorie sermiarov :D

inak ten turnaj bude dufam obrovska pasca v podani DDho... pretoze sice slamakov s lawom najprv podcenil ale potom sa to pokusil osobne napravit... takze ocakavam ze tentokrat sa nanich riadne prichysta *2* urcite to vymysli aspon o 1-2 lvli lepsie ako crocodile v alabaste *3*

#2341 Deidara, 20. 3. 2013, 20:27:59
1 0

DD má určitě nějaký plán, o tom není pochyb. Řekl bych, že ten plán už začal tím že rozhlásil turnaj o to ovoce mera mera no mi, předtím přece naznačoval něco v tom smyslu, že to ovoce použije k tomu aby slamáka nalákal. Navíc s Crocodilem v alabastě se to nedá srovnávat, slamáci tenkrát ještě nebyli skoro vůbec známí a je tudíž logické, že je Crocodile podcenil, což umožnilo Luffymu přijít na Crocodilovu slabinu a následně ho porazit. Na Dressoře se věci odehrají určitě na dost vyšší úrovni než tenkrát, ale DD stejně nakonec dostane na prdel *3*

#2342 Hassassin, 20. 3. 2013, 20:54:35
2 0

bohuzial v tejto mange je to viac menej iste no *1* strasna skoda ... DDho som si neskutocne oblubil ... a hlavne to jeho ovocie a ako ho pouziva *3*

#2343 Brook, 20. 3. 2013, 23:24:19
2 0

a já osobně doufám, že s nima DD nějak vymrdá :D Furt si myslím, že ještě není čas na to, aby opustil scénu!

#2344 Deidara, 20. 3. 2013, 23:32:39
1 0

No pokud v tomhle arcu nakonec dostane na frak, jokože určitě dostane, tak padne i jeho továrna na smajli a nejen že po něm pak půjde pravděpodobně Kaido, ale i Marína, jelikož už není pod ochranou vlády. No nevím, jestli se z toho ještě vymotá, ale máš pravdu, byla by škoda kdyby se už pak neukázal

#2391 Moku, 25. 3. 2013, 16:22:51
2 0

Mam taku otazku ohladom Mangy.
Ako vlastne funguje predaj? Da sa to kupovat len v Japonsku alebo neako funguju dovoz aj do EU? Lebo manga v podstate vychadza kazdy tyzden a keby niekto chcel mat zbierku OP tak ci by tu kupil v specializovanom obchode, alebo je to len ako "predplatne"? Ked si zoberem kolko existuje Mang a kazdy tyzden nove epky a to nie len v OP tak ako to funguje teda. Vie niekto viac o tom? :)

#2394 Terry, 25. 3. 2013, 18:57:02
2 0

tak například manga OP vychází praktický každý týden v časopisu Weekly Shonen Jump, který vychází v Japonsku a pokud se nepletu, tak i v USA v anglické přeložené verzi. Každá manga vychází v jiném časopise, některé časopisy vychází týdně, jiné měsíčně,... prostě záleží. A potom, když je manga úspěšná, většinou poté vychází ve volumkách jako knížka. Jsou mangy, které jsou pouze jako knížky, některé bývají jenom v časopisech *3* fakt se to dost liší *3* a pokud si chceš koupit mangu, v časopisové verzi jsem u nás viděla prodávat pouze na fesťácích (ale nevím, jak to je u vás na Slovensku), ale určitě by se dala objednat i nějak přes internet. To samé platí pro mangy v knížkové podobě *3*

#2395 Nevermore, 26. 3. 2013, 10:52:46
2 0

Jinak když si to dobře vyhledáš, tak často v Japonsku dávají poštovné do celého světa zdarma, tudíž to ani nevyjde dráže (opravdu stačí hledat na internetu) *1*

#2397 Brook, 27. 3. 2013, 11:01:19
2 0

Luffy horší jméno sis vybrat nemohl! Oda většinou rozdělí Slamáky na skupinky... ale tady to začíná vypadat na jednotlivce... Zoro sám, Sanji sám... a co si budem povídat ani jedna jejich linie mě moc nebere... jo Sanji trochu pobavil, ale žádnej zázrak... Kde je vůbec Kinemon? Luffy se o Aceovo ovoce zajímá, což prostě bylo jasný, že ohledně tohoto tématu nenahodí svůj výraz prst do nosu a i dont care... Scéna v čekačce... Luffy sundal noname a co má bejt? 6/10 Ani barevný stránky se mi tentokrát moc nelíbily!

#2398 Deidara, 27. 3. 2013, 13:23:51
1 0

Kapitolka celkem dobrá, zhruba na té úrovni co sem čekal. Tedy žádná sláva, ale ani propadák. Moje hodnocení je 7/10.

Ještě před dvěma kapitolama byli Luffy a spol pohromadě a dávali si donosu, teď už sou skoro všichni od sebe jako jednotlivci. Přiznám se, že to sem nečekal, očekával sem, že se Luffyho parta rozdělí na max 2 týmy. Ale co třeba to bude takto zajímavější .*5*

Ta pasáž se sanjim a zorem se mi nelíbila, chápu že je chce Oda pravděpodobně rozdělit, ale mohl to udělat trochu líp. Zoro se tam pořád žene a podle mě bude ta Víla nebo co to je jeden z podřízených těch hlavních členů rodiny a nepřímo k němu zavede Zora, možná... *3* . Kinemona sem tam neviděl, třeba má ještě horší orientační smysl než Zoro *3* *3* to by sedělo, jeden šermíř lepší jak druhej(ikdyž Kinemon je vlastně samuraj) nebo byl prostě moc pomalý a těm dvoum nestačil... dozvíme se někdy příště.

Luffy a Franky:
jejich část považuju z této kapitoly za nejzajímavější. Hned jak to Luffymu pořádně docvaklo z první na Frankyho vypálil otázku jstli to nechce sníst. To mě moc nepřekvapilo. Ta část s vojáčkama mě nezaujala hlavně proto, že nemusím ten způsob "oživlých hraček" to se mi tam nelíbý a patrně mi to bude vadit celý arc. Závěr kapitoly byl nejlepší. Dost mě to pobavilo *3* Hlavně jak Franky říká aby neprozradil svoje méno a Luffy to hned na to málem udělal *3*
ten obrázek jak mu Franky vlepil je boží. Nazávěr Luffy skolil toho gladiátora. To bylo taky poměrně dobré. Aspoň nějaká akce *3*

Tohle by bylo moje hodnocení, jestli se nelíbý tak mě klidně ukamenujte *3*
Kapitola byla mírně nad moje očekávání takže proto 7/10

#2399 Hassassin, 27. 3. 2013, 13:48:51
2 0

lol dlhsie mi potrva precitat tvoj koment ak taku prazdnu kapitolu *3*

#2400 root, 27. 3. 2013, 13:51:46
2 0

takže teorie, že Sanji bude mit mera mera padá. Za mě osoně uf *1* ale musim říct, že začátek Dressrosy je zatim horší, než rozjezd PH.
Objevila se nám nová postava(Oda prostě musí do každýho arcu narvat aspon jednu pěknou ženskou *3* ) v každym arcu se nám slamáci rozdělili, ale tohle je snad nejhorší rozdělení ever *7* no aspon, že Luffy dneska zachránil kapitolku onehitem 7/10 snad se to začne zlepšovat

#2401 Levi, 27. 3. 2013, 14:31:55
2 0

Asi jsem divná, ale tahle kapitolka se mi fakt líbila. Ne že by se tam stalo něco přelomovýho, ale Sanjiho nosebleed a Luffyho jméno mě totálně rozsekalo. Takhle už jsem se dlouho nezasmála. *5*
Holt máme každý svůj názor. 8/10

#2402 Slejhy, 27. 3. 2013, 14:33:07
1 0

Ale proč ne... jestli je Spartan nejsilnější z těch noname gladiatorů tak one-hit dobrej...
Sanji je už zase Nosebleed-kun, Zoro je s katanou "propojenej" ten se jentak neztratí, ikdyž je to Zoro. Kinemon zmizel.. dont care.

Od Luffyho očekávam onehity až do nějakýho semifinále/finále ... *3*

7/10

Hakuhódžó no senši