Fórum – O nejnovější kapitolce

#2174 M.D.Luffy, 9. 7. 2013, 22:41:12
2 0

neni to predsa jeho jedina vlastnost.... ze nejde cisto na haki power.

Eiko tomu som nejak nepochopil mi to vysvetli *2*

#2176 Luffy94, 9. 7. 2013, 22:17:30
1 0

@Eiko: http://grandline.cz/manga/tlumoceni/m.php?manga=OP706&p=9

#2180 Qasew, 9. 7. 2013, 22:13:36
2 0

Jo to je zřejmě moje umělecká dezorientace :D co se týče býka, je to prostě normální zvíře, nic víc a myslím, že Luffy použil pouze gear second k přemístění se k obrovi a pak ho sejmul obyčejnou pěstí (možná podpořenou GS)

#2225 M.D.Luffy, 9. 7. 2013, 22:13:08
2 0

Tak ako para šla ale to len z dôvodu, že sa tam Luffy musel nejako dostat ale hit mu dal normalka žiadny gomu gomu aspon, že sa drži Frankyho rady. Inak kapitolka fajna, začiatok sa mi tiež nepačil ale čo na robím a si myslím, že morská soľ asi staciť nebude keďže Sunny je na vode a aj tak ju to zmenilo. 8/10

#2237 Cartwir, 24. 8. 2013, 9:09:42
2 0

Tak mě by stačilo jen kdyby něco malého řekl. Například, že mu GARP otrkal a přebral hočinu, nebo tak.
Nechat to na anime mě ale nenapadlo. Chtěl bych to ale vědět už nyní. Přeci jenom zas by to poodhalilo život GARPA.

Chtěl bych se zeptat.
K čemu jsou jim ovce? *10*
http://onepiece.wikia.com/wiki/Shuzo
http://onepiece.wikia.com/wiki/Sengoku

#2255 glumidlo, 22. 8. 2013, 20:06:21
2 0

Má přes 500 milionů, ale řekl bych, že bude mít menší odměnu než Ace. Takovejch 520 to vidím. Já zas doufám, že ho touhle ranou vyndá, Luffy neustále dostával od slabších, takhle by konečně ukázal, že v něm něco je. Hodyho pod vodou ještě pochopím, tam ho to oslabovalo, ale s Caesarem mě nasral. Chinjao už nebude zdaleka tak silnej, jako býval, tedy to nevidím jinak, než že ho touhle ranou msí porazit, Stačí, aby ho poslal z ringu ven, však nemusí omdlít. Boj mimo koloseum by určitě trval dýl, tam by šlo o to, kdy Chinjao omdlí. Tady to nasvědčuje tomu, že ho ta rána pošle mimo ring.

Deidaro, Enel by měl odměnu přesně 500 milionů, ne nad 500. *1*

#2256 Deidara, 22. 8. 2013, 20:02:39
1 0

Luffy uvidí trpaslíky... to bude boží moment *3* *3*
A jinak Luffy už bojoval s Enelem. ten sice nemá odměnu, ale oda v jednom z rozhovorů potrvdil, že enel je tak silný jako někdo nad 500 mega.
A jo máš pravdu taky bych se rád dozvěděl o minulosti toho zahořklého dědka *5*

#2316 Limetka, 19. 3. 2013, 11:26:57
1 0

Tak OP 702 nezklamal.

Příběh se nám pomalu rozjíždí. Ten stařík bude asi Admirál, nebo alespoň někdo od Mariňáků, protože s jinejma lidma by Luffy problém neměl, kdyby mu vyzradili svou identitu. Takže to ten Fujitora asi fakt bude. Zajímavý je, že Luffyho skupinu nechal být. To, že je slepý ještě neznamená, že je nepoznal, nebo nevytušil, že by došlo k problému, kdyby se představil. Jeho Kenbusoshoku Haki bude asi nabušený.

Ta zápletka s Vílama a teď se Zorovým Shuusuiem? Nezájem. Doufám, že tohle má důvod, a to takový, že spolu s mečem získá Zoro, Sanji a Kinemon nějakou informaci. Navíc ta Kinemonova hádka o Zorův meč mě taky neohromila. Natahování kapitoly.

Mimochodem, já to zapomněl zmínit minule, ale všiml si ještě někdo jiný, že ti chlápci v baru na sobě měli značky karet? Konkrétně piky. Takže asi patřej zrovna pod toho Diamanteho. Rozhodně koukejte, později se podívám, jestli v týhle kapitole taky nemá někdo něco na obleku.

Dále pak.. Franky se zachoval chytře, nicméně to moc nepomohlo. Mají informaci o turnaji v Koloseu, alespoň že tak. Co se mi ale moc líbí, je nápad právě toho turnaje.
Ten Machvise.. to by mohl být Frankyho soupeř. Nějakej Zoan DF uživatel.
Dědovo jméno je spojený s bojovým uměním. Ten bude Sanjiho protivník.
Ta špekounka a klučina.. Ženská bude bojovat s nějakým random chlápkem, však se jich do Kolosea sešlo dost, ale ten kluk.. nevím. Pokud bude proti Zorovi, tak ať je nabušenej, ať je co číst. A nakonec Diamante, jeho tvář už se mi teď tak moc nelíbí.. ten dostane. *3*

Jen jen otázkou, jestli Mera Mera no Mi vyhrajou Slamáci a Luffy ve finále sejme Diamanteho, nebo jestli se objeví někdo nový a vyhraje. Následně Ovoce bude chtít prodat, sníst.. atd.

Mimochodem, Drsný Dědo (Fujitora), je v Koloseu.. je možné, že se kouká po Doflamingovi? Že by to byl hlavní zájem Mariňáků a Vlády teď? Pořád chci, aby Doflamingo dostal od Luffyho, ale vypadá to, že má o dost víc top-tier týpků pod sebou, než je Slamáků. Nicméně.. no co už, doufat můžu pořád.

Těším se na Luffyho reakci příště.. z tohohle se nedá určit, jestli bude následovat rage, nebo jen podiv. A mimochodem, "the fruit has reappeared" - takže kdo se smál mé recyklační DF teorii.. hahaha. *3*

Dávám tomu 8,5/10. Mě se to líbilo. Ale není to klasická 8,5 kapitolka, to ne.

#2317 Hassassin, 19. 3. 2013, 11:36:25
2 0

tak neviem... stym kenbusoshoku haki sa mi nak nezda ze dotycny spozna niekoho koho vzivote nevidel a ani neuvidi ... a plagat by mu asi tez moc nepomohol *3* ... som zvedavy kto nakoniec zje acevo ovocie.... urcite neostane v nakej truhle na merry zavrete

#2318 Brook, 19. 3. 2013, 13:41:29
2 0

No... po pauze to zas takovej zázrak nebyl! Ale bude turnaj, to tu ještě nebylo a ty já rád :D Teda až na ten ve Fairy Tailu :D Turnaj o Mera Mera... Jo, tohle bude zajímavý... příště navíc Cover, paráda :D 7/10

#2321 Deidara, 19. 3. 2013, 14:56:49
1 0

Vše podstatné už tady shrnul Luďa *3* jen bych pár věcí dodal...

Jak už je známo DD má pod sebou 4 chlápky, kteří budou hodně silní, každý z nich bude mít pod sebou možná nějakou posádku a právě všechny nové postavy v této kapitole spadají možná přímo pod toho Diamanteho. Tím chci říct, že je možné že ty 4 chlápky s jejich podřízenýmy budou brát postupně a DDho až nakonec, příběh by to poněkud natáhlo, ale to mi nevadí

Vyhlášení turnaje byla nejlepší část kapitoly, kdyby tam nebyla, tak kapitola nic moc. Na ten turnaj se už hodně těším, a doufám, že bude zajímavě zpracovaný a že se mu bude nadále věnovat v příběhu pozornost. A pokud se turnaj povede, jakože doufám že se povede, tak by to mohla být jedna z nejlepších částí celého OP *3*

#2323 Luffy94, 19. 3. 2013, 17:08:22
1 0

Odpustím si review dnešnej kapitoly a skôr budem venovať pozornosť tomu, čo ma v nej dnes asi najviac zarazilo: Zorovo haki a jastrabí pohľad.

Na Punk Hazarde vedel bez problémov určiť, že Monet je užívateľkou Logia DF, hoci z toho, čo videl, by mohla byť aj Paramecia. Toto som pripisoval jeho Kenbushoku Haki, lenže v dnešnej kapitole jasne ukázal, že jeho Kenbushoku nie je až na takej úrovni, aby to vedel určiť (tak ako napr. Rayleigh vedel určiť koľko je na ostrove zvierat a ich silu v porovnaní s Luffyho silou). Mám na mysli jeho otázku na druhej strane: "aký druh DF má?". Jediná možnosť je, že je to možno nejaký Mýtický Zoan, kt. dokáže vytvárať takéto diery, tak ako Sengoku dokázal svojim Zoanom vytvárať tlakové vlny, a to práve Zoro nedokázal určiť. Ale tomu ani tak neverím, skôr je to Paramecia/Logia.

Druhá vec je Zorov jastrabí pohľad na 5. strane. Naučil ho to Mihawk, to je nám všetkým jasné. Ja som ten pohľad však vždy prikladal k možnému Mihawkovmu DF jastraba, kt. zdá sa naozaj nemá. Takže sa ospravedlňujem všetkým, kt. som s týmto vyčerpával. Vyzerá to predsa len tak, že sa nakoniec Mihawk s takými očami narodil a svoj jastrabí pohľad si sám vytrénoval, tak ako aj teraz Zoro.

Ešte drobný postreh, kt. si proste nemôžem odpustiť. Aj vy ste ho videli na 6. strane vedľa Luffyho? *3*

#2324 M.D.Luffy, 19. 3. 2013, 17:19:11
2 0

Neviem sa dočkať Luffyho reakcie. Dúfam že sa strašne naserie a pôjde všetkých na turnaji vytrieskať. *2*

#2325 Briseovna, 19. 3. 2013, 17:34:06
2 0

Tak tohle není kapitolka, o které by se mohli psát slohovky nebo lépe řečeno, to co už bylo napsáno se ani nedá napsat moc jinak, abych neopakovala, to co tu už bylo řečeno především Luďou *1* a pak taky postřeh od Luffyho, především ohledně Zora *1*
TAkže snad jen to, že kapitola, jak už tu bylo zmíněno byla taková rozjezdová a že se nám to rozjíždí zajímavě. Pak taky díky překladu mangastreamu máme ještě jednu indícii ohledně badass dědy, kterou vidím v tom, že majiteli restaurace dal adresu, na kterou má poslat účet za způsobené škody. Škoda jen, že někoho ze Slamáků nenapadlo se na to podívat. Protože se vsadím, že by tam byla adresa na mariňáky. Těžko by dával adresu na klub posádky Gol D. Rogera, že ? nebo Revolucionáři s.r.o. - z toho vyplývá Fujitora na 99,9%...pořád ještě 0,1 Odův trolling, což by nám snad neudělal.
BTW těším se na překlad mangarule, třeba tam bude ještě něco jinak a taky Mango, vážně? *10*

Edit: Ještě ohledně těch karet...já jsem si akorát všimla, že jeden ten týpek, co se vrhl na Luffyho v minulé kapitole, měl na oblečení piky, které patří tomu rytíři, či co je ten chlápek v brnění zač.

#2326 Luffy94, 19. 3. 2013, 17:40:15
1 0

Treba si počkať ešte na preklad od Mangarule, predsa len Mangastream zvykne mať texty dosť metaforicky. "Zašlite účet na túto adresu" tiež nemusí byť doslovne preložené, takže sa ešte uvidí *1*.

#2328 glumidlo, 19. 3. 2013, 19:21:35
2 0

Podle toho, co tu čtu, jsem asi jedinej, kdo si nemyslí, že by to měl být Fujitora. První věc, která tomu nasvědčuje, je rychlost, kterou by se tam Fujitora dostal. Druhá věc je ta, že mi přijde divný, že by se měl admirál skrývat a nechtěl prozradit, kdo to je. Jo, pravda, ten jeden ho tam poznal, mohl vědět, že jde o admirála, ale taky ho prostě může znát z dob Rogera (tedy přímo z jeho posádky). Ten týpek, co ho poznal, mi přijde vcelku starej.

Příchod Fujitory si představuju jinak. Řekl bych, že by mohl přijet s dalšíma mariňákama a ukončit ty hry, nebo něco takovýho. Na lodi bude mít Cobyho, Hinu a Fullbodyho(růžová skvadra Laughing out loud). A pak to, že radši pro dobro Luffyho a jeho samotnýho nechce prozradit svoji identitu. No, tady by to mohlo být jak z důvodu, že byl na lodi Pirátskýho krále, a způsobil by tak sobě a Luffymu problémy, nebo to taky může být z důvodu, že tam má jako admirál tajnou misi, a to sundat DDho. Ale zas Sakazuki ho vyslal přímo na Luffyho a Lawa, takže to trochu nedává smysl. A pokud je to opravdu Fujitora, měl Luffyho na místě oddělat. Moc dobře ví, že to je on. Nevěřím tomu, že to neví.

#2329 Kaelthas, 19. 3. 2013, 20:28:46
2 0

Glume, nejsi jedinej, ja si atky myslim, ze to fujitora neni. To uz by po Luffym davno sel. Kdyz si vezmu predchozi admiraly, tak by nenechali jit piraty jen tak.

#2330 Moku, 20. 3. 2013, 10:51:54
2 0

Ked som videl ten obrazok turnaja tak som si hned vybavil Dragonball heh. Dufam ze to bude poriadna akcia fair play a ziadne "srandicky" ako u Foxyho.
Inak moje hodnotenie 7/10. Dedo sa mi paci a som rad ze nepovedal svoje meno. Hlavne nech nam ho oda ukazuje a nieco o nom povie.
K prichodu Fujitora si myslim dve veci. Pride pred koncom turnaja a bude tam naozaj velky chaos alebo pridu skor a DF si zoberu na velitelstvo aby ho ziaden pirat neziskal.

#2331 Hassassin, 20. 3. 2013, 13:56:28
2 0

som jediny alebo aj vam pridu ty DDho bojovnici turnaja riadne nabuseny? *3*

#2332 Shimik, 20. 3. 2013, 14:54:07
2 0

Luffy , ten pes mal tu pružinu na krku.

Hakuhódžó no senši